אז קונלי וגאסול סוף סוף על הטרייד בלוק

Cade Foster

New member
אז קונלי וגאסול סוף סוף על הטרייד בלוק

ועם הטרייד דד ליין שמתקרב, אני אומר שזה זמן מתאים לשרשור טריידים אחרון לעונה זו.

אז הנה כמה משלי כולל שני השמות החדשים:
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8ykevz5
חיפשתי לגאסול קבוצה תחרותית יותר, כזו שיוכל להרים קצת את התקרה שלה והקליפרס שכרגע מסתמנת כאנדרדוג במאבק על הפלייאוף היא כזו. הם מוותרים על שתי חתיכות לא חשובות בפאזל (גאסול שדרוג על פני גורטאט בכל פרמטר), הבונוס שממפיס מקבלת הוא SGA שנותן עונת רוקי טובה. מהלך כזה ייאלץ כנראה את ממפיס להזיז את וויליאמס לחמישייה (בכל זאת צריך מישהו שיודע ליצור) אבל בסך הכל התקרה של הקליפרס גבוהה יותר והפיירול של ממפיס נהיה קטן יותר.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydydla6y
הטרייד הזה משום מה לא נפתח לי אז למקרה שזה יישאר המצב: קונלי לדטרויט תמורת רג'י ג'קסון,לנגסטון גאלווי ועוד חוזה מינימום של שחקן שכבר הספקתי לשכוח את שמו והטרייד לא עובר בלעדיו.
על פניו ממפיס מפסידה בטרייד הזה, אבל האמת היא שבשלב הזה של הקריירה שלו קונלי הוא לדעתי נכס שלילי. הוא בדעיכה, והוא הולך להרוויח 90 מיליון דולר ב3 העונות הקרובות. מה שממפיס מרוויחה כאן זה הקלה עצומה בפיירול (ג'קסון חתום על 34 לשנתיים, גאלווי על 14 לשנתיים). דטרויט? שמות גדולים עם חוזים גדולים עוד יותר זה לא דבר חדש, אז זו ההזדמנות שלהם ללכת אול אין עם מה שבנו. קונלי, גריפין ודראמונד זה טריו שאמור לשים אותם בקלות בפלייאוף ואם דברים יתחברו כמו שצריך, אולי אפילו אפסט בסיבוב הראשון. אם זה לא יתחבר כמו שצריך זה קטסטרופה של ממש, הם יהיו מחויבים ל87 מיליון דולר לעונה רק על הטריו הזה בכל אחת מ3 השנים הבאות. בכל מקרה, יהיה מעניין אצלם.

והנה טרייד אחד שהוספתי וממש הייתי רוצה שיקרה, אם כי מדובר בפנטזיה:
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybaf5hu9
השאלה הרלוונטית כאן היא האם שארלוט מעוניינת לחלק חוזה מקסימום לקמבה ווקר. שימו לב לפיירול שלהם: באטום 72 ל3, ביומבו 34 ל2, וויליאמס 28 ל2, זלר 27 ל2. חוזה מקסימום לקמבה ווקר אומר לקבור את הפרנצ'ייז הזה באזור של 7-10 במזרח להרבה זמן. מכיוון שהוא נכנס לחצי שנה אחרונה בחוזה, ערך הטרייד שלו לא גבוה מידי. מה שהם כן מקבלים זה חוזה נגמר באותו השווי + רוקי מוכשר ששיחק מעולה בדקות שקיבל ובשארלוט יוכל אפילו להתקדם לעמדת הרכז הפותח (או מחליף של פארקר). אינדיאנה מקבלת את הסקורר הנוסף לצד אולדיפו שהייתה צריכה ועל הדרך נפטרת מטייריק שלא עמד בציפיות. קוליסון יזוז לעמדה 2 ויירד לספסל כמחליף של אולדיפו. התקרה עולה.

