אמצע רבע שני בסטייפלס: גריפין עם 22 נקודות!

Cade Foster

New member
אמצע רבע שני בסטייפלס: גריפין עם 22 נקודות!

האיש לא רואה בעיניים, מחסל את האקסית בשני צידי המגרש, הרגע חסם ניסיון דאנק של הארל. בגדול אני חושב שהאנטי שלו מוגזם לגמרי אבל כיף לראות אותו כל כך מפוקס ואפילו מקבל החלטות נכונות.

למי שפספס: לפני תחילת המשחק באלמר ניסה לגשת אליו ובלייק פשוט התעלם ממנו וברח לחדר ההלבשה.

rapgamer4ever

New member
הוא נפגע מהם

הבטיחו לו שיהיה הפנים של הפרנצ'ייז, דיברו על הלגאסי שיהיה לו בקליפרס, שיבנו לו פסל מחוץ למגרש. חצי שנה לאחר מכן העבירו אותו בטרייד (אחלה של טרייד).
אנחנו יודעים שזה ביזנס וכו', בכל מקרה כיף לראות אותו מגיע על ספידים ורוצה לתת להם בראש. 26 נקודות במחצית ודטרויט ביתרון 11.

Cade Foster

New member
ממה שאני זוכר

מי שקיבל את ההחלטה על הטרייד זה ג׳רי ווסט שהצטרף אליהם זמן קצר לפני כן.
שמע בכל זאת הם נתנו לו חוזה הרבה הרבה מעבר למה שמגיע לו, אתה מצפה שבכל זאת ידע לומר מילה טובה, הוא בשום שלב לא הוכיח שמגיע לו חוזה כזה, פשוט ווסט היה הראשון להבין את זה. אם כבר מישהו שמגיע לו קצת קיטור זה דוק ריברס שאמר בראיון שתחילת הסוף היה בהפסד ההוא ליוסטון ב2015 במה שיכול להשתמע כהפניית אצבע מאשימה עליו ועל פול וג׳ורדן. באלמר הוא האחרון שהייתי מתנהג אליו ככה.

בלייק כבר עם 35 2 דקות לסוף הרבע השלישי, אלוהים אדירים למה שלא ידמיין כל משחק שהוא פוגש את הקליפרס? מה שמדהים זה שבהגנה הוא אפילו יותר מרשים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
יובל יא מנחוס

הרגת את הסלטיקס
מאז שכתבת שהם בכושר טוב הם הפסידו 2 רצוף

&nbsp
&nbsp

י ו א ב

New member
על זה דיברתי...

הם כל כך לא יציבים - ינצחו את הקבוצות הטובות ויפסידו לפחות טובות...לא ברור.
עכשיו קראתי שיש גם קצת בלגן בחדר ההלבשה - לא מבשר טובות. באסה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא יודע לגבי בלאגן בחדר ההלבשה

אבל קיירי בהחלט לא נראה מרוצה שהכדור האחרון במשחק לא הלך אליו והיו חילופי דברים בינו ובין היוורד שלקח את הזריקה האחרונה

Cade Foster

New member
תצוגת תכלית של בלייק עם 44-8-5 וניצחון

מעולם לא ראיתי אותו דומיננטי כל כך בשני צידי המגרש, הוא ליטרלי היה בכל מקום. ב1X1 הוא חיסל כל שומר וכשהביאו עליו עזרה הוא שיחרר מהר את הכדור ליד הפנויה, בהגנה אני חושב שמעולם ראיתי אותו משקיע כזו אנרגיה.

מרגיז שצריך דם רע כדי לראות אותו ביכולת כזאת.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כרגיל אני נטפל לקטנות

אבל מישהו יכול להסביר לי למה לעזאזל שחקן כמו גריפין לוקח 13(!!!) שלשות?
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
אם הוא קולע אותן ב38.5% אז לא, הוא לא מגזים

זה גם די קרוב לממוצע העונתי שלו, הוא מאוד השתפר בתחום ואת הפנויות הוא שם באחוזים ממש גבוהים. נכון שלפעמים הוא מכריח שלשות קשות אבל לפחות ממה שראיתי אתמול אלה היו תוצאה של התקפות תקועות שהגיעו לסוף שעון (במיוחד ברבע הרביעי שכל מי שסביבו פשוט נתן לו את הכדור ובהה בו, מאפיין של קבוצות בינוניות מינוס כמו דטרויט).
&nbsp
בכלל כל ניהול המשחק שלו אתמול היה מופתי. אגרסיבי כשצריך, משחרר כדור בזמן כשצריך, מחסל מיסמצ'ים, הולך הרבה לקו (13 מ14 מהעונשין אתמול - נתון ג'יימס הארדני לכל דבר).

fatnoam

Active member
יוטה ניצחה את הלייקרס והסטט׳ המפתיעה של הערב

שחקן מסויים ביוטה שיחק, זרק 13 פעמים, מתוכן 12 היו שלשות, וקלע 5 מהן.
&nbsp
רויס א׳וניל.
&nbsp
אולי אנשים שמעו עליו (אני שמעתי), אבל בוא נגיד שזו הפעם הראשונה שהשם שלו עולה בפורום? והוא זורק 12 שלשות במשחק שהוא לא בדיוק ״חם״?
&nbsp
אז לבלייק מותר לזרוק 13 שלשות בכיף. זה הכדורסל החדש.

