הלילה 4 משחקים

rapgamer4ever

New member
הלילה 4 משחקים

מיאמי- בוסטון: הסלטיקס בבק טו בק ובכל זאת מגיעים למגרש לא הכי מאיים בעולם, לדעתי הם פייבוריטים.

דנבר- קליפרס: הנאגטס ממשיכים לשמור על ראשות במערב בנקודת החצי של העונה, בזמן שהקליפרס סולידיים מנצחים משחקים שאמורים לנצח ומפסידים כשהם אמורים להפסיד. כמו את המשחק הזה למשל.

סאן אנטוניו- אוקלהומה: המשחק המרכזי ולו בגלל הסמי-יריבות שהפתחה בין הקבוצות לאורך השנים, והעובדה ששתיהן במהלך עונה די מעניין. הספרס בבק טו בק אחרי הפסד לממפיס, בעוד ש-OKC הפסידה שני משחקים ביתיים לאחרונה ותרצה מאוד להימנע מהפסד שלישי ברציפות.

סקראמנטו- דטרויט: הפיסטונס דועכים לאט אבל בטוח, קצת כמו בעונה שעברה. ניצחו רק 2 מ-10 האחרונים. הקינגס ממשיכים ביכולת הטובה והם אחלה של סיפור שעדיין קשה לראות אותו מסתיים בהעפלה לפלייאוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
24 אסיסטים של ווסטברוק נכנעו ל 56 נק' של אולדריג'

בהחלט נראה כמו משחק שהיה צריך לראות

rapgamer4ever

New member
לצערי ראיתי רק תקצירים

אבל למרות ההפסד, עושה רושם שאוקלהומה יכולה להתגאות בעצמה על המשחק הזה.
להגיע למגרש חוץ ולהתמודד מול ערב קליעה היסטורי! ואני לא מדבר רק על אלדריג' אלא על אחוזי השלשות של סאן אנטוניו: 16 מ-19 ניסיונות. אלה אחוזי שלשות, לא עונשין. שברו שיא NBA לאחוזים משלוש עבור סך זריקות של 15 ומעלה.
אפילו מהעונשין הספרס סירבו להחטיא עם 26-29.
אלדריג' דפק שיא קריירה מול הגנה לא רעה בכלל מההתרשמות שלי. המון המון turnaround jumper על הראש של השומר. בכלל למרכוס אוהב לשחק מול אוקלהומה אם נחזור ל-80 נקודות שלו מולם בשני משחקים עוקבים בסדרה ב-2016.
&nbsp
ב-99% מהמקרים הספרס ינצחו משחק כזה ובדרך כלל גם בבלואאוט. ווסטברוק הגיב במשחק היסטורי משלו עם 24 אסיסטים על 3 איבודים! והגביל את הזריקות משלוש ל-4 בלבד ב-50 דקות משחק.
טרנס פרגוסון בטח גם עם שיא קריירה, תפר 7 שלשות, וג'רמי גראנט הולך ומתפתח לכדי גלו גאי שתורם בהרבה אספקטים שונים.
יחד עם ג'ורג' שקלע 30 יצא שכל שחקני החמישייה באוקלהומה קלעו 19 נקודות ומעלה, זה גם לא דבר שקורה כל יום.
&nbsp
משחק מטורף, חבל שלא צפיתי לפני שהתעדכנתי בתוצאות.

אוקסי היו מנצחים בזמן התקני

אלמלא הפציעה של אדאמס 5 דקות לסיום.
היה ברור שמטווח הטירוף של הספרס יסתיים מתישהו, זה קרה לקראת סוף הזמן התקני, אוקסי נגסו בהפרש והגיעו לשוויון, ואז אדאמס נפצע תוך כדי ביצוע עבירה על אולדרידג׳.
&nbsp
אוקסי נראים מעולה. ראסל שיחק באחריות ונתן משחק מדהים של 20-20 עם טריפל דאבל. אם הוא ידאג להכנס ככה לכל משחק הם יהיו אדירים. פול ג׳ורג׳ בעונה הטובה ביותר שלו אי פעם. כמו שאמרת גרנט ופרגוסון נתנו משחק טוב.
&nbsp
בצד של הספרס כיף לראות את החבורה החצי אנונימית חצי מוגבלת הזו. כרגיל הם מוציאים הישגים מפתיעים משחקנים לא מוכרים ולא צפויים.
ברטנס, פורבס, וייט, כולם משחקים טוב. מצד שני כשהם לא מטווחים כמו מג׳נונים רואים את המגבלה.
&nbsp
הספרס טובים ומפתיעים, אבל הם קבוצת סיבוב שני לכל היותר.

Cade Foster

New member
סיבוב שני במערב הזה יהיה ההישג אולי הכי גדול בקריירה של פופ

לא צריך להגזים. אם הם עושים פלייאוף זה כבר מעל ומעבר.

