לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82138,213 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'שני משחקים לסיום העונה: תמונת מצב'
שני משחקים לסיום העונה: תמונת מצב
06/04/2019 | 14:32
25
69
מזרח:
מקומות 1-5 סגורים בודאות של קרוב ל-100% לפי הסדר הבא:
מילווקי
טורונטו
פילדלפיה
בוסטון
אינדיאנה

פילדלפיה צריכה לנצח 2/3 משחקים: שיקאגו, מיאמי, שיקאגו כדי להבטיח סופית את המקום השלישי.

מקומות 6-10:
6. אורלנדו 40-40. נשאר לה בוסטון (חוץ), שארלוט (חוץ). ניצחון אחד יבטיח לה מקום בפלייאוף, שני הפסדים והיא בסימן שאלה תלויה בזהות היריבות מולה בטייברייק.
7. ברוקלין 39-40. נשאר מילווקי (חוץ), אינדיאנה (חוץ), מיאמי (בית). היא תלויה בעצמה כי אפילו אם תפסיד את שני המשחקים הבאים, ניצחון ביתי מול מיאמי במחזור הסיום צפוי להבטיח לה מקום בפלייאוף בסבירות גבוהה מאוד.
8. דטרויט 39-40. נשאר לה שארלוט (בית), ממפיס (בית), ניקס (חוץ). אמורים להוציא כאן 2-3 ניצחונות שיעלו אותם ממקום יחסית גבוה.
9. מיאמי 38-41. נשאר לה טורונטו (חוץ), פילדלפיה (בית), ברוקלין (חוץ). מיאמי חייבת לנצח אחד משני המשחקים הבאים מול קבוצות חזקות ובנוסף לכך לנצח את ברוקלין במחזור הסיום. יהיה לא פשוט בכלל, כרגע הסיכויים נגדה.
10. שארלוט 37-42. נשאר לה דטרויט (חוץ), קליבלנד (חוץ), אורלנדו (בית). סלי הניצחון של ג'רמי לאמב השאירו לה סיכוי מתמטי לעלות, אולם רק אם תנצח 3/3 יש לה סיכוי לעלות (וגם לא תהיה תלויה בעצמה).

מערב:
1. גולדן- כמעט ב-100%.
2. דנבר 53-26: נשאר לה פורטלנד (חוץ), יוטה (חוץ), מינסוטה (בית). שני ניצחונות יבטיחו לה את המקום השני אולם שני הפסדים יסבכו אותה באפשרות ליפול ל-3.
3. יוסטון 52-28: נשאר פיניקס (בית), אוקלהומה (חוץ). בהנחה שהיא מנצחת את פיניקס המקום השלישי מובטח, כאשר אם תנצח את אוקלהומה בחוץ יש גם סיכוי למקום שני, כתלות בהישגים של דנבר.
4. פורטלנד 50-29:  נשאר דנבר (בית), לייקרס (חוץ), סקראמנטו (בית). היא מתנדנדת בין מקום 4 ל-5, כאשר אם תנצח את כל המשחקים שנותרו תבטיח מקום 4. הפסד אחד ישאיר אותה בסימן שאלה בין 4 ל-5 כתלות בהישגים של יוטה. שני הפסדים יפילו אותה ל-5 כנראה.
5. יוטה 49-30: נשאר לייקרס (חוץ), דנבר (בית), קליפרס (חוץ). אם תנצח 3/3 היא בעמדה מצוינת לקבל יתרון ביתיות מול הבלייזרס, כאשר 2/3 ישאירו אותה בסבירות גבוהה במקום 5.

מקומות 6-8:
6. קליפרס 47-33: נשאר גולדן (חוץ), יוטה (בית). ההפסד ללייקרס הלילה בהחלט סיבך אותה, היא תשאף לנצח 1/2 ולהחזיק אצבעות שאוקלהומה תפסיד לפחות פעם אחת (לקליפרס יתרון טייברייק מולם).
7. אוקלהומה 46-33: נשאר מינסוטה (חוץ), יוסטון (בית), מילווקי (חוץ). הת'אנדרס יכולים לנצח 3/3 ולהגיע למקום 6, אבל אם תשמיט אפילו משחק אחד היא בסיכוי גבוה למקום 8. למזלם מילווקי תנוח במשחק ה-82 אבל גם אצל מינסוטה וגם מול יוסטון אלה משחקים ממש בסימן שאלה.
8. סאן אנטוניו 46-34: נשאר קליבלנד (חוץ), דאלאס (בית). למרות המקום השמיני היא נמצאת בעמדה הטובה ביותר לסיים 6-7, יש לה יתרון טייברייק על שתי היריבות ותגיע כמעט בודאות ל-48 ניצחונות.

