לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79777,977 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'משחקי שלישי'
משחקי שלישי
08/01/2019 | 18:42
28
34
קליבלנד- אינדיאנה.
פילדלפיה- וושינגטון.
מיאמי- דנבר: הנאגטס בבק טו בק, פוגשים את מיאמי בתקופה יחסית טובה שלה.
טורונטו- אטלנטה.
אוקלהומה- מינסוטה: רוז ורוקו עדיין בחוץ. יש לנו מזל נגד OKC, ניצחנו אותם 3 פעמים בעונה הקודמת ועקצנו אצלם בבית במפגש הקודם. לכן לא הייתי בונה על המשחק הזה כי הת'אנדרס יגיעו עירניים.
פיניקס- סקראמנטו.
גולדן- ניקס: במפגש הקודם קליי שבר מולם את שיא השלשות. גם הפעם התחזית היא מבול.
קליפרס- שארלוט.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'OKC גם מגיעה אחרי הפסד דבילי עם 0 אנרגיות'
OKC גם מגיעה אחרי הפסד דבילי עם 0 אנרגיות
08/01/2019 | 20:41
1
37
אם היה ניצחון חלק על וושינגטון היה למיניסוטה יותר סיכוי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה ישר כשראיתי שהפסדתם לוויזארדס'
גם אני חשבתי על זה ישר כשראיתי שהפסדתם לוויזארדס
08/01/2019 | 20:45
9
לצפיה ב-'מי מאמן את מינסוטה כרגע? '
מי מאמן את מינסוטה כרגע?
09/01/2019 | 04:11
4
6
לצפיה ב-'Ok אז המאמן של הוולבס הוא ראיין סונדרס(הבן של פליפ ז"ל )'
Ok אז המאמן של הוולבס הוא ראיין סונדרס(הבן של פליפ ז"ל )
09/01/2019 | 07:02
3
40
וזה מה שהשחקנים עשו לו הלילה אחרי הניצחון על okc

וויגנס 40! נק'!
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'דיי עם השלשות של ווסטברוק.'
דיי עם השלשות של ווסטברוק.
09/01/2019 | 09:41
2
35
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חתיכת חוצפה לקחת 2 כאלה ב15 שניות האחרונות של המשחק.'
חתיכת חוצפה לקחת 2 כאלה ב15 שניות האחרונות של המשחק.
09/01/2019 | 09:59
1
34
מספיק. שמישהו יגיד לו את זה בפרצוף, זה לא מפסיק.
למה צריך להתחיל משחקים עם מינוס 5 פוזשנים?
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מי שיגיד לו את זה בפרצוף, יצטרך למצוא לעצמו עבודה חדשה'
מי שיגיד לו את זה בפרצוף, יצטרך למצוא לעצמו עבודה חדשה
09/01/2019 | 21:05
25
ככה זה כשהופכים שחקן לדת. לטוב ולרע.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מדהים מה שקורה למינסוטה כשהיא פוגשת את OKC'
מדהים מה שקורה למינסוטה כשהיא פוגשת את OKC
09/01/2019 | 11:14
4
32
אני לא חושב שיש קבוצה כלשהי בליגה עם מאזן יותר טוב מול התאנדר בשנה וחצי האחרונות.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'משחק אדיר של וויגינס'
משחק אדיר של וויגינס
09/01/2019 | 11:22
3
39
הכי טוב שלו העונה בפער.
סחב את ההתקפה על הגב במשחק שבו טאונס היה מסובך בבעיית עבירות במשך 3 רבעים (שיחק רק 24 דקות, בכל זאת נתן 20-9).
וויגינס קלע מיד ריינג', תקף את הסל ולשם שינוי גם דייק מהעונשין. 16-18 מהקו הלילה כולל המון זריקות בקלאץ', משחקן שקולע ב-low seventies זה בכלל לא מובן מאליו.
אם ה-40 נקודות של וויגינס זה לא מספיק, הוא גם לקח 10 ריבאונדים כולל כמה in traffic שזה מאוד לא אופייני, רק שתבינו ה-season high הקודם שלו היה 6 ריבאונדים.

בהחלט משחק אדיר שלו, יחד עם טאונס שגם היה פעיל בריב' התקפה השגנו מבטים טובים בקלאץ' לשלשות של סאריץ', אוקוגי וטוליבר, רק האחרון פגע אבל זה הספיק.

