אנתוני דיוויס מסריח את המגרש בתבוסה של ניו אורלינס לאורלנדו

OrEl74

Well-known member
מנהל
אנתוני דיוויס מסריח את המגרש בתבוסה של ניו אורלינס לאורלנדו

המג'יק מביסים את הפליקנס 118:88 ו דיוויס מסיים משחק בלהות עם 3 נק' בלבד ב 1 מ 9!

בקרב מסקרן נפגשו הסלטיקס בלי קיירי למשחק פסגה מול הסיקסרס וניצחו 112:109.
גורדון היוורד הזכיר ימים יפים יותר וסיים עם 26 נקודות.

ההוקס מנצחים את הלייקרס שנראים די רע גם אחרי שלברון חזר.
טריי יאנג כיכב עם 22 נק' ו 14 אס'

FrecCo

Member
ג'ואל אמביד יקום מעט פחות עשיר שבוע הבא

"השופטים מחורבנים", טעות של רוקי

Cade Foster

New member
אני לא אוהב את אמביד אבל תן לו קצת קרדיט

הוא יודע טוב מאוד שהוא יקבל קנס. הוא עושה את זה כדי להפעיל לחץ על השופטים במשחקים הבאים.

איליה13

New member
האמת השופטים לא היו משהו גם הלילה

הזברות די התעקשו שסאן אנטוניו תנצח את השאריות של ממפיס, למרות שהאחרונים נלחמו בצורה מרשימה, וקיבלו 33 נק' מבראדלי באחוזים נהדרים (15 סלים מתוך 21 זריקות), וגם וולאנצ'ונאס הביא אותה מהספסל ב 23 נק' באחוזים מעולים 9 מ 11 זריקות ב 21 דק' על הפרקט

Krit123

Well-known member
בוסטון ניצחה בפילי ללא קיירי

אז אפשר להתווכח עד כמה זה בכלל מקדם אותם.
הורפורד היה אדיר (23-8-5-4), כשהוא טוב התמונה משתנה כי הוא היחיד שיכול לחבר אותם כקבוצה בשני צידי המגרש ולהנהיג בתור מבוגר אחראי, החשיבות שלו מכרעת.
היוורד עם אולי משחק עונה, 26 נקודות (8-11 מהשדה, 6-7 לשלוש) ב-28 דקות.
באטלר החטיא זריקות עונשין מכריעות בהופעה טובה (מגיב יפה לשינויים בנתיים), ג'ייסון טייטום עשה את זה: https://www.youtube.com/watch?v=GVeiQAeusDc

ברט בראון ב-3 משחקים בנתיים לא שיחק שנייה של סמול בול עם מייק סקוט ב-5, בובאן ואמביד הם מטרה די נוחה לתקוף בהיי פיק&רול ולא איום אמיתי מבחוץ.

Cade Foster

New member
הורפורד היה בעיקר מעולה בהגנה על אמביד

הייוורד היה מדהים. הוא כבר לא תוקף את הסל כמו בימים של לפני הפציעה אבל כשהכדורים נכנסים לו הוא יכול להיות שובר שיוויון. למעשה העונה הגרועה שהוא עובר יכולה להיות הסיבה לכך שבוסטון נמצאים הרבה מתחת לאיפה שציפו מהם.
&nbsp
אם אינדיאנה איכשהו מצליחה לשמור על המקום השלישי השתיים האלה נפגשות בסיבוב הראשון - אחת מהן תסיים עונה מאוד, מאוד מאכזבת.

Krit123

Well-known member
העונה הגרועה של הייוורד היא אחת הסיבות

לסלטיקס יש סוללה של בעיות. אני חושב שעם או בלי קיירי הם הכי קרובים למצות את הפוטנציאל שלהם כשהורפורד ביכולת דומה לאתמול; הגנה מעולה, ריווח וניהול משחק. גרמת למה שעשה להישמע די שולי
, כאילו לשמור ממש טוב על אמביד ועל הדרך לקלוע 3 שלשות ו-23 נקודות באחוזים טובים זה לא הכרחי לאאלה.
אני חושב שהם יכולים לחפר על חולשה יחסית של הייוורד, כל עוד הוא יתן הגנה סבירה ויתרום להנעת כדור עם שלשה/אסיסט יפה מידי פעם יש מי שיתן גיבוי התקפי... אבל יותר מהכל הם צריכים מנהיג והורפורד המועמד הבולט לחבר אותם.

