בצל העונה הלא מוצלחת של הלייקרס

OrEl74

Well-known member
מנהל
בצל העונה הלא מוצלחת של הלייקרס

לברון יעבור בעוד זמן קצר מאוד את מייקל ג'ורדן ברשימת קלעי כל הזמנים.
מעניין לראות איך הקהל של הלייקרס יגיב כשזה יקרה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תוצאות מעניינות מהלילה

מיאמי מנצחת את ששארלוט במאבק ישיר על כרטיס לפלייאוף. הניצחון מעלה את ההיט (ואת וויד) למקום השמיני במזרח.
גם דטרויט משיגה ניצחון על מינסוטה חשוב ומתבססת במקום שישי.
&nbsp
&nbsp
הבולס מנצחים את פילדלפיה מסל ניצחון של לאבין ומורידים אותם למקום הרביעי כשאינדיאנה עולה למקום השלישי.
מאז הטרייד על פורטר, הבולס עם ההתקפה הרביעית בטיבה בליגה.
&nbsp
במערב, הספרס מנצחים את אטלנטה ויוטה מנצחים את ניו אורלינס ועושה רושם שהשמיניה לפלייאוף די סגורה. למרות שהכל אפשרי עדיין.
&nbsp
אגב, למקרה שלא שמתם לב, הקבוצה היחידה שהבטיחה את מקומה הרישמי בפלייאוף עד עכשיו היא מילווקי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
והנה זה קרה ולברון עולה למקום הרביעי בקלעי כל הזמנים.

קשה להגיד שהקהל יצא מגידרו אבל בהחלט עמדו והריעו לו.
ראו שזה היה חשוב ללברון.
&nbsp
בעונה הבאה הוא יעבור את קובי ואז התגובה של הקהל באמת תהיה מעניינת.

rapgamer4ever

New member

Cade Foster

New member
שאלה לי אליך

כאוהד מושבע של מייקל - האם אי פעם קרה (או יכול היה לקרות באופן תאורטי, בכל זאת שיקגו חוותה עידן חסר תקדים) מצב שמייקל הגיע לציון דרך מסוים (נגיד לעבור את ווילט בנקודות) וחגגו את זה בצורה כזאת, ועוד כשהקבוצה נמצאת במצב כל כך מחורבן? אני הייתי ילד קטן בתקופה ההיא ככה שאני נזהר עם מה שאני אומר אבל אישיות כמו מייקל - קשה לי לראות אותו נותן לסיטואציה כזאת להתרחש כשהקבוצה שלו בעיצומו של כזה כישלון מהדהד. זו מבחינתי הסיבה שלברון נתפב כדמות שנויה במחלוקת בעוד שמייקל הוא קונצנזוס - למרות שלעניות דעתי לברון הוא כדורסלן טוב יותר ממנו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תשפוט בעצמך

הוא עבר את ווילט כשהוא שיחק בוושינגטון שלא ממש עלו לפלייאוף.
קשה להגיד שהוא עף פה יותר מידי אבל סביר להניח שבשלב הזה כשהוא בן 40, הוא גם לא ציפה ליותר מידי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ולשאלתך

ג'ורדן בדר"כ לא חגג יותר מידי כשמדובר בהישגים אישיים, סביר להניח שזה פחות עניין אותו.
גם כשהבולס הגיע ל-70 ניצחונות, הוא חגג פחות מהאחרים ואמר שזה לא שווה כלום בלי אליפות כי בסופו של דבר, זה מה שעניין אותו.
&nbsp
לא אכנס לוויכוח מי מהם שחקן טוב יותר אבל להשוות ביינהם ברמת הסקורינג זה די עלבון למייקל.
אפשר לטעון הרבה דברים לזכותו של לברון אבל אין שחקן (אולי חוץ מצ'מברליין) שיכול להתחרות בג'ורדן כשמדובר ביכולת לספק נקודות.
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
שריר לו זז לו בפנים בסרטון הראשון שהעלת

כשמסתכלים על לוח התוצאות כשהוא קלע את הסל שהעלה אותו ל14 גם מבינים למה. לברון חוטף 42 הפרש באינדיאנה ומעלה פוסט באינסטגרם על עוד מיילסטון. כן, זה כל ההבדל בין השניים.

לברון הוא לא רק סקורר ענק אלא בעיקר פליימייקר ענק. באול אראונד הוא שחקן טוב יותר ממייקל לדעתי אבל זה עניין של טעם וריח ואני לא אכנס לזה יותר מידי לעומק.

תודה על התשובה.

לא יודע כדורסלן יותר טוב או לא

לדעתי המרחק בינו לבין ג'ורדן זה כמה שנות אור.
היכולת המנטלית של ג'ורדן לעומת לברון זה כמו שמיים וארץ,
ג'ורדן היה מוכר את אמא ואבא שלו בשביל לנצח משחק כדורסל,לא משנה פלייאוף מוד או שמיילאוף מוד. מה שמעניין בתקופה שלו,מבין הכוכבים הגדולים לדעתי את אף אחד לא עניין הסטטסטיקה האישית. מג'יק,בירד וכל אלה- עניין אותם רק אליפויות ונצחונות.

Cade Foster

New member
מנטלית לברון הוא בודאות השחקן הגדול בדורו

אתה משווה פה אולי בין 2 הכדורסלנים הכי חזקים מנטלית אי פעם. לא זה יהיה שובר השיוויון ביניהם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
...

צריך להבין דבר אחד חשוב
בעיניי מייקל עם כל הגדולה שלו וכל המספרים המטורפים במהלך הקריירה, מה שהיה חשוב זה הניצחון.
&nbsp
אתה יכול להגיד את אותו הדבר על לברון?

Cade Foster

New member
מה שחשוב בעיני לברון זה לברון

העניין עם לברון זה שהוא מבין שכדי שיזכרו אותו כגדול מכולם, עליו לנצח.

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה אפילו לא קרוב

צריך פשוט להקשיב למה שהבן אדם הזה אומר.
מנטלית הוא היה עשר רמות מעל כל שחקן אחר ששיחק עד היום.
כשהוא חטף מכות מהפיסטונס הוא הלך והתאמן עוד ועוד כדי שהוא יוכל לנצח אותם ולא חיפש מפלט בקבוצה אחרת.
&nbsp
בוא נגיד שאם ללברון היתה המנטליות של מייקל, השאלה מי מהם גדול וותר פשוט לא היתה קיימת.
&nbsp

מדובר כנראה בספורטאי התחרותי ביותר בכל הזמנים. לא רק כדורסל

יש סיפורים בלי סוף, מג'יק ובארקלי אמרו שבדרים טים של 92' ג'ורדן היה מתחרה איתם על קלפים,פוקר,פינג פונג. כל דבר אפשרי שהיה קיים עד השעות הקטנות של הלילה.

Cade Foster

New member
השורה האחרונה שלך מאשרת את מה שאני כותב בעצם

גם אתה מבין שbasketball-wise לברון שחקן מוכשר יותר.
&nbsp
בוא נגיד שאם גולדן סטייט הייתה מקדימה את זמנה, למייקל לא היו 6 טבעות ומאזן מושלם בפיינלס. אפשר לסייג הרבה מאוד דברים. אני מקבל את הקביעה שאומרת שמייקל השחקן הכי חזק מנטלית אי פעם אבל לא את זו שאומרת שלברון 10 רמות מתחת. מאז הכישלון שלו בגמר מול דאלאס הוא השחקן הכי ווינר, הכי יציב והכי אמין בליגה כבר קרוב לעשור ובפער.

למעלה