סופ"ש האולסטאר יצא לדרך

OrEl74

Well-known member
מנהל
סופ"ש האולסטאר יצא לדרך

אין לי מה להרחיב על משחק שמסתיים בתוצאה כזאת, אפילו אם זה משחק ראווה.
שיעמום גדול.

סופ"ש ה'אול סטאר': משחק הסלבז קיבל תפנית בשניות הסיום

גיל ברק, שליח ערוץ הספורט לסופ"ש ה'אול סטאר', ליכלך בשידור של ה'רייזינג סטארז' על משחק הסלבז. אמר שלא היו שמות גדולים. היו, מקצתם. לפחות כמה מעניינים.

לצד מס' שחקניות WNBA פעילות -- לא אייקוניות, אבל שחקניות לכל דבר ועניין -- השתתפו שמות מוכרים בתרבות הפופ, ועליהם ארחיב: ד"ר אוז, מי שהתחיל עם פינה בתכנית של אופרה ווינפרי וכבר שנים מוביל כ"פרופ' קרסו" של אמריקה, למרות שהרעיונות שהוא מקדם בתחום הרפואה מוטלים בספק גדול ולא זוכים לתמיכה של הקהילה המדעית. הוא הציג גוף שעיר למדי, כיאה לבחור ממוצא מזרח תיכוני. שיחק 22 דקות ולא זרק לסל ולו פעם אחת, למרות שבנגיעות שלו בכדור היה נראה שהוא מבין מה הוא עושה. לא שחקן, אבל לא התבזה, נגיד כך; השתתף קווייבו, המוסיקאי, הראפר, אייקון תרבות הפופ, חבר בשלישיית ה'מיגוס' המצליחה. אתם יודעים, זה מ-'quavo! i'm the one that hit that same spot, brrrr-brrr'. אם השיר הזה לא אומר לכם כלום, סימן שאתם במקום טוב בחיים שלכם. הוא יודע כדורסל, זה לא חדש. השתתף בשנה שעברה בסופ"ש שנערך בלוס אנג'לס, ואף זכה בתואר ה-MVP. בערב הזה הוביל את קלעי המשחק עם 27 נק' [13 מ-19 מהשדה], אך לא זכה ב-MVP בפעם השנייה ברציפות, וזאת כי הקהל לא הצביע לו, וזאת כי הוא היה חלק מהקבוצה המפסידה; לקח חלק גם מארק לאסרי, הבעלים היהודי-מרוקני של מילוואקי באקס, שאצלו זו מסורת להשתתף כל שנה - הופעה רביעית שלו במשחק, עד שיזכה ב-MVP. הפעם לא קלע ב-16 דקות מהספסל; השתתף כריס דוטרי, סולן הלהקה שנושאת את שמו, ומי שהתפרסם בתכנית 'אמריקן איידול' לפני שנים רבות [עוד כששודרה בישראל]. נחשב עד היום לרוקר המצליח ביותר שיצא מתכנית הריאליטי הזו; השתתפו גם שחקני עבר מקצועניים בערב הזה, לצורך העלאת הרמה. ג'יי וויליאמס, שלא הצליח להשתלב בליגה, סבל מפציעות, כולל פציעה קשה בתאונת אופנוע, שהובילו לפרישתו ב-2006 אחרי קריירה קצרה, ובשנים האחרונות שיחק להנאתו בליגות המאורגנות ע"י קהילות יהודים בארה"ב, ואף כינה את עצמו 'ג'ורדן היהודי השחור'. היום הוא משמש כפרשן ב-ESPN. במשחק היו לו 18 נק' ו-5 אס' [אבח גם 6 איבודים; מעל כולם בלט בכוכבותו ריי אלן, לראשונה על הפרקט מול המצלמות מזה שנים, ועשה את הקטע שלו עם שלשות שהעיף מכל טווח. עדיין "יש לו את זה", אם אתם מבינים למה אני מתכוון. כן, בדיוק, אתם רואים מה עשיתי כאן.
[<---אימוג'י עושה את ה'דאב']. כמעט שכחנו, אבל אחד מהסופרסטארים של דור השחקנים האחרון. היה נחמד לצפות בו, וניכר שהוא בכושר גופני יוצא מן הכלל טוב לגילו. קלע 24 נק' במשחק ומסר 5 אס';

המשחק, שהתנהל בסקור גבוה יחסית לשנים קודמות שאני זוכר, הסתיים בצורה מותחת במיוחד, ממש בשניות הסיום, כאשר הקבוצה בהובלת ריי אלן כמעט הצליחה לחזור מפיגור 20.