הרבה יהיה תלוי במידת התחרותיות של הקבוצות החזקות שאין להן ממש על מה לשחק (גולדן, טורונטו, אינדיאנה, מילווקי). אני מקווה שלא יושיבו לנוח חמישיות שלמות ושיהיה אקשן עד מחזור הסיום.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-' תודה על הניתוח'
תודה על הניתוח
06/04/2019 | 15:44
27
מקווה מאוד שאכן ספרס וOKC יחליפו מקומות, אני וכל שונאי הווריורס בכל העולם מקווים שפעם אחת לא יהיה להם מזל בלתי נגמר עם יריבות קלילות ופצועות והם יקבלו את הדרך הכי קשה האפשרית לאליפות. וזה מתחיל עם OKC בסיבוב הראשון.
מעניין לראות כמה ניחשו שדנבר יעשו פלייאוף השנה, וגם אם כן, אם יש מישהו בעולם שניחש שהם יעשו את זה מעל מקומות 7-8.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מילווקי הבטיחה בתיות לאורך כל הפלייאוף'
מילווקי הבטיחה בתיות לאורך כל הפלייאוף
06/04/2019 | 18:06
8
35
יש לה 3 משחקים לסיום העונה,
יאניס יכול לקפוץ ליוון לאכול סלט יווני ולחזור לפלייאוף

לפי מה שכתבת ברוקלין בצרות, וזה חבל הייתי מאוד רוצה לראות
קבוצה שהיה תקופה ארוכה במקום השישי עם המון צעירים שתהיה בפלייאוף

כולם רוצים את וייד, יש לדטרויט הרבה אוהדים, ואפילו קנדיס פרקר רוצה
את אורלנדו, רק לברוקלין אין גב, אז אני נותן את שלי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'גם אני אשמח לראות את ברוקלין ואורלנדו עולות'
גם אני אשמח לראות את ברוקלין ואורלנדו עולות
06/04/2019 | 18:51
7
33
קבוצות שסבלו הרבה בשנים האחרונות, הגיע הזמן לשבור את הבצורת.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'למה להעניש את די-וויד קולקטיבית '
למה להעניש את די-וויד קולקטיבית
06/04/2019 | 19:59
6
35
על ההתנהלות של מיאמי... חוץ מזה שאם אתה בעניין שהם ישלמו מחיר על זה אז לעשות פלייאוף אולי ישכנע אותם לא לחשב מסלול מחדש ולהמשיך להיתקע. אני לא מת על אובר-סנטימנטליות כשכוכבים פורשים אבל לוויד יש עוד מה לתת, עוד הופעה סטייל פילי בעונה שעברה לפחות תתן ערך ותכניס עניין לסדרת סיבוב ראשון די משמימה. 
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לא מתחבר לפרסונה'
לא מתחבר לפרסונה
06/04/2019 | 20:16
5
34
בהתחלה הייתי די ניטרלי כלפיו. אלא שהגמר ב-2011 בו הוא ולברון התנהגו כמו שני שמוקים כלפי דירק, גרם לי לא לחבב אותו. מאז אני מניח שזה כוח ההתמדה, הוא לא מעורר בי משהו מאוד שלילי אבל בודאי שגם לא סימפטיה.

שחקן היסטורי אין ספק, אבל גם ברמה האסתטית אני מעדיף לצפות בברוקלין. יש להם פוטנציאל נפיץ ויכולת לגרד יותר ממשחק אחד בסדרה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ברוקלין מובן'
ברוקלין מובן
06/04/2019 | 20:56
4
32
אבל עדיף פרסונה כמוהו על דטרויט (אגב התנהלות על הפנים) ואורלנדו (גם לא משהו) שיבעטו בלי שום עניין. אני זוכר את התקרית עם דירק ובכלל החיבור עם לברון המאיס עליי את וויד, אבל עם הזמן חזרתי לחבב אותו, עדיין כיף לראות אותו משחק ויהיה נחמד שיסיים עם הישג יפה ובמסגרת תחרותית.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'דטרויט יכנסו כמעט בודאות'
דטרויט יכנסו כמעט בודאות
07/04/2019 | 16:03
3
24
כך שזה בעיקר בין ה4 האחרות. אפשר לציין שאני מאוד מעריך את גריפין שהמציא את עצמו מחדש כסוג של פוינט פורוורד.

