מינסוטה גוברת על הלייקרס בדם, יזע ודמעות

rapgamer4ever

New member
מינסוטה גוברת על הלייקרס בדם, יזע ודמעות

הוולבס פצועים ומדולדלים לחלוטין בעמדות הפרימטר. שלושת רכזי הרוטציה שלנו פצועים- טיג וטיוס ג'ונס החמיצו כבר כמה משחקים ברצף, כאשר רוז ירד אחרי 12 דקות משחק ולא חזר.
כתוצאה מכך ג'ארד ביילס שיחק 30 דקות, לראשונה מאז 2017, וגם לא היה מי שיזלוג מעמדת הרכז ל-SG. לואל דנג עלה לשחק והיה סולידי עם תנועה נכונה ללא כדור. ג'ארד טרל עלה לדקות המשחק המשמעותיות הראשונות בקריירה שלו- מזל טוב.
אוקוגי שיחק 40 דקות, ניגר 0-7 לשלוש, החטיא גם מטווח של 2 אבל פשוט לא היה מי להעלות במקומו.

את המשחק הזה ניצחנו דרך קשיחות בצבע. 22 ריבאונד התקפה ו-15 זריקות לסל יותר מאשר הלייקרס הם אלו שהכריעו. אחוזי הקליעה היו נמוכים כי הלייקרס צופפו את הצבע ואין לנו מי שיעניש מבחוץ.
ניצחנו גם בדקות הספסל, אל תתרגלו לזה.

למזלנו, ובזכות ההגנה של גיבסון, קייל קוזמה לא היה במשחק. בלעדיו הלייקרס זו קבוצה שבנויה לא נכון ומשחקת לא נכון. זו קבוצה של הבלחות- לאינגרם היו כמה מהלכים טובים, ללאנס, אבל זו לא קבוצה שמשחקת תחת שיטה עקבית.
טייסון צ'נדלר לא שיחק, הוא הגבוה היחיד ברוטציה שלהם שיודע לעשות בוקס אאוט כמו שצריך, זה עזר לנו.

טאונס הצטיין עם 27-12, 5 אסיסטים ו-2 חסימות. יותר מהכל היינו צריכים את ה-3 שלשות שלו.
וויגינס במשחק טוב יחסית עם 23-8-3. אחוזי הקליעה אמנם נמוכים אבל הוא סחב אותנו בדקות הספסל.
ביילס הפתיע לטובה עם 16-8 אחרי כמה תצוגות נפל במשחקים קודמים. טאג' גיבסון עם הגנה טובה ו-6 ריב' התקפה.

חזרנו למאזן של 50% ונצמדנו למקום 9 במערב. הלילה יש לנו הפסד בטוח בבק טו בק ביוטה אבל לקראת ההמשך אנחנו חייבים שהפצועים יחזרו כדי שיהיה לנו איזשהו סיכוי להישאר באיזור של מאזן חצוי. זה מדאיג כי אין אפילו זמן משוער לחזרה של קובינגטון, טיג וג'ונס.

