איך אתם אוכלים את'זה

kikale

New member
יש לי סוד .. אבל שישאר בינינו ...../images/Emo3.gif

בגן אני אוכלת עם הילדים ואיך אומרים ברומא התנהג כרומאי .... כשהם מגיעים לגיל שהם יושבים ליד השולחן וכל אחד מקבל צלחת החלטתי להרגיל אותם לאכול כמו בני אדם תרבותיים ...עם כפית ומזלג ... אין סכינים בגן ! קניתי יופי של סכום צבעוני באיקאה והגשתי להם בשמחה , אבל .... עם הכפית, האוכל הגיע לכל מקום חוץ מלפה.... עם המזלג, ביקשתי מהם לנעוץ באוכל והצלחת הגיע לקצה השני של הגן .... החלטתי שיאכלו בידיים, למה מה קרה ...שיהנו מהאוכל . האוכל מגיע ישר לפה גם מפתחים קורדינציה יד ועין ... התחלתי גם אני לאכול כמותם זה מה זה כייף, ההנאה שלמה ותאמינו לי האוכל יותר טעים בצורה כזאת
....., כמובן שבשלב מאוחר יותר הם חזרו לסכום, אבל עדיין יש דברים שאנחנו ממשיכים לאכול בידיים כמו אבטיח ומלון את הפולקע של העוף ואם יש ילד שרוצה לאכול בידיים ונוח לו כך שיבושם לו . הם רק בני שנתיים שלוש וזה בסדר . בבית ליד השולחן משתדלת לאכול עם סכין ומזלג כך אני מרגישה שצריך לאכול . כשאנחנו בחוג משפחתי מצומצם אין בעייה אם מישהו מבני הבית אוכל בידיים , זה בסדר . אבל אם אנחנו עם המשפחה המורחבת אוכלים כמו שהרגילו אותנו עם סכום אבל גם אז האווירה היא חופשית ולא מדקדקים בנימוסי השולחן, הכל בכייף.

קיקל'ה הסוד שלך נשאר בצלחת ../images/Emo13.gif

אחלה גן , בשימחה הייתי מצרפת גם את ה-
שלי אם הוא היה גר בארץ , הוא הכי נהנה לאכול בידיים וגם הריצפה וכל הסביבה שלו

kikale

New member
יאללה רונית , אני מוכנה לרשום אותו בגן

רק שיגיעו לארץ, בשמחה אצרף אותו לחבורת הבנדיטים ..... קיקלה שכבר התחילה להתגעגע לילדים ..... היום באופן רישמי התחלתי להנות מהחופשה השנתית שלי וחושבת על הילדים ......חולה עליהם ....

שויי

New member
בגן של קיקל'ה האוכל יותר טעים

עושים חיים אצלך ומה יגידו ההורים, יאמצו את השיטה?

באמת רציתי לכתוב, אבל רוניתי בלי בושה קראה

מילה במילה את מחשבותיי וכתבה בדיוק מדהים את שחשבתי. זה יפה ככה להעתיק ממני
מה אוסיף נהנית לתפוס שרימפ בזנבו, פולקע בעצמותיו, ובננה בקליפתה. כל השאר נגנב ע"י רונית אז תקראו אצלה

ediana

New member
רק אני עוד לא הגעתי אליכם, אז ככה../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif

אם אני לבד אוכלת כמו שבא לי וגם שותה מהבקבוק. אבל עם הבעל הפדנט שלי זה לא הולך בדיוק כך: - מרק רק בכף, מרק נמס בשתיה - מנות עיקריות - בשרי - מזלג וסכין - דגים - סכום מיוחד לדגים ,אבל אפשר להעזר גם בידיים. - שרצים למיניהם בסכום מיוחד - עבד הרבה בחו"ל ולא יעזור כלום. אוהבת בחורף לבשל מרקים עשירים שכייף לשים בפנים קרוטונים תבשילי בשר עם ירקות ויין ואת הרוטב לנגב עם חלה טריה או פולנטה(רומניה לא?) לצערי היום אני רק חולמת על כל הדברים האלה ואוכלת גבינה 5% ויוגורט.

