סלילים שקופים למכונת פפאף

סלילים שקופים למכונת פפאף

מקווה שכאן אמצא את התשובה.
יש לי מכונת פפאף בת כשנה (שאני מתה עליה).
המכונה מגיעה עם 5 סלילי פלסטיק שקופים.
רציתי לקנות עוד סלילים נוספים, וראיתי שבארץ זה די יקר.
בהזמנה מאלי אקספרס ראיתי שחבילה של 25 סלילים עם קופסא עולה בערך 2.5 דולר.
השאלה היא האם מישהי יודעת אם זה תואם למכונה שלי?
ואיך אפשר לדעת אם זה תואם? איפה אפשר לראות את התיאור המדוייק של הסלילים (באתר של פפאף הכוונה)?
אין לי בעיה להזמין. זה גרושים. השאלה איזה נזק (אם בכלל) עלול להיגרם למכונה? (בכל זאת - זה החלק היקר באמת בסיפור)...
תודה מראש על כל תובנה!

שש שבע

New member
אם לא כתוב במפורש שזה תואם למכונה שלך, אז לא לקנות

כי זה יכול להיראות מתאים אבל אז , התפר לא יהיה טוב, הכי טוב לקנות אפילו אם זה יקר, מהחנות בה קנית את המכונה, במקרה הזה, מה שיקר - וזול.

סתם מבקרת

Active member
לא יודעת כמה זה עולה בארץ וכמה באלי אקספרס. מצרפת לך קישורים

לשני אתרים מהימנים שנותנים מידע טוב על החלקים שהם מוכרים ולאיזה מכונות מתאימים.
הראשון הומלץ ע"י גולשות בפורומים כאן בפרדס.
מהשני הזמנתי חלקים (כי שם מצאתי את מבוקשי) והייתי מאד מרוצה גם ממשלוח וגם מהתקשורת לבירורים איתם.
&nbsp
http://gonesewing.com/סלינק|
&nbsp
http://www.thecolorfulworldofsewing.com/home.php

תודה!!!!

בהחלט חומדת רגליים מהאתר ששלחת.
שמחה לשמוע שהיית מרוצה מהשירות.

טרהקוטה

New member
תשובה שנויה במחלוקת-

בשביל הסכום הזה, למה לא לנסות...? קחי סליל ריק, ותחזיקי אותו ביד מול סליל מקורי. אם הוא באותו הקף בדיוק, ובאותו רוחב בדיוק, ובאותו גובה בדיוק- לא "כמעט", בדיוק- הוא יעשה את אותו דבר, לא? כך העניין שהוא יתאים בדיוק למקום שהוא אמור לשבת בו.
שש? את לגמרי חושבת מחוץ לקופסה, מה דעתך?

שש שבע

New member
אני חסה על ממונם של אנשים, לכן עושה את הניסיונות על עצמי,

בביתית עם בובין פלסטיק, הניסיון העגום מלמד, שעד כמה שהמוצר נראה זהה בעין בלתי מזוינת, הוא לא מתפקד כזהה, יכול להיות שזה משהו שקשור לפיסיקה של איך שהסליל עובד, הוא הרי צריך להסתובב הרבה פעמים בדקה, במהירות, יכול להיות שיש חוסר דיוק ואז במהירות הסיבוב, הכוח הצנטרפוגלי מקצין את ההבדלים , ואז הסיבוב פשוט לא רציף, והתפר לא יוצא אחיד.
תראי יש לי מכונות תעשיתיות אלקטרוניות שרכשתי בשנה וחצי האחרונות, כשידרוג למכונות הרגילות, הסליל שלהן מאלומיניום, למרות שנאמר לי שאפשר להשתמש גם בסלילי הברזל שהיו לי מהמכונות הקודמות, התוצאה לגמרי לא משביעה רצון, הברזל כבד מידי, האלומיניום קל מאוד, אחרי שראיתי ככה לא השתמשתי בסלילי הברזל שוב, נתתי אותם הלאה, ויש לי כמה בודדים על תקן מברג קצר כשצריך להחליף מחט.
ולכן שוב אני אומרת אם לא נאמר בפירוש שהמוצר מתאים למכונה ספציפית, לא כדאי לקנות גם אם זה זול, אלא אם לא אכיפת לכם להשתמש במוצר אחר כך במידה ולא יתאים כפסל תעשיתי.

טרהקוטה

New member
אה, וכמובן-

כמובן שגם אני ניסיתי את זה בעצמי לפני שהמלצתי... אבל לא על הפפאף, על המכונה הראשונה שלי, שלא נזכיר כאן שוב את שמה...
דווקא היה ממש בסדר. אבל שוב- מקבלת לגמרי את דעת המומחית.

תודה על ההתייחסות

כמו שכתבתי בהודעה, המכונה יקרה הרבה יותר מהסלילים...
בסופו של דבר, גם הסלילים ה״יקרים״ זולים הרבה יותר מהמכונה, וגם מהבד....
השאלה הכי חשובה שלי, בעיקר לשש שבע, היא האם יכול להגרם נזק למכונה? או רק שהתפר לא יצא טוב?
אם זה עלול לגרום לנזק, אני מייד מוותרת, אבל אם זה רק תפר... אז אולי?? לא יודעת, עדיין מתלבטת עם עצמי....
(וכמובן, שאני לוקחת את כל האחריות עלי, ורק משתפת אתכן בתהיות שלי.)

מניסיוני.....

רכשתי מכונה חדשה עם סלילי פלסטיק.
מאחר וברשותי היו סלילי מתכת, לא חשבתי לרגע שיפגע במכונה.
ואכן, פגע בה והתיקון עלה הרבה מאד היה צריך להחליף, את כל הגרייפר.
לכן, למדתי לקנות קודם כל חלקים שממליץ היצרן ומתאים אותם לאותו מכשיר.
וממקורות מהימנים, למרות שבדרך כלל יקר יותר, אך שווה לחסוך את עוגמת הנפש.

בהצלחה!

למעלה