כעס ביד הלשון והמקלדת

א ר נ ה

New member
סלב אחד(מהמאה שעברה) שאני לא זוכרת

בדיוק מיהו, אמר: "לכעוס פרושו להעניש את עצמך על טפשותם של אחרים"

אהבתי מאד את שכתבה ארנה

"לכעוס פרושו להעניש את עצמך על טפשותם של אחרים" בסיכומו של דבר אני נסערת לאורך היום על מעשה מטופש של אחר. הקושי שלי זה האימפולסיביות. סופרת גג עד 5.

שויי

New member
אני מציעה עוד משפט למחשבה

כעס פירושו שאנשים טיפשים אם הם לא חושבים כמונו מי שאומר שאני טועה, יחשב לטיפש כי אכעס נורא
שודדת, תרשמי... תרשמי...

שויי

New member
../images/Emo6.gif זו שעה שגרתית אצל השודדת

קצת לפני שעולה האור, היא כבר מתנתקת ממטען החלומות, מתחברת לברוטוס
ומתחילה בעמל היום

שויי

New member
שיטה טובה קאובוי ../images/Emo27.gif

רק לא אמרת באיזה קצב לספור אקשן

נושי77

New member
איך מפיגים כעס???../images/Emo67.gif

|כל אחד וכעסו הוא.שויי יקירתי לא כדאי לכעוס-זה מה נקרא לתת גז בניוטרל.מה יוצא מזה??? מחלות ,רצון לעשן,פרצוף חמוץ...קמטים.. לפני כשבוע הבאנו למקום העבודה(עקב המצב) מרצה מהדסה עין כרם בנושא צחוק.בהרצאתו התייחס לפפטידיםהחופשיים שמופרשים בעת כעס,אלה נקשרים למבנה התא ויוצרים לעיתים מוטציה שאינה גנטית...משמע הגוף מגיב במחלה.מאידך בעת צחוק הגוף מרפא את עצמו(נחקר והוכח כנכון).אז אני שואלת אותך מי שעצבן אותך שווה את זה?הכעס שינה משהו??עצתי לך ,לי,לכולם גם אם כועסים לנסות לצחוק אפילו מאולץ.אותו מרצה טען שרבע שעה ביום גם צחוק מאולץ עוזר לגוף.אז מה דעתכם אולי נתרגל ביחד..חה.חה.חה. הכי חשוב!!!!!!!!!!הבוקר בשעה 9.20 צלצל בני בכורי ולקול צהלותיי סיפר לי שגם "הקטן" בסדר .מה צריך יותר מזה???כל היום הסתובבתי כמו אמא אווזה ורק מקווה שבקרוב הם וכל החיילים יחזרו ל ש ל ו ם ושאוכל כבר לחבק אותם!!הבנתי שהקטן "מבסוט" עד הגג-כמה מתאים לו. זהו ,יקירתי רוצה לראות אותך מחייכת וכך כולנו.גם לפי הקבלה החיוך מביא את האור -הכעס והעצב מביאים את הטומאה,קרי דברים רעים.ואנחנו מייחלים רק לטוב!!!!! שיהיה לכולנו ערב שקט ושחיילינו המדהימים יחזרו הביתה בריאים ושלמים ולשלום. נשיקות, אור

שויי

New member
../images/Emo6.gif כמה חכמים דברייך, אור ../images/Emo151.gif

הכעס מחליש אותנו והצחוק
מחזק את המערכת החיסונית
אולי תופתעי כשאומר לך שאני שייכת לדור הראשון של הליצנים הרפואיים בארץ
בזמנו היה צריך לשכנע את הצוות הרפואי בבתי החולים ביתרונות של תרופה עתיקת יומין זו. וכך סללנו דרך בהרצאות והדגמות ברחבי הארץ. אז אני משוכנעת כבר. עם זאת הצחוק אינו פותר את הופעת הכעס, הוא עוזר להחלישה או להעלימה במקרה הטוב. לשאלתך, היום הייתי נסערת ונרגשת אבל לא היה בי כעס על דבר למעט על המחשב שהתעלל בי
שעה צחקתי מולו וכלום לא עזר, טוב נו, אני שמחה איתך
על הדשים מהמתוקים מהילדים החיילים

אור איזה בשורה משמחת ../images/Emo57.gif

כמה אני שמחה לשמוע שקיבלת ד"ש טרי מהבנים

נושי77

New member
תודה ,אכן שמחתי אתמול..

ריחפתי בבית כמו רקדנית....ואני לא. היום יום חדש ומקוה שיחייך לכולנו. שויי מתוקתי לרגע לא שכחתי שהיית ליצנית רפואית!!!!!נהפוך הוא,זו הסיבה למילותיי. שכחת שחצי ערב רציתי לשמוע עוד ועוד בגלל הרקע שלי????. בואו נחליט שלא נתרגז על אף אחד היום-יום בלי "ריגוזים"נהפוך אותו ליום שמח עם כל מה שמסביב. הנה מטרה טובה. אני הולכת לבלות כמה שעות באריזת חבילות לחיילים ואחר כך בנסיעה לבאר שבע. אז שיהיה לכולנו יום שמח!!!! טוב שולחת לכן את אהבתי ממרום ירושלים הקפואה, אור

למעלה