בתואר ה-MVP זכה 'פיימוס לוס', מוביל דעת ברשתות החברתיות, ואל תרגישו רע אם לא שמעתם מעולם, כי גם אני לא. קלע 22 נק', כולל מהלך של 5 נק' על קואייבו, כאמור, ה-MVP של השנה הקודמת.

לנוחיותכם, ההיילייט המלא של המשחק - כאן.

** Chris Smoove מתקצר.

billc

New member
מתחיל להיות מעניין, מרוץ מכוניות קנדיס פארקר אחות של

ניצחה את ארני מTNT

billc

New member
בארון דיוויס ניצח את רג'י מילר, יותר מאוחר שאק נגד בארקלי

billc

New member
וובר הרגע ניצח את קני, שאק נגד בארקלי המרוץ הבא

billc

New member
וובר מנצח את בארקלי בחצי הגמר השני

הגמר וובר נגד בארון

billc

New member
הגמר מאוד מעניין, לכל נהג מותר לפסול פעם אחת

וובר פוסל כי הוא מתחיל לפני שהוא רואה ירוק צריך לציין שבארון השתמש
בצופר כידי לבלבל אותו אבל וובר טוען שהוא עשה את בכוונה
פעם נוספת הפעם בארון פוסל גם טוען שהוא עשה את בכוונה

עכשיו זה הכל או כלם, אסור יותר לפסול

billc

New member
בארון מביס את וובר בגמר, מי אמר שהאולסטאר לא מעניין

billc

New member
כתבה ממש יפה על יאניס בTNT מילדות למה שהוא כיום

פינדינג יאניס
מראים מי שהוא שהוא היה ילד ביוון (נולד בניגריה) והיה בלי אזרחות
ביוון עד שקיבל אותה, מאוד קשור למשפחה שלו, לא היה אפילו מוכן להגיע
פיזית לדראפט בלעדי משפחתו ובסוף הסכים,
כאשר נבחר למילווקי המשפחה שלו עדיין היתה ביוון הסוכן שלו ניסה להשיג להם ויזה, הוא נכשל פעמיים פעם שלישית וזה אבוד הוא הודיע לסוכן שלו
אם הם לו פה, אני לא פה
יש הרבה סיפורים מעניינים בNBA זה סיפור ממש מוצלח

צודק

הוא לא היה חוקי. מי אמר שיתנו לו לחזור או שיתנו להם להכנס לאיפשהו?

billc

New member
באטום הצלף, ניצח בסקילס את כולם רק בגלל הקליעה הקטלנית שלו

בגמר נגד טריי יאנג באטום קלע מחצי מגרש

אפילו בחצי הגמר נגד הג'וקר , הג'וקר גבר עליו בהכל, אבל הקליעה של
טאטום הצילה אותו

OrEl74

Well-known member
מנהל
תחרות ההטבעות היתה לא רעה בכלל

ההטבעה מעל שאק מרשימה מאוד
&nbsp
לעזאזל החברה האלה קופצים גבוה!!!

rapgamer4ever

New member
בעיני התחרות הייתה בינונית אבל הדאנק מעל שאק בהחלט מרשים

מכל תחרות יש איזו הטבעה-שתיים שזוכרים הלאה.
לדיאלו היה את הדאנק הנהדר הזה ועוד 3 בינוניים.
DSJ הלך על הטבעות קשות אבל לא הצליח אותן, ומה שכן בניסיון חמישי-שישי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני מודה שראיתי רק את ההיילייטס

בדיעבד ואחרי שראיתי גם את ההחטאות...
וואלה, תחרות לא משהו

OrEl74

Well-known member
מנהל
עם כל זה שאני לא סובל את תחרות הסקילס הטיפשית

הסיום שלה היה מרשים במיוחד!

למעלה