משחקי חמישי

rapgamer4ever

New member
משחקי חמישי

פילדלפיה- מילווקי: המשחק המרכזי. עדיין לא ברור באיזה וייב יתנהל המשחק, האם זו חזרה גנרלית לפלייאוף או משחק מנומנם בין שתי קבוצות שסגורות כמעט הרמטית ב-seed שלהן. אמביד ובאטלר בספק למשחק אבל יכולים להיות עוד שינויים בסגלים בהמשך.

סקראמנטו- קליבלנד.
לייקרס- גולדן.

שאלת בונוס (קצת קשה):
איזו קבוצה סופגת הכי מעט נקודות בצבע?

billc

New member
הסיבוב הראשון במערב הולך להיות פיצוץ, אין משחקים קלים

בקשר לשאלה, אני אהמר על יוטה בגלל גובר, אבל אני מעריך שמילווקי
וטורנטו (בעיקר אחרי שגאסול הגיע)

Krit123

Well-known member
בקטנה על המפגש מול גולדן והספרס

אגב בהנחה שאף אחד לא ענה נכון אני ילך על ממפיס או אינדי.

היכולת של קרי ושות' לעלות לזריקה ביציאה מחסימות הופכת את הנון-שוטרס לנשק, אם אתה נותן לגרין ספייס הוא ישחק את ההאנד-אוף עם קרי ואז לא תספיק לצאת אליו (בטח אם אתה יוקיץ') או יהיה חופשי למסור במדויק לחסימה אחרת בלי כדור. יוקיץ' ומורי בכלל לא מתאימים לנצל את החולשה היחסית של קאזינס/קרי בהגנת פיק&רול, הראשון כבד מידי להתגלגל לסל והשני לא רכז טבעי שיקרא נכון את ההגנה בעקביות. קאזינס די פירק את הג'וקר במצ'אפ הישיר...

לעומת זאת המפגש מול הספרס היה ההפך הגמור, פופ שבר שיא בהרחקה הכי קצרה, קצת מעל דקה מהפתיחה... בשנים האחרונות זכור לי המון מקרים שלו מתפרץ לאמצע המגרש בזמן שהוא מנופף באגרופים (איכשהו זה תמיד חליפה בצבע בז' כשהוא מורחק), אבל הפעם נראה שהשופט החמיר איתו (למרות שאי אפשר לדעת מה נאמר)

גם הספרס היו בבק2בק אז העייפות התקזזה, המשחק לא היה תחרותי משלב יחסית מוקדם. יוקיץ' סיים עם 20-11-9 ב-9-10 מהשדה, ההחטאה היחידה בזריקה משלושת רבעי מגרש בסוף רבע. מורי היה מעולה עם 14-11 ובכלל סיימנו עם 41 אסיסטים על 47 סלי שדה(!), 18 הבדל מהמשחק מול ג"ס.

בצד של הספרס משהו הרגיש קצת פישי, אולי אני סתם נסחף לקונספירציה אבל ההרחקה הנמהרת של פופ והמאמץ ההגנתי היה לא אופייני. אם זה לא היה מסבך אותם במיקום לפלייאוף הייתי אומר שהם מנסים להרדים אותנו לקראת סדרה אפשרית. מצד שני הם על הפנים בחוץ העונה לעומת מאזן ביתי מצוין. הניצחון הזה קצת מרחיק אותנו מיוסטון אבל מקרב אותנו ל-OKC, אי אפשר לנצח במערב...
לוני ווקר (קודם כל מה זה השיער הזה) הראה המון אתלטיות בגארבג' טיים, כולל ניסיון הטבעה פסיכי שהקפיץ גם את הספסל שלנו. סיים עם 16 נקודות שאם אני לא טועה זה שיא עונתי. הספרס התחילו את העונה ללא רכז, עונה הבאה יש להם שלושה.

billc

New member
משחק תענוג בין פילי למילווקי, אמביד ויאניס מעולים

rapgamer4ever

New member
הפלייאוף התחיל

משחק אדיר בין שני השחקנים ארגיובלי הטובים ביותר בקונפרנס.
אם יהיה לי זמן אסכם את המשחק בהמשך.