אלכס137

New member
זה תלוי לפי

מזון הוא חושני, בעל טעמים ריח קולות ומראה לכן לפעמים אין בעיה שיה הצתרפות לאיזה שארוכה או עירוה כאשר לסכם לפני שלא ניגע בפרט ואם יש צורך להתיחס בתנאים אינדיבידאולים כמו שמענין עד כמה מעניינת אתי הגישה הנטיהה הטבעית כי ההסבר יותר פשות השתלבות אם דברים אחרים שלא קשורים כי לא נירא שכול דברים מנוגדים וזה תלוי כדי להתנסות כול פעם

אלכס137

New member
לפי מה שציינתי

בידיים אפשר לכאול כול אוכל רגיל כמו פרי או מוצרים טבעים וכאשר שניתן לבשל או לאכליל אז בידיים זה כבר קשה ולא נוח בכלל עדיף להשתמש בסכום

אני אוהבת לאכול בידיים, נכון בגלל מוסכמות

חברתיות אני לא נוהגת לאכול בפומבי בידיים אבל בבית , כשאני לבד ואפילו עם הילדים מרשה לעצמנו לאכול עם הידיים. יש משהו מאוד בסיסי במגע של הידיים באוכל עצמו והכנסתו לפה ישירות. (אני מוצאת גם שזה הרבה יותר חושני ככה).

שויי

New member
../images/Emo45.gif אז אולי הגיעה העת לשנות מוסכמות

עכשיו ולא אחרי 20 שנים ?

אני משנה הרבה דפוסי חשיבה שלי בימים אלו

יש לי שיעור נהדר בחיים - עם כל הקושי שלו איזה מוסכמות - להיכנס למסעדה ולאכול עם הידיים? אין לי בעיה, מי מצטרף?

שויי

New member
אני ../images/Emo6.gif

לאיזו מסעדה את חושבת שכדאי ללכת? אוכל סיני יעשה לנו חיים קלים, שמתי לב שכל מה שמתאים לאכול במקלות נוח לאכילה ביד, זה דומה זה לזה
אוכל פרסי זה כבר יהיה אתגר
לאכול את הגונדי או החורש זבזי או איך שקוראים לזה והאורז הצבעוני אוחחחחחחח אני מתה מצחוק רק מלחשוב על האפשרות הזו, אז כן, אני מרימה את הכפפה, פותחים שולחן איזה צהריים ונראה אם נהנה
ענק

שש ורבע

New member
הפוך גוטה, הפוך

לא לסינית. ללכת דווקא ליוקרתית, עם כל הפינפונים והסכום המפואר, והמזלג הגדול והמזלג הקטן, ולראות את התגובות של האנשים שיראו איך אוכלים בידיים. אני בעד. בכלל אני בעד כל מסעדה.

שויי

New member
אההה גוטה ../images/Emo6.gif

אבל זו כבר תהיה התרסה, את מוסיפה לזה מימד תקשורתי
אויייייי צחוקים צחוקים אם כך, אם הולכים ליוקרתית אני מצלמת סרט. או אולי בעצם כדאי להשאיר את הפינפונים לשלב השני.

סושי עם ידיים זה ניפלא - כבר ניסיתי

במקום ציבורי אפילו...... נהנה בטוח , לפמים בקינוחים שיש רוטב אני אוהבת ללקק עם האצבעות....

וואי, וואי, וואי.חבל על הזמן. צחקתי כבר למפרע

מתי נפגשים? אוכל
, ידיים
, מסעדה
, צחוקים
. אין שילוב מוצלח מזה. כל זה מתועד
לעד

קליט

New member
אני מקפיד לא לאכול בסכו"ם חד פעמי מפלסטיק

ואני מעדיף סכו"ם רגיל . טעם הפלסטיק פוגם בטעם האוכל .

למעלה