rapgamer4ever

New member
הטריידים שהצעת

1. מול הקליפרס: לדעתי הקליפרס מסרבים משני טעמים.
הראשון- ערך הטרייד של SGA גדול משל מגאסול. גילגס-אלכסנדר בעונת רוקי חיובית, יש לו עוד 3 שנים בחוזה במחיר מצחיק, אפשר להעריך שיהיה שחקן חמישייה פרודוקטיבי.
גאסול בן 34 במגמת דעיכה, יש לו עוד איזה שנה-שנתיים טובות בקריירה. זה לא שהקליפרס מחפשים לנצח כאן ועכשיו בכל הכוח.
הסיבה השניה- הקליפרס מעוניינים לרדוף אחרי הפרי אייג'נטס הגדולים ביותר בשוק בקיץ הבא- דוראנט וקוואי. גאסול צפוי להרוויח 25 מיליון בעונה הבאה ולחסום להם את האפשרות הזאת.
&nbsp
2. מול דטרויט: מסכים איתך שממפיס מפסידה כאן.
יתכן שערך הטרייד של קונלי אכן שלילי, אבל הם מקבלים בתמורה שחקנים הרבה פחות טובים ממנו שגם יושבים על חוזים רעים. לדעתי אם ממפיס יחפשו להעביר את קונלי תמורת חוזה נגמר, יהיה מי שיקח.
&nbsp
3. ארון הולידיי לא מספיק אטרקטיבי, אין מה לעשות.
אולי במקום להביא את ווקר, טרייד בסגנון שהצעת יכול לעבוד תמורת קונלי. לאינדיאנה יש המון חוזים נגמרים ואין בעיה להשוות משכורות. כנראה שממפיס תרצה בכל זאת לקבל משהו מעבר.

Cade Foster

New member
אז ככה

1. לקליפרס יש מקום ליותר מחוזה מקסימום אחד. בהנחה שקוואי ודוראנט לא מתאמים ביניהם להגיע ביחד לאותה הקבוצה, הטרייד הזה משרת את המטרה הזאת. לא קוואי ולא דוראנט יתחייבו לקבוצה שהשחקן הכי טוב בה חוץ מהם הוא... לו וויליאמס? אני מעריך שאם יצטרכו, הם יוכלו להעביר גם את החוזה הנגמר של גלינארי שתופס את רוב הנפח בפיירול שלהם.
&nbsp
2. מאוד קשה למצוא חוזים נגמרים בסך של 30 מיליון דולר (או קרוב לזה, לא יודע מה הCBA החדש אומר). גם חוזים שנחשבים רעים הם לרוב חוזים בסגנון 18 לעונה כמו טימופיי מוזגוב או ביסמק ביומבו. אם יש לך אופציות יותר מעניינות, שוט

&nbsp
3. רוקיז שנותנים עונה יותר טובה מהולידיי לא יעברו תמורת קמבה, לא רואה מצב כזה. אפילו אם תמצא אחד כזה, לא סביר שהוא מגיע מקבוצה שצריכה רכז (לרוב הקבוצות כבר יש רכז בקאליבר של קמבה ומעלה). האופציות כאן הן לא רבות, השאלה היא האם שארלוט מעוניינת לצאת מפה עם משהו או לאבד את קמבה בחינם בהנחה שהיא לא רוצה לשלם לו הרבה כסף.
&nbsp
קונלי שחקן שאני מאוד אוהב ולדעתי גם מתאים לאינדיאנה, אבל החוזה שלו פשוט הופך את העסק ללא שווה. כדי להביא אותו נצטרך לוותר על שחקנים מאוד חשובים (כנראה לפחות אחד מבין בוגדנוביץ' ויאנג), והחוזה שלו חוסם לנו אפשרות להתחזק בטווח הקצר כשבאופק גם אולדיפו וסאבוניס ידרשו צפונה מ20 מיליון לעונה בקיץ 2020. אם יהיו לנו זכויות בירד על קמבה זה ייתן לנו חצי שנה לבחון את התקרה של הקבוצה (שאמורה לעלות משמעותית, בכל זאת אנחנו מדברים כאן על קמבה תמורת טייריק...) ולפי זה להחליט אם אנחנו מעוניינים לשלם מס ולחדש לכל המרכיבים החשובים.

rapgamer4ever

New member
תשובה

1. לקליפרס יש מקום לשני חוזי מקסימום אבל אחד המקומות צפוי להתמלא ע"י חידוש חוזה לטוביאס האריס. בנוסף אליו יש לקליפרס מקום להחתים פרי אייג'נט גדול אחד, בשאיפה שזה יהיה קוואי או דוראנט. עם גאסול אין להם מקום כזה.
&nbsp
2. קבוצות שיכולות להעביר חוזים נגמרים בסך של 30 מיליון דולר: מילווקי, קליפרס, דנבר, ברוקלין, יוטה, ניקס, שיקאגו, לייקרס, אטלנטה, אינדיאנה, דאלאס, פיניקס, סקראמנטו.
לכל אחת התכניות והצרכים שלה אבל לדעתי יש מספיק קבוצות שיכולות לשקול לחיוב טרייד של קונלי תמורת חוזים נגמרים. אינדיאנה היא אחת מהן.
&nbsp
3. שארלוט במירוץ לפלייאוף. אפילו אם היא תאבד את קמבה בחינם, התמורה של ארון הולידיי לא שווה לה בשביל לוותר על הסיכוי לפלייאוף.
&nbsp
לדעתי שארלוט תרצה להשאיר את קמבה. אבל גם אם לא, היא יכולה להשיג טרייד יותר אטרקטיבי בטווח הקצר. או לנסות להחתים אותו בקיץ במטרה לסחור בו בהמשך. במקרה הכי גרוע היא תאבד אותו בחינם, שזה לא שונה בהרבה מלקבל את ארון הולידיי.