DARKSEID

New member
שלושה משחקים לסיום העונה ואני עדיין מתלבט מי יהיה הMVP

תצוגה אדירה של יאניס בהגנה - חסם את אמביד 4 פעמים. אני לא מקנא במי שבוחר השנה בMVP.
הקטע שאני לא מחשיב את הארדן בין שלושת השחקנים הכי טובים בליגה (דוראנט, יאניס, קרי), אבל, כמו הספרס, נראה שהוא פיצח את העונה הרגילה. מאוד קשה לא לתת להארדן את הMVP של העונה הרגילה, גם אם אני לא חושב שהוא השחקן הטוב בליגה.

Ring Bearer

New member
הארדן לא מקבל מספיק כבוד

למשל "פיצח את העונה הרגילה". זה לא רציני נכון? הארדן כבר הגיע פעמיים לגמר המערב (והיה חלק מOKC שהגיעה לגמר ה-NBA). בשנה שעברה היה רחוק מחצית אחת מלהדיח במו ידיו את ג.ס. במה שהיה גמר ה-NBA האמיתי.
&nbsp
גם השנה הוא מוביל את הקבוצה השנייה בטיבה במערב (עם כל הכבוד לדנבר) וזה למרות שורה של פציעות ודעיכה משמעותית ביכולת של כריס פול. 36.5 נק' למשחק אחרי עונת MVP זה פשוט משוגע. לא היה דבר כזה בהיסטוריה של המשחק.
&nbsp
אצלי האיש MVP, גם אם אני מניח שלא ייתנו לו רק בגלל פוליטיקה של "מה? פעמיים ברצף? זה אומר שהוא גדול כמו סטיב נאש? מה הוא טופ 40 בהיסטוריה של המשחק?" כל מיני שאלות ממש לא קשורות.

rapgamer4ever

New member
אני חושב שההתלבטות בינו לבין יאניס נובעת בעיקר

מהגדולה של יאניס. כל אחד מהם בעונת MVP לתפארת אבל אפשר לבחור רק אחד.
&nbsp
בעיני הארדן יותר טוב היום ממה שסטיב נאש היה אי פעם. פער הסקורינג לטובת הארדן עולה על פער הפליימייקינג לטובת נאש, כאשר גם הגנתית הארדן עדיף.

billc

New member
יאניס מאוד מרשים על הגובה שלו והתנועה והכוח שלו

סימונס שהוא 6-10 בגובה ונחשב שחקן הגנה טוב, לא יכל לעשות כלום
על יאניס חוץ מעבירות, בעיקר הוא נראה נמוך קטן וחלש, כאשר במציאות
הוא לא כזה, כמו שכתבה אמביד עשה עבודה יותר טובה

אנחנו כולנו מתלהבים מהתנועה של דוראנט עם הגובה שלו
למרות שאני חושב מבחינת התקפה מבחינת כדורסל נטו, דוראנט
הוא יותר כשרון טבעי,הוא יותר מה שנקרא SMOOTH חלקלק,
לעומת זאת יאניס יותר מר עולם שפיתח כישורים מעולים
אז גם אם יאניס אף פעם לא יהיה חלקלק כמו דוראנט
הוא הרבה יותר פיזי ממנו,והוא מנצל את זה עד הסוף,
במבחן העיין אני לא רוצה לתת ליאניס את הMVP כי זה הרבה מאוד זנ
גוף מפלצתי, מזכיר קצת את שאק ביחס לאחרים, אבל גם אם הוא לא כלכך
חלקלק הוא אדיר ומפחיד, כתבתי בעבר ואני עדיין חושב שאין פורוורד שיכול לעצור אותו, אולי אולדריג' אבל כולם יודע שהוא לא אוהב לשמור על שחקנים פיזיים, כרגע יאניס נראה בלתי עציר

fatnoam

Active member
או כמו שדוראנט אמר על יאניס והגדיר אותו הכי טוב

He's a seven feet westbrook
&nbsp
וכמובן שזה היה בזמן שדוראנט שיחק באוקלהומה.
&nbsp
&nbsp
יאניס הרבה יותר אתלטי מדוראנט, דוראנט קלעי ומכדרר הרבה יותר טוב. אם הם היו 1.90, אז זה היה מאוד דומה לסטף מול ווסטברוק.

rapgamer4ever

New member
הימורים טובים אך עוד לא נענתה תשובה נכונה

מילווקי במקום השני, יוטה 9, טורונטו 10, אוקלהומה במרכז טבלה.

