גולדן מתארחת אצל דנבר

איליה13

New member
גולדן מתארחת אצל דנבר

רבע ראשון הזוי עם 89 נק' ו 16 שלשות מתוך 24 ניסיונות לשלוש, בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה, הרבע מסתיים בתוצאה 51-38 לגולדן

OrEl74

Well-known member
מנהל
באופן כללי זה לילה משוגע בליגה

פילדלפיה קולעים 83 נק' במחצית הראשונה ו 149 במשחק ומביסים את מינסוטה ב 42 הפרש.
&nbsp
אינדיאנה מפרקים את פיניקס ב 33 הפרש.
&nbsp
מילווקי את מיאמי ב 38.
&nbsp
אטלנטה מסתפקים ב 16הפרש בלבד אוקלהומה וזה גם ההפרש הכי נמוך הלילה.
&nbsp
סוף רבע שלישי בין גולדן לדנבר, האלופה מובילה ב 29
&nbsp
הבולס מול הלייקרס מתחיל עכשיו ולא יפתיע אם גם זה יגמר בתבוסה אפילו בלי לברון.
&nbsp

איליה13

New member
אבוי להגנה של אוקלהומה

אטלנטה עם 142 נק' וזה שיא נקודות עונתי מבחינתם, שיפור של 9 נק' לשיא הקודם שהושג מול קליבלנד

Anfield

New member
תקופה רעה וגם חדשות גרועות על רוברסון

מאז שנואל הלך ההגנה נפגעה, אמנם הוא לא משחק המון דקות אבל יש בעיה כשאדאמס יוצא ואז כמו תמיד אצל אוקלהומה זה כבר יוצר מיינדסט של שכונה.
יש גם תקופה רעה בלי קשר לנואל. היום זה היה בדיחה, מיליארד הטבעות של אטלנטה. חוץ מהרבע ה3 התצוגה הייתה ביזיונית.
רוברסון, בהתחלה אמרו לנו שיחזור בנובמבר, זה נהיה דצמבר, זה נהיה פברואר ועכשיו לא ברור אם יחזור העונה. חרא.

Cade Foster

New member
משחק קל

עדיין מחכה לתפוס משחק שמצדיק את ההייפ מדווין בוקר. העונה זה כבר לא יקרה.

עוד מישהו שיהיה נחמד אם יחזור לעצמו מתישהו זה אולדיפו שסיים בחד ספרתי (7 אחרים סיימו בדו ספרתי, לא פעם ראשונה העונה שזה קורה) עם אחוזים מזעזעים וניהול משחק גרוע (לא בדקתי אבל לדעתי יחס אסיסטים-איבודים שלילי). בכל מה שקשור לקליעה הוא לקח צעד אחורה. למזלנו לא היה כלום בצד השני, וכשאני אומר כלום אני מתכוון לואקום מוחלט.

fatnoam

Active member
גולדן נתנו הצהרה

שימו לב אגב לקליי סטף ודוראנט שקלעו 31,31,27... אני זוכר שהיה איזה דיבור על זה שלברון ווייד ובוש קולעים מעל 25 כל אחד, אי אפשר לנצח את מיאמי... וול, גולדן סטייט לקחו את זה שלב אחד קדימה...

OrEl74

Well-known member
מנהל
היה ברור שהם משחקים ברבע הילוך

עכשיו הם רק מתחממים וביום שישי בוגי חוזר.
החצי השני של העונה שלהם הולך להיות מאוד מאוד מעניין

Krit123

Well-known member
קיבלנו בעיטה

אם אני לא טועה סיימנו עם איזה 6 שלשות ומעל 60% מהשדה ברבע הראשון, לשים 38 נקודות ולרדת בפיגור דו-ספרתי זה בדיחה רעה

קיבלתי סוג של ספוילר שזה בדרך כלל מבאס אבל הפעם הוא שימש כמעין מטרייה למבול הזה, אם הייתי רואה בלי לדעת הייתי מתחרפן..
דוראנט בשלב מסוים היה 8-8 מהשדה, קרי המשיך את הכושר מדאלאס (קלע 11 שלשות, הזכרנו את זה?) וגם קליי קם על הצד הנכון.
אם כבר להפסיד לג"ס ולקבל 90 נקודות משלושה שחקנים אני מעדיף שאלו יהיו דריימונד, איגי ולוני.. באמת, מבחינתי לפנות להם את הדרך לסל כל התקפה, להתרחק מהם כאילו יש להם עכברת, לייאפים ושלשות חופשיות כל המשחק - העיקר שהספלאש בראדרס לא יגעו בכדור

תירוצים: ההוא היה פצוע, ההוא לא 100% כשיר, משחק 7 ב-10 ימים וכן הלאה וכן הלאה

יוקיץ' היה נראה גמור ושיחק בהתאם, המשחק ההגנתי הכי חלש שראיתי ממנו העונה כולל בריבאונד (השתפר מאוד העונה). היינו כל כך לא חדים בכל מה שעשינו.. הפסד צפוי סך הכל, מסתכלים קדימה לעוד שני משחקי בית בימים הקרובים מול שיקאגו וקליבלנד, אם נפסיד אחד מהם יהיה על מה להתלונן. אחריהם יבואו סוף סוף כמה ימי מנוחה, מייחל לפגרת אולסטאר שממנה נחזור בריאים לגמרי.

אה ו.. מורי נתן אחלה משחק, אבל למה אתה מחלק כיפים לקהל בפיגור 13 אחרי שאתה חוטף 51 ברבע? מיותר

Cade Foster

New member
שיגע אותי מה שמורי עשה כשראיתי את זה בטופ10

אחרי שחטפתי 51 נקודות ברבע הייתי בועט איזה כדור לתקרה או משהו. מה הוא שמח?

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמעט נרדמתי בטופ 10

השדר הכי משעמם בהיסטוריה

למעלה