Cade Foster

New member
מה הסיבה שהקליפרס עדיין לא האריכו להאריס אם ככה?

האריס להערכתי זה תוכנית ב', הם יוותרו עליו אם זה אומר ששני שחקני מקס יחתמו.
&nbsp
ברוקלין, ניקס, שיקגו, אטלנטה, פיניקס, סקרמנטו, דנבר וכנראה גם הלייקרס - מה יש לקבוצות האלה לעשות עם קונלי? זה בין השחקנים האחרונים שקבוצות מהסוג הזה היו מסתכלות עליהם.
&nbsp
דאלאס, אינדיאנה, יוטה - השחקנים שמסיימים חוזה פשוט לא יעברו תמורת קונלי, זה דיל גרוע לא משנה איך תעצב אותו.
&nbsp
למילווקי באמת ניסיתי לשדך אותו בהתחלה וזה לא כל כך הלך אבל בגלל שהיל לא יכול לעבור בטרייד בשבועיים הקרובים, נראה מה אפשר לעשות אחרי זה. בכל מקרה הם לא יוותרו על מידלטון או בלדסו כדי להביא את קונלי.
&nbsp
קליפרס אפשרית כמובן כי יש לה ים של חוזים נגמרים אבל היא יכולה להביא בטרייד רק אחד מבין גאסול וקונלי

&nbsp
גם לדעתי שארלוט תרצה להשאיר את קמבה. אני חושב שאתה ממעיט בערך של הולידיי, לצערי תהיה לך האפשרות לראות בעצמך עד סוף העונה

rapgamer4ever

New member
כי צריך לדסקס את החוזה שלו

האריס הוא לא מסוג השחקנים שאתה מציע להם מקסימום בלי לחשוב פעמיים. יהיה משא ומתן בין הצדדים, שברוב המקרים מתבצע בקיץ.
בכל מקרה זה לא משנה האם האריס הוא תכנית א' או ב'. החוזה של גאסול יחסום מהקליפרס אפשרות להחתים שם גדול בפרי אייג'נסי. או שיאלץ אותם לוותר על האריס, וזה לא כדאי.
&nbsp
באמת לא כל הקבוצות צריכות את קונלי אבל יש מספיק שכן. פיניקס החתימה את אריזה בקיץ וחסר לה רכז, היא כן מועמדת בעיני.
יוטה יכולה להעביר את רוביו ואקסום- מה הבעיה? או את רוביו ופייבורס אם הם מעדיפים.
אינדיאנה- יש לכם מלא חוזים נגמרים. קוליסון, טייריק, קורי ג'וזף, אוקווין. כל אחד מהם expendable בטרייד שיביא את קונלי.
דאלאס- יכולים להעביר את דאנדרה שבכלל לא בטוח אם הוא בתכניות שלהם להמשך.
מילווקי- יש את החוזה של היל וגם לא הייתי פוסל להעביר את בלדסו.
&nbsp
&nbsp
אין לי משהו נגד ארון הולידיי. אולי הוא יהיה שחקן טוב, אבל כרגע ערך הטרייד שלו בערך כמו בחירת סיבוב שני. זה לא centerpiece תמורת קמבה אפילו בסיטואציה הנוכחית.