rapgamer4ever

New member
סיכום אוקלהומה- ניו אורלינס

מכת הפציעות השנתית של הפליקנס הגיעה. דיוויס החמיץ משחק שלישי ברציפות כאשר הפעם הצטרפו אליו רנדל ומירוטיץ' עם בעיות קרסוליים.
&nbsp
כשהת'אנדרס משחקים טוב הם מאוד מהנים לצפייה. ווסטברוק היה חד בפתיחה, לקחה לו מחצית ועוד דקה וחצי כדי להשיג טריפל דאבל. הוא הכניס את האחרים למשחק, דחף את הקבוצה קדימה וחיפש להיכנס לסל. ככל שהמשחק התקדם בחירת הזריקות שלו נהייתה גרועה יותר אך בכל זאת סיים עם 16 אסיסטים.
&nbsp
אצל הפליקנס ג'רו הולידיי שיחק עם צוות מסייע די מביך. הוא ביצע מסירות נהדרות ברבע הראשון אבל בשני לא הורגש וניו אורלינס נכנסה לפיגור.
אפשר לציין את ג'ליל אוקאפור שחגג התקפית, הפיק אנד רול שלו עם הולידיי היה המהלך הכי יעיל שלהם אבל הגנת הפיק אנד רול שלו יצרה בעיה לפליקנס.
סטיבן אדאמס היה פנטסטי במחצית הראשונה. הוא תפס מסירות לא פשוטות מווסטברוק וג'ורג' וסיים נהדר בצבע, גם שלט בריבאונד התקפה. בחצי השני לא הורגש, דיאלו הסנטר המחליף של ניו אורלינס שמר טוב יותר על הפיק אנד רול וגם הצליח לעשות נזק בצד השני.
&nbsp
אוקלהומה כבר עלתה ליתרון 20 ברבע השלישי והמשחק נראה גמור, אלא שהספסל של אוקלהומה קיבל בראש בפתית הרבע האחרון והפליקנס חתכו לחד ספרתי. למרות זאת יש משהו נכון בהרכב המחליפים של הת'אנדרס לדעתי. הציוות של שרודר יחד עם ג'ורג', של פטרסון ונואל בקו הקדמי, makes sense בעיני. עבד אלנאדר שאנפילד מחמיא לו לאחרונה בהחלט עושה רושם טוב, שחקן אתלטי שמחפש לתקוף את הסל.
&nbsp
ווסטברוק חזר למגרש, מהלכים טובים של פטרסון ופול ג'ורג' החזירו לדו ספרתי ולמרות כמה סלים גדולים של הולידיי זה לא הספיק.
&nbsp
בסיום 122-116 ל-OKC, משחק שהיה יכול להיגמר בדו ספרתי.
אצל הת'אנדרס ווסטברוק עם טריפל דאבל מרשים של 23-17-16, פול ג'ורג' עם שורה סטטיסטית יפה של 23-11-7, סטיבן אדאמס עם 20-13 כשכמעט כל התפוקה במחצית הראשונה.
אפשר לציין גם את פרגוסון, לא משחק גדול אבל זורק מבלי להסס ונותן אחלה של הגנה. השדרנים דיברו על ההתקדמות שלו מחוץ לקשת בתקופה האחרונה, הווליום והאחוזים עלו דרמטית ב-10 המשחקים האחרונים.
&nbsp
הולידיי שיחק טוב מאוד, אולי הכי טוב על המגרש כשמסתכלים על התקפה-הגנה. קלע 22, מסר 13 אסיסטים, כמעט השלים TD עם 9 ריבאונדים, הוסיף 4 חטיפות והגנה טובה.
הפליקנס קלעו 72 נקודות בצבע, נראה שלאחרונה סנטרים יריבים חוגגים מול הת'אנדרס וזה קרה גם הפעם עם 18 נקודות של אוקאפור ועוד 16 של דיאלו, רובן המוחלט בצבע.
&nbsp
אלפריד פייטון חילק מסירות טובות וסיים עם 12 אסיסטים. הרבה מהשלשות של ניו אורלינס הלכו החוצה, מי שכן פגע הוא דריוס מילר עם 21 נקודות (5 שלשות).
&nbsp
&nbsp
ההפסד של הפליקנס לא מפתיע בשום צורה אבל הם מגיעים לנקודה קריטית בעונה שלהם. 5 משחקים מתחת ל-50%, דיוויס עדיין בחוץ והם פוגשים 4 יריבות פלייאוף מערביות בשבוע הבא. קשה להפריז בחשיבות המשחקים האלה, בפרט שניים מול הספרס (בית וחוץ), אם הם לא ימצאו דרך לנצח סביר להניח שחלון הפלייאוף שלהם יסגר.

