העשור שהיה

ריקי5

New member
העשור שעבר - סיכום

לכבוד העשור שעומד להסתיים בקרוב , ספרו על 1. איפה הייתם בליל המילניום? 2. לפחות שלושה מאורעות משמעותיים שקרו לכם בעשור האחרון? 3. הדבר המהנה ביותר שעשיתם בעשור האחרון (בילוי, טיול וכד' - מותר יותר מאחד אם קשה לכם לבחור) 4. לפחות שלושה דברים שאתם רוצים שיקרו בעשור הבא? וכמובן כל דבר נוסף שאתם רוצים לספר לנו על העשור שעבר

ריקי5

New member
העשור שלי

1. איפה הייתם בליל המילניום? בעלה של חברה טובה שלנו היה מרותק למקום עבודתו לרגל באג 2000. הלכנו לבקר אותו במקום עבודתו, ראינו זיקוקים בנמל והלכנו לשתות שמפניה בחצות. החברה הזו (מסיבות שידועות רק לה) כבר לא חברה שלנו בכלל. 2. לפחות שלושה מאורעות משמעותיים שקרו לכם בעשור האחרון? - החתונה של הבת הבכורה שלי ולידת הנכדים. בעשור הזה שיניתי מעמד מאמא לסבתא. - פטירתה של אחותי ואחר כך של גיסי. - המעבר של בת אחת לקנדה, בת שניה לספרד ושל האחיינית שלי לפילדלפיה, שהביא להתפזרות המשפחה. לי זה קשה מאד. - ההכרות עם עולם הפורומים באינטרנט. הביא לי חברים וחברות וירטואליות, שחלקם הפכו לחברים ממשיים. 3. הדבר המהנה ביותר שעשיתם בעשור האחרון (בילוי, טיול וכד' - מותר יותר מאחד אם קשה לכם לבחור) - טיילנו הרבה בעולם בעשור הזה, בעיקר בארה"ב וקנדה. שני טיולים אהבתי במיוחד - האחד הטיול לתאילנד שהיה מיוחד במינו, והשני טיול ג'יפים לירדן. - אחד המופעים שהרשימו אותי ביותר היה קונצרט תרומה שנקרא "הסימפונית חיפה מנגנת חיפושיות", ששילב את התזמורת שניגנה עם זמרים ששרו משירי החיפושיות. היה מדהים 4. לפחות שלושה דברים שאתם רוצים שיקרו בעשור הבא? - כמובן, שכל בני המשפחה וכל החברים יגיעו איתנו לסוף העשור הבא, בבריאות טובה. - שהבת שלי והבן שלי ימצאו את אהבתם (ואולי יהיו לי עוד נכדים) - שאצליח להוריד עוד במשקל וגם לשמור על זה. - שיחזירו את גלעד שליט, שלא יהיו קסמים, קטיושות ומלחמות. אמן כן יהיה רצון

dlia2004

New member
העשור שלי

-ממש לא זוכרת את המילניום,אבל במסיבת סילבסטר ואני בת 15 וקצת היכרתי את בן זוגי, והנשיקה שלנו היא שעברנו עוד שנה ואנחנו ביחד. -בעשור האחרון הצטרפו עוד 5 נכדים ל3 שכבר היו. -היינו 3 שנים מופלאות ברומניה. -אמא חלתה ונמצאת במצב קשה, חמתי חולה מאוד. -עזבנו את העיר והבית הפרטי לעיר חדשה ודירה חדשה. -למדתי להשתמש לבד במחשב ללא עזרה והיכרתי חבורה מדהימה. -חזרתי ליצירה אחרי הפסקה של המון שנים. -הפסקתי לעבוד אחרי כמעט 30 שנה מיוזמתי ואני נהנת מכל רגע. -רוצה בשביל המשפחה בריאות -רוצה שההורים לא יסבלו - מצפה מהבן הצעיר שיתמסד וסוף סוף יהיו ילדים קטנים במשפחה -מצפה שהבעל יעבוד עד הפנסיה ונחזור לטיולים המופלאים שלנו. - ושימשיכו להיות לי חברות טובות ותיקות וחדשות.

עשור שהסתיים לו מהר....

