מישהו מכיר את המרדיקס הזאת?

מישהו מכיר את המרדיקס הזאת?

אני מתלבטת אם לקנות אותה יד שניה ב500 שקל
ואם כן, מה צריך לבדוק? שהתפר תקין ומה עוד? (איך אני יכולה לדעת מה ההשחלה המתאימה?)

שש שבע

New member
זה יקר מידי למכונה כזו, למעשה, צריך לשלם לך כדי

שתיקחי אותה, כי היא בודאי צריכה טיפול ניקוי שימון וכיוון, ולכי תדעי כמה יצא בסוף,היא כבדה פחד, נראית גרוטאה, וממש לא כיף לעבוד בה,
עדיף לקנות משהו חדיש, באמזון או אי ביי, לשלם עוד כמה שקלים ולהינות ממכונה נורמאלית,
עכשו יבואו כל אלה שיש להם מרדיקס ויעלבו לי בשמה,
אז יופי יש לכם מרדיקס מסבתא, ויש לכם זכרונות נפלאים, ורגשות סנטימנטלים, אבל אני זוכרת שגם כשהיתה חדשה, מרדיקס לא היתה משהו ,
ויכול להיות שהמרדיקס שלכןם גם תופרת, אבל אין חווית תפירה בדבר הזה, יש לי חברה שמצאה בדיוק כזו ליד פח האשפה, והביאה לי אותה לבדיקה, היא עבדה, זה נכון, אבל המלצתי לה להחזיר אותה לשם.

וואו, עד כדי כך???

דווקא רציתי מכונה מסיבית כדי שלא תתקלקל בשימוש של ילדה שמתעניינת בתפירה.
ביטלתי את הרעיון תודה.

שש שבע

New member
ילדה? אם תרצו שהיא תמשיך לתפור, קנו לך את אחת החמודות,

הנקיות החדשות והיפות האלה, לא חיב להיות יקרות, שתהיה לה מוטיבציה לתפור, בענתיקה הזאת? אין סיכוי שזה יקרה, היא תתחיל, יהיה קשה, וזה יהיה הניסיון האחרון.

לאחיניניות בנות מצוה רכשתי (עבור אחי) את הפפאף הובי, היום המקבילה פחות או יותר היא הסמרטר, , המכונות עדין תקינות ופועלות, והן כבר נערות ומוציאות תחת ידן בגדים לתפארת,
אבל אפשר גם מכונה זולה יותר אבל מבית טוב,

הובי את מתכוונת לתמונה המצורפת?

אני מעדיפה לקנות ביד2 מכונה איכותית, מאשר לקנות באותו מחיר מכונה פשוטה אבל חדשה.
מה את אומרת על זאת'י ב1500??

שש שבע

New member
זו ההובי,

לא יודעת מה מצבה מהתמונה, בת כמה היא מה עשו איתה, מחיר חדשה עמד על 2800 , יד שניה במצב חדש יחסית ותקין אמור לעלות חצי.

למעלה