דעה אישית - הגיע הזמן לבטל את האולסטאר

OrEl74

Well-known member
מנהל
דעה אישית - הגיע הזמן לבטל את האולסטאר

מאז ומתמיד האולסטאר היה משחק שהוא בעיקר שואו והרבה פחות תחרות.
אבל אם בעבר השחקנים היו מתייחסים לזה ברצינות יחסית, בשנים האחרונות עושה רושם שלא רק שהם לא מתייחסים לזה ברצינות אלה זה אפילו מעיק עלייהם.
חלקם יעדיפו לוותר על הזכות הזאת בשביל עוד יום או יומיים של מנוחה ואולי אפילו בצדק.
האולסטאר איבד את כל הייחיודיות שלו בעיניי ולמרות המאמצים של הליגה להחזיר את העניין שבסופ"ש הזה, לא נראה שזה ממש עובד.

תעשו פגרה של שבוע באמצע העונה, תנו לשחקנים לנוח קצת ולחזור לליגה באנרגיות מחודשות.
נראה לי שזה עדיף מכל הפסטיבל המיותר הזה שקורה בשנים האחרונות (חלק ממורשת לברון לדעתי אבל זה כבר דיון אחר)

דעתכם?

FrecCo

Member
לא הייתי מבטל, רק מכניס שינויים

בתכלס זה סופ"ש מנוחה בשביל כולם במילא. הגג 20 ומשהו דקות של דאנקים ששחקן באולסטאר מקבל הם חימום ולא באמת משחק. מעבר לזה, האירוע אמור להיות שואו שגם שחקנים וגם צופים נהנים ממנו וזה נחמד כשמדובר בליגה שערך השואו שלה לא נמוך בהרבה מערך הספורט. זה גם לא כ"כ ריאלי לבטל אירוע שהוא מסורת בכל ענפי הספורט הגדולים בארה"ב, מסורת ספורט היא קודש אצלם.
מה שכן, צריך דחוף להחזיר את העניין וה"יוקרה" לאירוע וזה נאמר כל שנה. צריכים למצוא תמריץ שיתן לשחקנים סיבה לתת משחק תחרותי (ואפילו להוסיף עוד יומיים חופש לכל הסופ"ש כדי שבאמת יוכלו לנוח). אחרי הכל, זה אמור להיות הרעיון מאחורי אולסטאר, משחק שבו אנחנו רואים את הטובים ביותר מתחרים. ומי לעזאזל לא ירצה לראות את זה? בעונה הרגילה ערב שבו שני סופרסטארים נפגשים הוא ההיילייט של הערב, אז משחק שבו 20 השחקנים הטובים בליגה are going at it? זה החלום הרטוב של כולם ומבאס שרק מתרחקים ממנו כל שנה.

Cade Foster

New member
ברור לך אבל שזה דיון תאורטי בלבד

כל עוד האירוע הזה מכניס לליגה כמויות של כסף, הוא ימשיך להתקיים עד שתימצא לו אלטרנטיבה טובה יותר.
&nbsp
כמו שאני רואה את זה, קהל היעד של האולסטאר זה אנשים שכדורסל תחרותי לא ממש מעניין אותם אלא רק שמות נוצצים ("שחקנים שעבורם משלמים כסף על כרטיס"). אני בסדר גמור עם זה שאותם אנשים יקבלו סופ"ש אחד בשנה עם הסדום ועמורה שהם רוצים, ואני אקבל בשאר הזמן כדורסל תחרותי.
&nbsp
החשש האמיתי שלי בהקשר הזה הוא שהכדורסל ה"תחרותי" כבר מתחיל להזכיר את האולסטאר בעקבות צורת השיפוט בו, שמאלץ את ההגנות להתנהג כאילו שהן באולסטאר.

rapgamer4ever

New member
אני חושב ששבוע האולסטאר הוא אחלה

האריכו אותו כדי לתת מנוחה לשחקנים.
השיטה בה הקפטנים בוחרים שחקנים גם הוכיחה את עצמה, המשחק בשנה שעברה היה תחרותי יותר בהשוואה לשנים קודמות.
&nbsp
אני מציע ש:
1. יבטלו את שיטת הקונפרנסים ויבחרו לאולסטאר את 24 השחקנים הטובים ביותר.
2. בחירת השחקנים ע"י הקפטנים תשודר בטלוויזיה.
3. הקבוצה המנצחת תזכה בפרס כספי בעל משמעות, למשל מיליון דולר לכל שחקן.
4. לבטל את תחרות ה-skills המפגרת.
5. להוסיף טורניר אחד על אחד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תן דוגמא למשחק כזה שהיית רוצה לראות

rapgamer4ever

New member
דיון וויטרס נגד העולם

הייתי רוצה לראות 1 על 1 של כל צמד שחקנים מהרמה הגבוהה בליגה. לדעתי גם האופי האינדבידואלי של התחרות יספק רמת תחרותיות גבוהה יותר מדברים אחרים.

fatnoam

Active member
סטף - קיירי

דוראנט - לברון
הארדן - ג׳ורג׳
לאנס סטיבנסון - דריימונד גרין
ג׳מאל קרופורד - דריק רוז
אמבייד - דייויס
&nbsp
חסר????

OrEl74

Well-known member
מנהל
חחחחחח קרופור-רוז!

מה זה? תחרות למי תתפרק הרגל קודם?
אגב, צחוק צחוק אבל ברור לך שזה לא באמת כוחות נכון?
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
אף אחד לא ישמור על השני

ההבדל שרוז יכנס לסל בלייאפים וג'מאל יזרוק מיד ריינג' עם flailing של הגוף

fatnoam

Active member
סיכוי טוב שאם לג׳מאל יש כדור, רוז הולך הביתה

בכל מקרה אני תמיד אוהב את הקרבות של הסוסים המתים
&nbsp
עם כל הכבוד והאהבה לעונת הקאמבק של רוז (שאגב הוא פייבוריט ברור כאן)

OrEl74

Well-known member
מנהל
בוא נגיד שמי שישמחו אם יהיה משחק כזה הם החבר'ה ממק דיוויד

OrEl74

Well-known member
מנהל
אמממ....

אהבתי את הרעיון לביטול הקונפרסים, בהחלט מתבקש.
בחירת השחקנים לדעתי אמורה להיות משודרת העונה אבל אני לא סגור על זה.
&nbsp
תחרות הסקילס זאת תחרות מפגרת ברמות שמזכירה לי תחרויות במחצית שעושים לאוהדים במשחקי היורוליג

שיואו - תנו לשחקנים לעשות challenge לאחד על אחד!

איזה רעיון אדיר, חבל שהוא לא יתממש

תארו לכם שלקראת האולסטאר נותנים לכל שחקן שרוצה לקרוא תיגר על שחקן אחר - נניח קיירי קורא תיגר על סטף. סטף יכול לקבל את האתגר או לדחות אותו (ולצאת פחדן אחושרמוטה) - ואז נותנים לאוהדים לבחור את המשחק אחד על אחד שהכי מעניין אותם, ומריצים חמישה משחקים של עד 9.
&nbsp
מי לא יראה את זה?! רק הטראש טוק בטוויטר יטביע את הרשת (וזה משחק מילים שלא דמיינתי שאני מסוגל לו).

למעלה