אני מבסוט מאוד מהניצחון הזה, אנחנו 2-0 על אוקלהומה במגרש הביתי שלהם. בנוכחות ההרכב החסר ובעיית העבירות של טאונס ממש לא חשבתי שננצח.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אולי כל מה שהוא היה צריך זה מאמן אחר? '
אולי כל מה שהוא היה צריך זה מאמן אחר?
09/01/2019 | 18:50
2
3
לצפיה ב-'לדעתי הוא צריך מוח אחר'
לדעתי הוא צריך מוח אחר
09/01/2019 | 19:29
1
37
נראה מה יהיה בהמשך אבל לדעתי הסיכוי קלוש שהוא פתאום השתנה דרמטית בתור שחקן בעקבות החלפת המאמנים.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'שלפחות יחזור למי שהיה טרום-באטלר'
שלפחות יחזור למי שהיה טרום-באטלר
09/01/2019 | 22:29
28
לא חושב שיצא לי להגיד לך את זה אבל עקבתי אחרי מינסוטה לא מעט בגלל וויגינס, הייתי צריך למלא את החלל שיווצר מהפרישה ההולכת ומתקרבת של קובי אז אכלתי את העקיצה הזאת.. 
מה שכואב לי בדיעבד זה שחשבתי שהוא יכל להיות ממש טוב בהגנה (אם אני לא טועה גם שם היה הייפ), זכור לי במיוחד הסרטון הזה מעונת הרוקי שלו
בו הוא שומר על הארדן like a man possessed ומסיים בדאנק בצד השני. מבחינתי זה היה תמצית הפוטנציאל שלו ומספיק בשביל לשכנע אותי שיש פה יורש אפשרי..

בקיצור כל ההקדמה הזאת היא רק בשביל להגיד שהוא מן הסתם אכזבה גדולה אבל לפחות הוא היה סקורר טוב שמדי פעם הולך לסל באגרסיביות ומטביע על החיים של מישהו (גם יוקיץ' היה קורבן באיזשהו שלב), ואחת ל.. גם מתחמם ושם 30+ על הלוח. לפחות אז היה לו ערך מסוים..
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ולגבינו'
ולגבינו
09/01/2019 | 11:21
28
מחצית שניה מבישה הגנתית (72 נקודות) החזירה את הקאבס ממינוס 26 למינוס 5 בדקות הסיום. למעשה הפסדנו את כל הרבעים אחרי הרבע הראשון המפלצתי, נגד הקבוצה הכי חלשה בליגה. אין הצדקה לרפיון הזה. אם שחקנים רצו לנוח לקראת הבק2בק בבוסטון אז אני רוצה לראות את הולידיי משחק 20 דקות, שלפחות יהיה מישהו שמזיז רגליים בהגנה חוץ מקורי ג׳וזף.

אולדיפו אאוט לגמרי, למעשה הקליעה שלו חזרה לאזור ממוצע הקריירה ולאחרונה הוא גם פחות מעורב בניהול המשחק. הוא שחקן של משחקים גדולים ולכן אני מצפה להתפוצצות מחר אבל לא כיף לראות אותו כופה שלשות דווקא בדקות מומנטום של היריבה שאתה מצפה ממנו למשחק יותר חכם ואחראי. בכלל אינדיאנה בכושר קליעה זוועתי מחוץ לקשת.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ניצחון קשה לדנבר במיאמי '
ניצחון קשה לדנבר במיאמי
09/01/2019 | 22:23
1
25
הקטע במיאמי הוא כזה; הם נורא בינוניים, אבל אין שום Drop-off בין החמישייה לספסל.. כמעט כל הסגל באותה רמה בדיוק, ככה שאתה מקבל 48 דקות של עקביות בניגוד לרוב הקבוצות שיורדות באיכות כשהיחידה השנייה עולה.
באם אדביו הוא שחקן הגנה לא פחות טוב מוויטסייד ככה שגם מבחינת נוכחות בצבע אין הבדל.
הגנה טובה והרבה תנועה בלי כדור, מזכירה בהרבה מובנים את הקליפרס שהיא במקרה היריבה הבאה שלנו.