rapgamer4ever

New member
ממפיס ואינדיאנה 3-4

בקיצור הכל נאמר חוץ מהקבוצה במקום הראשון, שהיא מפתיעה כאמור.
מוזמנים לסבב ניחושים נוסף.

rapgamer4ever

New member
סיכומון פילדלפיה- מילווקי:

הסיקסרס חסרים את באטלר, למילווקי חסרים ברוגדון, סנל ומירוטיץ'.
אינטנסיביות גבוהה מהפתיחה. שתי הקבוצות לקחו באופן אישי את המשחק הקודם, שהסתיים בניצחון פילי כאשר יאניס עם 52-17-7 הפסיד לאמביד עם 40-15-6.
&nbsp
3 דקות מהפתיחה ריב בין אמביד לבלדסו הסתיים בהרחקה של האחרון. כמה חבל, מילווקי צריכה את האיכויות שלו במשחק כזה. למרות זאת הבאקס פתחו היטב, יאניס הגיע לנקודות דו ספרתיות תוך דקות בודדות ואמביד ניסה בכוח ופתח עם 0-6 מהשדה. הוא עוד היה חלוד אחרי שהחמיץ כמה משחקים קודם לכן.
&nbsp
אני חושב שיש לפילי מצ'אפ יחסית טוב מול מילווקי. אמביד יכול להביא את האיכויות ההגנתיות שלו כשהוא שומר על יאניס, בזמן שאחד משחקני הפרימטר מכסה את ברוק לופז בטווח 4.
מטורף לומר את זה אחרי שיאניס שם על אמביד 52 נקודות במפגש הקודם ו-45 נקודות הפעם, אבל הוא נשמר די טוב על ידו. מה שהוא בדרך כלל מסיים בדאנק או עזרה אוטומטית מסביב, מול אמביד אלה ג'אמפרים קצרים מהצבע (שהוא קלע היטב במשחק) או הוק שוטס. בכל זאת אמביד שומר עליו מבלי לקבל יותר מדי עזרה מסביב וזה מוציא את הקלעים של מילווקי מהמשחק. ברט בראון ניסה להצמיד את הדקות של אמביד לאלו של יאניס, כשזה לא קרה הגריק פריק פשוט רמס את היריבים בדרך להטבעות.
&nbsp
ברבעים 2 ו-3 פילדלפיה הייתה עדיפה. אמביד התאושש מהפתיחה החלשה והיה דומיננטי כשהמשחק עובר דרכו. ברוק לופז לא התרחק מהצבע ונתן לאמביד שלשות יחסית חופשיות שנכנסו ככה-ככה. אבל דבר יפה שבראון עשה הוא משחק handoff של אמביד לרדיק, שהייתה לו הזדמנות לעלות לשלשות אחרי חסימה כשהשומר של אמביד (לופז) לא באיזור. רדיק שיפר את היכולת שלו לעלות לזריקה אחרי שניים-שלושה כדרורים והפך לנשק שהרבה יותר קשה לשמור עליו. הוא היה השחקן השלישי בטיבו על המגרש, קלע 29 נקודות באחוזים אדירים וגרם לבאקס לשלם על הטקטיקה של להשאיר את לופז בצבע.
בדקות שלופז היה בחוץ אמביד משך שמירות כפולות וחילק מסירות נהדרות לקלעים (מייק סקוט עם 6 שלשות).
&nbsp
מי שבכלל לא היה במשחק הוא בן סימונס. יאניס שיתק אותו לגמרי וחוץ מכמה פעולות טובות מול שומרים אחרים הוא ממש לא הורגש.
ה-toll על הכתפיים של יאניס היה אדיר ולא תמיד הייתה לו הסיבולת להמשיך להילחם את דרכו לטבעת. הוא זרק 7 שלשות במשחק (הכניס 3) ועוד כמה מיד ריינג' שנכנסו. אחד השימושים הכי מוצלחים שלו הוא כ-screener לבלדסו, אלא שבחסרונו אין למילווקי רכז פיק אנד רול ברמה דומה ולפעמים דברים לא הלכו חלק. מידלטון לא פגע רוב המשחק, קונטון ואיליאסובה עבדו קשה אבל התקשו לייצר מצבים או לסיים. ברוק לופז עם 1-7 בלבד מהשלוש.
&nbsp
האקס פקטור שהופיע ברבע האחרון ונתן ליאניס את העזרה שהוא צריך זה ג'ורג' היל. מספר ג'אמפרים שקלע מהמיד ריינג', וחיתוכים טובים לסל, נתנו את ה-extra sauce למילווקי. הבאקס סגרו פיגור ברבע האחרון ומספר עצירות בהגנה ברגעי מפתח הבטיחו את הניצחון.
&nbsp
קרב הטיטאנים הסתיים בניצחון של יאניס עם שורה סטטיסטית מפלצתית של 45-13-6 ו-5 חסימות, אחת יותר וירטואוזית מהשנייה. ככה זה כשלא מביאים עליו עזרה.
אמביד עם טרפיל דאבל מרשים של 34 נקודות (באחוזים נמוכים), 13 ריבאונדים, 13 אסיסטים, 2 חטיפות ו-3 חסימות. סרטון מומלץ לסיכום המצ'אפ ביניהם:
https://www.youtube.com/watch?v=gwR_kYekVJA
&nbsp
רדיק ומייק סקוט קלעו ביחד 51 נקודות (11 שלשות). טוביאס האריס הוסיף 13 נקודות שרובן מהמיד ריינג' ובן סימונס עם 13 אסיסטים.
במילווקי מידלטון עם 22 נקודות, ג'ורג' היל עם 20 מהספסל.
&nbsp
ניצחון סופר מרשים של מילווקי, בהרכב חסר, במגרש חוץ, מול יריבה שפוגעת מבחוץ (18 שלשות של פילי ב-50%). בכל זאת הבאקס ניצחו בצבע 48-28, הגיעו לעונשין 43 פעמים וזה היה המפתח שלהם לניצחון.
המטוטלת ל-MVP בין הארדן ליאניס ממשיכה לעבור מצד לצד, אחרי התצוגות המדהימות של הזקן לאחרונה קיבלנו כאן תצוגת תכלית מהיווני בשני צדי המגרש. מי מביניהם שיפסיד יזכר בתור אחד המפסידים הכי ראויים ל-MVP שאני זוכר.

