הלילה ה-NBA חוזר

myway23

Active member
הסלטיקס ביזיון

איך מפסידים לקבוצה כזו עלובה?
&nbsp
לדעתי זה אשמה קודם כל של סטיבנס ורק אח"כ של השחקנים, אני לא מבין איך רוזייר בכלל רואה מגרש, הוא כבר תקופה מאוד ארוכה חושך. אין לי מושג מה דני איינג' יכל לקבל עליו, אבל הבנאדם פשוט סרטן - היו צריכים להבין שהוא לא מרוצה מהמעמד ופשוט להעיף אותו - יותר חשוב המרקם הקבוצתי.
&nbsp
עוד משהו להאשים את סטיבנס, טייטום פותח את הרבע הראשון עם 9 נקודות ומסיים את המשחק עם 12 - איך לעזאזל לא מחפשים אותו יותר? וזה לא המשחק הראשון שהדבר הזה קורה.
&nbsp
אל הורפורד בכושר טוב, למה לא לחפש גם אותו יותר?
במקום זה, קיירי ניסה לקחת על עצמו יותר (אגב, לפעמים זה בסדר אבל לפעמים זה מטופש). אז לדעתי זה מתחיל בראש (סטיבנס) ונגמר עם השחקנים, משהו שם פשוט לא נראה שעובד, אני לא נמצא שם אז אין לי מושג. סטיבנס לא יציב, לפעמים הקבוצה מגיעה נכון למשחקים ורואים תוכנית ולפעמים זה פשוט אוסף של אינדיבידואלים והאשמה היא עליו. בסיום המשחק שאלו אותו מה קורה והוא בעצמו אמר שהוא צריך לעשות עבודה טובה יותר, שזה כמובן נכון אבל הוא גם מגן על השחקנים. לא ברור למה אין מספיק אש בעיניים של השחקנים, שוב, רוזייר לדוגמא - אתה באמת חושב שאתה סטאטר בליגה הזאת? בוא תוכיח, אתה פאקינג בעונת חוזה ...
&nbsp
אני בטוח שבפלייאוף הם יראו יותר טוב אבל זה כמובן לא מספיק, כרגע זה נראה שיעברו סיבוב ראשון בלבד, נראה מה יהיה בקיץ הבא, נראה אם קיירי יחתום, נראה אם דיוויס יגיע ואם ישלחו את טייטום בתמורה (טעות חמורה לדעתי), הרבה סימני שאלה, מעט מדי תשובות, מה שבטוח שעבר מספיק זמן כדי לדעת שמשהו לא עובד.

י ו א ב

New member
מסכים - מבאסים לגמרי.

חוסר יציבות באמת מדאיג.
לפעמים נראים כמו קבוצה מהסרטים, ואז מפסידים הפסדים הזויים.
בכלל, נראה לי שמול קבוצות חזקות בוסטון משחקים מצויין, ונגד קבוצות בינוניות ומטה הם מורידים רגש מהדוושה, ואז מפסידים. באמת מעצבן.

fatnoam

Active member
כתבתי הרבה על בעיית ההיררכיה בסלטיקס

ואגב, זה לא רק סטיבנס אשם, גם איינג׳. בעיה כזו זו לא רק המאמן. הג׳י אם אמור להביא שחקנים שמסתדרים אחד עם השני ומבינים את מקומם.