Anfield

New member

נאדר עוד היה הרבה יותר מרשים ממה שנתן לפנות בוקר.
אחלה שחקן.
מקווה שאברינס לא יחזור על חשבונו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
נראה לי שאפשר לומר שהפליקנס יצאו מהמירוץ לפלייאוף

דיוויס היה אמור להחמיץ בין שבוע לשבועיים אבל עכשיו כבר מדברים על חודש וברור לכל אחד שבלעדיו הם לא ממש יכולים לנצח. והפציעות של האחרים לא ממש עוזרות.
המרוויח העיקרי הוא אוקפור שכבר משחק שלישי מאז שדיוויס נפצע שהוא נותן תצוגות מעולות אבל לפליקנס עצמם זה לא באמת עוזר לצערי.
&nbsp
שהפליקנס יתכוננו טוב לקיץ הזה כי דיוויס יבקש לעזוב ולא באמת תהיה להם ברירה אלה להיענות לבקשתו.
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
המאבק היחיד שנשאר במערב זה בין הקליפרס ללייקרס לדעתי

וקרבות מיקום כמובן.סקרמנטו ומינסוטה קרובות אמנם אבל זו תהיה רעידת אדמה לדעתי אם אחת מהן נכנסת ומשאירה את שתי הנציגות של LA בחוץ.

Krit123

Well-known member
למה לא לשקול טרייד על דיוויס

קבלו נתון: AD, רנדל ומירוטיץ' חולקים 67 נקודות ו-31 ריבאונדים בממוצע!!!
תוסיפו לזה את הולידיי ולא ברור איך הם מוצאים דרך להפסיד כל כך הרבה.. הסגל ההגנתי שלהם חזק על הנייר והתקפית הם משחקים טוב ביחד, לא הבנתי מה גרם להם לקחת שני צעדים אחורה בהגנה.

(אגב אנחנו רואים אותם עוד כמה ימים, לא יפגע בנו אם יגיעו בהרכב מדולל..)

יש מצב שזה מאוחר מידי, אבל הם בכל זאת צריכים לשקול טרייד על AD בהתאם לנסיבות.
ברור לכולם שהוא עוזב, לא שווה לקבוצה משוק קטן (יחסית) שבכל מקרה מתקשה למשוך שחקנים 'להתאבד' עליו ולהסתכן לסיים בלי כלום. לא הצלחתם לשכנע עד היום אז עכשיו בטח שזה לא יקרה.
הוא שחקן ענק אבל בגלל כל מיני סיבות (בין השאר המערב, עמידות ומנהיגות בעייתית) נוצר מצב די אבסורדי שתכלס שווה לבנות קבוצה סביב שחקנים (במקרים מסוימים הרבה) פחות טובים ממנו במבחן התוצאה..
להשאיר אותו לאו דווקא שווה הישגיות, והוא לא שחקן שקל לבנות סביבו שלם שגדול מסך חלקיו.
החבילה שהם יקבלו השנה תהיה חזקה יותר, תחשבו מה הלייקרס מוכנים לתת כדי להבטיח פלייאוף עכשיו שלברון פצוע למשל.. לבוסטון יש אין סוף נכסים ואפשר להכניס עוד קבוצות

Cade Foster

New member
לא מסכים

שנה וחצי אחורה זה בדיוק היה רוח הדברים בנוגע לחוזה של ראסל ווסטברוק. מיאמי הציעה חבילה יחסית אטרקטיבית, אוקלהומה סירבה וכל העולם ירד על פרסטי ולא הבין מה לעזאזל הוא חושב שהוא עושה. והנה, ראסל באוקלהומה והם הצליחו אפילו להעמיד אחלה קבוצה.
&nbsp
שחקנים בקאליבר הזה לא נופלים עליך כל יום שאתה מוותר עליהם ללא קרב. דייויס יהיה זכאי קרוב לודאי לסופר מקס. בקיץ הקרוב הפליקנס יעשו את המובן מאליו וישימו לו את ההצעה הזאת על השולחן. רק ברגע שיסרב יהיה אפשר להתחיל לחשוב על טרייד.

Krit123

Well-known member
לא אוהב את ההשוואה

ראסל שחקן שמוביל כדור ויוצר לאחרים, הוא הוכיח מנהיגות ועמידות לאורך זמן.. את ההישגיות אפשר לקשר לסגל של OKC אבל גם שם מגיע לו המון קרדיט.

