משחקי שלישי

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים

וטורונטו הראו שהם בדיוק להיפך.
למרות שעם קוואי זה כנראה יראה אחרת

Cade Foster

New member
אני רואה את השם של מקמילן מוזכר במועמדים לCOY

אז קודם כל המיקום של אינדיאנה כרגע (3 במזרח) לא מפתיע אותי. זה גם היה ההימור שלי בתחילת העונה. הדבר היחיד שמפתיע זה שבוסטון מתחתינו. כלומר זה לא שמדובר כאן באיזו הפתעה עצומה עד כה.

מי שראה את המשחק מהלילה - אז זו פחות או יותר הסיבה שהוא לא במועמדים שלי. לאו דווקא בגלל התבוסה. זה אולם שלא הרבה קבוצות ינצחו בו, ובלא מעט מקרים גם ירימו דגל לבן ברבע השלישי. גם היו לאינדיאנה תבוסות העונה (ביוסטון, במילווקי) שבהן אפשר היה לצאת בתחושה שעשינו הכל והיריבה הייתה טובה יותר. מה שלי מפריע זו הגישה שלנו מהרגע שהמשחק היה גמור (מבחינתי - בנקודה שריצת 8-0 שלנו ברבע השלישי שהורידה למינוס 12 נענתה בריצת 8-0 של בוסטון). אימון קליעות. שחקנים משחקים בהליכה. ומה הייתה החמישייה בדקות האלה? ג'וזף, אוואנס, מקדרמוט, ליף ואוקווין. מתוך 5 שחקנים יש פה 3 שהם אולי החבר'ה הכי אדישים (cupcakes) שיש בליגה. איזה מן מסר זה לארון הולידיי שעלה לכל דקה העונה (משמעותית או גרבג') כאילו הוא על ממריצים? שהגישה שלך לא חשובה, חשוב רק הפז"ם וכמה כסף אתה מרוויח? למה הוא עולה רק ל6 הדקות האחרונות כשהגענו ל31 הפרש והשחקנים שעל המגרש מתבזים כבר דקות ארוכות? זה מעבר להבנתי.

אתה באמת פוסל אותו על סמך זה?

אני חושב שיש לך נטייה להחמיר איתו ביחס למאמנים אחרים.
בעיני הוא מועמד לגיטימי: הוא לוקח קבוצה בלי הרבה כשרון למאזן יפה מאד וכרגע למקום השלישי במזרח, כשרובנו הימרנו על 4-5, וגם ההימור הזה מתבסס על זה שבעונה שעברה הם כבר הפתיעו לטובה. לדעתי רוב האנשים מסתכלים על אינדי ורואים קבוצה עם כשרון בינוני שנושכת ושורטת את דרכה ליתרון ביתיות שנה שנייה ברציפות.
צריך לזכור שלא כל מאמן מצליח לעמוד מול חבורה של שחקנים ולגרום להם לשחק טוב, ממושמע, וקבוצתי בשני צידי המגרש. מקמילן עושה עבודה טובה בפן הזה ואי אפשר להתעלם מזה.
רק בגלל שבמשחק בלואו אאוט לוקח לו זמן להגיע לקצה הספסל, זה די ללכת לקטנות.
&nbsp
בגדול מקמילן לא מאמן מהעלית של הליגה, הוא לא עושה התאמות תוך כדי משחק (וגם לא ממש בין משחקים) והוא די מקובע. אבל הוא מגיע להישגים יפים העונה. אני לא חושב שהוא צריך לזכות אבל יש לו מקום בשיח.

Cade Foster

New member
אני לא פוסל את המועמדות שלו על סמך משחק בלואאוט אחד

אני פוסל אותו בדיוק בגלל הקיבעון שדיברת עליו. זה לא משהו שקרה הלילה בפעם הראשונה. מתחילת העונה טייריק אוואנס מסריח את הפרקט הן מבחינת רמה והן מבחינת מאמץ שלחלוטין לא תואם את השאר סביבו, והדקות שלו נשארות קבועות. ובוא, זה לא איזה שחקן צעיר שצריך להתנהל איתו בסבלנות, כן? מדובר בשחקן ספסל ותיק שהוחתם לשנה אחת. יש לך הסבר למה הוא עדיין ברוטציה? הטעה את האויב ואז בפלייאוף פתאום נקבל את השחקן מממפיס?

הנ"ל קורה גם בחלוקת הדקות בשאר העמדות, אם אין בעיית עבירות שכופה עליו חלוקת דקות אחרת אני יכול לדקלם לך בעל פה מי יחליף את מי ומתי.

פשוט המשחק הלילה היה דוגמה כואבת במיוחד. כשאני נזכר באיזה טירוף הולידיי שיחק כשאולדיפו היה פצוע והוא נכנס לרוטציה במקומו כואב לי לדמיין מה עובר בראש שלו כשהוא רואה חמישייה שמטיילת על המגרש, מתכופפת ומחכה שהיריבה תשחיל לה מאחור ועדיין המאמן לא מוצא לנכון לתת לו הזדמנות לעלות לפרקט ולשנות את המצב המשפיל הזה.

