בוקר נפלא לכולם.

../images/Emo42.gifבוקר נפלא לכולם.

חזרתי אמש לבית מלא כדורגלנים מקצועיים (לפי כמות העצות שנשמעו). הבוקר נכנסת לשיגרת סקס בשילוב הכנת עוגות לימי הולדת משפחתיים. נכדיי ריחמו עלי וביקשו עוגות קלות הכנה. הערב אשלח לכל משתתפי המפגש מסר ובו פרטים על המפגש.

נשאלתי שאלה שנדחקה לפינה. נושא הענשה לנכדיי

האם אני מענישה את נכדיי? ראשית אינני מענישה כלל. אך אני חייבת להפריד בנושא בין נכדיי השונים.נכדיי האורחים מחו"ל שנוחתים פעם בשנה זוכים לפריבילגיות . נותנת להם ממתקים כרצונם, עדינה אליהם במיוחד וזאת ת'אמת כדי לרכוש את ליבם וקירבתם. לשמחתי הם לא תופשים טרמפ על העניין. שאר נכדיי האהובים יודעים שאני מצפה שיקשיבו לבקשותיי. צריך לסדר את הצעצועים. לאכול למשל רק במטבח - מאכלים מסויימים. במריבות בינהם משתדלת לשמור מרחק. 2 נכדיי שגרים ממש מולי ונכנסים לכאן יום יום רק לרגע או יותר, אני כמובן מרשה לעצמי לדרוש מהם יותר. אבל גם הם מרשים לעצמם ובאים כאילו זה ביתם, זה כמובן בסדר מצידי . בקיצור אין הענשה כלל. אבל בהחלט אני כועסת ולצערי לעיתים רחוקות צועקת. ולסיכום , מהומה , בלאגן, רעש ואושר עילאי

לא מענישה../images/Emo70.gif אבל בהחלט מבקשת מהם

דברים מסויימים כמו לאכול במטבח או בגינה דברים מסוימים כמו גלידה ארטיק ועוד...מבקשת גם לאסוף את המשחקים אבל לא מתווכחת איתם אם הם לא אוספים ובטח לא מענישה אותם בגלל זה אלא פשוט אוספת בעצמי...בגדול, אין על מה להעניש אותם כי הם מקסימים

stp51

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo96.gifעוד רגע הייתי פה, יום שישי

בפתח ושבת המלכה תכנס לה בלובן חגיגי. יום טוב ונעים לכולם.

stp51

New member
סבא וסבתא של מיכאל ודנה הגיעו בשלום ללונדון

ואני
מקנאה, איזה כיף להתעורר בבוקר ולשמוע את הילדים מדברים בקול, שואלים שאלות ולהריח אותם. סבא וסבתא תהנו, תבלו ותעשו חיים ביחד תחזרו מלאי חוויות ומאושרים.
גדול וחזק ממני אליכם ולנכדים.

למעלה