myway23

Active member
אכן גם איינג' אשם, אבל סטיבנס הוא האשם העיקרי

הוא נוטה להתאהב בשחקנים ורוזייר הוא אחד מהם, בנוסף אני די בטוח שהוא לא קיבל עליו תמורה כמו שהוא חושב שרוזייר שווה - לכן הוא לא העביר אותו.
אבל ככל שאני חושב על זה, אני שם את האשמה על סטיבנס.
ושלא יהיו טעויות, מאמן מוכשר ומוערך, אני לא בכלל מעלה על דעתי שיפוטר או יתפטר וגם לא רוצה בכך.
אבל כרגע הוא *נכשל*:
* בניהול כל האגו הוא נכשל
* בקומבינצייה שבין ותיקים לצעירים הוא נכשל
* בתיאום ציפיות הוא נכשל
* בלקיחת פסקי זמן הוא נכשל (הוא מאוד נוטה לתת לקבוצה קרדיט ולא לקחת פסקי זמן כדי לעצור ריצות - לתת לקבוצה להתמודד, שלפעמים כמובן זה טוב אבל ברוב הפעם זה לא)
* בהכנה למשחקים, השנה לדעתי הוא נכשל, יש יותר מדי פאלטות
* בניהול זמנים של השחקנים על המגרש - הוא נכשל בגדול, איך ייתכן שרוזייר משחק פח אשפה והוא זורק כמו טייטום 9 זריקות? ואיך ייתכן שטייטום זורק רק 9 זריקות?
* בלתת הזדמנויות לשחקנים הוא נכשל - רוברט וויליאמס נתן הרבה דקות טובות במעט משחקים שהוא שיחק - למה לא לתת לו יותר אשראי?, רוזייר פח - למה לא לתת לוונאמייקר יותר דקות? בראון לאחרונה השתפר ומתחיל לחזור לעצמו - למה לא לתת יותר דקות?
הבנו שהכימייה בין השחקנים השנה זה לא כמו שנה שעברה, הבנו שיש בעיות בחדר הלבשה, המאמן צריך לטפל בזה, הוא צריך לנהל את זה ולהתערב מתי שצריך.
זה משהו שסטיבנס מעולם לא התמודד איתו וכרגע לצערי הוא נכשל ... אין לי בעיה עם החוסר הצלחה, יש לי בעיה עם החוסר התמודדות, שהוא לא משנה כלום, שהוא ממשיך עם המנטרות שעבדו לו בשנים קודמות - זה מה שלא מתיישב טוב.הוא נוטה להתאהב בשחקנים ורוזייר הוא אחד מהם, בנוסף אני די בטוח שהוא לא קיבל עליו תמורה כמו שהוא חושב שרוזייר שווה - לכן הוא לא העביר אותו.
ושלא יהיו טעויות, מאמן מוכשר ומוערך, אני לא בכלל מעלה על דעתי שיפוטר או יתפטר וגם לא רוצה בכך.
אבל כרגע הוא *נכשל*:
* בתיאום ציפיות הוא נכשל
* בלקיחת פסקי זמן הוא נכשל (הוא מאוד נוטה לתת לקבוצה קרדיט ולא לקחת פסקי זמן כדי לעצור ריצות - לתת לקבוצה להתמודד, שלפעמים כמובן זה טוב אבל ברוב הפעם זה לא)
* בניהול זמנים של השחקנים על המגרש - הוא נכשל בגדול, איך ייתכן שרוזייר משחק פח אשפה והוא זורק כמו טייטום 9 זריקות? ואיך ייתכן שטייטום זורק רק 9 זריקות?
* בלתת הזדמנויות לשחקנים הוא נכשל - רוברט וויליאמס נתן הרבה דקות טובות במעט משחקים שהוא שיחק - למה לא לתת לו יותר אשראי?, רוזייר פח - למה לא לתת לוונאמייקר יותר דקות? בראון לאחרונה השתפר ומתחיל לחזור לעצמו - למה לא לתת יותר דקות?
הבנו שהכימייה בין השחקנים השנה זה לא כמו שנה שעברה, הבנו שיש בעיות בחדר הלבשה, המאמן צריך לטפל בזה, הוא צריך לנהל את זה ולהתערב מתי שצריך.
זה משהו שסטיבנס מעולם לא התמודד איתו וכרגע לצערי הוא נכשל ... אין לי בעיה עם החוסר הצלחה, יש לי בעיה עם החוסר התמודדות, שהוא לא משנה כלום, שהוא ממשיך עם המנטרות שעבדו לו בשנים קודמות - זה מה שלא מתיישב טוב.הוא נוטה להתאהב בשחקנים ורוזייר הוא אחד מהם, בנוסף אני די בטוח שהוא לא קיבל עליו תמורה כמו שהוא חושב שרוזייר שווה - לכן הוא לא העביר אותו.
אבל כרגע הוא *נכשל*:
* בתיאום ציפיות הוא נכשל
זה משהו שסטיבנס מעולם לא התמודד איתו וכרגע לצערי הוא נכשל ... אין לי בעיה עם החוסר הצלחה, יש לי בעיה עם החוסר התמודדות, שהוא לא משנה כלום, שהוא ממשיך עם המנטרות שעבדו לו בשנים קודמות - זה פשוט לא נכון לעשות.

