האם הלייקרס לא מוכנים לשלם מחיר גבוה מידי על דיוויס?

OrEl74

Well-known member
מנהל
האם הלייקרס לא מוכנים לשלם מחיר גבוה מידי על דיוויס?

השמועות אומרות שהלייקרס ממש לא רוצים לפספס את הבחור והם מוכנים לתת תמורתו את כל השלושה: אינגרם, קוזמה, בול.
כלומר, הלייקרס מוכנים לתת את כל העתיד שלהם ולהישאר עם לברון ו דיוויס ועוד כמה שחקנים משלימים ולפחות לדעתי, זה לא מספיק בשביל לנצח את גולדן.

יחד עם זאת כמובן שצריך לקחת בחשבון שהלייקרס כנראה מכוונים לעוד כוכב בפגרה ובעונה הבאה כבר תהיה שם קבוצה מפלצתית.

Cade Foster

New member
אף אחד לא חושב שהם ינצחו את הווריורס כבר העונה

השאלה היא מי יצטרף אליהם בקיץ הקרוב.
&nbsp
כי לברון-דייויס-דוראנט/קוואי זה בהחלט מספיק כדי לנצח את גולדן (במיוחד אם דוראנט הוא זה שעובר כי זה גם מחליש את גולדן במקביל).

FrecCo

Member
בסוף הטרייד יצא לדרך וניו אורלינס יסיימו מעל הלייקרס

rapgamer4ever

New member
אני חושב שכדאי להם למשוך אותו אקטיבית

קח לדוגמה את המקרה של פול ג'ורג' שכולם היו בטוחים שיחתום בלייקרס. בסוף הגיעה משום מקום OKC והצליחה להשאיר אותו אצלה. אותו דבר יכול לקרות עם דיוויס.
&nbsp
עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון, לברון כבר בן 34 והדעיכה שלו הולכת ומתקרבת. חלון ההזדמנויות שלו לצד דיוויס מוגבל בסופו של דבר, ויש חשיבות האם הם מביאים את AD בקיץ 2019 או שמא בקיץ 2020.

myway23

Active member
לדעתי זה חבילה לא מספיק טובה

אם אני בנעליים של ניו אורלינס, אני דורש את הארט, זובאץ', אינגרם וקוזמה.
&nbsp
בכל אופן, לשאלתך, שווה להם לשלם את המחיר הזה.
הכל תלוי בניו אורלינס, אם החבילה הזאת מספקת אותם - זה יצא לפועל
אם הם מעדיפים את החבילה של בוסטון - אז כנראה שזה יצא לפועל
הלייקרס יודעים שלבוסטון יש חבילה טובה יותר לתת, הם יעשו הכל כדי לבצע את הטרייד כבר עכשיו, בייחוד כשמג'יק כל כך שונא את בוסטון עם כל היריבות של פעם.

Krit123

Well-known member
עדיף לפלינקס לחכות לקיץ, עדיף לליגה שזה יקרה עכשיו

בתור שונא לברון אני חייב להודות שזה לא אותו דבר לשנוא אותו בקבוצה לא תחרותית. מוציא את העוקץ.. אני מתאר לעצמי שהירידה ברייטינג העונה היא מסיבות אחרות, אבל הסבר אפשרי הוא שלברון כבר לא עומד כאופוזיציה ברורה לגולדן.

יהיה גם נכון לליגה אם דיוויס יגיע לקבוצה אחרת במזרח, בוסטון בכל מקרה טובה, עדיף שיגיע לאינדי/ניקס/נטס נניח.

אם זה לא יצא לפועל עד הדדליין זה יכל ליצור מתח בלייקרס. עד עכשיו הכל היה בגדר שמועה, אם חצי מהסגל ידע שזה רק עניין של זמן זה יכל להיות מביך אחרי שלברון יחזור, במיוחד שברור שהסוכן שלו עומד מאחורי המזימה להעיף אותם כבר עכשיו ואם אפשר גם את המאמן על הדרך

אתה באמת חושב שהוא צריך להגיע לניקס?

מכל הקבוצות במזרח?
לניקס אין שום דבר לשים סביבו. נכון שיש את הלטבי ההוא שלא שיחק כבר שנתיים והם אולי משלימים זה את זה. אבל בגדול זה מועדון שאף שחקן טוב לא צריך לדרוך בו אלא אם הוא נבחר בדראפט.
לאינדי לדעתי אין חבילה טובה לתת ולהשאר טובים, למרות שיחד איתו הם יכולים לעשות גמר מזרח - אבל הוא לא יאריך שם.
הנטס רק עכשיו מחלימים מההסתערות הקודמת שלהם על כוכבים שהביאה אותם לפלייאוף שנתיים וקברה אותם להמון שנים קדימה. אני מקווה שהם למדו את הלקח - יש להם קבוצה שהולכת ומתפחת וסוף סוף יש להם גם בחירות דראפט - מקווה שהם לא יתפתו להרפתקה הזו - גם שם הוא לא יישאר.

Krit123

Well-known member
תיאורטית אני מדבר

לא הקדשתי לזה יותר מידי מחשבה, על פניו הניקס או הנטס בתור יעד אטרקטיבי שהוא אולי ישאר בו, אינדי כי מגיע להם על הדרך וכפיצוי על העקבה עם אולדיפו..
אני לא חושב שהנטס חייבים להתרושש לגמרי, יש להם מאמן טוב עם שיטה שיכולה לטפח רול פליירס והם בטח ימשכו עוד כוכב במידה והוא יגיע.
לניקס תהיה בחירה סופר גבוהה, גם הם יכולים להיות יעד לכוכב נוסף ויש להם סגל גדוש בכישרונות צעירים שאפשר לסחור בהם או לטפח.

