משחקי הלילה

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה

מיאמי- דטרויט: חשוב מאוד למיאמי, שנמצאת על סף הפלייאוף, מול יריבה ישירה שלה. כמה חבל ששתי הקבוצות קשות לצפייה.

וושינגטון- אורלנדו: מסוג המשחקים שהמג'יק חייבים לקחת כדי לעלות לפלייאוף.

אטלנטה- ממפיס: נקסט.
אוקלהומה- ברוקלין: ג'ורג' קולע ב-30% בלבד מהשדה מאז שחזר מהפציעה. נראה האם יחזור לעצמו כאן.

יוסטון- גולדן סטייט: המשחק המרכזי. לרוקטס יש מנהג מגונה לנצח את גולדן, הם עשו את זה כבר שלוש פעמים השנה. דוראנט חסר ובהמשך לדיון שלי עם נועם, אני מוכן להמר שלמרות היריבות והציפייה מגולדן לתת 100%, היא כנראה תפסיד את זה.

פיניקס- יוטה: פיניקס מנצחת את הגדולות ומפסידה לכל השאר. יוטה נופלת לקטגוריה של "כל השאר".

שאלת בונוס:
מי השחקן שמשיג הכי הרבה נקודות מקו העונשין ביחס לסך הנקודות שלו? רמז- לא הארדן.

billc

New member
לדריימונד גרין יש סוכן חדש ריץ' פול מקלאץ' ספורטס

החבר של לברון, הסוכן של דייויס

גרין דיבר על זה תקופה ועכשיו זה רשמית

מה זה אומר, אני מאמין בקונספרציות, גם אם אני מאמין שריץ פול
עושה דברים לגיטימיים, הוא בכל זאת סוכן של בלאדסו ואחרים
הוא עדיין החבר הכי טוב של לברון, וגם אם לא יהיה מסוגל להביא שחקנים
לשחק עם לברון, הוא ינסה לעזור בדרכים אחרות

גרין חתום לעוד עונה חוץ מהעכשיווית , אבל לדעתי המחוגים מסתובבים
ויהיה פעולות כבר בקיץ, גולדן כבר הודיעו שהפריוריטי שלהם הקיץ זה תומפסון ודוראנט, אם אני מחתים אותם אני מתפטר מגרין
גם אם אני מעריך אותו, עכשיו שהוא מחפש חוזה שמן ולברון נמצא מאחורי הקלעים, זה הזמן להחליף את גרין

OrEl74

Well-known member
מנהל
יש שמועות שזאת בכלל סוכנות של לברון ופול הוא בובה על חוט

לא יודע עד כמה זה אמיתי ונשמע לי כמו משהו שהליגה כבר היתה עושה משהו לגביו אבל כך או כך, ברור לגמרי של לברון יש השפעה גדולה על מה שקורה עם השחקנים שחותמים שם.
&nbsp
בכל מקרה, לגבי גרין נראה לי שאם בגולדן יצטרכו לסחור בינו ובין דוראנט ולמי מהם לשלם, כנראה שזאת לא תהיה התלבטות קשה מידי ובצדק כמובן.
בסוף הכל תלוי בדוראנט וברצון שלו להישאר או לא להישאר.

fatnoam

Active member
אם אני לברון למה לי להביא את גרין

מה הוא בדיוק עוזר לי?
&nbsp
להביא את דריימונד זה לשפוך כסף כמו ששפכו על טריסטן סתם.
&nbsp
לא שמעתי על ההודעה של גולדן שהם ירדפו אחרי דוראנט וקליי אבל אם אני הבעל בית שם אני עושה אותו דבר. גרין בירידה ויותר בר החלפה.

billc

New member
המטרה של לברון יכול להיות לא רק לשפר את ההקבוצה שלו

אלא להזיק לאחרות,
נניח לדוגמא שאין לדייויס שום כוונה לעבור לסלטיקס,
אבל הוא גורם לבוסטון לומר שהם יתנו את טאטום ואחרים ואז דיוויס מודיע שהוא
אינו מעוניין, זה גורם לסלטיקס ולשחקנים שלהם טעם מר בפה כי רצו להחליף אותם

גם עם גרין, אם בעונה הבאה באמצע העונה גרין מתחיל לעשות רעש של טרייד
זה יכול לגרום שהקבוצה מחוייבת בסוף פברואר לעשות טרייד עליו, ולהתחיל
לשנות מעט את הקבוצה חודש וחצי לפני הפלייאוף, זה אולי יספיק להחליש
את גולדן מעט כידי לעצור אותם

אם גולדן חייבים לבנות משהו קצת שונה, עדיף להם לעשות את זה מתחילת
העונה ולא באמצע.

fatnoam

Active member
נשמע לי קצת סטרצ׳י

אני דווקא חושב על דריימונד בעצמו. הוא יודע שהוא לא בראש סדר העדיפויות של הלוחמים, הוא יודע שהם לא הולכים לתת לו חוזה שמן, ולכן הוא חותם אצל הסוכן של ה״אופוזיציה״ בשביל להשיג חוזה שמן איפשהו.
&nbsp
ריץ׳ פול השיג איזה 100 מליון לטריסטן תומפסון. זה אומר שהוא יכול להשיג את זה לכל אחד :)

