טוטו
ל"ג בעומר

טוטו ../images/Emo117.gif ל"ג בעומר

האם ירד הערב גשם ויהרוס מדורות
אנחנו ביטלנו את המדורה
המתוכננת. הצדקנו

batiarr3

New member
אצלינו היה אפור אתמול וירד גשם כשישבתי

על החוף עם חברה ירדנו לים לבית קפה לראות את הגלים והים בגשם היום חם ובטח יהיו מדורות

batiarr3

New member
ועכשיו שוב אפור וכל טיפה בגודל כוס

והכבאי החליט ללכת להתנדב היום בכיבוי - כל הכבוד לאופיר שלי

dlia2004

New member
אצלנו היתה צרכה להתקיים מדורה אמש

והיא נדחתה בשבועיים.

שויי

New member
../images/Emo117.gif../images/Emo167.gif איזה ריח נפלא...

קרטושקה שרוף מעלה אדים יאמיייייייי

בתיוש כנראה שהגשם הדרים היום

וירד רק אצלכם באילת , כאן אצלינו לא ירד היום גשם ( אתמול ירד קצת ) ובערב היישוב שלנו הסריח מריח המדורות

הדסהש1

New member
הגשם לא בא

לשמתי ולשמחת נכדי הגשם לא בא אחד הנכדים חגג כבר ביום חמישי והשני אתמול בערב.הם סחבו עצים כבר חודש וחיכו לחג רק חסר היה שז יבוטל.אבל כנראה זה עבר בשלום.היום חופש ,אבל באדאי אחד מהם יבוא אלי להיות במחשב.שיהיה שבוע רגוע מכל הבחינות .וללא בעיות חדשות,מספיק מה שיש.

ediana

New member
ברמת-גן כמעט ולא נשארו מקומות פנויים ל../images/Emo117.gif

מתגעגעת ל
עם הילדים
אני הייתי תמיד אחראית להכנת הקבב ובעלי על המנגל.

אני אף פעם לא אהבתי את המדורות

בעיקר בגלל הריח והעשן
אבל הלכתי בגלל התפוחי אדמה והמרשמלו

משתפרת

New member
חג הל"ג

פצחנו בו כבר ביום שישי. ביטלנו לנכדים את ביה"ס ולקחנו אותם לחופשה. התחלנו בבית שערים. שנים רבות לא היינו שם, מערות הקבורה עם עבודות האבן על הסרקופגים העסיקו אותנו כהוגן. הצצנו על פסלו של אלכסנדר זיד וצפינו על שדות העמק. המשכנו לכיסרא. יש שם מסעדה לבנונית ליד פארק הסלעים, בעל הבית הוא דרוזי והם מכינים הכל טרי טרי, מקורי וטעים מאד. וכיף לאכול במסעדה עם מדבקות "כל הכבוד לצה"ל". כשאכלנו הופיעו על הסלעים ממול שפני סלע. אחד, אחדים, רבים. חצו את הכביש לכיווננו, שיחקו בין הסלעים וזקיף אחד שמר על כולם. היה מקסים. כשסיימנו לאכול סיירנו בפארק הסלעים ובחורש לידו. מה שהטבע מחולל באבן- אלפי אמנים לא יעשו. המשכנו לגשר הזיו אל הדירה שחיכתה לנו. בשבת נסענו לפקיעין. שוטטנו בסימטאות, ירדנו למעיין, עלינו למערה בה התחבא ר' שמעון בר יוחאי עם בנו וראינו את עץ החרובים העתיק שהוא כנראה צאצא של העץ שהזין את המסתתרים, המשכנו לבית הכנסת העתיק והצנוע. יצאנו מהישוב עם סבונים משמן זית, חליטות תה צמחים וחרוב אחד מהעץ הקדוש. המשכנו לאגם מונפורט שם בחרו הילדים לדווש בסירת פדלים. אחרי כן נסענו לראש הנקרה. בשעות אחה"צ השמש במערב, הרבה אור נכנס לנקרות דרך המים. הילדים לא היו שם קודם, הם התלוננו על הרכבל (קצר מדי לטעמם), נדהמו ממשחקי האור דרך המים על הקירות והתקרה, התלהבו מהקולות (היה ים סוער ולכן לא יכולנו לשוט איתם בסירת טורנדו). כשיצאנו משם התלהבו לראות את נדי המים והרסס שהתרוממו מהסלעים שבים (גייזר! קראו), ומצאו הרבה מאובנים ימיים בסלע הלבן. כשחזרנו לדירה הצטרפו אלינו חברה יקרה ובתה שנפשו במקום אחר בצפון, הבערנו את העצים שהאיש הטעין בבגאז', בישלנו תפ"א ובצלים, הכנו המון בשרים על האש (לדעתי חצי נהריה יכלה לאכול איתנו), נהנינו מהחברותא. ממש חג מוצלח. היום אספנו את עצמנו ואת מטעננו, נסענו לסיבוב במערת קשת. התפעלנו מהתצפית על הגליל המערבי (למרות הראות שהיתה ככה-ככה), צפינו על הואדי דרך הקשת, חזרנו לחניון בשביל אמיר, ע"ש אמיר מי-טל ז"ל, עצרנו ברחבה שצופה על הישובים באיזור (כולל מצפה הילה) וחנקתי דמעה למקרא השיר החקוק שם. כשירדנו מאדמית התכוונו להמשיך לעכו, אך הנכד ביקש לרדת לים. ירדנו לאכזיב, שוטטנו על הסלעים, הלכנו ונסענו צפונה תוך שוטטות על הסלעים שגלים עזים התנפצו עליהם בקולות רעם והרימו ענני רסס גבוהים. כשהגענו לראש הנקרה ראינו שם להקה גדולה של שפני סלע שאיפשרו לנו להתקרב אליהם עד למרחק של 20-40 ס"מ. כאילו להשלים מעגל. נסיעה מהירה הביתה- הנכד נרדם וישן (זה מאד מקל), הנכדה פיזמה עם הרדיו את כל השירים, והנה אנחנו כאן אחרי חג מאד נעים ומוצלח.

שויי

New member
וואו משתפרת, חוויה מיוחדת

התרגשויות לאורך כל הדרך, עשיתם לכם חג נפלא |חביוק| נהניתי.

נפלא, נפלא. איזה טיול מקסים ואיזה חוויות

שלחתי את הכתוב לחברה לשאוב רעיונות לטיולים שלנו.אני מאד אוהבת את הנקרות ובכלל הגליל יפה ועכשיו אפילו כפליים. שאפו

למעלה