אני כן חושב שזה עדיף מאשר שיגיע לקבוצות מצמרת המזרח שכבר תחרותיות בלעדיו. ככה יתאזן קצת הפער בין הקונפרנסים מבחינת כוכבים ועומק.

88nothing

Active member
לדעתי שלושתם יחד זה יותר מידי לתת

דייויס על חוזה לעונה וחצי בלבד.
שלושתם ביחד חתומים על שכר מאוד נמוך, 18M בעונה הבאה בלבד, מה שיאפשר להביא עוד חיזוק.
הם שחקנים צעירים וטובים ובטח לא דורכים ללברון על האצבעות.

האם הלייקרס צריכים לנסות להביא את דייויס עכשיו, כן אבל לא במחיר הזה.

Krit123

Well-known member
זה כנראה יהיה אפילו יותר מזה

אגב אני חושב שההצעה שהבאת עם ברוקלין היא 'הסוס השחור' של ההצעות עד עכשיו, יש מצב שהם יפתיעו.

שנה וחצי זה פרק זמן לא מבוטל, יכל להיות שאפילו יספיק לאליפות, וסיכוי טוב שיהווה את סיום כהונתו של לברון כשחקן הטוב בעולם ככה שצריך לנצל את החלון הזה. בדרך כלל נהוג להעביר סופרסטארים בחצי שנה האחרונה לחוזה.
אני מסכים שהצעירים לא דורכים לג'יימס על האצבעות, מצד שני הם גם לא מקדמים אותו לשום מקום...

אני חושב שגם אין שאלה בכלל שדיוויס ישאר ב-LA, למעשה יצא סוג של דיווח שרמז שזה המקום היחיד שבו הוא מוכן להאריך חוזה. ברגע שיגיע יהיו מספיק וטרנים שיקפצו על העגלה במחיר נוח

88nothing

Active member
עוד הצעה של דייויס לליקרס בעסקה סיבובית

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9rc28of 

לייקרס:
מקבלים דייויס ווצביץ.
טוב להם כי קו קשמי של ווצביץ ודייויס...
לא מוותרים על קוזמה.

קליבלנד:
מקבלים את KCP, אייזיק, לאנס וזובץ
טוב להם כי: מוכרים את קווין לאב, שאני לא יודע אם יש לו באמת ערך טרייד חיובי ומקבלים את אייזיק, שב4 יכול להיות יופי של שחקן.

ניו אורלינס:
מקבלים קווין לאב, אינגראם+ בחירת סיבוב 1 מהלייקרס השנה
הולידי + לאב + אינגראם זאת אחלה נקודת פתיחה.
טרייד המשך על רנדל ומירוטיץ על חיזוק עתידי ובהחלט יש כאן אחלה של ריבילד מהיר.

אורלנדו:
מקבלי לונזו בול
טוב להם כי אייזיק וגורדון דורכים אחד על השני וכי ווצביץ מסיים חוזה ולהם לא שווה לשלם לו.
מקבלים את לונזו על חוזה רוקי, כי אוגוסטין הוא לא ארכז פותח בליגה ואפילו רכז שני בינוני.

fatnoam

Active member
הלייקרס צריכים יותר מהשלושה, צריכים להעביר עוד מישהו שמרוויח

לפחות 5.5 מליון כדי שהטרייד יעבור במאשין.
&nbsp
זה אומר רונדו או KCP (שיכול להתנגד כי הוא בשנה האחרונה לחוזה או משהו כזה), או לאנס ועוד מישהו.
&nbsp
כאילו כדי שהלייקרס יוותרו על מינימום נכסים, זה להעביר את לונזו, קוזמה, אינגרם, זובאץ׳, מייקל ביזלי, וטרייד אקספשן בשביל דייויס.
&nbsp
אם אני ניו אורלינס אני ממש לא עושה את העסקה הזו. היא זבל.
&nbsp
בואו נשים דברים על השולחן - לונזו לא כזה טוב. הוא סקורר לא מספיק טוב, הוא לא מספיק אתלטי. יש לו המון כדורסל, זה נכון, אבל זהו. אינגרם דפקט. אין לו שכל.
קוזמה סקורר נהדר בעמדה מספר 4, יחד עם מירוטיץ׳ וראנדל הם יכולים להחזיק שלושה מספרי 4 שקולעים ולפעמים לוקחים ריבאונד.
&nbsp
במקום הפליקנס אני מחכה לקיץ ושולח את AD בדיוק כמו שהספרס שלחו את קוואי. מקום עם תמורה טובה, קונפרנס אחר רצוי, וכמובן לא לתת לחרא הקטן (גדול?) את מה שהוא רצה, כי זו התנהלות של ילד קקה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Ring Bearer

New member
ניו-אורלנס צריכה להימנע מלהפוך ללייקרס של שנה שעברה

Cade Foster

New member
אין סיבה שהם יהפכו ללייקרס של העונה שעברה

איפה הפליקנס הולכים להיות בעונה הבאה - כולנו יודעים. זה לא חשוב עכשיו אם לאינגרם אין שכל או שבול לא מספיק אתלטי. מה שחשוב זה שלרביעייה המדוברת (אינגרם-בול-הארט-קוזמה) יש ערך טוב. אם הם מחליטים שהם לא מאמינים בלונזו, אפשר להמיר אותו בבחירת דראפט או בשחקן צעיר אחר שכן מאמינים בו.
&nbsp
אבל מצד שני אני בהחלט רואה סיטואציה שבה איינג' מרים טלפון ומבטיח לדמפס חבילה יותר אטרקטיבית בקיץ, כשבוסטון תוכל להיכנס למשחק. במצב כזה בהחלט הייתי מחכה.

למעלה