הנתון הכי פסיכי שנתקלתי בו בכדורסל

OrEl74

Well-known member
מנהל
הנתון הכי פסיכי שנתקלתי בו בכדורסל

איך זה יכול להיות?

Krit123

Well-known member
זה לא יכול להיות

בנתיים הספרס סופרים 9 ניצחונות רצופים והם רחוקים משחק וחצי מיתרון ביתיות... אני כבר לא יודע מה הסיפור שלהם ועד כמה כדאי לפגוש אותם בפלייאוף

rapgamer4ever

New member
המשפט הכי שחוק בעשור האחרון ב-NBA

פופוביץ' מוכיח שוב שהוא המאמן מספר 1 בליגה.
כמו בכל שנה יש איזה נובאדי שהופך בסאן אנטוניו לשחקן רציני. הפעם זה דרק וויט שהוא אחד משומרי הפרימטר היותר טובים בליגה, בזמן שהתקפית הוא ממש בסדר ואפשר לשחק איתו חופשי.
הספרס מתבססים על שני שחקני אולד סקול אבל סביבם מפציצים שלשות ללא הכרה: ברטנס וברין (עוד שני שחקנים שמעטים שמעו עליהם עד העונה) ממובילי הליגה באחוזים לשלוש, בלינלי ומילס ממשיכים להיות אפקטיביים מהטווח, אפילו רודי גיי רושם career high.

יחד עם זאת, לשאלתך, אני בתור קבוצת פלייאוף רנדומלית במערב הייתי שמח לפגוש את סאן אנטוניו בסיבוב הראשון.

Krit123

Well-known member
כנראה שכן

מנקודת המבט של הנאגטס כבר אמרתי שאני חותם על מפגש איתם, אבל שווה לעקוב אחרי ההתאוששות של מקולום, המומנטום השלילי של OKC בכלל והכשירות של PG בפרט. הבנתי שהיו לו פגיעות מסוימות לאחר האול-סטאר ברייק, אם יהיה בערך 80% הם עדיין קבוצה נפיצה אבל עם סף שבירה נמוך יחסית.
אגב חשבתי שרוביו יחמיץ פרק זמן ארוך אצל הג'אז אבל מסתבר שהוא כבר חזר..

Reutk

Active member
דרק וויט מעולה.

שחקן חכם עם ראיית משחק מאוד טובה. אני שמחה בשבילו שהוא מצליח, הוא עבד ועובד מאוד קשה בשביל זה. באופן אישי, דווקא ההגנה שלו קצת פחות הרשימה אותי אבל עם הנתונים אי אפשר ממש להתווכח.

fatnoam

Active member
הם הפרנצ׳ייז הכי מצליח מבחינת אחוז ניצחונות בספורט האמריקאי

מאז שטים דאנקן נבחר בדראפט.
&nbsp
וכן, זה כולל NFL, NHL, MLS, MLB וכו׳.

rapgamer4ever

New member
דירק חולף על פני ווילט ועולה למקום 6 בהיסטוריה

עם 31.4 אלף נקודות.
בזמנו נוביצקי כבר עלה למקום השישי כשחלף על פני שאק, אלא שמאז לברון הספיק לעקוף אותו.
נוביצקי יפרוש במקום השישי בקלעי כל הזמנים. המועמד הבא לעקוף אותו הוא קווין דוראנט אבל זה יקח לו עוד איזה 5 שנים.

למעלה