כל הילדים המשחקים נקראים ל"פינה"

שויי

New member
וואו הפינה חוגגת, אחותי יש מסיבה../images/Emo65.gif

המ... יאמייייייי
רק דברים כאלה אני רוצה לשמוע

זאת בשורה נהדרת../images/Emo140.gif

איזה כייף תוכלו לעקוב אחרי התקדמות ההריון - אולי תהיי גם בלידה... ולראות את גיא כל שבוע! אני שמחה בשבילכם

../images/Emo51.gif יערה , כן אני בהחלט

אשמח להיות איתה בלידה כמו שהייתי עם שני ה-
שלי .

שויי

New member
OK ריקי, דחקת אותי לפינה

הכי טוב זה שעכשיו דוד החשמל מחמם סוף סוף את מי האמבט
שלי, מבלי להקפיץ את הפחת. גם להיות חולה
וגם יומיים בלי מים
רבאק! אז באמת זה הכי טוב
ריקי, וואלה את אמיצה מאוהבת בעבודה
מתי את ישנה?

שויי שכחת את ימי הצנע. 2 קומקומים רותחים

לאמבטיה של מים קרים ויש לך יופי של אמבטיה פושרת . הוסיפי שמן ריחני. הדליקי נרות השיטי ספינות מנייר ובא שלום על ישראל

שויי

New member
לא שומשומין ולא קומקומין ../images/Emo221.gif

מילא שמן ריחני, מילא שלום וישראל שאני לא מכירה אותם בכלל, אבל להשיט ספינה ללא דייג? זה לא בא בחשבון וגם כן פושר לא

שלושה שבועות סוערים

3 שבועות "סוערים" עברו עלינו. החלק המשמח הוא שכל ילדי ונכדי היו בארץ לחופשה באותה התקופה אחרי שלא ראו אחד את השני שנתיים. הבלגן והשמחה היו רבים. העצב הוא שאמא של כלתי נפטרה בתקופה שהם היו פה בחופשה וכלתי נאלצה להישאר בארץ ל"שבעה". ועכשיו שוב הבית ריק ומרוקן וכדי שלא יהיה לי חס וחלילה משעמם - אמא שלי אושפזה בבית החולים לכמה ימים עם אי ספיקת לב קלה מה שלא נתן לי זמן להרגיש את הריק.

שויי

New member
הייייי שולה ../images/Emo140.gif ועוד משו טוב

שחזרת לבקר אותנו, חמדודית
רפואה שלמה לאמך.

שולה, באמת שבועות סוערים

אבל אין רע בלי טוב או ההפך. משתתפת בצערכם והחלמה מהירה לאמך. וטוב שאת כאן.

dlia2004

New member
רק שלנו לא היתה אמבטיה, המים הפושרים נשפכו

ישר עלינו, כשרגלינו בתוך גיגית הכביסה. היום אם המים לא רותחים אני לא נכנסת להתקלח.בעלי טוען שהמים שאני מתקלחת מתאימים לתה ולא למקלחת.

שויי

New member
פייפייה, גם אני עברתי רחצה בגיגית הכביסה

איזה קטע הזכרת לי וואו! היא עמדה בחצר מלאה במים שהתחממו בשמש, כשחזרנו מביה"ס - יאללה לגיגית, U איך שנאתי את'זה וכל הזמן פחדתי שהתאומות יציצו מהקומה השלישית של הבית ממול, ואמא אמרה אף אחד לא רואה אף אחד לא רואה... אוייייי מה אני אעשה לה מחר, עכשיו משנזכרתי
סתם אמא שלי מתוקה. בלילה אבא היה חוזר מהעבודה, בוצע גזעי עצים בחצר ומבעיר אותם מתחת לדוד המים בחדר האמבטיה. בימי שישי היינו מכינים גם קרטושק'ס מתחת לדוד.

הזכרתם לי כביסה.....

איך הייתי עוזרת לסבתא שלי לקרצף את הכביסה על מן לוח ברזל כזה , עם פסים, היתה מניחה אותו בחצר על שולחן בתוך גיגית ויאללה לגרד
ואת הכביסה להרתחה היא הרתיחה בדוד על פרימוס ... נוסטלגייה

למעלה