בואו נעשה פרסי אמצע-עונה אלטרנטיבים

Krit123

Well-known member
בואו נעשה פרסי אמצע-עונה אלטרנטיבים

אכזבת העונה האישית שלכם (שחקן/מאמן/קבוצה/מגמה):

הפתעת העונה:

תגלית העונה:

מהלך השנה עד עכשיו (הטבעות/חסימות/מה שבא לכם - צרפו סרטונים):

הרוקי שהכי התרשמתם ממנו (שהם לא דונצ'יץ'/אייטון):

המשחק הכי טוב שראיתם:

החתמת העונה:

מוזמנים להוריד/להוסיף קטגוריות

Krit123

Well-known member
עונה על הרוב

מגמה מאכזבת היא Freedom of movement rules, הדבר האחרון שהליגה הייתה צריכה זה להקשות עוד יותר על ההגנות.
בוסטון מאכזבת עד עכשיו, אני אישית ציפיתי ליותר מאל הורפורד. חשבתי שהוא ישמש כעוגן בשני צידי המגרש ויאזן גם את חדר ההלבשה, לרעש מאחורי הקלעים יש פוטנציאל יותר הרסני מיכולת חלשה במשחק כזה או אחר..

הפתעת העונה: דיארון פוקס והקינגס לוקחים בקלות, לא ראיתי את זה בא.. חשבתי שהם קבוצה לפירוק, ושהוא בפרט על גבול הבאסט

מהלך השנה עד עכשיו: דונובן מיצ'ל בסרטון

הרוקי שהכי התרשמתם ממנו (שהם לא דונצ'יץ'/אייטון): רודיאנוס קורוקס מברוקלין, ידיים אקטיביות בהגנה וזז ממש יפה בלי הכדור, משחק ממש טוב מאז שקיבל הזדמנות.

המשחק הכי טוב שראיתם: היו לג"ס כמה משחקים גדולים, זכור לי בעיקר מול יוטה, טורונטו וסאקרמנטו לא מזמן. גם לטורנטו היו כמה..

החתמת העונה: נראה לי ג'רבקו או ג'וליוס רנדל, אחד מהשניים

Cade Foster

New member
עונה

אכזבת העונה האישית שלכם (שחקן/מאמן/קבוצה/מגמה): שחקן - ג'ייסון טייטום ודונובן מיטצל חולקים את הפרס. במקום לקחת צעד קדימה בניהול המשחק הפכו לסוליסטים והתוצאות בהתאם. גם הייוורד ציפיתי שיחזור הרבה יותר טוב. כרגע נראה כמו אחד החוזים הכי גרועים בליגה. גם בוסטון נורא מאכזבת באופן כללי. 17 הפסדים זו כמות שחזיתי להם לאורך כל העונה, ובקושי עברנו את החצי.

הפתעת העונה: יש די הרבה שחקנים שפרצו. הזכרתי את הקראש שלי על קווין הרטר אבל הוא בסך הכל רוקי ומציאות בבחירות נמוכות זה משהו שקורה כל שנה. הזוכה שלי הוא סרג' איבקה שחזר להיות עוגן הגנתי באחת מקבוצות ההגנה הטובות בליגה דווקא אחרי שהתחלנו לקחת את הדעיכה העונתית שלו כמובנת מאליה.

תגלית העונה: מניח שרוקיז לא נחשבים, אז נלך על... מאליק ביזלי?

מהלך השנה עד עכשיו (הטבעות/חסימות/מה שבא לכם - צרפו סרטונים): כנראה השלשה של דונצ'יץ' שכפתה הארכה מול פורטלנד. אם אני באמת צריך לצרף סירטון כדי שתראו את זה בפעם הראשונה אז אתם לא במקום הנכון

הרוקי שהכי התרשמתם ממנו (שהם לא דונצ'יץ'/אייטון): ג'ארן ג'קסון כמובן, לדעתי מרשים יותר מאייטון בינתיים.