FrecCo

Member
דווקא במערב הזה זה לא הישג כזה גדול

ואני אומר את זה בתור מי שהימר שהספרס יפספסו פלייאוף העונה. יש רק קבוצה אחת, אולי שתיים שפייבוריטיות לעשות חצי גמר מערב בשלב הזה- ווריורס ורוקטס אם יהיו בריאים. מי בדיוק פייבוריטיות לסגור את הרביעייה? יוטה וניו אורלינס המאכזבות? אותה OKC שהפסידה שנה שעברה לאותה יוטה? דנבר שבפעם האחרונה שעשתה פלייאוף אני די בטוח שביבי לא היה ראש הממשלה? לברון וחבורת הליצנים שלו? הסיכוי של הספרס די מאוזן מול כל אחת מאלה בסדרת סיבוב ראשון.

Cade Foster

New member
אני מאוד אופתע אם בחצי הגמר לא יהיו

הווריורס, הרוקטס, אוקלהומה ואחת מבין יוטה ודנבר.

את הלייקרס הייתי מכניס אם הייתי מאמין שיסיימו 6 ומעלה כדי להימנע ממפגש עם גולדן סטייט/יוסטון בסיבוב הראשון. כמו שזה נראה כרגע ועם לברון שייעדר עוד שבוע לפחות - לא נראה לי שזה יהיה המצב.

דנבר עשתה אגב פלייאוף ב2013 בפעם האחרונה. ביבי ראש ממשלה מ2009

OrEl74

Well-known member
מנהל
מעניין מה יקרה קודם

ביבי יפרוש (או יפסיד בבחירות) או שדנבר תעשה גמר

FrecCo

Member
גם אם אלה ה4-5 שיתעלו בזמן הפלייאוף

אין שום סיבה לחשוב שהן לא יפגשו אחת את השניה בסיבוב הראשון. יש הרבה תרחישים בהם הספרס פוגשים את פורטלנד או הלייקרס או הקליפרס בסיבוב הראשון. נכון להיום אני חושב בסבירות גבוהה שהספרס ינצחו גם את דנבר בסדרה. בקיצור הסיכויים שלהם להגיע לחצי גמר מערב כמו שהם משלקים כרגע נראים די מאוזנים ובטח לא כמו סנסציה.
&nbsp

Krit123

Well-known member
וואלה, לא חשבתי על זה

גם אני הכנסתי את הלייקרס לאותה רביעייה, אבל כרגע זה באמת נראה כמו מפגש מאוד קשה בסיבוב הראשון בלי יתרון ביתיות. גם אם יסיימו 6 יש מצב שזה ינחית אותם מול OKC..

לדעתי הם יכולים לעשות אפסט

למעשה, הם עוד יכולים להגיע לפלייאוף עם ביתיות...
נכון לעכשיו את יכולים להדיח גם את דנבר וגם את פורטלנד שנמצאות ב 4 המקומות הראשונים.
&nbsp
אני לא אתפלא אם הספרס יסיימו חמישי ויעברו סיבוב.
&nbsp
באופן אישי בעיני שום סיבוב שני, לא משנה עם איזו קבוצה, אינו הישג גדול יותר מאליפות.

rapgamer4ever

New member
מסכים עם פרקו וצל ענן

1. ההישג הכי גדול של פופ בקריירה היה האליפות ב-2014.
2. באופן כללי, זה פחות מרשים בהרבה לעשות אובראצ'יבינג של סיבוב שני מאשר אובראצ'יבינג של אליפות.
3. אין במערב קבוצות כאלה גדולות שסיבוב שני בו העונה יתקרב להישגים הכי גדולים של פופוביץ'.
&nbsp
מסכים איתך שפופ מוכיח כל שנה מחדש שהוא הכי טוב בביזנס.

Anfield

New member
תוסיף לזה את העובדה שנואל לא שיחק בגלל זעזוע מוח, נתקענו בלי

סנטר כשאולדריג' בbeast mode לכן אני לגמרי מתחבר לנקודה שלך אבל אין מה לעשות.
&nbsp
אני חושב שזה היה הפסד שכמעט ולא יכולות להיות לי תלונות לגביו. ווסטברוק היה מצוין, זה היה המשחק הכי טוב שלו מזה המון זמן, אפשר לראות אותו אפילו מוותר על שלשות חופשיות, עד כדי כך הוא בא מפוקס. הוא הרג את ספרס עם החדירות ואסיסט להטבעה/ליי אפ. נהנתי מאוד לראות אותו וכשהוא ככה אז זה מצוין עבורנו. חשוב מאוד שיחזור לכושר כזה.
ג'ורג' זרק יותר מדי לטעמי אבל זה משהו שקורה הרבה לאחרונה כי ווסטברוק לא בעניינים, ככל שווסטברוק יחזור לעצמו זה יתאזן.
פרגוסון בתקופת השתפרות חדה, פעם היה בלתי אפשרי להשאיר אותו ל3 כי אין סיכוי שזה היה נכנס, לאחרונה פוגע שלשות ובהגנה תמיד התלהבתי ממנו.
כמו שנכתב למעלה, נפלנו על ערב חולני של ספרס ל3, הם התחילו עם 15 מ15...איכשהוא היינו במשחק למרות זה, אני לא יכול להתלונן על הפסד כזה. צריך להתקדם הלאה ולצאת מרצף ההפסדים מול אותה ספרס באוקלהומה מחר בלילה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למי שעוד לא ראה