fatnoam

Active member
לסלטיקס יש בעיות היררכיה קשות

הם רצו להתחיל את העונה עם Death lineup של קיירי-טייטום-בראון-הייוורד-הורפורד. עך הספסל חיכו הקבוצה שנקראה Bench with Attitude, בהנהגת מרקוס מוריס ומרקוס סמארט. זה כלל את רוזייר גם, את ביינס ושאר החבר׳ה.
&nbsp
ככל שהתגלגלה העונה גילו שלעלות עם כל הגאנרים זה לא מספיק טוב, ומוריס וסמארט השתחלו לחמישיה ובוסטון התחילו לשחק כדורסל חיובי. אבל גם עם זאת, היו כמה משחקים שבקלאץ׳ לא הלכו לקיירי, היתה ביקורת על כמות הזריקות של טייטום, היתה ביקורת על זה שהייוורד לוקח זריקות כאילו זה יוטה פה ואין שלושה שחקנים לפניו בתור, היו תלונות על דקות המשחק (רוזייר, סמארט) ומעל כל זה התלוננו שקיירי עושה מה שבא לו ולא מנהל את שיטת המשחק שסטיבנס מנסה להכתיב.
&nbsp
בוסטון היא אנדראצ׳יברית עכשיו, בעיקר בגלל הסיבות הנ״ל. סטיבנס לא שולט בקבוצה, והשיחות על הטרייד בקיץ על דייויס רק מחמירות את המצב של השחקנים. פתאום קיירי (שהצהיר נאמנות) מדבר על ״לא יודע מה יהיה, דברו איתי בראשון ליולי״. הורפורד שהוא אולי היחידי חסר התחליף בקבוצה הזו, הוא זה שהכי חושבים שיטרידו אותו תמורת דייויס, וכל הדברים גורמים לקבוצה להיקרע מבפנים. כל הזמן ריבים בחדר ההלבשה.
&nbsp
הרבה מהדברים קשורים אחד בשני. אישית אני לא חושב שהם יצאו מהמזרח השנה, בגלל הדברים האלה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
קנטאר חותם בפורטלנד

יופי של החתמה בעיניי

Krit123

Well-known member
אייזיאה תומאס חזר, דנבר נאבקה מול הקינגס

IT עשה קאמבק אחרי כמעט שנה בחוץ. הפתיע אותי, חשבתי שיש אפשרות שלא ישחק העונה ובטח שלא לפני פגרת האול-סטאר. לא היו דיווחים עקביים לגבי ההתקדמות שלו...
אני כבר לא יודע איך אני מרגיש כלפיו האמת, מצד אחד הוא אנדרדוג נצחי שקל להיות בעדו ומצד שני כל מיני הצהרות חסרות מודעות עצמית ומונטה מוריס אחד הביאו אותי לחשוב שאין לו כל כך מקום אצלנו, בטח שלא על חשבון מונטה.

בדקות הראשונות במחצית הראשונה הוא היה נראה מהוסס ו-Compromised מבחינת כשירות אבל אחרי קצת זמן הוא השתחרר ונתן רבע שלישי גדול עם 8 נקודות שעזרו להחזיר את היתרון. אחלה בכורה בסך הכל...

המשחק די הזכיר את המפגש הקודם, הקינגס פתחו מעולה והגיעו עד ליתרון 17 במחצית הראשונה כשהם מפציצים מכמה חזיתות. נורא קשה לשמור עליהם, אבל הם לא יכולים לשמור על שום דבר... פשוט ירו לעצמם ברגל עם חזרה שערורייתית להגנה במשחק בו התקשנו בהתקפה עומדת, נתנו לנו המון נקודות חינם.
עם כמה שמארווין באגלי עמוס כישרון הוא בנתיים שחקן הגנה חלש שלמרות סייז מעולה היווה סוג של מטרה בלואו פוסט.

