משחקים מוקדמים בראשון+ רמז לשאלה מאתמול

rapgamer4ever

New member
משחקים מוקדמים בראשון+ רמז לשאלה מאתמול

18:00: ניקס- קליפרס.
22:30: מילווקי-קליבלנד.
23:00: אינדיאנה- דנבר: הגומלין בין ליאור ל-krit. המשחק הקודם היה צמוד באופן מפתיע, יכול מאוד להיות שגם המשחק הזה.
מאוחר:
טורונטו- שארלוט.
ניו אורלינס- יוסטון: הארדן קלע 57 ו-61 בפעמיים האחרונות שעלה לשחק. האם ישלים תצוגה היסטורית שלישית ברציפות?
בוסטון- סאן אנטוניו: המשחק המרכזי. הסלטיקס לא יציבים אבל נוטים להופיע למשחקים מול יריבות חזקות. עבור הספרס כל משחק חשוב במאבקי המיקום במערב.
גולדן- דטרויט: הווריורס חטפו תבוסה של 35 הפרש, אצלם בבית, מדאלאס. קרי אמנם לא שיחק אבל בכל זאת אפשר להניח שהם ירצו לנער את ההשפלה הזאת על ידי ניצחון.
לייקרס- סקראמנטו.

רמז לשאלה מאתמול:
הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר בעשרת המשחקים האחרונים משחקת הלילה. אולי זה רמז עבה מדי כי לא מעט קבוצות כבר נשאלו ונפסלו.

Krit123

Well-known member
מוקדם יותר העונה

כשקאפלה ופול עוד היו פצועים הייתה הרגשה שמשחק של 70 נקודות נמצא באוויר.. היום אגב מלאו שנתיים ל-70 המוכרחות מול בוסטון. חושבים שזה עניין של זמן עד שהזקן יגיע ל-70+? נראה לי יקרה עד סוף העונה הבאה..

rapgamer4ever

New member
בהחלט יכול לקרות

זה פונקציה של השחקנים סביבו. כששניים מתוך פול/גורדון/קאפלה חסרים, 40 נקודות מהארדן זה מתבקש בסטנדרטים שלו. משחק טוב מהרגיל זה כבר 50 ומדי פעם הוא יקלע 60.
אני חושב שכאשר הממוצע של ההתפלגות הזאת נמצא כל כך גבוה, 70 נקודות של הארדן זה בהחלט דבר ישים. כמו שקיירי מתישהו ישים 60, לו וויליאמס ישים 50 וכו'.

Cade Foster

New member
אני אתן רמז לשאלה שלי בנוסף

קלעי ה3 הכי טוב בליגה במשחקי החוץ הוא שחקן שכנראה לא יכנס לטופ 150 של אף אחד, אולי אפילו לא טופ 200.

rapgamer4ever

New member
אז אני מבין שמדובר בשחקן שעולה מהספסל

על ברטנס כבר שאלו. אם כך אני חוזר להימור על סת' קרי, שהוא מהשלשיונרים הטובים בליגה מהספסל.

Cade Foster

New member

FrecCo

Member
אני מת לנחש אבל זה מעל כמות השחקנים בליגה שאני מכיר

Cade Foster

New member
אני די בטוח שאתה מכיר אותו. עוד רמז:

מדובר בשחקן שהשתפר בכמעט 11% מהשלוש אחרי שעבר בטרייד אשתקד. עכשיו זה אמור להיות קל.

Krit123

Well-known member
נשמע יותר הגיוני בזמן שאנחנו מקבלים בראש

מאותה אינדיאנה, שיגעו אותי כל הרמזים האלו

Cade Foster

New member

דג מקדרמוט במשחקי בית: 33 משחקים, 0.8 שלשות ב31%.
דג מקדרמוט במשחקי חוץ: 35 משחקים, 1.4 שלשות ב48.5%, מוביל את הליגה.
&nbsp
למישהו יש הסבר?

Krit123

Well-known member
פחות קיצוני אבל גם יוקיץ'

27% בבית לעומת 39% בחוץ בכמות דומה של ניסיונות...
בנתיים בוגדנוביץ' לא מחטיא זריקה ולג'וקר כבר יש 4 חסימות(!!), מאיפה זה בא?

Cade Foster

New member
לא זוכר ערב כזה של שחקן אינדיאנה כבר הרבה זמן

הוא פשוט מעיף כדורים לעבר הסל והכל נכנס לו, מדהים. קצב של שיא קריירה.
&nbsp
יש מצב שיחגגו למיילס טרנר יום הולדת בכל משחק? באמת, תנסו הכל עד שייראה ככה בכל משחק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הלילה ב 23:15 ולמי שיש את ערוץ one. זאיון בשידור ישיר.

לא מחזיק ממנו האמת אבל גם מעולם לא ראיתי משחק מלא שלו כך שזו הזדמנות טובה להתרשם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
שני דברים

אחד, מי זה למען השם החתיכת ענק הזה שמסתובב שם באמצע המגרש???
דבר שני, בעיקרון אתה צודק אבל משהו בו מאוד מפריע לי. עזוב את ההילייטס הפסיכים שהוא מספק, זה לא העניין.
אבל ראיתי ראיונות איתו שבהם הוא מדבר רק על היכולת שלו להטביע ונראה שכרגע, זה כל מה שמעניין אותו.
אוחי הוא סתם ילד עדיין, אני באמת לא יודע.
בכל מקרה, משהו בתוכי אומר שהוא הולך ליפול ברעש גדול מאוד.
&nbsp
לא הסבר טוב אני יודע

FrecCo

Member
הוא דווקא מרשים מאוד מאוד

ראיתי רק היילייטים שלו אבל יש לו קליעה מבחוץ, הוא גם פליימייקר לא רע בכלל, גם קשה לעצור אותו בצבע ומעל הכל הוא פריק אתלטי ברמות שטרם נראו, שוקל 20 ק"ג יותר מיאניס וזז בערך במהירות שלו.
מן הסתם הוא עושה עוד המון טעויות וילמד הרבה כשיגיע לליגה אבל אני פשוט לא רואה איך שחקן כזה יכול להיות פלופ (רק אם יפצע הרבה).
אגב גם הענק ששיחק נגדו הלילה הוא פרוספקט מעניין, חסם את ציון 4 פעמים (אחת נשרקה לעבירה שלא הייתה).

למעלה