אז מה היה טוב השבוע

ריקי5

New member
../images/Emo35.gif אז מה היה טוב השבוע ../images/Emo35.gif

עוד שבוע עבר במהירה והגיע הזמן לבדוק "מה היה טוב השבוע?
יום ששי - חתונה מקסימה באחוזת דוברובין. פגישה עם חברים ותיקים שתמיד כיף להפגש איתם. אחר כך נסענו כולם לבקר חברים שלא יכלו להגיע. היה יום עמוס אבל מהנה ביותר.
בשבת טיול יפה בגליל הירוק. חייבת לכם עוד תמונות מהבנייאס של שבוע שעבר. אולי אצליח בסוף השבוע להעביר קצת תמונות.
אישרו לבן שלי לעבוד בקיץ שבוע בסניף במונטריאל. מאפשר לו לנסוע לבקר את אחותו והמשפחה, ולעזור בביביסיטר בזמן החופשה. אני שמחה בשביל כולם (רק
מקנאה)
יחסים עם חבר שנראו מתערערים חזרו לקדמותם. הערב חתונה
אמא שלי, שתהיה בריאה
הלכה השבוע לבדיקת עינים (התעקשה שלא אבוא איתה בשום אופן). הכל תקין. שימשיך כך.

ריקי5

New member
וברח לי לפני שהספקתי להוסיף

שיהיה לכולם שבת שלום וסוף שבוע מהנה ביותר

dlia2004

New member
השבוע שלי עבר ברגוע

יום שישי ניפגשנו לארוחת בוקר עם חברים, שישי בערב ארחנו לארוחת ערב, שבת נסענו לבית חרות לביתילי והזמנו ספות לסלון. ראשון ארחתי שכנה לקפה, שני התארחתי לארוחת בוקר אצל חברה, שלישי ורביעי היו מוקדשים לבית וליצירה, והיום אני מתכוננת לבואם של הכוכבים עד מחר בערב בו אארח גם את הוריהם לארוחת שבת. סוף שבוע נעים.