המשחק היה די צמוד, שתי הקבוצות החזיקו ביתרון אבל לא הצליחו לברוח או לשמור עליו יותר מידי זמן, מיאמי לא מספיק מוכשרת התקפית ואנחנו לא פגענו מבחוץ וחסרנו את גארי האריס שעוד פעם רק חזר וכבר נפצע שוב..

שני דברים שהחזיקו אותנו במשחק: 15 נקודות של טריי ליילס (6-8 מהשדה, 3-5 לשלוש) מהספסל שהגיעו כמו אוויר לנשימה (בתקופה רעה שלו), ומשחק גדול של טורי קרייג, רשם 11-16-4, כל אחד מהריבאונדים שתפס (שיא קריירה, 6 מהם בהתקפה) היה משמעותי..
מיאמי גם ירתה לעצמה ברגל עם 15-25 מהקו.

יוקיץ' עם טריפל-דאבל של 29-11-10 (11-21 מהשדה, 6-6 מהקו) וסל ניצחון ראשון בקריירה!!. זה כבר תקופה לא קצרה שהוא מופיע בעקביות בקלאץ' ואני מפחד להגיד את זה מטעמי נאחס.
קלע 8 נקודות עמוק ברבע האחרון כולל שני סלים בלתי אפשריים על הגנה מצוינת של אדביו. 
מיאמי איבדה רק 6 כדורים אבל 2 מהם היו בפוזשנים המכריעים

עוד כמה דברים קטנים על ההיט:
-דיון ווייטרס עלה מפוקס למשחק בית ראשון העונה, 15 נק' 4 אס', כנראה השחקן הכי מוכשר התקפית אצלהם.
-ווייד היה מעולה, 10 נק' 6 אס' לא באמת מספר את הסיפור של כמה הוא פירק אותנו בפיק-אנד-רול עם אדביו גם בדקות האחרונות.
-מיאמי שמרה אזורית לכמה דקות וזה בלבל אותנו, אני רואה את זה טיפה יותר העונה אבל עדיין לא מספיק, למה קבוצות לא מנסות את זה לפעמים? למה אנחנו לא, זה יכל לעזור 'להגן' מפני הכבדות של הג'וקר 

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אחלה סיכום, מעניין לקרוא'
אחלה סיכום, מעניין לקרוא
<< ההודעה הנוכחית
10/01/2019 | 01:18
3
לצפיה ב-'בוסטון מפרקים את אינדיאנה 135-108'
בוסטון מפרקים את אינדיאנה 135-108
10/01/2019 | 10:43
8
32
הסלטיקס שיחקו מעולה.
טייטום פתח נהדר עם 11 נקודות מהירות וסלים מכל הטווחים. בהמשך קצת לא הורגש.
הפייסרס נכנסו מוקדם לפיגור דו ספרתי אבל כמה סלים של אולדיפו מזערו את הנזק.
בדקות הספסל ג'יילן בראון נכנס היטב לסל כמה פעמים וזה נתן לו ביטחון גם בקליעה.
אינדיאנה התקשתה להשיג מבטים נוחים, אחוזי הקליעה שלה היו נמוכים וגם סך הנקודות היה נמוך יותר לולא אגרסיביות גבוהה של בוסטון בהגנה, כולל עבירות non-shooting בזמן שאינדיאנה הייתה בבונוס.
מסוף הרבע השני דרך השלישי זה היה קונצרט של בוסטון. קיירי התחיל להוביל את הריצה, עצירות של בוסטון הפכו לנקודות קלות במעבר ומרכוס מוריס התעלל בכל שומר ששמו עליו. ההפרש תפח ל-20+ וזה בול גיים.

בוסטון הניעה כדור מצוין, סיימה עם 32 אסיסטים ובפרט כיף לראות את ה-two-man game של קיירי והורפורד. מרכוס מוריס נהיה שחקן ממש טוב בשני צדי המגרש, טייטום כאמור להט בפתיחה ובראון בלט מהספסל.
טרי רוזייר סיים עם שורה סטטיסטית יפה אבל בעיקר בגארבג', בדקות המשמעותיות הוא לקח זריקות מחוץ לשטף ההתקפי.