אני לא אוהב להספיד קבוצות אבל עם שחקן בקליבר שלו הם בדרך לסיים מחוץ לפלייאוף בפעם החמישית בשבע שנים. הם לא יקבלו שחקן ברמתו אבל הם יכולים לקבל חבילה שאולי תשיג יותר במבחן התוצאה.
שמעתי איפשהו שהוא אמנם יפספס את הסופר מקס אבל יעמוד בקריטריון נוסף שיפחית את ה'נזק' הכלכלי, שהוא במילא הצהיר שפחות חשוב לו בשלב הזה של הקריירה (בטח ביחס לרווח שיצא לו מהיעד הבא שלו).

Cade Foster

New member
לא רואה איך השוני המקצועי משחק תפקיד פה

ראסל בסוף עונת הMVP היה שנה לפני תום החוזה, ובבירור לא היה סביבו צוות מסייע מספיק טוב על מנת שיוכל להתמודד על האליפות כפי ששחקן ברמתו אמור. המצב עם דייויס לא שונה.
&nbsp
פרסטי הלך אול אין, הביא את פול ג'ורג' בטרייד וזה שכנע את ראסל לחתום מחדש. איך אתה יודע איך ייראה השוק בקיץ? אולי הפליקנס יצליחו לארגן טרייד עבור עוד כוכב ממורמר שיבקש טרייד, ויצוותו לדייויס והולידיי צלע שלישית, מה שישנה את כל התמונה?
&nbsp
אם דייויס החליט לעזוב ויהי מה אז כמובן שהדיון הזה לא רלוונטי, אבל אני מניח שאם דבר כזה היה קורה כבר היינו יודעים מזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לפי הדיווחים, זה בדיוק מה שדיוויס החליט לעשות

הוא גם אמר לא מזמן שכל מה שהוא רוצה זה לשחק בקבוצה תחרותית ושכסף זה לא העניין כשהוא מבהיר לפליקנס שסופר מקס לא יהיה מה שישכנע אותו להישאר.
העלתי את הדיון הזה בעבר ואני עדיין לא מבין איך זה שאף שם של כוכב גדול לא נקשר עם הקבוצה הזאת למרות הנוכחות של דיוויס.
הרי ברור שאם הם מחתימים את דוראנט או קוואי, יחסי הכרוכות בליגה משתנים ברגע אחד אבל משום מה נראה שזה אפילו לא משהו שעומד על הפרק.
יודע מה? אפילו שיביאו את כרמלו. זה כנראה עדיף ממה שקורה אצלם עכשיו.

Cade Foster

New member
לפי דיווחים של מי?

לא מעניין אותי דיווחים, מעניינות אותי עובדות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז עובדתית הוא אמר שהכסף לא ישכנע אותו להישאר

אני לא יודע אם הוא רמז לכך שהוא מוכן להתפשר בשכר אם יביאו כוכב נוסף לידו או להיפך.

Krit123

Well-known member
ההבדל בינו לבין ראסל

לא זכור לי שהוא הביע רצון לעזוב, הוא שחקן שיותר קל לבנות סביבו מבחינת סגנון (על כל חסרונותיו), והוא יותר עמיד מ-AD. הוא זכה ב-MVP והוביל את הקבוצה לפלייאוף בעונה הראשונה שלו 'לבד' והטראק רקורד שלו מאוד מוצלח.

יותר סביר שאותו כוכב ממורמר יגיע לשוק גדול ויפגע ביכולת להתמקח (קבוצה אחת פחות שמעוניינת או לחילופין יש לה פחות נכסים להציע לאחר מכן). באמת אי אפשר לדעת ואני לא פוסל את זה, אבל לתרחיש החיובי שאתה מתאר הפליקנס מחכים כבר 5 שנים בערך.. עוד שקראו להם בשם הקודם. אם כוכב לא רצה להגיע עד עכשיו, אני לא רואה את זה קורה לאחר עונה שככל הנראה תסתיים ללא פלייאוף ועם היכרות של הנסיבות (AD חתם עם הסוכן של לברון והצהיר שכסף זה לא העניין).
זה יכל גם לעבוד הפוך, אולי חלקים בחבילה המסתמנת יהפכו עד אז להיות Untouchable ויעדיפו להביא אותו ללא תמורה בקיץ, ואז הפליקנס בכלל נדפקו..

