כעס ביד הלשון והמקלדת

שויי

New member
../images/Emo46.gif כעס ביד הלשון והמקלדת

אחרי הסערה של הבוקר חשבתי על הכעס, מה הוא חושב לעצמו ולמה הוא קיים בכלל. מאחורי הכעס מתחבאה פגיעות. בכל המקומות שמצאתי את עצמי כועסת בגללם, מצאתי גם שזה התחיל מההרגשה שנפגעתי. מעבר לזה שהכעס הוא רגש הישרדותי, שקיימות תיאוריות שלמות על הצורך לבטא או לא לבטא אותו, ומה על ההשפעות השליליות שלו, הכעס במצבים קיצוניים, מביא לאלימות מילולית או פיזית. יש מצבים שבהם הכעס יכול להרוס כל חלקה טובה, כאשר אני כועסת הלך היופי הלכה השמחה. הגוף מתכווץ, הקול נחנק, אני כואבת ומנפקת לאוויר העולם מילים שאתחרט עליהן, הכי רע זה שאני רחוקה מלטפל בבעיה בצורה שקולה. ומה הטעם לכעוס, אני שואלת את עצמי, מה הטעם לדקלם שהכל בעיני המתבונן, ואני בהחלט מחזיקה בתפיסה זו, כי ככה זה, אני עונה, זה מעצ'בן, לא צודק, זה שלי, לקחו לי, הדברים לא צריכים להיות כך ועוד ועד... שווה להשתחרר מהכעס מהר כי הוא גורם לסבל. מה אתם חושבים על כעס ואיך אתם מפיגים אותו?

dlia2004

New member
אני עוטפת את עצמי בספירלה של אור ואהבה

ומבקשת מהיקום שישחרר אותי מהכעס. עוצמת עיניים ולוקחת 3 נשיפות ונשימות עמוקות,וזהו. היה כעס,כעסתי כי זה היה רלוונטי, אבל השתחררתי ממנו ולא משכתי אותו איתי למחוזות אחרים.

א ר נ ה

New member
../images/Emo45.gif מסכימה לכל מילה שלך

מה שהיום נראה מרגיז ופוגע יישכח בעוד זמן קצר. מי בכלל זוכר היום על מה כעס לפני שנה? מי בכלל זוכר את עצם העובדה שכעס?

הוא שר מקסים

אבל לדעתי את השיר הזה דווקא מבצעת הכי יפה, האחת והיחידה-ריטה תודה שויי

אני נזכרת

עוד בהיותי מורה , נכנסה אלי לכתה מורה למוסיקה וסיפרה ששמעה ברדיו את השיר הזה מפיה של ריטה ואמרה לי: תראי שזו תהיה זמרת גדולה , ואכן זה השיר שפירסם אותה והיא הפכה לגדולה מכולם. הקול שלה מרעיד את כל הנימים בגוף. מקסימה.

אל תתנפלו עליי- אני לא יכולה לשמוע את קולה

של ריטה אני פשוט מתעבת אותה ואת קולה, ושוב, אל תאכלו אותי זה הטעם שלי בלבד, יוצאת דופן בשמיעה שלי

אביבה"לה, מכבדת את טעמך

אני בטוחה שיש עוד כמוך. נקבל אותך בחיבוק עם הטעם.

שויי

New member
../images/Emo46.gif אביב, סוררת, אני אתנפל עלייך

בחיבוק
, גם אני לא אקשיב לריטה מבחירה רע רע

אביב ושויי מחזקת אתכן, אבל תשארו במיעוט.../images/Emo31.gif

אני מתענגת מקולה של ריטה . בדרך כלל בארה"ב זה הדיסק שמתנגן לו באוטו שבו אני נוהגת.

שויי

New member
../images/Emo31.gif נו טוב, שודדת

את מתענגת גם על הקול שלי וזה לא מעיד על טעם מי יודע מה

למעלה