בצד של אינדיאנה אפשר לציין לחיוב את סאבוניס במשחק חף מטעויות. אני חושב שבוסטון עשו overplay למוביל הכדור בפיק אנד רול על סאבוניס, בדרך כלל אולדיפו אבל גם טייריק וקוליסון העבירו מסירות לדומאס שידע לנצל את ה4 מול 3 לביצוע מסירות נכונות. בנוסף הוא היה פעיל בריב' התקפה ונתן כמה טיפ-אין.
אולדיפו קלע כמה שלשות קשות אבל סך הכל משחק לא משהו, שם רק 2-6 מהעונשין. למרות שסיים עם 0 אסיסטים אפשר לציין שהוא היה היוצר העיקרי של הפייסרס וזה שהשיג יתרון על ההגנה (לא תמיד זה קרה).

זה ניצחון רביעי ברציפות לבוסטון, כולם בדו ספרתי.  
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מה שאני אוהב בניצחון הזה של הסלטיקס'
מה שאני אוהב בניצחון הזה של הסלטיקס
10/01/2019 | 11:24
3
28
זה שאף שחקן לא התבלט בצורה יוצאת דופן ויותר מזה, קיירי אפילו נתן משחק די חלש.
החברה האלה משחקים בלי אגו וכיחידה מאוד מסונכרנת וזה כיף לראות (בעיקר בעידן הזה של כוכבי על)

פתחו את העונה די חלש אבל עכשיו הם שוב נראים כמו הקבוצה שצריך לנצח במזרח וסליחה מאוהדי מילווקי וטורונטו.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'את זה נראה בשבוע הבא מול טורונטו בבית'
את זה נראה בשבוע הבא מול טורונטו בבית
10/01/2019 | 13:47
2
29
יש עכשיו לבוסטון סדרה של שלושה משחקי חוץ (הראשון מחר ב- B2B נגד מיאמי) לא קלים
אבל שניתן לנצח, ואח"כ בבית נגד טורונטו.
זה יראה יותר אם בוסטון העלתה הילוך, או שעדיין נשארה לא יציבה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לא נראה את זה בעונה הסדירה לדעתי'
לא נראה את זה בעונה הסדירה לדעתי
10/01/2019 | 14:47
1
24
הם הוכיחו כבר שנה שעברה שהם יודעים להעלות שני הילוכים בפלייאוף
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
10/01/2019 | 15:52
22
וטורונטו הראו שהם בדיוק להיפך.
למרות שעם קוואי זה כנראה יראה אחרת
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני רואה את השם של מקמילן מוזכר במועמדים לCOY'
אני רואה את השם של מקמילן מוזכר במועמדים לCOY
10/01/2019 | 14:38
3
37
אז קודם כל המיקום של אינדיאנה כרגע (3 במזרח) לא מפתיע אותי. זה גם היה ההימור שלי בתחילת העונה. הדבר היחיד שמפתיע זה שבוסטון מתחתינו. כלומר זה לא שמדובר כאן באיזו הפתעה עצומה עד כה.

מי שראה את המשחק מהלילה - אז זו פחות או יותר הסיבה שהוא לא במועמדים שלי. לאו דווקא בגלל התבוסה. זה אולם שלא הרבה קבוצות ינצחו בו, ובלא מעט מקרים גם ירימו דגל לבן ברבע השלישי. גם היו לאינדיאנה תבוסות העונה (ביוסטון, במילווקי) שבהן אפשר היה לצאת בתחושה שעשינו הכל והיריבה הייתה טובה יותר. מה שלי מפריע זו הגישה שלנו מהרגע שהמשחק היה גמור (מבחינתי - בנקודה שריצת 8-0 שלנו ברבע השלישי שהורידה למינוס 12 נענתה בריצת 8-0 של בוסטון). אימון קליעות. שחקנים משחקים בהליכה. ומה הייתה החמישייה בדקות האלה? ג'וזף, אוואנס, מקדרמוט, ליף ואוקווין. מתוך 5 שחקנים יש פה 3 שהם אולי החבר'ה הכי אדישים (cupcakes) שיש בליגה. איזה מן מסר זה לארון הולידיי שעלה לכל דקה העונה (משמעותית או גרבג') כאילו הוא על ממריצים? שהגישה שלך לא חשובה, חשוב רק הפז"ם וכמה כסף אתה מרוויח? למה הוא עולה רק ל6 הדקות האחרונות כשהגענו ל31 הפרש והשחקנים שעל המגרש מתבזים כבר דקות ארוכות? זה מעבר להבנתי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה באמת פוסל אותו על סמך זה?'
אתה באמת פוסל אותו על סמך זה?
10/01/2019 | 15:55
2
34
אני חושב שיש לך נטייה להחמיר איתו ביחס למאמנים אחרים.
בעיני הוא מועמד לגיטימי: הוא לוקח קבוצה בלי הרבה כשרון למאזן יפה מאד וכרגע למקום השלישי במזרח, כשרובנו הימרנו על 4-5, וגם ההימור הזה מתבסס על זה שבעונה שעברה הם כבר הפתיעו לטובה. לדעתי רוב האנשים מסתכלים על אינדי ורואים קבוצה עם כשרון בינוני שנושכת ושורטת את דרכה ליתרון ביתיות שנה שנייה ברציפות.
צריך לזכור שלא כל מאמן מצליח לעמוד מול חבורה של שחקנים ולגרום להם לשחק טוב, ממושמע, וקבוצתי בשני צידי המגרש. מקמילן עושה עבודה טובה בפן הזה ואי אפשר להתעלם מזה.
רק בגלל שבמשחק בלואו אאוט לוקח לו זמן להגיע לקצה הספסל, זה די ללכת לקטנות.

