משחק מוקדם מעניין היום

Cade Foster

New member
משחק מוקדם מעניין היום

פילדלפיה - אוקלהומה
המשחק נגד אינדיאנה היה הראשון מתוך 11(!!) משחקים של פילי נגד קבוצות עם מאזן חיובי. הפעם הם מארחים את אוקלהומה שנמצאת בכושר מזעזע.

מאוחר יותר:
שארלוט - פיניקס - לחובבי היורוליג
דטרויט - סקרמנטו - הקינגס 2.5 משחקים לפני הפיסטונס, אבל דווקא המארחים הם אלה שנמצאים הרבה יותר קרוב למקום בפלייאוף נכון לעכשיו. עוד קייס לשינוי שיטת הפלייאוף.
אינדיאנה - דאלאס - גם אינדיאנה כמו פילדלפיה נהנתה מלו"ז קל, זה אחד המשחקים האחרונים שהיא תשחק העונה מול קבוצה במאזן שלילי. באינדיאנה מציינים היום את הBasketball day (כן, יש דבר כזה).
אורלנדו - מילווקי
אטלנטה - בוסטון - ההוקס בתקופה האחרונה מראים שהם מסוגלים לעקוץ כל יריבה שתזלזל בהם, מוקש רציני לסלטיקס.
טורונטו - ממפיס - הבאנקר של היום.
שיקגו - מיאמי - הבולס בטנקינג עצבני, גם וונדל קרטר ייעדר עכשיו תקופה ארוכה בגלל ניתוח שעבר.
יוסטון - לייקרס - הלייקרס עדיין בלי לברון, הרוקטס עדיין בלי חצי קבוצה אבל עם הארדן שמנצח משחקים לבדו.
דנבר - קליבלנד - עוד באנקר.

Cade Foster

New member
אוקלהומה היא רשמית הקבוצה הכי מטומטמת בכל הזמנים

כל מה שקרה החל מיתרון 111-107 זה פארודיה אחת גדולה של קבוצה בלי שכל.

Cade Foster

New member
בלי שכל אבל עם טונות של מזל

אבל אני חייב לומר, באטלר לא נגע בג'ורג' בשלשה האחרונה. לא שזה שינה את התוצאה הסופית.

השיפוט, כבר כמעט נמאס לומר את זה, זה הדבר הכי נוראי שיש בליגה הזו, המכה ה11. אני לא מבין למה בכל פעם ששחקן חודר לסל ומועד לתוך השומר שלו זה חייב להיגמר בעבירה של המגן. הם אשכרה החליטו שאי אפשר לשמור בליגה הזאת, שחקן הגנה צריך לעמוד כמו פסל כדי לא לקבל שריקה.

גם העבירה השישית הסופר מפגרת של ווסטברוק על אמביד שאיפשר לו 3 זריקות - לא בטוח בכלל שנגע בו. אבל כמה אידיוט אתה צריך להיות לעשות קונטסט לשלשה של אמביד כשיש לך 5 עבירות. בכלל כל הפעמים האלה שאמביד עושה pump fake ומקפיץ את השומר שלו ואז חודר כל הדרך אל הדאנק, אני לא יכול שלא לתהות מה גורם לשחקנים לכבד קליעה של שחקן של 31% מחוץ לקשת.

FrecCo

Member
קצת מתאזן עם זה שאף אחד לא נגע באמביד בזריקה שלו ל-3

Cade Foster

New member
באף הילוך חוזר לא הצלחתי להבחין אם הוא נגע או לא

אבל אני בהחלט לא אופתע עם זו עוד שריקה מומצאת.

fatnoam

Active member
זה לא אוקלהומה מטומטמת, זה ראסל

מההחלטה האישית שלו לעשות האק א בן סימונס, עד לכל מה שבא אחריה, כולל העבירת תוקף המטורפת שלא שרקו לו.
&nbsp
ראסל הזה פשוט מטומטם, ועוד לכפות את הטפשת במשחק שג׳ורג׳ חם ורק צריך לצייר תרגיל וללכת אליו... ניצחון גדול של אוקייסי, לא בזכות האויל המשריש. רק מראה שטריפל דאבל זה לא הכל בחיים...

Cade Foster

New member
לא יודע אם זו הייתה החלטה אישית שלו

סימונס היה לדעתי 0 מ4 או 1 מ4 לפני כן, לא רעיון יותר מידי רע לשלוח אותו לקו. את דיאנדרה ודראמונד כבר לא שולחים לקו כי הם השתפרו, נראה שהגיע התור של סימונס לעבוד קצת על העונשין שלו אם לא בא לו להיות השחקן היחיד בליגה שנשלח לקו במתכוון. דווקא את הזריקות כתוצאה מההאקינג הוא קלע, התחלה טובה.
&nbsp
אגב גם ג'ורג' לא היה כזה חם רוב המשחק, ישב על 33% מכל הטווחים במשך 3 רבעים אבל רבע אחרון גדול שלו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הארדן משתלט על המשחק ומנצח את הלייקרס

48 נקודות לאיש עם הזקן בניצחון בהארכה.
המספרים שלו העונה זה חתיכת דבר הזוי.
&nbsp
אגב, לונזו בול נפצע בקרסול ונסחב לחדר ההלבשה.
כנראה שהוא יחמיץ תקופה מסוימת ועם הפציעות של לברון ורונדו, הלייקרס תקועים ללא מוביל כדור.