01/04/2019 - אינדיאנה - דטרויט: April Fools' day

מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הבסנו את דטרויט. במשחק השני עשינו קאמבק מפיגור דו-ספרתי, אבל לא היינו טובים מספיק בכדי לקחת יתרון; אינדיאנה ללא דרן קוליסון וווסלי מתיוז הערב, מה שמכניס לחמישייה הראשונה את קורי ג'וזף, כמחליף הרגיל של קוליסון, ואת טאייריק אוונס, שפותח בפעם ה-16 העונה [אינדיאנה ניצחה 10 מ-15 המשחקים העונה בהם טאייריק פתח בחמישייה]. דטרויט מגיעה ללא בלייק גריפין, וזה משמעותי;

רבע א': הגענו קרים
פתיחה חלשה של שתי הקבוצות, שלא פוגעות בפוזישנים הראשונים. אבל כל זה משתנה בדקות הבאות, כשהפיסטונס רושמים ריצת 0-10. אינדיאנה ב-1 מ-6 הזריקות הראשונות מהשדה. בדקות הסיום של הרבע, דטרויט לוקחת יתרון דו-ספרתי ראשון. 23-33 לדטרויט בסיום הרבע הראשון. 6 שלשות של הפיסטונס ו-9 נק' מהזדמנויות שניות, וזה תמיד יעשה את ההבדל. וויין אלינגטון עם 15 נק', כולל 3 שלשות [שיחק את כל הרבע].

רבע ב': הספסל מכניס אותנו לעניינים
טי ג'יי ליף פותח את הרבע על המגרש.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בלואו פוסט, אבל הכדור פוגע ברגלו ויוצא החוצה. חוסר מזל.

פוזישן הגנה - טי ג'יי נשאר עם ג'ון לור וחוסם אותו נהדר.

פוזישן התקפה - הנעת כדור טובה בהתקפה. ארון הולידיי מוצא את טי ג'יי ליף הפנוי, שעולה לזריקת קאץ'-אנד-שוט משלוש, אבל מחטיא.

7:53 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 5. עבודה טובה של הסקנד יוניט שלנו, בפרט דומאס סאבוניס ודאג מקדרמוט, שמחזירים אותנו למשחק.