מילניום לא היתה בשבילי סיבה למסיבה ....לא חוגגת סילבסטר וזה לא מדבר אלי
העשור הזה הביא לנו שלושה
מקסימים שניים שנולדו לביתי הבכורה ואחד לבני ...כן יירבו
חתונות של הילדים ( הבת והבן ) ואחת שהסתיימה אחרי 9 שנים בגירושין , נקווה שהסיבוב הבא יהייה טוב יותר
אחרי 26 שנות מגורים בבית צמוד קרקע עם גינה גדולה , העזנו לעשות צעד ולעבור לבית משותף בלי גינה אבל עם מרפסת גדולה ומעלית ואנחנו מאוד מרוצים. בעשור הזה חגגנו 80 לאבא שלנו וגם לאמא , שניהם יקרים ואהובים ואנחנו מקוים שנחגוג להם בעשור הזה 90 ושיהיו לי בריאים
בעשור הזה שניים מילדי ( הבנים ) חיים ועובדים בחו"ל , הם מאושרים , אנחנו מאושרים שטוב להם אבל מאחלים לכולנו שהפגישות יהיו תכופות יותר ...קשה עם הגעגועים
מאחלת לאיש היקר שלי שהרפואה המתקדמת תעזור לו להמשיך בחיים שהוא אוהב ומכיר ולכולם רק בריאות , אושר ושלווה ושנראה את גלעד שליט במהרה

מיקי 801

New member
כמה דברים השתנו בעשור זה

פרשתי מעבודתי כגננת לאחר 26 שנה הבת הגדולה התחתנה והפכה אותי לסבתא לשתי נכדות אהובות. הבן התגייס וסיים את השירות בשלום. הבת האמצעית עזבה את הבית לבית שלה סיימה את לימודיה ועובדת. אמא שלי עברה לבית אבות ושם היא פורחת. מצאתי פורום ושם נקשרתי לחברות מדהימות בן זוגי פרש מעבודתו ואנחנו מגלים את הזוגיות מהתחלה. מאחלת לבת שלי לידה קלה ושכולם יהיו בריאים מאחלת שהבת תמצא בן זוג וגם היא תתחתן והלוואי ונראה את גלעד שליט הביתה.אמן

עשור שלי.

1-מילניום- לא צוין כלל. זכור לי שבעלי הלך לעבודה (משמרות...) וישבתי לבד מול המסך הקטן כדי לראות איך חוגגים ברחבי העולם, 2- הפכתי מסבתא לשתים לסבתא לששה. עברתי נתוח קשה בבטן, עוברת ביקורת כל שנה וכמו שאומר הרופא- אני בסטטיסטיקה של ההצלחות.(טפו, טפו!) הבן הקטן התחתן לפני שנה, 3- מכל הטיולים והבילוים אני בוחרת כגולת הכותרת את השבוע ששהינו בכפר יחזקאל ב"וילה בכפר" הקסומה, יחד עם הילדים ומשפחותיהם, לרגל יום הולדתי ה-60. חוויה שאני מקווה לשחזר מתישהו. 4- חוץ מתקווה שכולם יהיו בריאים ומאושרים ושיתווספו עוד נכדים, אנחנו עומדים כעת בפני פרישה של פנחס (הבעל) ואני מקווה שנצלח את השינוי הזה בחיים .יש הרבה תכנונים שהלואי שיתגשמו. דוקא העובדה שהוא יהיה יותר נוכח בבית לא מפחידה אותי. היות והוא עבד כל השנים במשמרות- אני רגילה לכך לעומת זאת לעבודתו בחגים ,בשבתות ובימי שישי לא התרגלתי גם אחרי 44 שנה! טוב לחשוב שכעת נוכל לעשות ככל העולה על רוחנו בכל יום שנרצה.

שויי

New member
אני קוראת אתכן ומתרגשת ../images/Emo122.gif

עוד לא סיכמתי את העשור שלי, זה דורש עבודה... לחשוב מה היה... ומתי... וגם זה לא פשוט לקטלג עשר שנים
תודה על מה שכתבתן, אני כל כך שמחה לראות את היופי הפרוש בעולם שלכן

העשור בקצרה

אני מאושרת בכל יום שמתחיל בבוקר ומסתיים בערב.
חיינו מלאים בבילויים, טיולים, הצגות , ספרים ובראש הנאה מהילדים וכמובן מהנכדים ומצפים בכל יום לנסיכה שעומדת להגיח לעולם.
והלוואי וימשיך כך..................ומתפללת שהורי לא יסבלו.............. ושנינו מבלים ביחד ולחוד ולא מצטערים לרגע על הפרישה.
לכלם.