Krit123

Well-known member
אכפת לך לפרט במה סטיבנס נכשל?

fatnoam

Active member
בוא נראה איך אני מגיב לפוסט המשולש הזה

1. בניהול כל האגו הוא נכשל. זה נכון. לסטיבנס הרבה פלוסים, אבל כאן הגישה הצעירה והשיתופית שלו, בשילוב עם חוסר נסיון בליגה, עומד לרעתו, ובאמת, הוא עושה עבודה לא טובה בלנהל את האגו. מעצבן שמישהו שאתה מחזיק ממנו נכשל באותם מקומות שנכשלו בהם כל מיני חלשים כמו סקוטי ברוקס, ושהצליחו בהם כל מיני תתי רמה של מאמנים כמו מייק דאנטוני.
&nbsp
2. בקומבינצייה שבין ותיקים לצעירים הוא נכשל. בשנה שעברה הם שיחקו כמו נבחרת מגובשת. חזרו מפציעות קיירי והייוורד, והופ הם פתאום לא מגובשים. זה קשור יותר לאגו מאשר לותיקים-צעירים. לא מסכים על זה.
&nbsp
3. בתיאום ציפיות הוא נכשל - בוסטון רצה לאליפות, מישהו בסגל לא מבין את זה? איזה סוג של ציפיות אתה חושב? ציפיה לדקות משחק? ציפיה לכמות זריקות?זה קצת כללי מבשביל לענות.
&nbsp
4. בלקיחת פסקי זמן הוא נכשל - אולי, אני לא חושב שהבעיות של בוסטון הן במיקרו (מה קורה במגרש) אלא דווקא במאקרו (מה קורה במועדון, בקבוצה). נגיד אוקלהומה של דוראנט וראס היתה קבוצה עם מלא בעיות במיקרו על המגרש, בוסטון לא כזו.
&nbsp
5. בהכנה למשחקים, השנה לדעתי הוא נכשל, יש יותר מדי פאלטות - נשמע כמו סימפטום ולא כמו בעיה.
6. בניהול זמנים של השחקנים על המגרש - חוסר היררכיה זה בדיוק זה. מי משחק יותר ממה שמגיע לו, מי זורק יותר ממה שמגיע לו.
7. בלתת הזדמנויות לשחקנים הוא נכשל - אני חושב שכשהוא לא מצליח להבין את ההיררכיה אז קשה גם לעשות את זה, כי זה עוד יותר מבלבל את ההיררכיה.

myway23

Active member
עונה לך

בתיאום ציפיות - כן, כמה דקות משחק, מה התפקיד של כל שחקן, כמה זריקות פחות או יותר. זה ידוע למשל שרוזייר רואה בעצמו סטארטר ובפועל הוא מקבל ~23 דקות.
אני מניח שהוא בין המממורמרים - האנרגיה הזאת לא עובדת בקבוצה שיש לה championship aspirations.
&nbsp
עם השאר נראה שאנחנו פחות או יותר מסכימים.
צעירים - ותיקים - הכוונה שלי הייתה שיש 2 מחנות, צעירים נגד ותיקים, זה קשור גם לאגו אבל הוא לא מנהל את הדבר הזה, השחקנים די אומרים מה שהם רוצים לתקשורת וזה בסוף מתנקם בקבוצה.

fatnoam

Active member
בארגון שעשה טרייד על תומאס

אני לא מופתע שכל שחקן דואג לעצמו. תומאס דאג לקבוצה ובמקום לשבת על חוזה מקס׳ הוא יושב על הספסל בדנבר.
&nbsp
יש מצב שגם סטיבנס בעצמו נכנס למוד של Self preservation כי אם המעמד של הפרנצ׳ייז פלייר שלך לא ברור, כנראה שגם המאמן המעוטר לא סגור ברזל.
&nbsp
אני שמח שהקארמה על תומאס מתנקמת בהם, למרות שאני מחבב כמעט כל שחקן בסגל ואת המאמן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא מסכים עם הביקורת על הטרייד של תומאס

א. הם קיבלו את קיירי שלא משנה איך תסובב את זה, תמיד היה ויהיה טוב מאייזיה.
ב. בדיעבד אנחנו גם יודעים שהסלטיקס ידעו משהו שאחרים לא ועובדה שהשחקן לא חזר לעצמו מהפציעה ההיא, עד היום.
&nbsp
מבקרים את הסלטיקס לא מעט על הטרייד הזה ואולי זה היה מעשה לא "אנושי" אבל בסוף זה עסק הם עשו את הדבר הטוב בשביל הקבוצה.
&nbsp
אתה מתאר לעצמך איפה הם היו היום אם הם לא היו עושים את הטרייד הזה?

