כשהבן שלך אומר לך....................

שויי

New member
../images/Emo24.gif שממית, דברייך מרגשים ומלמדים

ואת מתוקה מדבש... אני מברכת אותך על יכולתך לספר לנו ולפתוח מקום כואב, בכזאת רגישות והבנה, ומתוך כוונה לעזור ואכן למדתי מתוך דברייך. תודה יקירה. אני מאמינה שהרבה מהיכולות שלנו אפשר לזקוף גם לזכות הורינו.

stp51

New member
שממית../images/Emo70.gifאני גאה בך, כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שממית טוב עשית שפתחת את העיניים וגם את

האוזניים , ראית וגם שמעת שמשהו לא טוב ולא תקים במערכת היחסים שהיתה לכם...אני מאמינה שגם ההורים עזרו לך להגיע לתובנה הזאת ולכן עשית "וייברח" בדקה התישעים ועל זה אני מורידה בפנייך את הכובע
אבל מה לעשות שיש עדיין בנות שלא רואות....לא שומעות....או בוחרות להתעלם? ואז הזמן עובר....נולדים ילדים והחיים נעשים יותר ויותר בלתי נסבלים אבל בכל זאת נשארים....כי מדחיקים....כי לא נעים ....ואמא ואבא ראו והזהירו אז אולי לא נעים עכשיו להודות שהם צדקו? ואולי נביא עוד ילד לעולם ואז אולי יהייה טוב יותר? ובינתיים השנים עוברות והכל נעשה יותר קשה...אז מגיע הרגע שהאסימון נופל ומתחילים לחשוב לפרק את החבילה....והכל היה כתוב על הקיר עוד לפני החתונה רק שאז כנראה העיניים ראו דברים אחרים והאוזניים לא רצו לשמוע את מה שהן שומעות היום. לכן שממית יקרה ההורים חייבים לעשות כל שלאל ידם בשביל למנוע את הקטסטרופה שתבוא .אני מאוד מקווה שהבת של יערה תשכיל להבין באיזה "סרט" היא חיה לפני שיהייה מאוחר.

אני לא אומרת להרים ידיים

חס וחלילה. אבל אני אומרת שיכול להיות (שוב, כאן המקום להתייעץ עם איש מקצוע) שצריך לגשת לנושא בדרך שונה ולא עם הראש בקיר. אני יכולה להגיד מניסיון שלי שכשההורים לוחצים מצד אחד ובן הזוג מהצד השני אז לילדה פשוט כמעט ואין סיכוי להצליח להשתחרר מהקשר. אבל, כל מקרה לגופו. אני מסכימה שיש נשים שנשארות במערכות יחסים הרסניות כל החיים שלהם. אבל בסופו של דבר זו בחירה שלהן ואין מה לעשות

סבתות...יש לי וידוי קטן../images/Emo23.gif

כשכתבתי את המשפט..לא חשבתי פעמיים...כתבתי אותו בעקבות מייל שקיבלתי....לו חשבתי פעמיים יכול להיות שלא ההיתי שואללללללללללללללללללללללללללללללללל
הנושא הוא כל כך עמוק וכואב
אז אם פגעתי במישהו....או פתחתי פצע או אני לא יודע מה....אני מבקש

amigoro

New member
נווווו אז מעז יצא מתוק - לא רע לפרוק מה../images/Emo23.gif

אכן מסוכן לעשות שימוש שונה במייל

אבל אולי זה בכל זאת עזר להשתחרר ממועקה שאני בטוחה שהיתה מעיקה על כלנו אם היינו באותו מצב. ואולי אפילו קיבלו רעיונות לעזרה. הלוואי
שיהיה לכלם חג עליז ושמח. שלומית

סבא אלי , במקרה ועד כמה שאני מכירה אותך

בודאי לא חשבת לאן יתגלגלו פני הדברים. לדעתי יצרת פתח לשרשור מצויין שמעלה בעיה לא קלה בודאי בכמה בתים. אין מקום להתנצלות ותודה על המקריות.

../images/Emo150.gif גם אני מודה לך על שפתחת וגם אם לא

התכוונת, בנושא מאוד כאוב אבל טוב לדבר עליו ולהוציא מה שיש ב -
ולקבל ( או לא ) עצות חכמות מיודעי דבר

סבא אלי היקר../images/Emo24.gif

אני באופן אישי מאוד מודה לך על שפתחת את השרשור שאני בטוחה שלא התכוונת שיגיע למחוזות שאליהם הוא הגיע. שלוחה לך תודתי על השרשור הזה - חשבתי לתומי לאורך כל המסע המייגע שאנחנו נמצאים בו שאנחנו לבד ובחרנו מסלול שאף אחד לא בוחר כמוהו - אומנם צרת רבים היא נחמת... אבל במקרה שדנו בו אני לא יכולה לומר שיש בזה נחמה כי צר לי על כל הורה והורה שעובר מסכת ייסורים כזו - אבל למדתי לדעת שבפורום הזה יש אנשים טובים באמצע הדרך... אם זה בעצות שקיבלתי בפומבי אם זה בעצות שקיבלתי במסרים - אני מרגישה שיש לי עולם חדש של חברים אומנם בשלב זה ווירטואליים אבל הם נמצאים כאן ותמיד לעודד, לעזור, לייעץ ולתמוך! ועל כך שלוחה לך תודתי!

קליפסו 8

New member
אורי,אולי תגיד לו, גם אתה!(אל תיכנס לי לחיים)

ואז תראה באיזה מהירות הוא קופץ בחזרה לחיים שלך

קליפסו 8

New member
סליחה אלי, לא יודעת למה אני כתבתי אורי,

כנראה לפי צורת הכתיבה שלך, אולי אתה נראה יותר אורי מאשר אלי
על כל פנים מתחיל ב- א בכל מקרה, וזאת כבר התקדמות בקריאת הטקסט

למעלה