5 דקות לסיום המחצית, ריצת 0-7 נותנת לנו את היתרון.
55-59 לאינדיאנה במחצית. עשינו את העבודה ברבע השני, וחזרנו עם 19 נק' ספסל [מתוכן 12 של סאבוניס] ברבע השני. הרוח נושבת לכיווננו, כך זה מרגיש. אחרי רבע ראשון לא טוב מבחינת אחוזים, אנו מסיימים את המחצית ב-58% מהשדה. רק 10 נק' צבע לדטרויט בכל המחצית כולה, בעוד אינדיאנה קלעה 26 מ-36 הנק' שלה ברבע השני בתוך הצבע.

רבע ג': בריחה לקראת סיום
אינדיאנה נקלעת למומנטום חיובי בדקות הראשונות, אבל דטרויט מגיבה בריצת 0-7, ונשמרת.

המשחק הפכפך, והיתרון עובר מצד לצד. טאייריק אוונס מפתיע עם אחוז טוב מבחוץ, וכבר מגיע לשלשה הרביעית שלו במשחק. מיילס טרנר בחסימה גדולה בהגנה, ואינדיאנה מגדילה את יתרונה עד לסיום הרבע. 80-87 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. אבל רגע, מה קורה פה?! אוהד רץ על המגרש, עירום כביום היוולדו! ומתקל את רג'י ג'קסון! ואו! מה זה! מכות! יש מכות! רג'י ג'קסון הולך מכות עם האוהד העירום! אני לא מאמין למה שאני רואה! ...April fools' day!!!! עבדתי עליכם!!! תודו שהאמנתם. לרגע אחד האמנתם. אתם לא תשקרו עליי, האמנתם. הצלחתי למתוח אתכם. או, אתם יודעים היטב שלא יכולתי לוותר על ההזדמנות. כעת יש לי שנה שלמה לתכנן את המתיחה הבאה, מיינד יו.

רבע ד': משחק של ריצות
דקות ראשונות לרבע, ואנו עדים לנתון מאוד יוצא דופן: 11 ריצות של 0-7 או יותר היו עד כה במשחק, מתוכן 5 שלנו. אינדיאנה חוזרת ליתרון חד-ספרתי גבוה. עדיין לא בורחים, אבל נראים יותר טוב. הריצה שלנו ממשיכה ל-0-9, וזה כבר יתרון דו-ספרתי - 11 הפרש. לדטרויט יהיה קשה לחזור מזה, לפי דעתי.

ההפרש נשמר גם בדקות הבאות, ולמעשה עד הסיום, כאשר הגנת דטרויט חדירה ומאפשרת את הלייאפים בקלות יתרה. החיסרון של בלייק גריפין מורגש מבחינתם. אין להם כלים לקחת משחק כזה שבו צריכים את השחקן שיעשה את ההבדל הקטן. בסיום 102-111 לאינדיאנה. ערב קל בעבודה. לא יכולת גדולה שתספיק בפלייאוף, אבל אפשר להיות מרוצים מהתרומה של הרול פליירס.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 19 נק' [16-7 מהשדה, 3-1 משלוש, 4-4 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה], 6 אס' [1 איבוד כדור] ו-3 חט' ב-37 דקות. ערב אול-אראונד של בוגדה, שהיה הגו-טו-גאיי שלנו ברבע האחרון עם 9 נק';

לא נשכח את מיילס טרנר. 17 נק', באחוזים נהדרים [רק 7 זריקות מהשדה], 3 חט' ו-5 חס' ב-34 דקות. שמר על הצבע; תד יאנג עם ערב של 19 נק'; טאייריק אוונס עם 13 נק' [4 שלשות] ב-27 דקות. שיחק 12 דקות ברבע הראשון, דבר חריג ולא צפוי בהתחשב בגילו המתקדם ובמצבו הבריאותי הלא מיטבי בכלל. בסך הכל משחק טוב שלו; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל של 18 נק' ו-12 ריב' [4 בהתקפה] ב-23 דקות מהספסל; דאג מקדרמוט [11 נק'] וארון הולידיי [10 נק' ו-5 אס', 2 איבודי כדור] קלעו בדאבל פיגרס מהספסל;

בדטרויט, וויין אלינגטון הוביל את קלעי דטרויט עם 26 נק' [4 שלשות]; רג'י ג'קסון עם 22 נק', 6 ריב' [4 בהתקפה] ו-4 אס' [אבל 6 איבודים]; מיי בוי אנדרה דראמונד, למרות ערב שקט, יודע להגיע למספרים שלו, ומסיים עם ליין אופייני של 18 נק', 17 ריב' [7 בהתקפה], 5 אס' [3 איבודי כדור] ו-4 חט'. דאבל-דאבל עשירי ברציפות [!] לדראמונד, ו-65 העונה [מוביל את הליגה בדאבל-דאבלים]; תון מייקר שיחק 42 דקות ותרם 14 נק' [4 שלשות] ו-4 חס';