לדעתי אחת מהמסירות הגדולות של השנים האחרונות

Krit123

Well-known member
זה אחד משלושה אסיסטים רצופים בין השניים

זה התחיל מתרגיל שאנחנו משחקים יותר לאחרונה: יוקיץ' מוביל כדור ומורי בא לחסום לו Then slips the screen ומקבל כדור מתחת לסל לשתיים קלות, פוזישן לאחר מכן האסיסט בסרטון שצירפת, ולבסוף התקפה אחרי זה יוקיץ' רץ את הרצפה אחרי החטאה של הקליפרס ותופס עמדה עמוק בצבע על גלינארי, מורי מוצא אותו במסירה אדירה מהחצי - הג'וקר מסתובב ומסיים ביד שמאל עם הלוח.

מכורח הנסיבות (המון פציעות שעברנו) השניים הללו חידדו את שיתוף הפעולה בניהם לכדי אחד הדברים הכי כיפים לצפייה בליגה.. במשחק מול מיאמי היה להם שני Give-and-go שהסתיימו בדאנק של מורי על ההגנה.

עוד משהו שיוקיץ' עושה לאחרונה זה לזרוק תוך כדי תנועה לסל בידיעה שהוא נמצא בעמדה לריבאונד התקפה, הוא שכלל את זה אתמול - זייף את האנד-אוף עם מורי ומסר לעצמו דרך הלוח בסרטון המצורף

rapgamer4ever

New member
איזה כיף שיש את יוקיץ' בליגה

כל מה שחסר לו באתלטיות הוא מפצה בחכמת משחק.

rapgamer4ever

New member
הפסד מתסכל מאוד של מינסוטה לדאלאס

חוץ מטאונס משחק חלש all across the board.
טיג במשחק גרוע, הייתה לו בעיה גם של סייז וגם של מאמץ בהגנה, בעוד שהתקפית הוא לא פגע ומסר בצורה מרושלת.
סאריץ' היה זוועה בשני צדי המגרש.

הבעיה העיקרית שלנו במשחק הייתה ההגנה מעמדת ה-PG. המון straight line drives שנתנו רוז וטיג, אפשרו לדאלאס להגיע למבטים טובים בין אם בצבע או במסירות החוצה לשלוש.

בנוסף לכך אני חושב שראיין סונדרס, המאמן החדש שלנו, היה מקובע מדי לגבי דקות המשחק של טאונס. אמנם הוא הסתבך בבעיית עבירות אבל סיים את המשחק עם 4 עבירות ב-30 דקות, בהחלט היה יכול להחזיר אותו כמה דקות מוקדם יותר ברבעים 2 ו-4.
עם טאונס על המגרש ניצחנו ב-14 ובלעדיו הפסדנו ב-18, שתיים-שלוש דקות שלו יותר על המגרש וזה בדיוק מה שהיה עושה את ההבדל. הדומיננטיות שלו בצבע הייתה מרשימה.

מה שהכי מתסכל, עשינו את כל הדרך מפיגור דו ספרתי ברבע האחרון, רק כדי לעלות ליתרון נקודה ולבעוט בדלי. אוקוגי כבר השתלט על הכדור אחרי חטיפה של גיבסון אבל נלחץ ומסר כדור לידיים של דאלאס, ולוקה עלה לשלשה אדירה שבדיעבד הכריעה את המשחק.
בפיגור 2 נקודות וכדור בידיים שלנו טיג נכנס לסל, שחרר מסירה למבט wide open של רוז משלוש. רוז פחד לזרוק, נכנס לסל והייתה לו הזדמנות למסור לסאריץ' wide open בפינה, אלא שהוא בחר למסור לתוך היער של דאלאס וזה עוד איבוד כדור.

הפסד מגעיל, אין מה לומר.

Krit123

Well-known member
דונצ'יץ' עם עוד הופעת קלאץ' אבל פציעה מצערת לג'יי ג'יי

לפי הדיווח במאבס מאמינים שזה קרע בגיד אכילס.. ככה זה נראה גם מהתגובה שלו. בראה באחת העונות הטובות בקריירה והנשק העיקרי מהספסל, עצוב.

היה כיף לראות את ה-Back and forth בין טאונס ללוקה, דונצ'יץ' נראה כאילו הוא בכלל לא מתקשה לקלוע דווקא בקלאץ' לעומת שאר המשחק.

למעלה