היי חברים וחברות + יומנה השבועי של סבתא

יום א: קמתי בבוקר ב-6 התקלחתי, התלבשתי (החלפתי 3 פעמים את הבגדים עד שהחלטתי סופית, סתם כך), ירדתי למטבח בקלילות (שימו לב לקלילות) שתיתי נס קפה, קראתי ספר, אכלתי פרוסת לחם עם ריבת תותים (זו שאני בעצמי עשיתי), עישנתי את סיגרית הבוקר שהיא הכי הכי חטא, התאפרתי, ארגנתי קצת את הבית (יום עוזרת), נעלתי נעלי עקב 8 ס"מ, ובקלילות (שימו לב לקלילות) נכנסתי למכונית ונסעתי לעבודה. (אחר הצהריים, פגישה עם חברה, קפה, עוגה, שתי קניות חדשות בבוטיק השכונתי). יום ב: קמתי ב-6 בבוקר, התקלחתי במהירות, התלבשתי במהירות, שתיתי חצי נס, עם חצי סיגריה, נעלתי עקבים 8 ס"מ ובמהירות ובקלילות טסתי לקחת את שני הנכדים לגן, אחד למעון ואחד לגן. (2, 4). "היה כיף". טסתי לעבודה, באיחור כמובן. שעה 3: דופקת שעון בעבודה במהירות, טסה כמו משוגעת להספיק להוציא את שניהם מהגן, קודם את הקטן, שלוקח לו שעה עד שהוא הולך בשביל של 100 מטר, נו אז הרמתי אותו על הידיים. שעה 3:20 להוציא את הגדול מהגן, קודם עושה לי סיור בגן (שמריח כמו עוף מכובס בערך), ואחר כך ישר למכונית, הביתה, טיגון שניצלים, הפרדת כוחות, דורה מנגנת בטלוויזיה, (אמרתי להם רק שעת טלוויזה אחת ביום), יציאה איתם לגן המשחקים (עדיין על 8 ס"מ וקלילה), רצה אחריהם כדי שלא יפלו, מנדנדת, ב-7 מקלחת, ארוחת ערב, וב-8 אני איתם במיטה עם ספר (הליצן שבכה), ונרדמת איתם. יום ג: קמתי ב-5 וחצי בבוקר, מכינה להם סנדוויצים, חביתות, זיתים ירוקים לגדול, תירס לקטן, 2 גמדים בתיק. מרתיחה חלב לבקבוקים שלהם (הם אוהבים חלב חם על הבוקר), מעירה אותם, הקטן מלא פיפי, צריך לרחוץ טוסיק, הגדול רוצה טלוויזיה, ויש ויכוח על כמות הזמן עם הטלויזיה, להלביש, לרחוץ שיניים, לרחוץ פנים, לאסוף את תיקי הגן, משפשפת שיניים במהירות רוחצת פנים, מגלה בדרך שאני עם הבגדים שלבשתי אתמול, עם נעלי בית, איפה הסיגריה, איפה הקפה, איפה האיפור. גנים, ריצה, (כבר לא בקלילות), וישר לעבודה, וחוזר חלילה עד יום ה. יום ד: כבר לא מתווכחת על שעות טלוויזיה, מצידי שיראו טלוויזיה גם כל היום, דורה? שיהיה דורה, קופיקו? שיהיה קופיקו, כבר לא מארגנת שום דבר בבית, הרצפה החליפה את צבע השיש היפה שלה בצבעי גואש, כתמים של מילקי, של שוקולד, אני דורכת על רסיסי קורנפלקס, ואין לי כוח לנקות אפילו. במקום לעשות ארוחת ערב בריאה לילדים, מזמינה להם פיצה. רוצים צהריים המבורגר? אין בעיה. ירדתי לנעל שטוחה, הגב תפוס לי, הרגל נגררת לא יכולה לזוז, לא יכולה להתכופף, אני על אטופן כבר יומיים, ולא עוזר לי, מרחתי שמן עיסוי עם ארניקה, ולא עוזר,מצבי הנפשי קשה, אני מפזמת כל היום את השיר של הארנב מהקוסם במבינו, אין נס בבוקר, אין מקלחת, עושה רק בלילה בחטף, למדתי לשיר איתם ברומנית: "פטה לה נבונה - סוס סוס" איזה שיר "חינוכי" שמלמד אותם אבא שלהם מעדות רומניה. כל החולצות שלי עם כתמי ידיים, שוקולד, סתם כתמים של צבע. והיום, יום חמישי: קמתי בבוקר, בקושי, הגב תפוס, הכאב מושך לרגל, (גם הגדול בן ה-4 אתמול עשה לי סופרמן מהספה וכואבת לו הרגל), גררתי את עצמי למטה במדרגות מדדה, עם נעלי בית, בקושי הערתי את הקטנים, הכל לאט, גררתי את הילדים לגנים בקושי, לא הרמתי אף אחד על הידיים, לא התקלחתי בבוקר, לא שתיתי נס, לא עישנתי סיגריה, אחרתי לעבודה בשעתיים, אני יושבת "על העוקם" בכסא שלי, מתנדנדת מעייפות, (הגדול קם פעם, והקטן קם פעמיים, היה לו צמא, היה לו חם), וימנאייק עוד 6 שעות הם מגיעים מהחופשה, הם זה ההורים של הקטנים, הבת שלי ובעלה, בשעה 8 בערב אני מחזירה את המשמרת חזרה להורים - ולא רוצה לראות אף אחד עד .............................. עד ששוב אתגעגע לחיבוק של הקטנים, לליטוף הלחי שלי עם יד שמנמנה ומלוכלכת משוקולד, עם הקול הקטן הזה -- תתה תתה בואב אותך -- וזה יקרה בטח כבר ביום ראשון. יומנה של סבתא מעולפת.

