ההיט וגולדן נפגשו הלילה במשחק שהיה צמוד מאוד

OrEl74

Well-known member
מנהל
ההיט וגולדן נפגשו הלילה במשחק שהיה צמוד מאוד

ואז זה קרה

OrEl74

Well-known member
מנהל
מינסוטה מפסידים ועושים עוד צעד אחורה מהפלייאוף

אחת מהקבוצות היותר מאכזבות העונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לברון רואה מה וויד עושה ואומר, גם אני יכול

קנאי!

Krit123

Well-known member
ווייד יכל למשוך עוד עונה בקלות

אלא אם כן ממש נמאס לו.. זה לא נראה ככה מהצד, כל פעם שראיתי אותו העונה הוא היה חיוני.
אגב זה שם את מיאמי (כמו אורנלדו) חצי משחק משארלוט במקום ה-8, וושינגטון 3 משחקים מאחור

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא יודע אם נמאס לו

אני חושב שהוא פשוט מעדיף לפרוש כשהוא עדיין רלוונטי ולא כזקן שמשחק 8 דקות למשחק ובקושי עושה משהו.
&nbsp
&nbsp

FrecCo

Member
אולי הסל הכי גדול שראיתי בכדורסל

כלומר בטוח לא מבחינת החשיבות, אבל מבחינת הדרמה. פאקינג נחסם עם שניה לסיום והספיק לזרוק שוב שלשת ניצחון על רגל אחת. הכי סל של סרטי ספורט-דרמה

OrEl74

Well-known member
מנהל
טי ג'י ליף קולע הלילה 18 נק' ומדינה שלמה מתחרפנת

הבן אדם כבר שנה שניה בnba
משחק בממוצע 8 דקות
קולע קצת יותר מ 3 נק' למשחק
ומשחק אחד הוא "מתפרע" עם 18 נק' ופתאום האוהדים הישראלים מציפים את הרשת ומתלהבים.
והוא אפילו לא ישראלי

&nbsp
קצת פרופורציות אנשים!

Cade Foster

New member
משחק שלם אני מהרהר רק בדבר אחד

אם רק נייט מקמילן היה מגיב ללברון בסדרה נגד קליבלנד אחרי משחק, שניים או אפילו שישה כמו שהוא הגיב לKAT אחרי רבע אחד של כדורסל...

שאלוהים יעזור למיילס טרנר, בחיי. מתחיל את המשחק עם בלוק על וויגינס, חטיפה, שלשה ומהלך הגנתי נהדר על טאונס שכפה ג'אמפ בול. אחר כך טאונס קולע שלשה, מוסיף סל ועבירה ומאותו הרגע הבן אדם פשוט התאדה מהפרקט. אלה היו בוגדנוביץ' וטי ג'יי ליף במשחק שיא ששמרו אותנו במשחק אחרי שטאונס הכניס את כל הסנטרים שלנו לבעיית עבירות בערב שסאבוניס עדיין לא זמין. כל מהלך הקריירה של טרנר עד עכשיו פשוט צועק רוי היברט שזה מדהים.

בסך הכל ניצחון מדהים של אינדיאנה בהתחשב ברבע ראשון של 23 נקודות של טאונס, ניצחון 57-34 של מינסוטה בריבאונד, 5 עבירות משותפות של טרנר ואוקווין ברבע הראשון ושיפוט מהמזוויעים ביותר שאי פעם זכורים לי ברבע השלישי. למינסוטה פשוט אין התקפה ברגע שהכדור יוצא מהידיים של טאונס וככה אי אפשר להגיע לפלייאוף.

rapgamer4ever

New member
זה קורה לנו הרבה

טאונס פותח חזק מול single coverage, עד ששולחים עליו דאבל טים אוטומטי ואז הסיפור שלנו נגמר. אין ריווח, קלעים, אין מוסרים טובים, אפילו עם יתרון התחלתי על ההגנה לא מצליחים להגיע למצבים טובים.

אם אתה מחפש את הנתון שהשיג לכם ניצחון, זה 16 שלשות ב59%.