OrEl74

Well-known member
מנהל
שחקן שלא מדברים עליו מספיק ואולי כי בטוחים שהוא לא ישאר

זה בוגי שאולי גם הוא במיקס הזה ועזיבה של דריימונד יכולה לגרום לו להישאר בגולדן (אני מניח שאף קבוצה לא תיתן לו חוזה מקס)
&nbsp
&nbsp
גרין די התרסק העונה גם מספרית וגם חברתית עם הריב המתוקשר עם דוראנט ולפני כמה ימים סטיב קר נתפס כשהוא אומר משהו כמו "נמאס לי מהשטויות שלו" ונראה שמעמדו בקבוצה ירד מאוד העונה.
לא אוהב את גרין אבל אני מקווה בשבילו שהוא ישאר בגולדן כי בקבוצה אחרת אני ממש לא רואה אותו משתלב ומצליח לעשות את מה שהוא עשה בגולדן בשנים האחרונות

Cade Foster

New member
אין סיכוי שקאזינס נשאר either way

אלא אם כן הוא מוכן להסתפק במשהו כמו 7 מיליון בעונה הבאה. לגולדן לא יהיה מקום מתחת לתקרה גם אם דוראנט עוזב.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למה? דוראנט לא יושב על משהו כמו 20 לעונה?

Cade Foster

New member
30

לווריורס יש סך הכל 81.7 מיליון דולר מובטחים בעונה הבאה, אבל זה לא כולל את דוראנט ואת תומפסון. מספיק שאחד מהם נשאר והווריורס כבר מעל התקרה, במצב כזה אני חושב שהמקסימום שהם יכולים להציע לקאזינס זה 120% מהחוזה שהוא חתום עליו העונה, כלומר 6,404,400 מיליון דולר. הוא לוקח לדעתך?

OrEl74

Well-known member
מנהל
ברור שלא

חשבתי שהם יכולים להציע הרבה יותר אם דוראנט הולך

fatnoam

Active member
למיטב ידיעתי הם יכולים להציע לקאזינס קודם

ואז בגלל שיש להם זכויות על קליי/דוראנט (לדוראנט יש אופציית שחקן, לקליי יש זכויות בירד), אז הם יכולים לחרוג מהתקרה כדי לשלם להם.
&nbsp
משמע קאזינס יכול לקבל תקרה מינוס 81 מליון שהם מחויבים, זה די הרבה אם לא מקסימום.

rapgamer4ever

New member
זה נקרא cap hold

אם גולדן מעוניינת לשמור על הזכויות לחדש חוזה לקליי ודוראנט, זה עולה להם כסף וירטואלי בתקרה שחוסם מהם לבצע את מה שהצעת.

Cade Foster

New member
כסף וירטואלי = גובה החוזה האחרון?

ואז אני מניח שהכסף הזה יורד מהספרים ברגע שהוא חותם במקום אחר.
&nbsp
האמת גם אני אף פעם לא הבנתי למה קבוצות לא קודם מחתימות את השחקנים החופשיים שהן רוצות ורק אז מאריכות חוזים לאלה שיש להן זכויות בירד עליהם, עכשיו זה נשמע הגיוני.

rapgamer4ever

New member
פחות או יותר

גובה ה-cap hold נקבע לפי גובה החוזה האחרון אבל יש משתנים נוספים. עבור פרי אייג'נטס רגילים זה בסביבות 150% מהחוזה האחרון. עבור RFA שסיימו חוזה רוקי זה בערך 300%.
&nbsp
בכל אופן- בתחילת הקיץ לקבוצה יש 2 אפשרויות עם הפרי אייג'נטס שלה:
1. לשמור על זכויות בירד- במקרה כזה ה-cap hold נכנס לתוקף ונספר תחת התקרה, עד שהשחקן חותם על חוזה ממשי (בין אם בקבוצה המקורית או בקבוצה אחרת- ואז ה-cap hold נעלם).
2. לוותר על זכויות בירד- אין לך cap hold שמגביל אותך בביצוע מהלכים, אבל אם תרצה בכל זאת להשאיר את השחקן אצלך בסגל אתה תהיה חייב מקום פנוי בתקרה, זה כאילו שאתה מחתים פרי אייג'נט ששיחק בקבוצה אחרת.
&nbsp
לפעמים קבוצות כן מחפשות שחקנים חופשיים בזמן שהן מחכות עם חידוש החוזים לשחקנים שלהם. נדמה לי שהספרס היו פעילים בשוק החופשי בעונה שקוואי סיים חוזה. היה לו cap hold נמוך יותר מערך החוזה שהוא חתם בפועל ולכן זה אפשר להם מרחב תמרון קצת יותר גדול.

fatnoam

Active member
תסביר לי אז רגע

קראתי מאמר שהווריירס יכולים להשאיר את דוראנט/סטף/קליי/גרין אבל זה פשוט יעלה להם איזה 400 מליון דולר משכורות לקראת סוף החוזה הנוכחי של סטף (לצורך השוואה מיאמי משלמת הכי הרבה בליגה כרגע וזה 150 מליון - בכלל לא קרוב למה שהווריירס ישלמו אם ישאירו את כולם).
&nbsp
אז למה במשוואה הזו אי אפשר להחליף את גרין בקאזינס? כי אין להם זכויות בירד עליו?

rapgamer4ever

New member
ה400 מיליון של גולדן לא מקבילים ל150 של מיאמי

כי זה חישוב שכולל קנסות, כולל קנסות מוגברים (אם אתה חוצה את מס המותרות במשך מספר שנים ברצף) וכו'. למיאמי החישוב של 150 לא כולל קנסות.
&nbsp
בכל אופן, כמו שאמרת אין לגולדן זכויות בירד מלאות על קאזינס, משום שהחתימו אותו במסגרת הmid level exception.

למעלה