Krit123

Well-known member
כבוד להארדן שלא הכריח 50

היו לו כמה הזדמנויות והוא החליט להרפות, די מפתיע..
אגב קנת' פאריד בדרך לרוקטס, הוא יוכל לתת מה שציפו לקבל ממרקיז כריס, עוד החתמה יפה. יוסטון מחפשת טרייד על כרמלו בשביל לפנות לו מקום ברוסטר

Cade Foster

New member
אני לא יודע עד כמה פאריד רלוונטי עדיין

ברוקלין באופן מפתיע לא עושה טנקינג העונה וגם שם אין לו מקום, למה שביוסטון יהיה?

Krit123

Well-known member
זה עניין של התאמה

גם אוסטין ריברס היה על סף אירלבנסי, הוא לא מצא מקום בוויזארדס שהיא חלשה אפילו מברוקלין.. ביוסטון היו צריכים עוד מוביל כדור ששומר והוא עונה להגדרה.

אני לא יודע כמה הזדמנות הוא קיבל בנטס (יש להם כבר שני גבוהים עם סגנון דומה), הפר 36 שלו מאוד מחמיא והוא כבר מוכח בליגה בתור גבוה שיכל לעשות את מה שידרש ממנו ברוקטס, שזה לסיים מתחת לסל בפיק&רול+ריבאונד התקפה.
אגב זה לא שהוא היה רע בדנבר בזמנו, פשוט החליטו לתת את המקום שלו ברוטציה לפלאמלי ב-5 ולשחקנים עם טווח קליעה ב-4 מהספסל. אין שום הבטחה שהחיבור הזה יעבוד מן הסתם אבל אם יגיע רעב אין שום סיבה שלא יעזור להם, הוא יותר 'אפוי' ממרקיז כריס והרטנשטיין ופחות שחוק מננה, יש סיכוי סביר שזה יצא להם טוב

Cade Foster

New member
העניין הוא שהוא לא ברוטציה ואד דייויס כן

ואנחנו עוד חיים בתקופה שאמורה להיות תפורה על שחקן אנדרסייזד כמוהו כשמאמנים כבר לא מתביישים לשים אותם סנטרים. תכלס במה הוא שונה מאחד כמו מונטרז הארל? לא בהרבה, חוץ מהקטע הזה שהאחרון עושה הגנה.

Krit123

Well-known member
הוא היה סוג של מונטרז הארל באמת

לא הבנתי למה זה שדיוויס והארל עדיפים עליו ימנע ממנו להיות טוב ביוסטון. שוב, בהזדמנויות שקיבל לפחות סטטיסטית הוא סיפק את הסחורה בנטס (כמעט אותם מספרים כמו דיוויס בחצי מהדקות) והיה בסדר בדנבר, זה לא שחווה ירידה דרמטית ביחס לתפוקה שמצפים ממנו ביוסטון. הוא יכל להיות סביר בהגנה, לא זוכר אותו בתור אסון.. והוא יהנה מנוכחות של פליימייקר אדיר.

אפשר גם לנפח את הכישלון של ריברס בוושינגטון השנה, אבל הסיטואציה ברוקטס התלבשה לו והוא חזר לעצמו. בשביל 15-20 דקות ובעיקר אחרי שקאפלה יחזור הוא יכל להיות אחלה החתמה

rapgamer4ever

New member
גם אני חשבתי על זה

מעט מאוד שחקנים היו נמנעים מלקבל כדור וללכת אוטומטית לעונשין, כשיש להם 48 נקודות. להארדן היו מספר הזדמנויות שהוא לא כפה והשאיר לגורדון לקבל כדור עם יותר ספייס ולנעול את המשחק.

Anfield

New member
ניצחון חשוב מאוד של אוקלהומה

בתקופה כזאת מחורבנת לנצח משחק צמוד בחוץ נגד יריבה טובה זה חשוב. אולי זה יחזיר אותנו לעניינים.
פול ג'ורג' ממשיך את העונה האדירה שלו, את ווסטברוק בא לי לרצוח על השלשות אני לא מסוגל לראות את זה יותר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
בדיחה

הבן אדם עושה שם דאבל פסיכי לגמרי והשופטים שותקים.
השיפוט בליגה הזאת מתעקש לשבור שיאים חדשים של טיפשות בכל שבוע

fatnoam

Active member
מגיע לפיסטונס את השופטים האלה אם ככה הם שומרים בקלאץ׳

OrEl74

Well-known member
מנהל
ביננו

אני לא מצפה ליותר מידי בצד ההגנתי מקבוצה שהכוכב שלי זה בלייק גריפין
בטח לא במשחק שדראמונד לא משחק.
&nbsp

fatnoam

Active member
לא יודע אם זה קשור

אתה כמה שניות לסוף, יש שחקן עם כדור, כל מה שצריך זה שהוא לא יקלע סל... מה לעזאזל הם עושים שם שלושת הדבילים האלה? איך הוא הוציא זריקה (גם אם צעדים/דאבל אגב) בלי קונטסט בכלל?
&nbsp
חובבנות

למעלה