Cade Foster

New member
5 מ12 זה די חם לדעתי

מעל 40% לכל שחקן יש אור ירוק לזרוק כשהוא פנוי. אני מניח כמובן שזו סטייה סטטיסטית ובפועל הוא לא כזה קלעי טוב, אבל הנקודה שלך נכונה בכל מקרה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מבין את זה אבל מתקשה להסתגל לזה

בעיניי כל שחקן שזורק כמות זריקות כזאת מעבר לקשת זה מטופש, על אחת כמה וכמה כשאתה pf

Krit123

Well-known member
13 זה הכי הרבה שזרק העונה אם זה עוזר

וכמות הזריקות היא די אילוץ כי הוא כנראה הקלעי השני בטיבו בקבוצת קליעה נוראית שנואשת לאיום מבחוץ (מקום 29 בליגה)

Anfield

New member
נקמה על ספרס

אחרי ההפסד ב2 הארכות לפני 48 שעות.
עבדול נאדר...חתיכת קלף. מסיים עם ימין עם שמאל, שלשות. איזה שחקן מעניין.
ספרס צריכה להיות מאוכזבת כי ג'ורג' וווסטברוק לא היו ביום מעל הממוצע הרגיל שלהם. לדעתי היו צריכים ללכת יותר על אולדריג', קשה מאוד לעצור אותו, אני מעדיף שדרוזן ייקח זריקות ולא הוא, אין בכלל ספק בזה.

rapgamer4ever

New member
מינסוטה בבק טו בק מנצחת את הפליקנס

משחק צמוד לכל אורכו, אחוזי קליעה לא גבוהים.
טיג שוב היה פח, רוז לא שותף בבק טו בק וזה נתן הזדמנות לטיוס ג'ונס לשחק נהדר ואף לסגור את המשחק.
&nbsp
טאונס במשחק נדיר של 27-27, זה כמובן שיא קריירה שלו בריבאונדים כאשר הוא הוסיף לכך 3 אסיסטים, 2 חטיפות ו-4 חסימות כולל אחת מכריעה לשלשה של דיוויס. בעבר AD היה מביס את KAT במצ'אפ האישי אבל המפגשים האחרונים דוקא מאוזנים והוולבס מוצאים דרך לנצח אותם.
מאוד מבסוט על טאונס, השיפור שלו בהגנה העונה דרמטי ולפחות ב-20 המשחקים האחרונים הוא מצוין בצד הזה של המגרש.
&nbsp
הפעם קיבלנו תרומה גם מסאריץ' אחרי מספר משחקים חלשים מאוד שלו, זה קריטי במשחק שבו התרומה מעמדות הפרימטר כל-כך דלה. אפילו לואל דנג עלה לדקות משחק משמעותיות.

Krit123

Well-known member
הפסדננננננו לפיניקסססס

משחק רביעי בשישה ימים זה התירוץ הרשמי.. הפסד מיותר כי כבר הלילה אנחנו מארחים את פורטלנד בתקופה טובה ואז את ג"ס ככה שאנחנו מסתכלים פה על רצף הפסדים פוטנציאלי.

אמנם היו בלי דווין בוקר אבל זה גם למה ההגנה שלהם הרבה יותר חזקה, שמתי לב לזה גם מול דאלאס. תמיד יש מישהו בעמדת עזרה מהצד החלש ואז יש שורה של רוטציות מהירות בחסות המון אורך ואתלטיות (וגם זה שהשופטים לא שורקים שלוש שניות).

רישון הולמס עושה העונה את מה שמונטרז הארל עשה שנים קודמות, עולה מהספסל ואוכל את המגרש..
בינואר (6 משחקים) הוא עומד על 12.8 נק' (75.7% מהשדה) 4.7 ריב' ו-1.3 חס' ב-19 דק'. יש לו התמצאות טובה בצבע והוא מסיים יפה גם תוך כדי תנועה, לא מבין למה פילדלפיה נתנה לו ללכת..

אצלנו גארי האריס וטריי ליילס לא שיחקו אבל וויל בארטון חזר בשעה טובה, הספסל שלהם קרע לנו את הצורה בזמן שהוא הסיר חלודה. קלי אוברה קלע שיא קריירה..
מאליק ביזלי בתקופה מעולה עולה בחמישייה ותרם 21 נק' (8-14 מהשדה, 5-9 לשלוש), אחד היחידים שתפקד

Krit123

Well-known member
שני משחקי קצוות מוקדמים במזרח: וושינגטון-ראפס + ניקס-76ers

למעלה