myway23

Active member
אני גם בדעה שלך

עם כמה שאני מעריך ואוהב את תומאס, המועדון היה הולך כמה צעדים אחרים עם תומאס על חוזה מקס.
הוא נתן את הנשמה שלו לקבוצה, אין ספק, אבל עשה טעות כשחפר בתקשורת על המשאית של הברינקס והדרישה למקס, עם כל הכבוד לו הוא לא שווה מקס, גם כשלא היה פצוע. הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון עם המאמן הנכון והשחקנים הנכונים - זה תרם לו הרבה. אם היה יושב בשקט יכול להיות שהתסריט היה שונה והוא היה יושב עכשיו על חוזה רב עונתי של 10 מיליון לעונה.

fatnoam

Active member
מקצועית אתם צודקים

מעשית הטרייד היה אכזרי. כולם יודעים את זה. יש מקרים ש״זה לא רק ביזנס״.
&nbsp
השחקנים **מאוד** הזדהו עם תומאס. גם בתוך וגם מחוץ לקבוצה. פלא שהם לא סומכים על ההנהלה? איך אתם חושבים שמרגיש כזה ג׳יילן בראון שכל היום הוא קורא את השם שלו בעיתון בקונטקסט של טרייד על דייויס?
&nbsp
תומאס התנהג כאילו בוסטון זה הבית שלו וקיבל לבסוף בעיטה. קיירי מתנהג כאילו הוא יכול להחליט בכל שניה מה הבית שלו, ובוסטון רק מלטפים אותו יותר ויותר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למה לא לתת קצת קרדיט לבולס?

מאז הטרייד על פורטר הקבוצה נראית טוב מאוד והשתפרה פלאים.
גם החזרה של לופז לחמישיה רק עשתה להם טוב.
&nbsp
כמובן ש סלטיקס טובים יותר והיו צריכים לנצח את המשחק הזה אבל עדיין צריך להחמיא לבולס על משחק מצויין(כולל שיא קריירה של לאבין)

Anfield

New member
איך תמיד באדי הילד בלתי ניתן לעצירה נגדנו

קבוע.
זה היה משחק שחשבתי שנפסיד באיזה 10+ אבל היה צמוד.
ג'ורג' חלש, ווסטברוק חזר אגרסיבי מאוד מהאול סטארס, 2 משחקים טובים שלו.
מרקיף מוריס בינתיים מחטיא את הזריקות שלו אבל ברור לי שהוא יותר טוב מפטרסון האנמי כבר.
&nbsp

אינדיאנה כבר הרבה זמן הקבוצה האהובה עליי

פשוט כיף לקרוא שהם ממשיכים להלחם על כל משחק ולנצח, גם בלי אולאדיפו.
ווסלי מת׳יוז הגיע ומשחק לא רע בכלל, וכל הקבוצה ממשיכה לשחק טוב מאד ולנצח. אני מחזיק להם אצבעות, לא משנה מה יקרה, כדי להגיע לגמר המזרח הם יצטרכו לנצח לפחות קבוצה אחת עדיפה משמעותית מבחינת חומר השחקנים.
&nbsp
אני ממש אשמח לראות את זה קורה. הגם שזה יהיה על חשבון קוואי או יאניס שאת שניהם אני יחסית אוהב.

Cade Foster

New member
גמר מזרח זה חתיכת לונג שוט

זה המון תלוי במצ׳אפ וגם אז אנחנו כמובן לא פייבוריטים מול אף אחת מה"טופ 4". אם להיות כנה יש בי צד שמעדיף שנסיים 4, בעיקר כי אין לנו יותר מידי מה להפסיד במפגש מול מי מבין בוסטון ופילי שזו לא תהיה, נגד מקומות 6-8 אני לא לגמרי רגוע בנוגע לסיכויים - חוץ מברוקלין שהיא די העתק שלנו ויכולה מאוד להקשות לשתי הקבוצות האחרות יהיה את השחקן הכי טוב בסדרה וסדרת פלייאוף זה כמובן סיפור אחר. יהיה מאוד מבאס ללכת הביתה מול אחת מהן.
&nbsp
חוץ מזה אם הדהמנו בסיבוב הראשון אז אני מעדיף סדרה מול מילווקי ולא מול טורונטו שזה מצ׳אפ שנראה לי בלתי אפשרי עבורנו על הנייר. עם יאניס עוד הצלחנו להתמודד לא רע בכלל בלא מעט מפגשים מולו, כמובן לא כולל האחרון.

למעלה