נקבעו הסגלים הסופיים לאולסטאר

OrEl74

Well-known member
מנהל
נקבעו הסגלים הסופיים לאולסטאר

OrEl74

Well-known member
מנהל
דיוויס כנראה בחוץ. מי לדעתכם יחליף אותו?

rapgamer4ever

New member
סה"כ בחירות טובות. ישנו פספוס קל במערב

קליי תומפסון לדעתי לא צריך להיבחר העונה על פני חבר'ה כמו דרוזן או רודי גובר. אז לשאלתך מי יחליף את AD- אחד מהם.
&nbsp
במזרח אני מופתע לטובה שהמאמנים לא הכניסו את ג'ימי "אני רק רוצה לנצח ולכן מחריב את הקבוצה" באטלר.
הפערים בין הקונפרנסים שמיים וארץ.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי גובר לא נבחר בידיעה שדיוויס לא ישחק ואז הוא יחליף אותו

FrecCo

Member
לוקה היה צריך להיכנס

במקום קליי או ווסטברוק. גם הקהל רצה לראות אותו-נבחר שני בפרונטקורט צמוד ללברון והרבה לפני דוראנט. אבל העיתונאים והשחקנים והמאמנים לא בחרו בו, חבל. מקווה שיכניסו אותו במקום דייויס

rapgamer4ever

New member
השיטה עובדת כך

החמישיות נבחרות לפי שילוב של אוהדים-עיתונאים-שחקנים. באופן טבעי לוקה לא באמת שייך לדיון.
&nbsp
הספסלים נבחרים לפי המאמנים בלבד. כלומר הקהל שהצביע לו בטירוף לא נכנס למשוואה הזאת.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
ועדיין המאמנים צריכים להתחשב בזה

הרי אם כל כך הרבה הצביעו לו, אז רוצים לראות אותו שם.
&nbsp
מצד שני, גם וויד ורוז קיבלו הרבה מאוד קולות...

rapgamer4ever

New member
לדעתי הם לא

שהקהל יעשה כמה שטויות שבא לו. בחרו דוקא בפורמט הנוכחי כדי לא ללכת לפי גחמות הקהל ולבחור את מי שהכי ראוי.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
שמע יש מלא מועמדים טובים

כבר עלו כאן 4 snubs במערב שהיו צריכים להיכנס... זה מלמד על העומק של הקונפרנס הזה.

Cade Foster

New member
ידוע, ועדיין האיש עם 21-8

ורחוק רק 2.2% מהעונשין כדי להיכנס למועדון ה90-50-40 ומוביל קבוצה למאבק על מקום בפלייאוף כשאין מסביבו אף שחקן טופ 50.
&nbsp
בשום עולם לא קא"ט ולא קליי תומפסון צריכים להיכנס לפניו, אבל ההייפ עושה את שלו.

rapgamer4ever

New member
לא מסכים איתך

אין מסביבו שחקן טופ 50? גם לו וויליאמס וגם גלינארי של העונה הנוכחית נכנסים.
דוגמה לשחקן שאין סביבו העונה שחקן טופ 50 הוא... טאונס.
&nbsp
21-8 זה יפה, ה22-12 של טאונס יותר יפים. האחוזים של האריס מעולים, של טאונס כמעט זהים (1% מתחתיו ב-TS%).
KAT מוסיף גם 2 בלוקים למשחק ואפילו מוסר טיפה יותר אסיסטים מהאריס. הוא יותר טוב ממנו העונה.
&nbsp
רודי גובר ממשיך להיות השחקן הכי טוב של יוטה העונה. רושם 15-13 ביעילות נהדרת וממשיך להיות גיים צ'יינג'ר בהגנה.
&nbsp
בעיני הקייס של השניים הנ"ל יותר טוב משל האריס (וגם משל ווסטברוק וכמובן תומפסון). טאונס נכנס בצדק ואם מישהו יחליף את AD גובר הכי ראוי בעיני.

Cade Foster

New member

בגדול אני רציתי לתת להאריס את האדג' כי לקליפרס יש דיבור חזק על פלייאוף ולמינסוטה פחות, אבל 2.5 משחקים שמבדילים בין השתיים זה לא קייס מספיק חזק להכניס את האחד על חשבון האחר.
&nbsp
לגבי גלינארי ולו וויל אני לא בטוח שאני מסכים איתך אבל אין לי כוח לנתח ולדרג עכשיו 50 שחקנים, בשביל זה יש את הקיץ.

OrEl74

Well-known member
מנהל
וויד ונוביצקי ישחקו באולסטאר

הנהלת הליגה החליטה לכבד את שני הכוכבים שיפרשו בסוף העונה והם צורפו לסגלים הסופיים לאולסטאר כשחקנים נוספים (לא על חשבון אחרים שאמורים לשחק)
&nbsp
מחווה יפה

Krit123

Well-known member
יפה, מצאו פתרון

למרות שגם פה יהיו סנאבס.. וינס קרטר בחוץ בעונה יותר טובה מדירק, יכל להיות כאן פדיחה אם הוא יפרוש ודירק יחזור עונה הבאה (אמר שעוד לא החליט, למרות שיש לי תחושה שיפרוש)

נצל"ש-ברייקינג ניוז: עמרי כספי סיים את העונה! קרע במיניסקוס!

השחקן נעדר משלושת משחקיה האחרונים של הקבוצה. יעדר כ-6 שבועות. הסגלים הסופיים לפלייאוף יקבעו עד סוף החודש. ממפיס לא תהיה בפלייאוף, כך שעמרי למעשה סיים את העונה, שנה שלישית ברציפות, מוקדם מהצפוי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ממשיך לשבור את השיא של עצמו

כשחקן הפעים עם הכי הרבה משחקים בלי הופעה בפלייאוף.
&nbsp
לפחות יזכרו אותו בnba בזכות משהו

למעלה