בגדול מקמילן לא מאמן מהעלית של הליגה, הוא לא עושה התאמות תוך כדי משחק (וגם לא ממש בין משחקים) והוא די מקובע. אבל הוא מגיע להישגים יפים העונה. אני לא חושב שהוא צריך לזכות אבל יש לו מקום בשיח.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'כל מילה '
כל מילה
10/01/2019 | 15:58
2
לצפיה ב-'אני לא פוסל את המועמדות שלו על סמך משחק בלואאוט אחד'
אני לא פוסל את המועמדות שלו על סמך משחק בלואאוט אחד
10/01/2019 | 18:28
23
אני פוסל אותו בדיוק בגלל הקיבעון שדיברת עליו. זה לא משהו שקרה הלילה בפעם הראשונה. מתחילת העונה טייריק אוואנס מסריח את הפרקט הן מבחינת רמה והן מבחינת מאמץ שלחלוטין לא תואם את השאר סביבו, והדקות שלו נשארות קבועות. ובוא, זה לא איזה שחקן צעיר שצריך להתנהל איתו בסבלנות, כן? מדובר בשחקן ספסל ותיק שהוחתם לשנה אחת. יש לך הסבר למה הוא עדיין ברוטציה? הטעה את האויב ואז בפלייאוף פתאום נקבל את השחקן מממפיס?

הנ"ל קורה גם בחלוקת הדקות בשאר העמדות, אם אין בעיית עבירות שכופה עליו חלוקת דקות אחרת אני יכול לדקלם לך בעל פה מי יחליף את מי ומתי.

פשוט המשחק הלילה היה דוגמה כואבת במיוחד. כשאני נזכר באיזה טירוף הולידיי שיחק כשאולדיפו היה פצוע והוא נכנס לרוטציה במקומו כואב לי לדמיין מה עובר בראש שלו כשהוא רואה חמישייה שמטיילת על המגרש, מתכופפת ומחכה שהיריבה תשחיל לה מאחור ועדיין המאמן לא מוצא לנכון לתת לו הזדמנות לעלות לפרקט ולשנות את המצב המשפיל הזה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מילווקי מנצחת ביוסטון'
מילווקי מנצחת ביוסטון
10/01/2019 | 13:26
1
33
ריצת 23-1 בסוף הרבע השלישי ותחילת הרביעי הפכה פיגור ליתרון דו ספרתי.
הירו בול של הארדן החזיר את יוסטון למשחק אבל גם היה טו מאץ' בשלב מסוים כאשר בכל הפוזשנים המכריעים הוא לקח שלשות ברמת הקושי הגבוהה ביותר והחטיא.

הציוות הקטלני של הארדן וקאפלה עשה נזק כרגיל אבל צריך גם לתת קרדיט להגנה של מילווקי שהגיעה מוכנה. הם כיווצו את ההגנה על החדירות של הארדן והקשו על המסירות לקאפלה מתחת לסל. 9 איבודים היו להארדן שנאלץ למסור לפינות יותר ממה שהיה רוצה.
בכל זאת חשוב לציין שהארדן דפק 42 נקודות וחסרונו הורגש במהלך רוב הריצה של מילווקי, בה יוסטון לא הצליחה לעלות על הלוח. בכך הארדן רשם משחק 14 ברציפות עם 30+ נקודות, זה הרצף השני הכי ארוך בעת המודרנית (לקובי היו 16 כאלה ב-2003).