השופטים היו על הפנים, מייקל מאלון הורחק לפני המחצית על תלונות (הפעם הבאה שיאמן תהיה את הקבוצה של לברון באול-סטאר) מאליק ביזלי בעוד משחק טוב הורחק 6 דקות לסיום אחרי קצת טראש טוק שהשופטים יכלו להעלים ממנו עין.
ג'וקר השתווה ל-MJ בטריפל-דאבלים (28) עם 20-18-11 כולל הסל המכריע 0.8 לסיום מטיפ אין של עצמו. פול מילסאפ היה פשוט מצוין עם 25-13 (10-16 מהשדה), היה לא פחות משמעותי והשאיר אותנו במשחק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אם כבר דיוויס מסריח...

הלילה מול אוקלהומה, דיוויס ביצע עבירה על נואל וירד לספסל,רק שהוא לא חזר לשחק והטענה היא שהוא פרק את הכתף.
נשמעים קולות שטוענים שהוא זייף את הפציעה כדי לא לחזור למחק ואני חייב לציין שזה באמת נראה כאילו הוא פשוט החליט להפסיק לשחק וזהו.
אפילו כשהוא יורד לספסל לא רואים אותו מחזיק את הכתף או משהו כזה ומי שפרק פעם כתף יודע שזה מאוד מאוד כואב.
מצד אחד הוא טוען שהוא רוצה לשחק ולהיות תחרותי, מצד שני נראה כאילו הראש שלו כבר לא עם הפליקנס והקבוצה בסיעה כי בליגה איימו עלייהם שאם הוא יושבת, הקבוצה תחטוף קנס.
&nbsp
אגב, דיוויס ירד לספסל כשהפליקנס היו בפיגור, רוצים לנחש מי ניצח בסוף?

rapgamer4ever

New member
לא חושב שזה קטע שדיוויס דופק

מאז שהוא חזר לשחק ג'נטרי הגביל אותו ל-25 דקות ומטה בשלושה משחקים מתוך 4. נגד מינסוטה הוא היה מספיק טוב בדקות ששיחק כדי לתת לפליקנס יתרון שהחזיק מעמד, הפעם דוקא כשירד הפליקנס שיחקו יותר חזק בעיקר בהגנה.
&nbsp
משחק גדול של הולידיי שבלם במו ידיו מספר ניסיונות קאמבק של OKC. היה מעולה בשני צדי המגרש. אוקלהומה סגרה את המשחק בסמול בול עם ג'ורג' בעמדה 4 ורנדל העניש בצבע עם נקודות וריב' התקפה.
&nbsp
ווסטברוק שיחק נהדר אבל בסוף לקח את אותן שלשות מטומטמות. ג'ורג' רק 3-17 משלוש אבל היה טוב מטווח 2. בסופו של דבר הנתון שהכי מקושר עם ניצחונות לדעתי זה שלשות, אוקלהומה קלעו ב-22% מהטווח וניו אורלינס ב-46%.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדברי ג'נטרי

הוא לא הגביל את דיוויס בדקות אלה דיוויס עצמו ביקש את זה.
&nbsp
בכל מקרה, הפציעה הזאת גורמת לדיוויס להחמיץ את האולסטאר המיותר הזה.

rapgamer4ever

New member
מרקיף מוריס חותם באוקלהומה

אחרי שעבר בטרייד לניו אורלינס ונחתך הוא מוצא קבוצת פלייאוף שתוכל להיעזר בו.
&nbsp
מרקיף בעונה לא טובה והוא נהיה הפחות טוב מבין האחים, אבל לדעתי הוא עדיין יותר טוב מפטרסון ויוכל להיכנס במקומו לרוטציה. אולי אפילו לסגור משחקים שבהם אוקלהומה תלך סופר סמול עם גראנט בעמדה 5.

Cade Foster

New member
מקצועית הוא שחקן ששווה להמר עליו

אבל את זה אפשר לומר גם על כרמלו. השאלה היא איזה team fit הוא יהיה. בוא נגיד שאני לא רוצה להיות זה שיספר לו שהוא מאחורי ג׳רמי גראנט ברוטציה.

Anfield

New member
קיבלתם דוגמא לאוקלהומה לפנות בוקר כשהשלשות של ג'ורג' לא

נכנסות.
הפסד דבילי אבל אני לא מופתע באמת.
אם המוריס הזה יחליף את פטרסון ברוטציה אני אשמח.
אנחנו כרגע בלי שרודר וגראנט הפצועים ופטרסון מקבל הרבה דקות ומסריח את הפרקט.

למעלה