בכל אופן זה לא שיש לי משהו בעד אורלנדו או שארלוט, סתם קבוצות משעממות. את מיאמי אני לא אוהב, גם לא את וויד, היא משעממת ממש כמוהן ופחות מרעננת מאורלנדו למשל.
מה שבאמת צריך זה פלייאוף 1-16 והיינו מקבלים את סקראמנטו בפנים ואולי גם את הלייקרס אם לא היו משביתים את כל הסגל.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח'
על טעם ועל ריח
07/04/2019 | 19:59
2
15
לא רואה מה מרענן באורלנדו, סתם נהנית מההפקר, שלא כמו סאקרמנטו כמו שהזכרת. יותר ראוי שוויד יסיים את הקריירה בבמה הזאת, רק ההיפרדות במשחק האחרון כבר יותר מעניינת מלראות את גורדון זורק כמות לא סבירה של שלשות (אם הוא עדיין עושה את זה). מיאמי משעעמת גם אותי אבל לפחות יש פואנטה לראות מאמנים טובים מכערים את המשחק בכוונה בשביל למצוא איזושהי פרצה. פלייאוף 16-1 עדיין מטיב עם המזרח, הלוואי ועל הדרך יצמצמו את העונה הרגילה ל-70 משחקים כדי שיהיה שיווין במפגשים בין הקונפרנסים.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אכפת לך להרחיב על הנקודה האחרונה?'
אכפת לך להרחיב על הנקודה האחרונה?
07/04/2019 | 20:28
1
17
איך צמצום ל70 משחקים יגרום לשיוויון במפגשים בין הקונפרנסים?

לפי החשבון שלי כדי שיהיה שיוויון מלא במפגשים אתה צריך לצמצם ל58. הלוואי, אבל זה לא יקרה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הייתי צריך להגיד 'יותר שוויוני''
הייתי צריך להגיד 'יותר שוויוני'
<< ההודעה הנוכחית
09/04/2019 | 16:53
5
אם כרגע זה 52-30, אז זה כבר מוריד ל-40-30, שזה לא מושלם אבל יותר סביר. אני חושב שזה האיזון הריאלי, ככה גם יש פחות עומס על השחקנים והליגה מקבלת מוצר יותר טוב (יותר אימונים ופחות עייפות מצטברת) בתמורה להפסד הכלכלי. 
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אחלה סיכום'
אחלה סיכום
07/04/2019 | 00:02
21
חשבתי שמבחינת דנבר 54 זה המספר שיספיק אבל יוסטון לא מפסיקה לנצח. לא נראה לי שננצח פעמיים רצוף את פורטלנד ומול יוטה אין לנו מה לחפש, ככה שלהגיע  ל-55 יהיה קשה. זה יוצר מצב הזוי, יכול להיות שניצחון של OKC על יוסטון יבטיח את המקום השני אבל בו זמנית גם סדרה מול הת'אנדר, לא בשביל זה עבדנו כל העונה. אני ממש מקווה שניפול על הקליפרס, כמובן שגם מול הספרס יהיה אחלה. אני יעודד את הקליפרס והספרס כמו חולה בשתיים הקרובים. 

אני פשוט לא מאמין שאורלנדו הגיעו ל-40 ניצחונות, המוח שלי לא מסוגל לעבד את זה.. למיאמי יש סיכוי סביר לנצח את פילי בבית, אם אני לא טועה באטלר בחוץ ולא בטוח שיהיה סיבה להלביש את אמביד. אבל לנצח את ברוקלין בחוץ שיש לה על מה לשחק זה קשה. הלו"ז של ברוקלין בחודש-חודשיים האחרונים זה סיכול ממוקד לעונה שלהם, שם אותם באותה סירה עם כל השבורות. 
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חד משמעית רוצה לראות גולדן -אוקסי'
חד משמעית רוצה לראות גולדן -אוקסי
07/04/2019 | 08:41
8
38
שיאכלו קצת מרורים.
אני לא רואה אף אחד עוצר את גולדן העונה.פשוט טובים מדי. אני מקווה שהדרך לגמר תעהץבור מול אוקסי, יוטה/פורטלנד, ואז הרוקטס.