ריקי5

New member
ברוכה הבאה סבתא נועהנועה

וכל הכבוד על המרץ ועל העזרה לילדים. . רוצה להגיד לכם שלמרות שקבלתי עזרה רבה מההורים שלי שגרו לידי לא העזתי אף פעם להשאיר להם את הילדים ליותר מלילה אחד בסוף שבוע (בטח לא 5 ימים באמצע שבוע עבודה). פעם ראשונה שנסעתי לחופשה ללא הילדים היה כשהגדולה היתה בת 16 והצעיר בן 8 (וגם אז הם נשארו בבית ולא אצל סבסבתא). אבל הצעירים של היום הם אחרים.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif מושלם. נועה למה כתבת עלי../images/Emo35.gif

נקרעתי מצחוק. חוץ מהנעלי 8 ס"מ הכל תואם. הצחקתיני ממש

ריקי5

New member
האמת

דורית, כשקראתי את זה עלה על דעתי שאת כתבת את זה בניק בדוי

pelpal

New member
והכי מצחיק, מה שהם עשו בחופשה

לא הפסיקו לדבר ולהתגעגע לליטוף הלחי עם היד השמנמנה ומלוכלכת משוקולד...

שויי

New member
../images/Emo8.gif געגוע מכל כיוון, פלפל...

גם אני מתגעגעת ליד התינוקית השמנמנה שלך, תגיד, לא לימדתי אותך ששוקולד זה לא ליכלוך?

dlia2004

New member
איזה כיף היה הבוקר להתעורר לחיבוק ונשיקה

שהעניקה לי ירין שכל כך אוהבת להתכרבל. כבר על הבוקר הכוכבים רוצים יצירה, ואני כבר בהכנות לארוחת שבת.ברגע שה
יחזור מהסידורים אתפנה יותר.בינתיים מנסה לאצור את אותם רגעי אושר שיתנו לי כוח להמשך. יום נעים לכולם!

השבוע שלי

הכי חשוב זה שמזג האוויר עדיין לרוחי, משבים קרירים בבוקר ובערב ללא מזגן
בשישי בערב ליהי חיבקה וקצת נישקה (קמצנית)
יום שני קיבלנו הזמנה חינמית להצגת ילדים "הדוד חיים" גם הסבתא
נהנתה וצחקה
יום שלישי פגישת חברות לקפה ב"פינגווין"
אני בגמילה שבועיים והורדתי 2 ק"ג
איזה אושר סוף שבוע נעים לכולם

משתפרת

New member
השבוע

אני לבד בעבודה (עד יום שני הקרוב). עובדת בקצב מטורף שעות מטורפות, הטוב שבדבר הוא שאני מספיקה היטב ואפילו מצליחה לא לפשל. היום קיבל הבן החייל חופשה קטנטנה. מחר בבוקר הוא חוזר לבסיס, כדי לאפשר לחבר אחר לצאת לשבת. היום זה גם יום הולדתו, 19. פעם ב- 19 שנה חופפים התאריכים העברי והלועזי, וזה אכן כך אצלו. ומובן שפרשת השבוע היא "בהעלותך" כמו בבר המצווה שלו וכמו כשנולד. אתמול הגעתי הביתה ב-7 וחצי והצלחתי להנפיק עוגת שוקולד בשלוש שכבות עם קרם קצפת. גיליתי שחיסלו לי את כל קישוטי העוגה (יש מי שמנשנש אותם כמו סוכריות, לא אני) אז קישטתי בשוקולד מגורר, במחית פירות יער ובאגוזים. יותר טוב. לפני שעתיים החייל הגיע על כל מדיו, סמליו, נשקו ותרמילו המפוצץ. עבר אצלי בעבודה ואכלנו ביחד. כעת הוא מתקלח בבית ומעמיד מכונת כביסה (אתלה כשאבוא ובלילה אעביר למייבש של הבת, מדי ב' עבים ולא יתייבשו תוך לילה). העיקר שאפשר טיפה'לה להציץ עליו.

שויי

New member
../images/Emo77.gif מתנה מקסימה משתפרת...

זה שהצלחת להשחיל את כל העשייה בתוך האטרף של העבודה, הופך את החגיגה למשופרת, וואו איזה אנרגיות

למעלה