שמעתי סיפורי אבא

שויי

New member
../images/Emo69.gifשמעתי סיפורי אבא

ותירגלתי סטואיות, סבלנות ושליטה עצמית. אבא: בואי תראי מה עשיתי, את רואה איך סידרתי? בואי אני אסביר לך שתדעי, בואי אני אספר לך, תראי איך חוסכים, תסתכלי כאן, איך אני מנצח את המחשב, תראי איך לא נתתי להם לסדר אותי, הכנתי מרק, איזה ריח, תריחי, תלמדי, נראה אם תביני, לא כך עושים את מזיזה לי את הדברים מהמקום.............. המוח שלי: אבא, אני לא מבינה בזה אבא, זה לא נורא אבא, למה העקשנות? תן לי לעזור לך אבא, די, כבר כילדה דפקת לי ת'ראש עם מספרים אבא, אל תצעק אבא, את הסיפור הזה כבר שמעתי הבנתי, לא, אל תראה לי במחשב בניירות בפתקים בסירים בארונות אוףףףףף אני: U אבא מדהים סיפור משגע, ספר לי שוב, אתה יודע לספר... וואלה? איך אתה מצליח לזכור במדוייק כל פרט, אפילו תאריך ושעה איזה ראש מטמטי וחשיבה אנליטית יש לך אולי תבדוק גם את חשבונות הבנק שלי? תודה טעים המרק ועם חילבה בכלל משהו! תזכיר לי איך משחקים פסייאנס אני גאה ומתפעלת ממך, אבא, אתה משהו מיוחד
והפלא נוצר. המוח השתתק, הרגשות נרגעו והיופי פרח. פי ולבי היו שווים וראויים לאבא שכזה.

את דמות נערצת בעיניי../images/Emo106.gif

מעבר לכתיבה המקסימה , הסבלנות , הסובלנות וכיבוד אב ואם הראויים להערצה. אני לעומתך אהבתי את חמותי מאד ולמרות זאת הייתי לא פעם חסרת סבלנות אליה וקיצרת רוח.

את ענקית את../images/Emo140.gif אוהבת אותך../images/Emo99.gif

פשוט תענוג לקרוא את מה שאת כותבת
תגידי, מאיפה יש לך את כל הרעיונות האלה לכתיבה?

שויי

New member
../images/Emo24.gif תודה בנות../images/Emo140.gif כייף הפירגון שלכן

הכתיבה נובעת בספונטניות, במקרה הזה, לפעמים אני יכולה לשבת שעות מול מסך או דף והמילים מטפטפות באיטיות כמו דמעות בחופשה. בצהריים הייתי בבית לזמן קצר, כתבתי ויצאתי שוב. לפני זמן קצר נכנסתי הביתה וקראתי את מה שכתבתי
זה נראה לי כאילו מישהי אחרת כתבה, ובאמת זו הייתה מישהי אחרת.

אין מצב שזאת היתה מישהי אחרת...זאת את../images/Emo70.gif

אהבה ענקית ממך לאבא ענק ------ זאת את ואת והוא ראויים זה לזו

אני מכירה את ההרגשה הזאת../images/Emo24.gif

קורה לי לפעמים שאני נכנסת לפורום ותיק ומתחילה לקרוא דברים שכתבתי לפני שנים, ואני פשוט לא מאמינה שזאת אני שכתבתי
לפעמים זה כמו לראות את עצמך בתמונה או לשמוע את עצמך בטייפרקורדר... את יודעת שזאת את, אבל את לא מכירה אותה

למעלה