אם כבר אנחנו מסכימים לגבי הדינמיות של הליגה, דווקא ברוח הדברים שווה להסתכל על האפשרות השנייה, מה אם קוזמה מתגלה כטוביאס האריס משופר? (לצד אחרים) מה אם ג'יילן בראון הופך להיות אולדיפו 2.0? אם הם עושים מהלך העונה אז הם גם יפנו לקורס טנקינג מזורז ויקבלו בחירה גבוהה יותר בדראפט (לא משמעותית, אבל בכל זאת..)

Cade Foster

New member
השאלה היא באיזו פלטפורמה דייויס הביע רצון לעזוב

גם אוקלהומה לא הצליחה להביא אף כוכב בפרי אייג'נסי או דרך טרייד עד שפרסטי הוציא לפועל את הטרייד המדובר. כל השחקנים הגדולים ששיחקו שם עד ג'ורג' הגיעו כולם דרך הדראפט. גם ג'ורג' עצמו לא ממש הציב אותם בראש רשימת המקומות שהוא מעוניין להגיע אליהם.
&nbsp
יכול להיות שמה שהפליקנס צריכים זה חרב על הצוואר כדי להתחיל להזיז דברים, בדיוק החרב שהייתה על הצוואר של פרסטי לפני שנה וחצי.

rapgamer4ever

New member
ההבדלים המרכזיים בין הסיטואציה של ווסטברוק לדיוויס

1. לאוקלהומה היו נכסים שלפליקנס אין. הת'אנדרס תמיד החזיקו בחבר'ה צעירים עם ערך טרייד חיובי. ניו אורלינס כבר העבירו את כל הנכסים שלהם בטריידים קודמים.
&nbsp
2. מזל. הסיטואציה של פול ג'ורג' נפלה משמיים על הת'אנדרס. יש מעט מאוד שחקנים בקליבר כזה שמעוניינים לעבור בטרייד, ככה שקשה להסתמך על דבר כזה. אפילו אם מתרחשת סיטואציה כזאת שכוכב מחפש לעבור, אנחנו חוזרים לנקודה 1 ובה אין ממש לפליקנס מה להציע.
&nbsp
אני מסכים שווסטברוק הפגין יותר יציבות מ-AD ביכולת להוביל קבוצה מוגבלת לפלייאוף אבל יש גם הבדלים באופי ביניהם. ווסטברוק רכב על הגל ש-KD בוגד והוא הנאמן מביניהם. דיוויס כבר בשלב הזה משחרר רמיזות שהוא לא ישאר בקבוצה.

Cade Foster

New member
ממש לא בטוח שלאולדיפו היה ערך טרייד חיובי

הוא היה שחקן בינוני לכל היותר שחתום על אוברפיי. סאבוניס היה רוקי לא מוצלח במיוחד, בערך כמו מאליק מונק בתחילת העונה. אין לי מושג מה גרם לפריצ'רד להבין שיש בהם משהו שכולם חוץ ממנו לא ראו, הטרייד הזה הוא סוג של נס.

דווקא לפליקנס כרגע נראה שיש כמה נכסים מעניינים. מירוטיץ' ורנדל למשל, יחד עם הבחירה שלהם יכולים להוות בסיס לחבילה די אטרקטיבית שיכולה להנחית אולסטאר בניו אורלינס.