המשחק הכי טוב שראיתם: יוטה - גולדן סטייט מתחילת העונה משחק שנחקק לי בזיכרון. אבל יש הרבה משחקים טובים שלא ראיתי.

החתמת העונה: לברון ג'יימס, דא.

קטגוריה נוספת - אפשר להכניס גם את המהלך הגרוע של השנה. ההגנה של דטרויט מול הסלואו ברייק של סאבוניס (ההיפך מפאסט ברייק יעני) שנגמר בהטבעה באין מפריע מתחרה ראוי.

rapgamer4ever

New member
אהבתי את הבחירות שלך

בתור המשחק הכי טוב הייתי מזכיר את גולדן אצל טורונטו, ההוא שkd שם 50 מול איזה 40 של קוואי וטורונטו ניצחה בהארכה.

fatnoam

Active member
יאללה נו

אכזבת העונה: וושינגטון? אחרי רבע עונה הודיעו שכל הסגל היקר שלהם על ספסל הטריידים.
&nbsp
הפתעת העונה: דנבר כמובן. חשבתי שהם יהיו טובים, אבל מקום ראשון במערב של גולדן ושהארדן מתפרע באופן חסר פרופורציות לכלום?
&nbsp
תגלית העונה: מונטרז הארל. אהבתי אותו מהיום שהגיע לליגה. לא חשבתי שהוא יתפתח להיות כזה שחקן סופר משפיע. הייתי בטוח שהתקרה שלו זה קנת׳ פאריד. פאריד מעולם לא נתן עונה טובה כמו שהארל נותן (תחושה, לא בדקתי סטט).
&nbsp
מהלך השנה:
https://www.youtube.com/watch?v=YH_ZJuNfKGc
הכי התרגשתי בשבילו. הוא באמת אחד השחקנים הכי מרגשים ששיחקו בליגה לדעתי.
&nbsp
רוקי - אם לא דונצ׳יץ׳ אז טריי יאנג. מאליק מונק רוקי? אני מחבב אותו. או שמא זה היה מאליק ביזלי? כבר כל החדשים מבלבלים אותי. בקיצור אין לי מושג.
&nbsp
המשחק: קשה לי לשים את האצבע על אחד. ספרס מול אוקלהומה שהספרס היו 16-19 מהשלוש היה טוב. מילווקי גולדן היה טוב. המשחק שלוקה קלע את ה-11 האחרונות של דאלאס (ראיתי רק את הרבע האחרון, אבל זה היה עדיין מאוד מספק).
&nbsp
החתמת העונה: לברון בלייקרס? או שמדברים על משהו של אמצע העונה? כדאי אולי לדבר על זה אחרי חלון העברות הבא?
טורונטו עושים טרייד על קוואי, שבינתיים הוא השחקן הכי טוב בליגה שעבר בטרייד, זה כנראה החתמת השנה.

Cade Foster

New member
הארל שייך יותר להפתעה מאשר לתגלית

תגלית להבנתי זה יותר לשחקנים שלא הכרת קודם ופתאום משום מקום אתה מגלה שמדובר בשחקן NBA לגיטימי ופרודקטיבי. מעין רוברט קובינגטון כזה מלפני כמה שנים בפילדלפיה. כשאני חושב על זה חצי מדנבר זה תגליות העונה. ביזלי, חואנצ'ו, מונטה מוריס וטורי קרייג - לא היה לי מושג מי אלה ערב פתיחת העונה וכולם שחקנים טובים.

את הוידאו האמת ממש לא אהבתי. מה בוער להשיג 25 אלף בגארבג' טיים? חכה למשחק הבא ותשיג אותן כשיש על מה לשחק - לדעתי זה היה הופך את הרגע להרבה יותר מרגש. מילא אם היה מדובר במשחק האחרון של העונה. לדעתי זה אפילו לא מכבד אותו כשהולכים אליו בבירור בכל התקפה לא כדי להשיג משהו רלוונטי למשחק אלא רק מרדף אחרי מיילסטון שאפשר בכיף להשיג במשחק הבא או בזה שאחריו.

מאליק מונק שחקן שנה שניה.

למעלה