ediana

New member
בחיים למדתי שאסור לתכנן מראש שום דבר../images/Emo7.gif

במילניום דאגתי שלא יהיו "באגים "וכל החומר שהספקתי להכין למאזן השנתי ימחק(דאגנית מטבעי) היינו ביחד כל המשפחה, הרמנו כוס שמפניה ועוד דברים טובים, הילדים יצאו לבלות ואנחנו למיטה. בינתיים פרשנו לפנסיה, היה קשה להמצא כל יום מהבוקר עד הערב ביחד אבל מתרגלים, זה בכלל לא גרוע. תכננו הרבה מאוד טיולים אבל הבריאות לא מאפשרת אז מנסים לבלות כמה שאפשר בבית או בסביבה הקרובה בלי נסיעות. הבן התחתן, נולדו נכדים - ההמשך ידוע. מקווה שהבת תתמסד ונזכה לראות ממנה איזה נכד קטן. חוץ מזה מאחלת לנו שלא יהיה יותר גרוע ונמשיך את חיינו בלי הרבה בעיות עד 120.

../images/Emo57.gifהעשור שמסתיים אוטוטו../images/Emo57.gif

עשור שהביא לנו 8 נכדים (הבכור התייצב במאה הקודמת)
עשור ששינה אותי לאדם אופטימי הרבה יותר. עשור שלימד אותי לאהוב
עשור שגרם לי לעלות המון במשקל (אבל אני מתרגלת) עשור שבו ילדי איבדו את הסבתא היחידה שלהם שהיתה כל כך אהובה על כולנו עשור שבו איבדתי דוד שהיה לי לאבא עשור שבו גיליתי שאחרי גיל 50 מגיעים ל 60 ועדיין מרגישים צעירים. (מנטלית לא פיזית) עשור שבו גיליתי את הפורום הנפלא הזה ואת החברים המקסימים שבו. אשרי

batiarr3

New member
כל כך הרבה דברים קרו בעשור האחרון

נכדים נולדו הנכד הגדול -התגייס השני - מסיים י"ב הילדים והחתן/כלה סיימו תוארים הקטנה מסיימת לימודיה השנה גיל 60 עבר אף הוא הסבתות נפטרו - ז"ל המשקל- כבר אמרו לפני עלו עלה האוטו החדש הגיע לאחר שנים של מלחמות בבירוקרטיה מה רע ? שיעברו עוד שנים לא פחות טובות - רק יותר בריאות

סנדי B

New member
בעשור שהסתיים הפכנו לסבא וסבתא

בסוף העשור הקודם 6/99 התחתן בני השני בגיל ופתח את הדלת לחתונות.
קיבלתי עוד בת
ואחות לביתי
בשבת חתן שלו ביתי קיבלה טבעת והודיעו על נשואים
עוד לפני החתונה של הבת על שפת הכנרת הודיע בני הקטן שהחליט להתחתן
|
הבת התחתנה ב-8/00 נוסף לי עוד בן
בליל הסדר לפני החתונה של הבן קטן בני הבכור פחד להשאר רווק והודיע שגם הוא מתחתן
ל"ג בעומר 2001 יום הנשואים שלנו התחתן בני הקטן וקיבלתי עוד
בת ואחות לביתי
ב-10/01 התחתן בני הבכור ואז קיבלתי
בת נוספתו אחות לביתי
ובערב החתונה בשורה
שאנחנו עומדים ליהיות סבא וסבתא
בשנתיים התחתנו ארבעת ילדי
ב-7/02 נולד
הראשון
11/04 נולד
הרביעי
בשנתיים קיבלתי
מכל ילד
טיילנו בארה"ב פעם 3 חודשים |
בטעות נכנסתי לפורום לפני הנסיעה לארה"ב מצאתי בית חם ונשארתי
בפעם השניה 5 חודשים
לארה"ב לקבל את הנכד העשירי
טילנו במקסיקו וחזרנו משם שבוע לפני שהיגיע שפעת החזירים הבקשות לעשור הבא הם לא רבות
תקראו בבקשה
בריאות לסנדי ולכולם
שלבן שהתחתן הראשון שגם אותו קיבלתי מתנה לאחר תאונה קשה יהיו עוד ילדים מוכנה לקבל אפילו שלישיה
פרנסה ובריאות לילדי. הרבה בריאות לכולם ושיתגשמו כל המשאלות של כולם.
מצטערת שיצא ארוך את הדברים הרעים לא כתבתי שלא יחזרו בעשור הבא אמן
ואמן רחל

kikale

New member
בעשור הזה חגגנו../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

