כשהבן שלך אומר לך....................

אמי אני לא מסכימה איתך...

לאנשים מהסוג הזה יש השפעה מלאה על הבני זוג שלהם...אפשר לקרוא לזה אפילו "מגנט" , והם מצליחים לגרום לכך שהצד השני פשוט יעצום עיניים ולא יראה כלום ....אז במקרה הזה ההורים לא צריכים להתעלם, לא לעצום עיניים ולהגיד "אחריי המבול" כשהזמן יעשה את שלו זה כבר יהייה מאוחר....יהיו ילדים בתמונה וזה כבר משנה את כל התמונה.

אני מבינה למה רונית התכוונה - הטיפוסים האלו

ממגנטים בהתחלה עד שהם שולחים את חיצי הרעל שלהם. היתה תקופה שהוא בא אלינו הביתה - ועכשיו כשהוא הבין שהוא לא יוכל לנצל יותר הוא החליט לבוא רק כשיתשק לו

נכון! והוא בקטע הזה "מנצח" כי אתם רוקדים

בעצם לפי החליל שלו... אז לכן אמרתי שעם טיפוס כזה תשנו את כלליי המשחק במילים אחרות תראו לו מאיפה משתין הדג

amigoro

New member
אם כך עבר שלב -

זה לא שאתם לא רוצים - זה כבר הוא לא מוצא עניין. קרבי את הבת אליכם - התמקדי בה - אל תאמרו מילה עליו - ככל שיהיה לה טוב אצלכם כך היא תתרחק ממנו. במיוחד אם הוא ימנע ממנה להתקרב אליכם. לא תמיד היד הקשה כלפי הבת עוזרת - לפעמים היא גורמת נזק.

לקרב את הבת שלנו היום זה לאפשר לו

להכנס אלינו הביתה כשיתחשק לו. וזה כבר לא מעשי. אני מאמינה שהקשר הטוב שהיה לי עם ביתי יחזור להיות כמו שהיה - אני מאמינה שזה ענין של זמן. הבעיה היא הפגע רע הזה שעל פניו נראה לנו שהבת שלנו חוששת להתעמת איתו ולומר לו שהוא לא רצוי אצלנו בבית.

קראתי שוב..ואני עדיין חושבת כמו שכתבתי.

לא עם כל אחד/ת אפשר ללכת בכפפות של משי...יש מצבים שצריך למהר ולעצור כי אחר כך יהייה מאוחר.

הטיפוס שאני מתכוונת אליו הוא טיפוס שאם נוהגים

בו בכפפות של משי כלומר בכבוד וביחס שמתייחסים לכל אדם באשר הוא אדם - זה גורם לו להתעלל עוד יותר כלומר זה גורם לו להרגיש עליונות ואז השמים הם לא הגבול מבחינתו.... ולא לטובה....

שויי

New member
../images/Emo27.gif רוניתי ויערה

שתיכן נמצאות באותו מצב, רק שרוניתי נמצאת תחנה אחת קדימה. מדהימה השיחה כאן. מעניין, רוניתי, אולי תתייעצי עם בתך, היום בדיעבד, מה היא חושבת על המצב ומה היא ממליצה. כמי שעמדה באותו מקום ובעלת נסיון, אולי תהיה לה הארה.

stp51

New member
וואלה../images/Emo70.gifשויי טוב שאת פה, אולי באמת משם יבוא

עזרי
, עוד בסוף יסתבר כי מדובר באותו בחור או אח שלו התאום, אם זה לא היה כל כך עצוב וכואב הייתי נקרעת עכשיו מצחוק. יערה
הכי חשוב אל תפעלו מהבטן, תחשבו על כל מהלך כדי שזה לא יחזור אליכם בבומרנג.
ותיהיו חזקים

אסתריקה אפשר לצחוק בכל מצב

גם כשעצוב וכואב אפשר לצחוק על כמה שזה עצוב וכואב

מכיוון שאני יודעת בדיוק מה היא חושבת היום

אני מרשה לעצמי לייעץ ליערה , כמו שאומרים "אין חכם כבעל ניסיון"....ובקשר לתחנה....אני חושבת דווקא שהבת של יערה נמצאת עדיין בתחנה ...היא עוד לא עלתה על הרכבת ויש לה עוד מספיק זמן לעשות אחורה פנה ולחזור הביתה ולעלות על הרכבת הבאה בשביל להגיע בשלום ובביטחה לתחנה

אחרי -51- תגובות להלן פתרון בית הספר../images/Emo63.gif

בני רק רגע אחד, לא אני הוא זה שנכנס לחיים שלך אלא אתה הוא זה שנכנסת לחיים שלי

יופי ../images/Emo150.gif כפיים../images/Emo45.gifנו ואז מה קורה../images/Emo35.gif בזה

מסתיים הויכוח? אשרייך וטוב לך

סבא אלי הצצתי בקובץ שצרפת - כל מילה

בו היא בסלע! רק חבל שכשהדברים נקלטים לפעמים זה קצת מאוחר מידי...

stp51

New member
../images/Emo150.gifלא לכל מה שכתוב צריך להאמין, במציאות

לצערי זה הרבה יותר אכזרי ויותר מורכב. אלא הן קלישאות של
והלוואי והדברים היו מסתדרים כמו בשירים ובסרטים אז העולם שלנו היה נראה הרבה יותר טוב

צודקת...צודקת...צודקת....ה../images/Emo180.gif הוא עגול

פעם למעלה ופעם למטה..החיים זה לא פיקניק ...הם הרבה פעמיים קשים וגם אכזריים...אבל צריך לשאוף כל הזמן לעשות מלימון לימונדה
ערב טוב ושבוע טוב..................................

למעלה