בגמר הם לא יפסידו. לא משנה מי תעלה מהמזרח, לאף אחת אין סיכוי מולם.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אוקלהומה תפסיד לגולדן 4-0'
אוקלהומה תפסיד לגולדן 4-0
07/04/2019 | 09:49
7
35
ותפסיד גם לדנבר ויוסטון.
הקבוצה הזאת לא טובה.
לא רואה מה זה משנה 6 7 או 8.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה מתוסכל ואני מבין אותך'
אתה מתוסכל ואני מבין אותך
07/04/2019 | 11:29
6
36
אבל מבין שלוש הקבוצות במקומות 6-8 אוקלהומה בבירור הכי מסוכנת.
א. נסיון פלייאוף משמעותי.
ב. שני שחקני עלית.
ג. יכולת אתלטית פנטסטית.
ד. כשהכל מתחבר הם מסוכנים ברמות על.
ה. הם תחרותיים וירצו להוכיח את עצמם.

אני לא בונה על זה, אבל מהדבוקה הזו הם היחידים שיש להם סיכוי לפחות להפריע לווריורס.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
07/04/2019 | 11:57
4
2
לצפיה ב-'אני לא יודע על מה אתם מסכימים איתו, מי חושב שלא ייגמר 4-0'
אני לא יודע על מה אתם מסכימים איתו, מי חושב שלא ייגמר 4-0
07/04/2019 | 16:37
3
24
לגולדן?
לאוקלהומה יש רק מעלות על הנייר. בפועל זה רחוק מאוד מהרמה של גולדן וזה ייגמר 4-0. אם נגנוב בחוץ משחק נקבל 4-1, הרי אתם יודעים את זה.
דנבר פשוט עשו לנו בית ספר העונה, אני לא זוכר שהמשחקים נגדם היו צמודים בכלל. הם גמרו לנו את הצורה מה3.
עם יוסטון התמודדנו טוב העונה אבל אני לא יכול לבוא אופטימי נגדם, הם במומנטום חיובי ואנחנו בשלילי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לדעתי 4-1'
לדעתי 4-1
07/04/2019 | 17:05
23
ובכל מקרה סדרה יותר פיזית וקשה מאשר מול סאן אנטוניו או הקליפרס.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הם מסכימים שמבין החלופות זו הקבוצה שתקשה עליהם הכי הרבה'
הם מסכימים שמבין החלופות זו הקבוצה שתקשה עליהם הכי הרבה
07/04/2019 | 17:15
1
21
אפילו אפ ייגמר 4:0, הם יעבדו עליו קשה יותר מעל 4:2 מול הקליפרס או הספרס.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
07/04/2019 | 21:20
18
אפשר רק לקוות שיהיה מעניין.
כל כך פסימי לא הגעתי לפלייאוף הרבה זמן. יכול רק להיות מופתע לטובה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
07/04/2019 | 13:26
2
לצפיה ב-'אפשר לדבר על מה אנחנו רוצים שיקרה'
אפשר לדבר על מה אנחנו רוצים שיקרה
07/04/2019 | 14:22
4
36
או לפחות מה אני רוצה.

1. עד לפני כמה ימים הפיסטונס היו במקום 6 שמבשל להם סדרה עסיסית מול פילדלפיה, ואם יש משהו שאשמח לראות זה את אמבייד ודראמונד מתכסחים אחד עם השני במשך סדרה שלמה, על המגרש, ולמעשה גם בטוויטר.

2. ברוקלין חייבת לעלות. מגיע להם על ההתאוששות מהפציעה של קאריס לאברט. כשאולדיפו נפצע אמרתי לעצמי - המזרח חלש, לפייסרס יש תשתית מצויינת ומסורת מנצחת - ברור שהם יעלו, והם עולים. כשלאברט נפצע ממש הצטערתי על ברוקלין הסימפטית, כי עם הלוזריות שלהם היה ברור שהם הולכים לעוד עונת טנקינג מבוזבזת. ואז די-לו נהיה פאקינג אולסטאר, הנטס מראים אופי וקאמבקים, ויחסית לקבוצת אמצע טבלה במזרח יש להם אחלה סטאר קוואליטי ופשוט אוסף שחקנים שמשחקים כמו גברים - ראסל ולאברט כמובן, אבל ג׳ארט אלן המצויין, רודנה הוליס-ג׳פרסון, דמארה קארול ואחד החביבים עליי - ספנסר דינווידי.
מעל כל ההעדפה האישית הזו - ביום נתון, ברוקלין יכולה לנצח כל קבוצה בליגה. אז למה לא בעצם?

