הצרת מעיל... או: למי יש כוח?!

טרהקוטה

New member
הצרת מעיל... או: למי יש כוח?!

הוא ממש יפה לטעמי, הוא נוח, הוא ממש מחמם, ואם כל זה לא מספיק- אני תפרתי אותו. כל הסיבות כדי להשקיע זמן ומאמץ בהצרה מסיבית שלו, ולא להוסיף אותו לערימת "לא יודעת מה לעשות איתם" שבארון.
אז הגרסה הנכונה: לעשות פתח בבטנה. להכניס פנימה עודפי בד עם סיכות. למדוד. לתקן את המיקום של הסיכות. למדוד. להכליב. למדוד. לתפור. למדוד. לשנות אם צריך (כלומר לחזור שוב על התהליך), או לסגור בתפר נסתר את הבטנה.
אני קוראת לגרסה הזאת: כן, בטח.
הגרסה לעצלנים: לקנות עוד כפתורים, כדי לתפור עוד שורה, פנימית יותר.
אני לא מגלה באיזו גרסה בחרתי (למרות ששתלתי רמזים בלתי מורגשים בטקסט), אבל כבר קניתי כפתורים...
מקסימום, אם זה ייצא ממש מכוער, אני תמיד אוכל לפנות לגרסה א' בחזרה...
מה שבטוח (שום דבר לא בטוח) זה שאני מתכננת ללבוש את המעיל הזה לעבודה ביום ראשון. אז כך או כך, התהייה תיפתר בקרוב.

שש שבע

New member
גירסא שלישית, לשים סודר ממש עבה מלמטה....אבל

אם תבחרי לחזור לגירסא ראשונה, תגידי לי אתן לך טיפ....

טרהקוטה

New member
תביאי...

שש שבע

New member
ללבוש את המעיל (או החצאית, שמלה מכנס...) הפוך ולסמן עם סיכות

אחר כך כל העבודה הרבה יותר קלה, במעיל עם ביטנה פורמים שני צדדים בלבד, וכך מסמנים את הצדדים בסיכות, יוצא, מדויק. ואת הביטנה מיצרים באותה הכמות....

כמה הצחקת אותי, (למרות שאני מקנאה בך)

למה את צריכה להצר ואני צריכה להרחיב (אולי צריך קודם להצר את הפה...)

טרהקוטה

New member
אסור להרחיב!

אין סיבה לתת לקילוגרמים להרגיש בנוח ולפנות להם מקום בבגדים! הם מביאים חברים!!!

שש שבע

New member
מה הקשר בין כמה קילוגרמים למוזנחת? דוקא הרזות מאוד נראות

חולות ומורעבות, סבי היקר, לא הסכים לשידוך עם סבתי היפה והרזה, בטענה שהיא יותר מידי רזה, ואיך תלד לו ילדים? אז עשו לה דיאטת השמנה, פיטמו אותה ואחרי שלושה חודשים כשהוא ראה אותה, הוא אהב את מה שראה,
אילמלי השמינה, איפה אני הייתי היום?
וברצינות, יש הרבה רזות מוזנחות, והרבה שמנות מוזנחות, וזה לא בגלל גודל הישבן אלא בגלל קוטן הראש
אני לא חושבת שכשבר רפאלי לובשת ג'ינס קרוע ואופנתי היא נראית מושקעת, היא נראית מוזנחת , וללכת עם חולצה טיפה ארוכה ולקרוא לזה שמלה (ולהיראות כמו ילדה מגודלת למרות שהרכילאית בעיתוןאומרת שזה ניראה פיצוץ) זו בורות, ויש לי עוד מה לומר בנידון,
אין שום סיבה לאישה לסבול ולרעוב, רק כדי שתיראה יפה בעיני אחרים,
אם באופיה לשרוף שומנים היטב, מזלה, אם לא, אז יהיה לה יותר נעים בחורף,
אני רואה כאן זוגות שהם שילובים מבחינת הצורה שלו ושלה, אני יכולה לומר לך שרוב הכלות המלאות ומלאות מאוד מתחתנות עם בנים רזים גבוהים וחתיכים,
ובאופן אישי אני אוהבת לתפור לכלות מלאות ומעלה, הן הרבה יותר נינוחות,נעימות ומקבלות, כי הן יותר שבעות.
באופן טבעי לאישה יש אחוזי שומן גדולים יותר בגוף, יש לה תפקיד אימהי בטבע, ורכות זה דבר חשוב, כל עוד לא מסובבים אחריך את הראש ברחוב, בגלל הגודל, אז את מי זה מענין?

אין קשר

הקשר היחיד הוא בין מי שמעלה כמה ק"ג ומסרבת להכיר בכך, ונשארת עם הבגדים הישנים כדי לא לתת לק"ג מקום כהמלצת טרהקוטה

למעלה