אוברלוק מדלג תפרים

בתיהבלק

New member
אוברלוק מדלג תפרים

יש לי אוברלוק יוקי מעולה כבר שש שנים בלי בעיה. לפני כמה שבועות פתאום נתקע, לקחתי לתיקון, אמרו שצריך לכוון ולשמן, עשו וחזרתי הביתה. בשימוש הראשון אחרי תפרים מועטים פתאום "טאק" נשבר הגרייפר. כנראה לא כיוונו כמו שצריך...לקחתי חזרה, תיקנו ושוב חזרתי הביתה. עכשיו המכונה די עובדת, אבל על שתי שכבות בד, אאכ נורא דק, היא מדלגת תפרים כל הזמן (הבעיה היא עם חוטים 3 ו4 שמדלגים, 1 ו2 נראים לי בסדר).
השחלתי מחדש וזה גם עובד מעולה על בד אחד או בדים דקים אז לא זו הבעיה. המחטים מתאימים לבד עבה, אז זו גם לא הבעיה (חוץ מזה - סתם סקרנות - מחט לא מתאים יכול לגרום לדילוג תפרים?)

מה יכולה להיות הבעיה?

אני יכולה לקחת חזרה לתיקון, אבל זה כבר מתסכל אותי והאמת שלא בפעם הראשונה אני נוכחת לדעת שהם נחמדים אבל לא מקצועיים ולמיטב ידיעתי אין לנו משהו אחר באיזור :(

תודה רבה ושבת שלום!

שש שבע

New member
תבדקי השחלה, ומתח חוט, אלה הראשונים שיכולים לגרום לבעיה , אב

אבל אם לא עובד, חזרי לטכנאי, וכשתקחי את המכונה עשי את זה רק אחרי שתנסי אצלו בחנות,

בתיהבלק

New member
ההשחלה נראית לי בסדר גמור וגם מתח החוטים. מה גם שזה עובד

מעולה על בד דק יותר (או שכבה אחת של העבה). גם המחטים חדשות. יש אולי עוד כיוון מחשבה? אני אחזור אליו, אבל זה מתסכל, כשהיתה לי בעיה עם מכונה אחרת לפני שנים, לקח לו שנה לתקן אותה כמו שצריך (לא גובה תשלום ונחמד והכל, אבל אני פשוט רוצה מכונה עובדת ולא לרוץ לטכנאי כל רגע...)
אולי אם אחזור אליו עם כיוון של מה לא בסדר זה יעזור...
ותודה כמובן!

טרהקוטה

New member
הוא צריך להיות ממש ממש ממש נחמד

כדי שתחכי שנה עד שהוא יתקן מכונה כמו שצריך, ועוד לחזור אליו עם מכונה אחרת. אבל ממש נחמד.

בתיהבלק

New member
תאמיני לי שאם היתה לי אופציה אחרת בחיים לא הייתי חוזרת...בהז

בהזדמנות זו - מישהי מכירה טכנאים בבאר שבע? כאלו שעל הפעם הראשונה מתקנים את המכונה כמו שצריך?

בתיהבלק

New member
אכן כן. ובוקר טוב :) את תמיד שולחת לאני רואה רק בערב במקרה

הטוב, או אחרי שבוע במקרה הפחות טוב...

למעלה