בוקר אור
לכולם
החדש שלנו

הדסבתא

New member
לא בדיוק הבנתי....

אבל , האם נולד נכד/ה חדש/ה אם כן, המון מזל טוב בריאות ואושר
מקווה שלאם ולתינוק שלום

סנדי B

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב הדסבתא

נולד לנו נכד חדש לפני 11 יום רציתי לשלוח תמונה ולא הצלחתי כנראה הקובץ גדול ואני לא יודעת להקטין רחל

הדסבתא

New member
איזו שמחה../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

מה שמו ? מה משקלו? הוא בטח נראה כמו כל החייזרים הקטנטנים האלו............
כשביתי ילדה היא כל הזמן אמרה לי " אמא, אני יודעת שהיא נראת חייזר כמו כל התינוקות האחרים....אבל היא הכי יפה ומושלמת בעולם"
הוציאה לכולנו את המילים מהפה.............

סנדי B

New member
כן הדסבתא השמחה גדולה ../images/Emo6.gif

ל-
קוראים זיו והוא
+
והשמחה
גדולה רחל

שויי

New member
אהה... סנדי, איזה שם מקסים ../images/Emo41.gif זיו

ואתם בדיוק לידו עכשיו מתמוגגים. ספרי רחל, היכן אתם נמצאים בימים אלה? האם הלב שלך כל הזמן אצל הכוכבים שכאן?

סנדי B

New member
שויי כמה שאת צודקת הגעגוע ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gifבארץ גדול

בוקר
בוקר טוב למרות שפה יש לי
+
חדש אבל ה
בארץ חסרים לי מאד אפילו כשאני מתגעגעת לבדואים שלי לוקחת את ה
ונוסעת המרחק קטן אנחנו נמצאים בסט לואיס שבמדינת מיזורי ה
נמצא בשמורת טבע יש כאן סנאים שכל היום עובדים קשה מעלים עלים לראש העצים הגבוהים ובונים קנים על ראש העץ, יש נחל ליד הבית ומסתובבים במבים ממש ליד ה
מאוד המעלות היגיעו ל-17 מינוס לא יצאנו הרבה עד הלידה יצאנו לקניונים ביום ההולדת שלי היינו במסעדה מיוחדת ויוקרתית המיוחד במסעדה הזו שהיה בר סלטים [כאן יש מעט מסעדות עם מבחר סלטים] וכל הזמן בא מלצר אחר עם בשר מכל מני סוגים למרות המחיר היקר [120 $ לסועד] ההנאה הייתה גדולה כנראה זיו שלנו המתין ליום ההולדת שלי ורק אחר כך היגיע, היום שיש לנו את
החדש היציאות שלנו הם לגן של הילד שהמרחק הוא כמעט כמו מגבעתיים ליבנה בלי פקקים. ואני יוצאת לסופר לקניות הסופר הקטן בגודל דומה לקניון איילון, לפי התחזית ביום רביעי המעלות יהיו בסביבות 4עד7 מעלות ואולי נוכל לצאת עם זיו למרות שלפי דעתי עוד מוקדם אבל אסור לי להתערב. יום טוב לכולם רחל

מיקי 801

New member
בוקר טוב הוירוס הגיע גם אלינו

אני עם דלקת גרון ושלמה משתעל וחום.אתמול לא הצלחתי לרדת מהמיטה היום קצת יותר טוב.אנחנו משחקים בהחלפת טישויים
מקווה שזה לא יקח הרבה זמן.

שויי

New member
הוייייי מיק מיק מסכינה ../images/Emo122.gif

זה לוקח שבוע כמו שהפייפייה אמרה, הנה, היום זה שבוע בול מאז הנפילה למרבד הטישיו, וסוף סוף מרגישה את עצמי חזרה. תהיו בריאים מהר מהר
ואל תריבו
מי חולה יותר

מיק מיק איזה באסה , אני מקווה שלא

אני הדבקתי אותך דרך המסנג"ר
אז תהיו בריאים מהר

ediana

New member
WELCOME 2 THE CLUB

בעלי עם סינוסיטיס ואני עם גב תפוס וכלום לא עוזר - רק קרעחצ'ן כל היום

ריקי5

New member
חבר'ה יאללה, קדימה להבריא

עם כל הדיבורים על המחלות אני עוד אחשוב שאני בפורום הלא נכון

שויי

New member
../images/Emo39.gif ריקי, את מידברת מב"ש

זה מקום נכון, אחלה נכון, להרגיש בריא
בש או הפורום, אותודבר, מחלות לפח
וחסל. אני מנצלת שרשור זה כדי לספר שאני יוצאת לזמן לא ידוע, יום יומיים או שבוע, היו לי מקסימים כמו שאתם, המציצים
והכותבים

מיקי, הרבה בריאות והחלמה מהירה

לך ולשלמה.........לא לריב, שמעת? אצל הבן ישנו גם מיני בית-חולים ג'וזף מנוזל ומשתעל ובן - הוא נובח..... מסכן קטן יש לו ברונכיט והתחיל אתמול עם אנטיביוטיקה. בריאות לכולם

למעלה