Cade Foster

New member
נראה שיש פערים באיך שאנחנו מעריכים ערך טרייד של שחקנים

את בלדסו לא הייתי מעביר תמורת קונלי אפילו סטרייט אפ, כמובן שלא הייתי מוסיף גם את היל. לקונלי אמנם יש מה לתרום לשאיפות של מילווקי אבל החוזה שלו פשוט לא שווה את זה, לא מדובר רק באוברפיי אלא גם בבעייתיות שתיווצר עם החוזים החדשים למידלטון וברוק לופז (שאין למילווקי זכויות בירד עליו).
&nbsp
גם יוטה - הבעיה היא שערך הטרייד של רוביו ואקסום/פייבורס פשוט גבוה יותר מזה של קונלי.
&nbsp
מאינדיאנה תשכח, אין רבע סיכוי שזה יקרה. אף אחד לא הולך לזרוק חצי קבוצה שרצה יפה מאוד ביחד כדי להביא אוברפיי אחרי פציעה קשה.
&nbsp
לא רואה סיבה שקבוצה בבנייה מחדש (כמו דאלאס ופיניקס) תרצה את קונלי אצלה ברוסטר.
&nbsp
לגאסול דווקא כן יש ערך טרייד (בעיקר בגלל שהחוזה שלו יותר הגיוני). אני פשוט חושב שעל מנת שדוראנט או קוואי יבואו אתה צריך להראות תחרותיות מסוימת. קשה לי לראות את KD מצטרף לקבוצת לוטרי (אלא אם כן הוא מתאם עם קוואי על יעד משותף, מה שעוד יותר קשה לי לראות). יש מספיק אופציות להתחזק גם מבלי שיהיה לך כסף מתחת לתקרה - למשל אם דוראנט מחליט שבא לו ללכת לקליפרס אבל אין מקום מתחת לתקרה אז הוא יכול לארגן S&T ולשלוח את גלינארי לגולדן סטייט (הווריורס יעדיפו את האופציה הזאת, כי אין להם שום דרך אחרת להתחזק), אם לא אז בשנה האחרונה של החוזה שלו אני בהחלט רואה קבוצות לוקחות את החוזה שלו בתמורה לבוטנים/בחירת סיבוב שני. אבל גרעין תחרותי אתה חייב שיהיה לך כדי למשוך שחקנים כאלה.

88nothing

Active member
גם לי יש כמה

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yancrxfa 
ממפיס מקבלת אול סטאר חתום ל 5 שנים(בחוזה ענק).
קונלי בוושינגטון יכול להתאים מאוד ליד ביל.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8de7d82 
גאסול לשארלוט תמורת ביומבו ומליק מונק

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8dzl9l7 
גאסול ואנדרסון לפליקנס תמורת היל, מורוטיץ ואוקפור

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ya73w2gr 
גאסול לליקרס תמורת:
KCP, לאנס, וואגנר ובונגה.
משדרג את הלייקרס ומאפשר טרייד המשך על אחד הגבוהים הנוספים.

88nothing

Active member
הנה אחד גדול

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8lkyvks 

ממפיס:
מוותרים על גאסול, קונלי, כספי וג'מייקל גרין.
מקבלים: כלום ושום דבר + קצת לוק קנארד והגבוה הצעיר מפורטלנד
+ בחירת סיבוב 1 מיוסטון השנה ועוד 1 סיבוב 2 שנה הבאה.

טוב לממפיס כי: כל החוזים שמקבלים עם לשנתיים במקום ה3 של קונלי.
הם ניהיהם מאוד גרועים ככה שישמרו את הבחירה שלהם השנה וסביר להניח שגם שנה הבאה.
שנה הבאה יהיו להם המון חוזים נגמריכם לשכור בהם.

דטרויט:
מקבלים את קונלי ומוריס קריס
נותנים את: ג'קסון, גלוואי, קנארד ורובינסון.

למה זה טוב לדטרויט: משדרגים את ג'קסון בקונלי בלי לתת כלום.
גם ככה יש להם חוזים רעים ל3 שנים בלי גמישות, אז עוד אחד.

יוסטון:
נותנים: נייט, כריס, וננה
מקבלים: גאסול וכספי.

טוב ליוסטון כי: אין להם גבוה נורמלי מלבד קאפלה, ועכשיו יהיה להם.
כספי שחקן שמיש בסגל של יוסטון, כריס ונייט ממש לא אז הם מוסיפים גם עומק.
התקרה שלהם מלאה גם ככה שנה הבאה, אז עדיף כבר לשלם לגאסול מאשר לנייט וננה.

פורטלנד:
מקבלים ג'מייקל גרין ורובינסון
נותנים את: הגבוע הצעיר ולנארד. + בחירת סיבוב 2 ב 2021 לממפיס

טוב לפורטלנד כי: חוסכים כסף שנה הבאה וקצת השנה.
משדרגים את עמדת הגבוה המחליף.

DRORIKO8

New member
לגבי הצמד חמד

אני חושב שלהגיד שהבעיה זה שהם לא משחקים בקבוצה תחרותית זה לעשות להם הנחות. ממפיס לא תחרותית הרבה בגללם. הם אלה שהיו אמורים להנהיג אותה ולקחת אותה לפליאוף, אבל קצת אחרי פתיחת העונה המבטיחה הם התאיידו. לי אישית זה חבל כי כספי נותן את אחת העונות הטובות שלו, אם לא הטובה ביותר, חבל לי שגם אותה הוא יסיים בלי פליאוף(שזה לא מוריד כמובן מהכבוד העצום שהוא ראוי לו).

למעלה