האם אתם אספני נוסטלגיה
(מכתבים,ספרים)

אלה 3

New member
אוספים

לאמא שלי היה אוסף גפרורים ולי היה אוסף מחקים ומפיות שנעלם פעם כשהיו אצלנו גנבים. האמת שנראה לי שאמא שלי "ניקתה" באותו היום את האוסף. היום כשאני אמא בעצמי אני מבינה זאת יותר... גם אני מעבירה את רוב היצירות של ילדי לאחר כשבוע למקום של כבוד בגן העדן של היצירות (כך אנו מכנים זאת) דרך אגב... היה לי אוסף מרשים של ממתקים מתחת לכרית!! אבל גדול וממויין. את הנוסטלגיה של ילדי אני ממיינת לקופסאות (לכל ילד קופסה) וכשיגדלו יקחו אותה איתם! (או שלא )

stp51

New member
אלה../images/Emo70.gif אוסף כזה מתחת לכרית../images/Emo35.gif

אלה 3

New member
יותר שווה!

חלקם היו פתוחים וממוינים לפי סוגים וצבעים. חלקם היו טריים יותר וחלקם פחות. תשאלו את השודדת! (למה קוראים לה כך??)

מה את לא יודעת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שודדת הוא הכינוי שהדבקנו לה בגלל היותה "שודדת דרכים " יענו "נהגת שודים "
היא נוסעת ב-
ומגיעה לכל מקום כאילו היא ב-

stp51

New member
ומה קרה../images/Emo35.gifעכשיו את בקונטרול../images/Emo35.gif

ככה

../images/Emo214.gifאז ככה: לגבי אוסף הממתקים של אלה

בת השלוש חזרה מהגן ובידה שקית ממתקים . מתנה מחוגגת יום ההולדת. וכאן שאלת השאלות. לאכול ואז אצטרך לחלק את השלל עם אחותי או לשמור לימים רעים. נפל הפור והוחלט להטמין מתחת לכרית. עוד יומהולדת ועוד התלבטות. אלה כבר ישנה כמעט בישיבה אבל איש לא נהנה מהממתקים. החלפת מצעים פינתה והחזירה למקום את האוצר. רק לאחר פנייה לגננת ששוחחה עם הנערה הוחלט להשליך לפח את האוסף המרנין. דרך אגב , זה עבר לה.

מנסה בפעם המאה לשלוח תמונה של מלחיות

מתוך האוסף שלי אבל אבוי
, מקנא ולא מרשה לי לפרסם אותן

stp51

New member
YYY איזה אוסף מקסים, כל הכבוד על המקום המכובד

ולזה קוראים אוסף ולמה
כי הוא מונח במקום שכולם רואים ונהנים כי הוא יפה מבריק ומצוחצח ושלי הוא לא אוסף
זה רק התמכרות
אז הבנתם אותי
כל הכבוד שודדת וכל הכבוד לכל המקדישים קיר, מדף, ארון העיקר שהם אוהבים את זה וזה עושה להם טוב, אני בעד
למה אין אייקון של כפיים

שויי

New member
טוב נו, הוא שייך לאוסף של כלי הסוכר

והמלחיות מקסימות, מרתק להתבונן בהם.

המקסים הזה הוא אוסף האוסף הנדיר ביותר

שאפשר למצוא! תהנו ממנו בגדול - הילד מקסים!

הללויה לכל האספנים../images/Emo140.gif

המחקים, הארנקים, התיקים ,המלחיות השעונים והאוסף היקר , הבלונדיני של דורית.
ומי זוכר את המפיות שאספנו,? היה לי אוסף אדיר שקבלתי בזמנו מרודזיה. לא שמרתי וחבל. ואוסף הזהבים שהחלקנו אותם ושמרנו בתוך דפי הספרים. ועד היום יש לבעלי אוסף של מטבעות ושטרות מקום המדינה וזה מענין מאד. האחיינית שלי אספה מגיל 3 עד היום והיא בת 26, את ההפתעות שבביצי קינדר ובשבוע שעבר העבירה את חלקו לנכדי שחר. ואיזו שמחה היתה שם. אז המשיכו לאסוף ומי יודע מה יספרו ילדינו

הזכרת לי ../images/Emo9.gif

גם לי יש אוסף של מטבעות, ואוסף של בולים שאספתי כשהייתי ילדה.

למעלה