טי ג'יי ליף: 0 נק' [1-0 מהשדה, 1-0 משלוש], 1 ריב', 0 אס' [1 איבוד כדור] ו-1 חס' ב-4 דקות משחק [פלוס 5];

המשחק הבא -- בעוד יומיים, מפגש חוזר, בחוץ, נגד אותה דטרויט [ד'] שניצחנו הערב.

03/04/2019 - דטרויט - אינדיאנה: רימצ'

מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הבסנו בצורה משפילה. במשחק השני רשמנו קאמבק מפיגור דו-ספרתי, אבל לא היינו טובים והפסדנו בצדק את המשחק. במשחק השלישי, שנערך רק לפני יומיים, ברחנו במחצית השנייה וניצחנו די בקלות; אינדיאנה גם הערב ללא ווסלי מתיוז ודרן קוליסון הפצועים. דטרויט חסרה משחק שלישי ברציפות את בלייק גריפין, וכמו לפני יומיים, זה צריך להיות משמעותי;

רבע א': סקור נמוך, המון איבודי כדור
בדקות הראשונות סקור נמוך, והרבה עצירות. מזכיר את הפתיחה במשחק הקודם לפני יומיים.

אמצע הרבע, אנו בשיוויון 7. הרבה איבודים, אירבולים ודברים מוזרים על המגרש. לנו זה טוב, זה לא מרגיש כמו משחק חוץ מאיים כפי שצריך להיות.
זה נמשך, ואחרי 8 דקות של כדורסל, עדיין שיוויון 7. דטרויט עם 7 איבודי כדור עד עכשיו! 7! בשלב הזה, ריצת 0-8 של אינדיאנה מפרידה בין הקבוצות ונותנת לנו יתרון 8.

1:49 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 5. 15-18 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. דומאס סאבוניס קלע את 7 הנק' האחרונות שלנו ברבע. שתי הקבוצות רושמות יחדיו לא פחות מ-12 איבודי כדור ברבע הזה, וזה סיפור הרבע.

רבע ב': דטרויט עדיין חלשה, אבל נשארת תחרותית
פוזישן התקפה - טי ג'יי מנסה לחדור על תון מייקר הארוך, ומאבד את האחיזה על הכדור.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בפינה, צולף את השלשה!

פוזישן התקפה - מהלך נהדר של טי ג'יי! מקבל בפינה, חודר בצעד ראשון מהיר על השומר שלו ומסיים בצורה אגרסיבית את הלייאפ מול שני שחקנים.

דטרויט פותחת עם 0 מ-6 מהשדה ב-4 הדקות הראשונות, והיתרון שלנו כבר בדו-ספרתי. בריחה ראשונה, ובואו נקווה שבחזרה מפסק הזמן נדע להמשיך את זה.

7:59 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 13. 36-44 לאינדיאנה במחצית. רק 30% לדטרויט ברבע השני, יורדת למחצית ב-31%.

רבע ג': יתרון דו-ספרתי
המשחק מתפתח לקצב מוגבר יותר בדקות הראשונות. אנדרה דראמונד הוא נקודת האור היחידה שאני יודע להצביע עליה בדטרויט. הרבה עצירות במשחק, אנשים שומרים מתחת לסלים, והשופטים שורקים. גם ברבע הזה דטרויט מפוזרת, מאבדת 6 כדורים, וכתוצאה מכך לא מצליחה לייצר מומנטום. אינדיאנה בורחת לקראת סיום לדו-ספרתי. 62-78 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. למרות 13 נק' של רג'י ג'קסון ברבע הזה, דטרויט לא נראית כמי שמסכנת אותנו. למרות 4 שלשות, רושמת אחוז נמוך גם ברבע הזה - 41% מהשדה.