נישואי שלוש מבנותינו זה קרה תוך שבע שנים .... בחמש השנים האחרונות נולדו לנו שלושה נכדים ,הרביעית בדרך, כנראה שמחכה לעשור הבא ....
נוספו לי הרבה שערות לבנות ...ומעט קמטים... שהרווחתי אותם ביושר ובאושר ...
הגעתי לתובנות חדשות לגבי כמה מהחברים שלנו ,שכמה מהם כבר לא חברים שלנו ובמקביל הכרנו חברים חדשים . מהעשור האחרון ישנם דברים ששכחתי כליל וישנם דברים שעד יומי האחרון לא אשכח .. גם בעשור הזה אני ממשיכה לעסוק במה שאני הכי אוהבת .וממשיכה לשפר ולהתייעל. מאחלת לעצמי עוד כמה עשורים שיהיו מוצלחים ,ובינהם לרקוד בחתונה של בת הזקונים שלנו , את האמת יש לה עוד קצת זמן היא רק בת שבע עשרה ...
להמשיך לאהוב להתרגש, לטייל בעולם הגדול, להמשיך בנתינה כי יש המון אושר ,בעניין. יש הרבה נזקקים בעולם הזה ,ויש צרות גדולות וכך שלנו מתגמדות ולא נחשבות. שנחליף בעשור הזה את שולחן האוכל שלנו כדי שיהיה מקום לעוד נכדים ..
והכי חשוב בריאות ואושר .כדי להמשיך להנות מפרי עמלינו .
אני מאחלת גם לכם את כל מה שאני מאחלת לעצמי ואפילו יותר
שיהיה לכולנו עשור מוצלח ושנה אזרחית טובה .

שויי

New member
../images/Emo13.gif העשור על פי ריקי ../images/Emo45.gif

1. בליל המילניום היינו תחת שמים זרועי כוכבים בים, ראינו את השקיעה, בבית השארנו מחשבים כבויים מחשש לבאג, קיווינו לבוקר רגוע ללא טרגדיות. 2. מאורעות משמעותיים שקרו לי : זה שהבאתי את עצמי להרים את הכפפה, להכנס לשרשור הזה ולענות לך ריקי על השאלות אחת לאחת, זה אירוע חשוב. צורת חשיבה כזאת המצריכה מעין סיכומים... היא זרה לי ואני בררררר נמלטת ממצבים כאלו, הגיע הזמן לגעת בשד הזה, סדנת העשור.
ג'ון ג'ון נולד והפך אותי לסבתא, כל כך סבתא שעזבתי את כל עיסוקי דאז, חוויתי רגשות עמוקים קמאיים, חוויתי ילדות שנייה. ובהגיע ג'ונה
שוב נהפך עולמי, אני מתאהבת בה וגם בילדה שאני
לגמרי במקרה
יוצא לאור הפרויקט שלי, ספר ודיסק
יש לי סבתא הכי טובה.
בתחילת העשור זכיתי לתרום ולהיאבק, יחד עם שלומי אלגוסי וביה"ח אסף הרופא, למען החלת הליצנות הרפואית בבתי החולים בארץ. זה היה מאבק מצחיק למול צוות רפואי סקפטי. עשינו להם טיפול
במהלך העשור הופך הליצן הרפואי לדמות מוכרת ואהובה במסדרונות הלבנים. ועוד, התחלתי ללמד עיצוב והפקת קול בבי"ס לתיאטרון בובות ודרמה. 3. הדבר המהנה ביותר שעשיתי בעשור האחרון חוץ מסקס (ריקי סליחה על השינוי
כבר קשה לי להתאפק) הוא הטיול המשפחתי עם הילדים והג'ונג'ונים
לצרפת. היינו יחד כל הזמן, בפסטיבל המריונטות, בפריז ובעיר השעשועים דיסני. חוויה מרגשת ומעשירה. הדבר המהנה הנוסף הוא לקום בבוקר, להכין קפה
להתיישב למחשב ולפתוח את דף הפורום
4. לפחות שלושה דברים שאני רוצה שיקרו בעשור הבא. שתוקם מדינה פלשתינית ויכונן שלום באזור. שיתוקנו העוולות החברתיות וימוגר העוני. שאלמד לחפף
שיתחילו כבר מסעות שויי למזרח
שיוחזר גלעד שליט בקרוב, את'זה אני לא סופרת בכללל, זה ברור, והרשימה של הרצונות הולכת ומתרבה ככל שאני חושבת ולכן אפסיק לאלתר, לפחות שלושה יש... אחרת אתחרפן עוד יותר
שיהיו לכולנו ימים טובים ומאוזנים. אמן.

למעלה