3. דנבר - קליפרס. בבקשה בבקשה. שתי קבוצות דומות בעיניי. באסה שטובי הועזב, אז זו באמת יכלה להיות סדרה מעניינת. בטח שהנאגטס פייבוריטים (3-1 בסדרה העונתית), אבל אני ממש אשמח לראות אותם שוברים את הראש מול לו וויליאמס, את יוקיץ׳ מתעצבן מהאנרגיות של הארל, וכמובן שתהיה דרמה כאשר גלינארי ייפצע במשחק 3 או 4 ויגמור לקליפרס את העונה באמת.
דנבר-ספרס יכול להיות אחלה פרס ניחומים.

4. אוקלהומה - יוסטון - כי ג׳ורג׳ שומר על הארדן בשיפוט פלייאוף יכול להחזיר את יוסטון לגודל הטבעי שלה. כי אם יש משהו שראסל ווסטברוק לא איבד זה את היכולת שלו להשמיד את הפוינט גארד שממול גם אם זה כריס פול. שיפריש את הגמד המלוכלך הזה. למרות שאני די מחבב את פול, אולי הוא יכול לתת סדרה טובה. ממש אתבאס אם אוקייסי יקבלו את גולדן (ויעופו אחרי ארבעה משחקים) או דנבר (ואז קשה לצפות, אולי ינצחו 4-3, אולי יפסידו 4-0 כמו בעונה הרגילה) אבל בכל מקרה לא יהיה ממש מעניין. חוץ מזה, אם הרוקטס יקבלו סדרה קשה בת׳אנדר, אולי זה ישפיע עליהם בשלב הבא של הפלייאוף, ואם יש משהו שאני רוצה שיקרה, זה שהם יעופו כמה שיותר מהר, כי הכדורסל המגעיל שלהם צריך להיכחד, ואולי זה יגרום להם לפטר את המאמן המעפן הזה.

5. יאניס מתחרע על גולדן בגמר הליגה. לא יודע אם הבאקס יצאו מהמזרח הזה (אני חושב שהסלטיקס והסיקסרס בנויות טוב לריצת פלייאוף; אני חושב שלקוואי יש הרבה מה להגיד בפלייאוף), אבל לראות את האלופה מקבלת דאנק אחרי דאנק אחרי דאנק על המוח יעשה לי טוב על הלב, בטח במה שמסתמן בתור ריצת הפלייאוף האחרונה שלהם עם דוראנט. ובאמת, יאניס הוא סוג אחר של כוכב. תשמעו אותו פעם מתראיין. פאקינג מגיע לו להגיע רחוק.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אם אוקלהומה תנצח את מינסוטה הערב'
אם אוקלהומה תנצח את מינסוטה הערב
07/04/2019 | 16:11
2
32
ואת יוסטון במשחק ישיר ביניהן בעוד כמה ימים, המצ'אפ הזה בינה ליוסטון ב3-6 בהחלט עשוי להתקיים. אני מאוד אשמח גם כי זו תהיה אחלה סדרה וגם כדי שאוכל להראות לך אחר כך שצדקתי
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'יש גם תרחיש שהן ייפגשו ב-2-7 בעיקר אם דנבר תפשל מול פורטלנד'
יש גם תרחיש שהן ייפגשו ב-2-7 בעיקר אם דנבר תפשל מול פורטלנד
07/04/2019 | 16:55
1
5
לצפיה ב-'אפשרי אבל מצריך תסריט מאוד מאוד ספציפי'
אפשרי אבל מצריך תסריט מאוד מאוד ספציפי
07/04/2019 | 17:11
26
שאוקלהומה תנצח את שני המשחקים שהם לא יוסטון, תפסיד ליוסטון, ושהקליפרס יפסידו 2/2 מהמשחקים שנותרו להם.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
07/04/2019 | 22:28
23
"כי אם יש משהו שראסל ווסטברוק לא איבד זה את היכולת שלו להשמיד את הפוינט גארד שממול גם אם זה כריס פול. שיפריש את הגמד המלוכלך הזה. למרות שאני די מחבב את פול"
NBA ומכללות >>

הודעות אחרונות

13:54 | 15.09.19 דיברגנט
17:08 | 06.09.19 Ray Lewis
13:37 | 12.07.19 somone1411
18:37 | 07.07.19 דיברגנט
15:31 | 04.06.19 dory38
20:17 | 27.05.19 Smooth CriminaI
12:41 | 29.04.19 tsveeka23
23:38 | 09.04.19 דיברגנט
16:51 | 08.04.19 rapgamer4ever
09:12 | 08.04.19 המודח

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