רבע ד': הפנים קדימה למשחק הבא
ריצת 0-8 של דטרויט מורידה ל-10 הפרש.
דטרויט מצליחה לרדת ל-8, אבל זה הכי נמוך שהיא מסוגלת ברבע נוסף שבו הכדורים לא נכנסים לה, ואינדיאנה נהנית מיכולת החפירה הנהדרת של סאבוניס בצבע. בסיום 89-108 לאינדיאנה. ושוב, עשינו את זה קל. לא משחק זכיר, לא משחק שאזכור, עשינו את העבודה כמצופה. אינדיאנה מנצחת ובזאת קוטעת את רצף 10 הפסדי החוץ שלה. דטרויט, מאידך, מפסידה בביתה לראשונה לאחר 10 ניצחונות ביתיים ברציפות.

השחקן המצטיין: דומאנטס סאבוניס. 15 נק' [12-7 מהשדה, 1-0 משלוש, 1-1 מהקו], 13 ריב' [4 בהתקפה] ב-27 דקות משחק;

תדיאס יאנג הקלע המוביל בשורותינו עם 21 נק' [כולל 2 שלשות מהפינה, שנקלעו ממש בשניות הסיום, לאחר שההגנה השאירה אותו חופשי בניסיון החטיפה]; בויאן בוגדנוביץ' עם 17 נק' [ללא אף שלשה]; מיילס טרנר עם 17 נק' גם הוא; קורי ג'וזף עם 6 נק' ו-12 אס' [3 איבודי כדור]; דאג מקדרמוט רושם עוד משחק סולידי עם 14 נק' [2 שלשות] ב-21 דקות;

בדטרויט, מיי בוי אנדרה דראמונד רושם ערב איכותי נוסף שבו עשה הכל כדי להשאיר את קבוצתו תחרותית, עם דאבל-דאבל של 28 נק' [11 מ-16 מהשדה, 6 מ-11 מהעונשין] ו-19 ריב' [6 בהתקפה]. הוסיף גם 3 חט' ו-3 חס'. זה משחק 38 העונה של אנדרה עם לפחות 15 נק' ו-15 ריב', ודאבל-דאבל 66 העונה [משווה את שיא המועדון שקבע לפני 3 עונות, ועובר את השיא הקודם שהיה שייך לאייזאה תומאס, שרשם 65 דאבל-דאבלים בעונת 1985-1984]; וויין אלינגטון בלט גם הערב עם 24 נק' [5 שלשות]; רג'י ג'קסון עם 16 נק' [3 שלשות] ו-4 אס' [5 איבודי כדור] ב-23 דקות; לוק קנארד, שלא שיחק נגדנו לפני יומיים, חזר וקלע 10 נק' מהספסל [2 שלשות];

טי ג'יי ליף: 5 נק' [2-2 מהשדה, 1-1 משלוש], 1 ריב', 0 אס' [1 איבוד כדור] ו-1 חט' ב-6 דקות משחק [פלוס 8].

המשחק הבא -- 'משחק העונה'. מארחים את בוסטון [ו']. המנצחת - תזכה במקום הרביעי בקונפרנס ותקבל את הזכות לארח את משחק מס' 7 בסיבוב הראשון. משהו אומר לי שנגיע למשחק שביעי בסדרה, כך שגם אם 'משחק העונה' לא יכריע את גורל העונה, הוא בודאי בעל חשיבות מכרעת.

rapgamer4ever

New member
מינסוטה מנצחת 5 שחקני מיאמי ועוד 3 שופטים

ביזיון של שיפוט לטובת מיאמי, ועוד אצלנו בבית. ההיט מרביצים בלי סוף, השופטים הדביקו לטאונס 2 עבירות מחורטטות הפתיחה. הוא סיים עם 11 איבודים כי כל screen זו עבירה, כל מאבק מיקום זו עבירה, כל פעם שאוליניק עושה עליו blocking foul זה נהיה charge.
גנבו לנו המון פוזשנים בעיקר ברבע האחרון, הזוי שנותנים למיאמי לשחק בכזאת פיזיות אבל כשאנחנו עונים בפיזיות מהצד שלנו אלה עבירות תוקף.
&nbsp
איזה מזל שמיאמי קבוצה של נגרים ונעצרו על 18 נקודות בלבד ברבע האחרון. שמח שגירדנו את הניצחון הזה בעיקר כדי להכניס אצבע לעין של מיאמי. הליגה עבדה קשה כדי להכניס את וויד לפלייאוף, עכשיו יותר מתמיד אני מקווה שהקבוצה עם הפיירול הכי גבוה בליגה תסיים בלוטרי בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום.

למעלה