2. מההתרשמות שלי זה דווקא עניין שקורה כמעט מידי קיץ. קיץ שעבר גם ג'ורג', גם קיירי וגם פול החליטו לכפות על הקבוצה שלהם טרייד. גם ניו אורלינס בעצמה הנחיתה את קאזינס. העונה אלה היו קוואי ואחריו באטלר. בעבר הקצת יותר רחוק כמובן זכור המקרה של קווין לאב. בקיצור, זה ממש לא אירוע נדיר כפי שאתה מציג את זה. מה שצריך זה קצת ביצים לשגר הצעה מעניינת. לעמוד קפוא במקום כמו שניו אורלינס בדרך כלל עושה זה המתכון לאבד שחקן כמו דייויס.

כל עוד לא שמעתי עדיין את AD אומר בעצמו שהוא רוצה החוצה, אני לא מאמין לכלום. כמובן גם קיימת האפשרות לחתום על חוזה קצר שיהווה מעין הארכה עבור הפליקנס.

rapgamer4ever

New member
הטרייד היה שנוי במחלוקת אבל לאוקלהומה היו נכסים

הם מצליחים לפתח את הצעירים שלהם ולהפוך אותם לנכסים. למשל הם היו יכולים למסור את סטיבן אדאמס במקום אולדיפו, אם זה מה שאינדיאנה הייתה רוצה.
&nbsp
גם שאר הכוכבים שמצאו בית חדש- קיירי, קוואי, באטלר- הם הגיעו לקבוצות שיש להן מה להציע בתמורה.
&nbsp
אני באמת לא רואה איזו חבילה ניו אורלינס יכולה להציע כרגע שתנחית לה כוכב. רנדל ומירוטיץ' הם שני חוזים נגמרים. הפרוספקט הצעיר היחיד שהיה להם (הילד) כבר נשלח בטרייד על קאזינס.
למעשה יש סיכוי שהפליקנס היו מצליחים להביא אחד מהכוכבים הנ"ל, אם הייתה להם חבילה אטרקטיבית כדי להיכנס לדיון. אני לא מזהה חבילה כזאת כרגע.

Cade Foster

New member
אילו נכסים היה מדובר בטרייד של ג'ורג'?

אולדיפו הוא לא נכס שהם פיתחו, הוא היה בדיוק אותו השחקן מאורלנדו, אולי פחות טוב, וחתום על 21M לעונה. סאבוניס באינדיאנה מראה שבאוקלהומה אפילו לא היו קרובים לפתח אותו נכון. אדאמס? בחייך, אפילו בצחוק לא היו מעבירים אותו.
&nbsp
לגבי מירוטיץ' ורנדל אני מקבל את ההערה, זה כנראה לא יספיק לשחקן טוב.

rapgamer4ever

New member
לא ברור לי מה הקייס שאתה אומר

שאפשר להביא אולסטאר בטרייד מבלי שיש לך נכסים לתת בתמורה?
&nbsp
מבין כל הכוכבים שעברו בשנים האחרונות אוקלהומה הייתה הכי רזה בנכסים, אבל בכל זאת מלאה יותר מניו אורלינס. אדאמס היה נכס ואני לא יודע למה אתה כזה משוכנע שהוא untouchable. סאבוניס היה נכס. מסתבר שבעיני אינדיאנה גם אולדיפו היה נכס (אני מסכים איתך שבהתחשב בחוזה הוא לא). אפילו את קמרון פיין הת'אנדרס הצליחו למכור בתור נכס. ואם נלך שנה אחורה, גם את איבאקה הם ידעו מתי להעביר.
&nbsp
לניו אורלינס אין מה לתת. הם השתמשו בנכסים שצברו בטרייד על קאזינס. עכשיו יש להם שני שחקני גרעין (AD והולידיי), שני שחקנים טובים על חוזה נגמר (רנדל ומירוטיץ') והרבה זבל מסביב על חוזים מנופחים.

rapgamer4ever

New member
מעניין, לואו דיבר על טרייד כזה בפודקאסט שלו

קונלי תמורת חוזים נגמרים מאינדיאנה. טען שממפיס אומרת לא, וכנראה שלא יספיק גם אם תוסיפו את הולידיי ובחירת דראפט מהשנה. אני חושב שזה כן עשוי להספיק.

למעלה