rapgamer4ever

New member
מילווקי מנצחת ביוסטון

ריצת 23-1 בסוף הרבע השלישי ותחילת הרביעי הפכה פיגור ליתרון דו ספרתי.
הירו בול של הארדן החזיר את יוסטון למשחק אבל גם היה טו מאץ' בשלב מסוים כאשר בכל הפוזשנים המכריעים הוא לקח שלשות ברמת הקושי הגבוהה ביותר והחטיא.
&nbsp
הציוות הקטלני של הארדן וקאפלה עשה נזק כרגיל אבל צריך גם לתת קרדיט להגנה של מילווקי שהגיעה מוכנה. הם כיווצו את ההגנה על החדירות של הארדן והקשו על המסירות לקאפלה מתחת לסל. 9 איבודים היו להארדן שנאלץ למסור לפינות יותר ממה שהיה רוצה.
בכל זאת חשוב לציין שהארדן דפק 42 נקודות וחסרונו הורגש במהלך רוב הריצה של מילווקי, בה יוסטון לא הצליחה לעלות על הלוח. בכך הארדן רשם משחק 14 ברציפות עם 30+ נקודות, זה הרצף השני הכי ארוך בעת המודרנית (לקובי היו 16 כאלה ב-2003).
&nbsp
מגיע קרדיט לברוק לופז בהגנה, הייתה לו נוכחות משמעותית והוא הצליח להפריע לקאפלה מתחת לסל כמו שלא ראיתי הרבה זמן. קאפלה עם 4-16 בלבד מהשדה, בזריקות ממש מתחת לסל, אני בספק אם יש לו עוד משחקים בקריירה שהחטיא 12 ניסיונות מהשדה.
בנוסף ללופז שהיה טוב גם איליאסובה התמקם מתחת לסל ועשה להארדן את המוות עם צ'ארג'ים שניסה לסחוט בשריקות 50-50.
&nbsp
מילווקי למעשה הימרה על הקלעים של יוסטון מהפינות, הפעם טאקר והאוס לא הענישו מספיק עם 3-11 משותפים.
&nbsp
יאניס לא הרגיש כמו משחק מצוין אבל רשם שיא קריירה של 21 ריבאונדים וגם הוביל את הדרך עם 27 נקודות.
ברוגדון ניצל את ההרכב הנמוך והסוויצ'י של יוסטון כדי להיכנס לצבע שם לא הייתה לו התנגדות והוא סיים עם 24 נקודות. בסך הכל הבאקס הביסו בנקודות בצבע 70-24 וזה הספיק כדי לכפר על 8-27 בלבד משלוש.
&nbsp
המשחק היה צמוד רוב הזמן אבל זה הרגיש כמו ניצחון מוצדק של מילווקי, שנראו כמו קבוצה בהשוואה לרוקטס במשחק בו מסרו 19 אסיסטים על 18 איבודים.

rapgamer4ever

New member
הנתון המפתיע של הלילה:

בלייק גריפין עם 0 ריבאונדים ב-37 דקות משחק. ועוד במשחק שהפיסטונס מפסידים בריבאונד 47-34. not cool.

Krit123

Well-known member
דאלאס מנצחת את פיניקס בבית

העונה של דיאנדרה אייטון נמצאת בצילו של לוקה, מסתבר שהוא בקצב לשבור את שיא כל הזמנים באחוזים מהשדה לרוקי, כרגע נמצא במקום השני (60%) קצת מאחורי סטיב ג'ונסון שרשם 61% בעונת 81-82.
הלילה די פגע במאמץ הזה כי הוא היה על הפנים, נראה מנותק לגמרי וקלע רק 6 נק' ב-1-7 מהשדה.

דונצ'יץ' לעומתו סיים עם 30-6-5-3 (8-14 מהשדה, 4-9 לשלוש), היה טוב לכל אורך המשחק.

דאלאס מקום 3 בליגה בהליכות לקו העונשין וזה צעק לשמיים, לא פחות מ-4(!) שחקנים בפיניקס היו עם 5 עבירות ואחד נוסף יצא ב-6..
בארנס למשל ביום רע (3-11 מהשדה) סיים בכל זאת עם 17 נק' בזכות 10-10 מהקו. סך הכל המאבס היו 32-45 מהעונשין.

מקסי קליבה שוב פתח בחמישייה (DSJ פצוע) ונראה הפעם מעולה, רשם שיאים עונתיים בריב' ונק' (13-9) והוסיף 2 חס'.. במחצית השנייה שמר מעולה על טי ג'יי וורן והציק לו, טי ג'יי אמנם הגיע ל-20 נק' אבל לקח 20 זריקות בשביל זה.
ווסלי מאת'יוס לשם שינוי הרים את הראש וסיים עם 5 אס' בנוסף ל-14 נק'.

Krit123

Well-known member
וושינגטון מנצחת את פילי במשחק חוזר

זו גם תופעה שפחות זכורה לי, משחקי בית-חוץ בין קבוצות..
פילי ניצחה אצלה אתמול הרבה בזכות משחק שיא של הרוקי לאנדרי שאמט שקלע 29 נק' (8-14 לשלוש).
הלילה הוא לא שיחזר את זה, והחיסרון של ג'יי ג'יי רדיק הורגש.. אחוזים רעים מבחוץ הובילו לריווח בעייתי ונתיבי חדירה מצומצמים.
אמביד התעלה מעל חבריו, רשם 35-14-3 (11-17 מהשדה) וסחט מלא עבירות, אבל לא הצליח לשתף אחרים מסביב..

איבודי כדור וחוסר אנגריות בצד של פילי הובילו לריצה מוקדמת בצד השני, למרות קולות של חזרה ברבע האחרון הוויזארדס שמרו על יתרון דו-ספרתי עד הסיום.
בראדלי ביל במשחק אדיר, 34 נק' (13-21 מהשדה, 6-11 מחוץ לקשת) מתוכם 14 רצופות ברבע המכריע בשביל לבלום ריצה של הסיקסרס ולחסל כל אפשרות של חזרה.
אוטו פורטר סחב את הקבוצה בדקות הספסל עם 23 נק' (8-15), אריזה הוסיף 17.

למעלה