Cade Foster

New member
בגדול כן

בתחילת העונה הייתי נותן אותו אפילו בחינם לכל מי שתרצה לקחת שחקן שירוויח 18 מיליון דולר לעונה ב4 השנים הבאות. הוא השתפר מאז אבל עדיין היציבות ממנו והלאה ואני מעדיף שחקן שאני יודע מה אני הולך לקבל ממנו כמו סאבוניס, גם אם הוא מגן פחות טוב על הטבעת. אם טרנר מרוויח 18 אני במקום סאבוניס לא יורד מהמקסימום, ולדעתי יהיה מי שייתן לו אותו. ב2019 הדבר האחרון שאתה רוצה זה ששני הסנטרים שלך יסגרו כמעט חצי מהפיירול.

OrEl74

Well-known member
מנהל
השאלה אם בליגה שרוב הסנטרים בה בינוניים מינוס

טרנר הוא שחקן שבאמת אפשר לוותר עליו?
נכון שציפו ממנו להרבה יותר, במיוחד אחרי שג'ורג' הלך אבל בסה"כ אתה לא מדבר על משכורת מהגבוהות בליגה והוא לא אפס מוחלט.
בוא נגיד שהוא סוג של ברירת מחדל לא רעה.
&nbsp
אבל בוא בכל זאת ניקח את זה צעד קדימה
במי היית מחליף אותו? בטרייד הכוונה

rapgamer4ever

New member
זה כבר מזמן לא המצב

רוב הסנטרים הפותחים בליגה ברמה טובה. זו העמדה השנייה הכי עמוקה בליגה לדעתי, אחרי pg.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מה עמוק בעמדה הזאת?

יש הרבה סנטרים שרובם הגדול פחות או יותר באותה רמה בינונית, זה נכון.
בוא נספור את הסנטרים המובילים:
אמביד
טאונס
דיוויס
קאזינס (אולי, אנחנו עדיין לא יודעים אם הוא באמת חזר ליכולת מלפני הפציעה)
יוקיץ
גובר וקאפלה שאני קצת מחריג אותם כי בניגוד לאחרים שציינתי הם די מוגבלים התקפית.
&nbsp
זהו, נתקעתי...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
איבקה/גאסול, הורפורד, אדאמס

ויש שיוסיפו את ווייטסייד, דראמונד וג׳ורדן (אם ציינת את קאפלה אין סיבה שלא תציין אותם).
&nbsp
גם אולדריג׳ משחק סנטר יותר מאי פעם, וכשפורזינגיס יחזור אני מניח שגם הוא יקבל שם דקות.

rapgamer4ever

New member
שכחתם גם את ווצ'ביץ' ונרקיץ'

והנה כיסינו כבר מעל 50% מהקבוצות בליגה, ולא הזכרנו עוד הרבה סנטרים לגיטימיים כמו למשל סאבוניס ממנו הדיון התחיל.
&nbsp
ניר- תנסה לדרג ככה עמדות אחרות ותראה שהשחקן ה-15 בטיבו בליגה בעמדות אחרות, פחות איכותי מאשר בעמדת הסנטר.
&nbsp
גם כשאתה לוקח את הקבוצות הגרועות בליגה, הסנטר הבכיר שלהן בסדר גמור (דאנדרה אייטון, רובין לופז, טריסטן תומפסון, דאנדרה ג'ורדן, ג'ון קולינס...).
אין קבוצות עם כזה חור בעמדה כמו שיש לך בעמדות 2/3/4.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמו שאמרתי, סנטרים בינוניים

לגיטימיים אבל בינוניים

OrEl74

Well-known member
מנהל
יש 30 קבוצות בליגה, אז... 30

רוב השחקנים שציינתם בינוניים מאוד בריבאונד שזה משהו די קריטי כשמדובר בסנטר.
אלה שטובים בריבאונד, חלשים בהתקפה.
אני לא מצפה ל 20 אמבידים אבל כן מצפה לשחקנים שאם מחר הם לא ישחקו, זה יהיה משמעותי עבור הקבוצה שלהם.
לא רואה את זה קורה במקרים של איבקה את נורקיץ.
דווקא כן רואה את זה במקרים של הורפורד ואדמס למשל.
&nbsp
יחד עם זאת צריך להיות הוגן ולהגיד שהתפקיד של הסנטר השתנה מאוד והם כבר לא צריכים להיות גדולים ומאיימים מתחת לסל כמו שהיה בעבר.

למעלה