מגיע קרדיט לברוק לופז בהגנה, הייתה לו נוכחות משמעותית והוא הצליח להפריע לקאפלה מתחת לסל כמו שלא ראיתי הרבה זמן. קאפלה עם 4-16 בלבד מהשדה, בזריקות ממש מתחת לסל, אני בספק אם יש לו עוד משחקים בקריירה שהחטיא 12 ניסיונות מהשדה.
בנוסף ללופז שהיה טוב גם איליאסובה התמקם מתחת לסל ועשה להארדן את המוות עם צ'ארג'ים שניסה לסחוט בשריקות 50-50.

מילווקי למעשה הימרה על הקלעים של יוסטון מהפינות, הפעם טאקר והאוס לא הענישו מספיק עם 3-11 משותפים.

יאניס לא הרגיש כמו משחק מצוין אבל רשם שיא קריירה של 21 ריבאונדים וגם הוביל את הדרך עם 27 נקודות.
ברוגדון ניצל את ההרכב הנמוך והסוויצ'י של יוסטון כדי להיכנס לצבע שם לא הייתה לו התנגדות והוא סיים עם 24 נקודות. בסך הכל הבאקס הביסו בנקודות בצבע 70-24 וזה הספיק כדי לכפר על 8-27 בלבד משלוש.

המשחק היה צמוד רוב הזמן אבל זה הרגיש כמו ניצחון מוצדק של מילווקי, שנראו כמו קבוצה בהשוואה לרוקטס במשחק בו מסרו 19 אסיסטים על 18 איבודים.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הנתון המפתיע של הלילה:'
הנתון המפתיע של הלילה:
10/01/2019 | 14:07
40
בלייק גריפין עם 0 ריבאונדים ב-37 דקות משחק. ועוד במשחק שהפיסטונס מפסידים בריבאונד 47-34. not cool.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'דאלאס מנצחת את פיניקס בבית'
דאלאס מנצחת את פיניקס בבית
10/01/2019 | 19:27
13
העונה של דיאנדרה אייטון נמצאת בצילו של לוקה, מסתבר שהוא בקצב לשבור את שיא כל הזמנים באחוזים מהשדה לרוקי, כרגע נמצא במקום השני (60%) קצת מאחורי סטיב ג'ונסון שרשם 61% בעונת 81-82.
הלילה די פגע במאמץ הזה כי הוא היה על הפנים, נראה מנותק לגמרי וקלע רק 6 נק' ב-1-7 מהשדה.

דונצ'יץ' לעומתו סיים עם 30-6-5-3 (8-14 מהשדה, 4-9 לשלוש), היה טוב לכל אורך המשחק. 

דאלאס מקום 3 בליגה בהליכות לקו העונשין וזה צעק לשמיים, לא פחות מ-4(!) שחקנים בפיניקס היו עם 5 עבירות ואחד נוסף יצא ב-6.. 
בארנס למשל ביום רע (3-11 מהשדה) סיים בכל זאת עם 17 נק' בזכות 10-10 מהקו. סך הכל המאבס היו 32-45 מהעונשין.

מקסי קליבה שוב פתח בחמישייה (DSJ פצוע) ונראה הפעם מעולה, רשם שיאים עונתיים בריב' ונק' (13-9) והוסיף 2 חס'.. במחצית השנייה שמר מעולה על טי ג'יי וורן והציק לו, טי ג'יי אמנם הגיע ל-20 נק' אבל לקח 20 זריקות בשביל זה.
ווסלי מאת'יוס לשם שינוי הרים את הראש וסיים עם 5 אס' בנוסף ל-14 נק'.

NBA ומכללות >>

הודעות אחרונות

17:55 | 19.03.19 rapgamer4ever
09:52 | 17.03.19 88nothing
19:16 | 16.03.19 rapgamer4ever
13:36 | 15.03.19 דיברגנט
20:49 | 14.03.19 rapgamer4ever
17:29 | 13.03.19 rapgamer4ever
15:46 | 10.03.19 rapgamer4ever
19:21 | 07.03.19 rapgamer4ever
18:10 | 03.03.19 rapgamer4ever
05:05 | 03.03.19 TheReturn23

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