משחקי שישי

Cade Foster

New member
מעניין לאן נעלמו המבקרים פתאום

"דונצ'יץ' דונצ'יץ' דונצ'יץ'"
&nbsp
עם יאנג + בחירת סיבוב ראשון של דאלאס (רוב הסיכויים שתעבור לאטלנטה) לאטלנטה יש קייס חזק להיות המנצחת של הטרייד הזה.
&nbsp
עוד דוגמה לכך שלעולם אסור לשפוט בחירות דראפט על סמך עונה אחת, ובטח על סמך חצי עונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ההורנטס מובסים ע"י גולדן וכנראה מחוץ לפלייאוף

עם פער של שלושה הפסדים מאורלנדו ומיאמי, זה נראה לי בלתי אפשרי שהם יצליחו להיכנס לשמיניה.
דטרויט, ברוקלין, מיאמי ואורלנדו ימשיכו להיאבק ואחת מהן תישאר בחוץ.

Anfield

New member
לאוקלהומה לא מגיע פלייאוף

מאז פגרת האול סטאר הקבוצה משחקת כדורסל רע ומפסידה לפחות 60% מהמשחקים.
כרגע זה לא ממש משנה מה שקורה, גולדן או דנבר תקבל סדרה קלה.

Krit123

Well-known member
יוקיץ'

קלע את 10 הנקודות הראשונות של הנאגטס ללא החטאה, מאוחר יותר ברבע הראשון בובי פורטיס נתן לו פצצה בכניסה לסל (לא בכוונה) שהובילה לדימום מהאף, ירד לקבל טיפול. הוא בכל זאת המשיך להתעלל בתומאס בראיינט וסיים מחצית קרוב ל-20-10 כמעט ללא החטאה. הובלנו יחסית בבטחה עד רבע שלישי של 10 נק' בלבד, ג'מאל מורי נפגע בקרסול ולא חזר לרבע האחרון. המתח בין פורטיס לג'וקר נמשך, פורטיס עשה עוד פאול אגרסיבי מאחורה בשמירה על יוקיץ' בפוסט שבתגובה ניסה להשליך אותו הצידה אבל הוא תפס מספיק חזק...

הוויזארדס החזיקו ביתרון קל ברבע האחרון, יוקיץ' לקח ריבאונד התקפה וקלע שתיים בשביל לכפות שיווין 88 פחות מארבע דקות לסיום, פורטיס נתן לו שתי סטירות על הגב בעלייה לסל הכי מפגרות שראיתי העונה אבל איכשהו השופטים מפספסים את זה ולא שורקים אנד-ואן, יוקיץ' כמובן מסתער על השופט בעצבים שמצדו מיד מגיב בטכנית, שמובילה לעוד נפנוף מפגר בידיים וסגירת מרחק של הג'וקר, לרגע היה נדמה שהשופט שומר על קור רוח ויבליג על הטמטום הזה, בזמן שהוא מתלבט וויל בארטון קופץ לתוך הפריים בניסיון להרחיק את השופט מהאיזור, שמסתבר שסך הכל לקח לו קצת זמן לעבד בראש מה שראה ומיד שורק לטכנית שנייה... טכנית כפולה משמע שתי זריקות עונשין, קלענו רק שתי נקודות בשאר המשחק לעומת ה-7 המהדהדות של וושינגטון שסגרה עניין והפכה לשביעית העונה לנצח אותנו בבית.

די שלטנו בצבע במחצית הראשונה אבל בשנייה החלטנו שוושינגטון היא קבוצת ההגנה הטובה בליגה ולא הפסקנו לזרוק משלוש למרות ערב קליעה נוראי (7-36). מאליק ביזלי נעדר לפני כמה משחקים בגלל סיבות אישיות, נראה פחות מאופס ובחמישה האחרונים הוא 9-43 מהשדה במצטבר. השופטים לא נותנים לנו מספיק כבוד זה נכון, אבל אין תירוץ לעוד הרחקה שמורי כבר בחוץ והניצחון רחוק מלהיות מובטח. הפגיעה של ג'מאל לא נראית רצינית, נקווה שזה באמת המצב. זה היה המשחק הקל האחרון שלנו העונה, לא בטוח שלהפסיד את המקום השני זה חדשות רעות, הכל תלוי בזהות היריבה. אני ירחיב על התרחישים בהמשך...

בצד של וושינגטון בראיינט היה לפרקים חלש בהגנה והוא יהיה חייב להשתפר בשביל להישאר סנטר פותח בליגה, בהתקפה הוא השתפר ככל שהמשחק התפתח. אני אול-אין על הרוקי טרוי בראון ג'וניור, קלע שיא קריירה של 24 (9-16 מהשדה) והוסיף 7 ריבאונדים. לא פעם ראשונה שאני מזכיר אותו, יש לי הרגשה ממש טובה לגביו... ג'אברי פארקר אינסטנט אופנס מהספסל קלע 20, ביל היה פרווה רוב הזמן אבל סיים טוב.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אל ג'פרסון הודיע על פרישה

לא כל כך הבנתי פרישה ממה כי הוא לא משחק כבר כמה עונות ואם אני לא טועה אז העונה הוא בכלל היה בסין.
&nbsp
עוד דוגמא לשחקן גבוה שלא מצא את עצמו בסגנון המשחק החדש של הליגה.

"פרישה" זה כשמפסיקים לשחק מקצועני, לא כשעוזבים את ה NBA...

לא יפה ניר. אם הוא שיחק בסין אז הוא לא בפרישה.
בעונה שעברה הוא עוד עלה מהספסל של אינדי לפעמים, אבל סאבוניס וטרנר דחקו אותו החוצה כנראה, והעונה הוא שיחק בסין. לפני שנתיים הוא שיחק 66 משחקים באינדי בממוצע של 14 דקות למשחק.
בכל אופן זה נכון שהוא שחקן שלא מצא את עצמו בכדורסל של סטף קרי וג'יימס הארדן, הוא עוד יחסית צעיר (34) ופיזית הוא כנראה מסוגל לשחק 20 דקות למשחק - אבל היום שחקנים בתפקידו צריכים או לתת הגנה מצויינת בצבע ובחילופים, או לקלוע שלשות פנויות. מבאס קצת אני מסכים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אבל זה בדיוק העניין, הוא הודיע על פרישה מה-NBA

לא נעים להגיד אבל ה-NBש הפריש אותו בעצמו.
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
קשה לי להבין למה אין לו בכלל ביקוש

נכון, קצב משחק וכו', עדיין אני זוכר אותו בעונה שעברה כשהוא נקרא לרוטציה (של קבוצה מנצחת עוד), הוא היה נותן כמעט נקודה לדקה בדקות המצומצמות ששיחק. אין סיבה למה שלא יוכל לתת 15 דקות בקבוצת לוטרי מאחורי הסנטר הבכיר (שמשחק בערך 33-35 דקות לערב) בדקות שהספסלים משחקים אחד נגד השני וגם ככה קצב המשחק יורד באופן טבעי. היכולת שלו בפוסט שווה זהב, אין עוד סנטרים כאלה שאתה פשוט נותן להם את הכדור בפוסט ויודע שייצא מזה סל בסבירות גבוהה.
&nbsp
חבל. אני שמח שלפחות סאבוניס למד ממנו כל מה שהוא יכול, הוא כנראה השחקן שהכי מזכיר אותו היום בליגה.

למעלה