משחקי שלישי

rapgamer4ever

New member
משחקי שלישי

קליבלנד- אינדיאנה.
פילדלפיה- וושינגטון.
מיאמי- דנבר: הנאגטס בבק טו בק, פוגשים את מיאמי בתקופה יחסית טובה שלה.
טורונטו- אטלנטה.
אוקלהומה- מינסוטה: רוז ורוקו עדיין בחוץ. יש לנו מזל נגד OKC, ניצחנו אותם 3 פעמים בעונה הקודמת ועקצנו אצלם בבית במפגש הקודם. לכן לא הייתי בונה על המשחק הזה כי הת'אנדרס יגיעו עירניים.
פיניקס- סקראמנטו.
גולדן- ניקס: במפגש הקודם קליי שבר מולם את שיא השלשות. גם הפעם התחזית היא מבול.
קליפרס- שארלוט.

Anfield

New member
OKC גם מגיעה אחרי הפסד דבילי עם 0 אנרגיות

אם היה ניצחון חלק על וושינגטון היה למיניסוטה יותר סיכוי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
Ok אז המאמן של הוולבס הוא ראיין סונדרס(הבן של פליפ ז"ל )

וזה מה שהשחקנים עשו לו הלילה אחרי הניצחון על okc

וויגנס 40! נק'!

Anfield

New member
דיי עם השלשות של ווסטברוק.

Anfield

New member
חתיכת חוצפה לקחת 2 כאלה ב15 שניות האחרונות של המשחק.

מספיק. שמישהו יגיד לו את זה בפרצוף, זה לא מפסיק.
למה צריך להתחיל משחקים עם מינוס 5 פוזשנים?

Cade Foster

New member
מי שיגיד לו את זה בפרצוף, יצטרך למצוא לעצמו עבודה חדשה

ככה זה כשהופכים שחקן לדת. לטוב ולרע.

Cade Foster

New member
מדהים מה שקורה למינסוטה כשהיא פוגשת את OKC

אני לא חושב שיש קבוצה כלשהי בליגה עם מאזן יותר טוב מול התאנדר בשנה וחצי האחרונות.

rapgamer4ever

New member
משחק אדיר של וויגינס

הכי טוב שלו העונה בפער.
סחב את ההתקפה על הגב במשחק שבו טאונס היה מסובך בבעיית עבירות במשך 3 רבעים (שיחק רק 24 דקות, בכל זאת נתן 20-9).
וויגינס קלע מיד ריינג', תקף את הסל ולשם שינוי גם דייק מהעונשין. 16-18 מהקו הלילה כולל המון זריקות בקלאץ', משחקן שקולע ב-low seventies זה בכלל לא מובן מאליו.
אם ה-40 נקודות של וויגינס זה לא מספיק, הוא גם לקח 10 ריבאונדים כולל כמה in traffic שזה מאוד לא אופייני, רק שתבינו ה-season high הקודם שלו היה 6 ריבאונדים.
&nbsp
בהחלט משחק אדיר שלו, יחד עם טאונס שגם היה פעיל בריב' התקפה השגנו מבטים טובים בקלאץ' לשלשות של סאריץ', אוקוגי וטוליבר, רק האחרון פגע אבל זה הספיק.
&nbsp
אני מבסוט מאוד מהניצחון הזה, אנחנו 2-0 על אוקלהומה במגרש הביתי שלהם. בנוכחות ההרכב החסר ובעיית העבירות של טאונס ממש לא חשבתי שננצח.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אולי כל מה שהוא היה צריך זה מאמן אחר?

rapgamer4ever

New member
לדעתי הוא צריך מוח אחר

נראה מה יהיה בהמשך אבל לדעתי הסיכוי קלוש שהוא פתאום השתנה דרמטית בתור שחקן בעקבות החלפת המאמנים.

Krit123

Well-known member
שלפחות יחזור למי שהיה טרום-באטלר

לא חושב שיצא לי להגיד לך את זה אבל עקבתי אחרי מינסוטה לא מעט בגלל וויגינס, הייתי צריך למלא את החלל שיווצר מהפרישה ההולכת ומתקרבת של קובי אז אכלתי את העקיצה הזאת..
מה שכואב לי בדיעבד זה שחשבתי שהוא יכל להיות ממש טוב בהגנה (אם אני לא טועה גם שם היה הייפ), זכור לי במיוחד הסרטון הזה מעונת הרוקי שלו
https://www.youtube.com/watch?v=kJnarXYrFSs
בו הוא שומר על הארדן like a man possessed ומסיים בדאנק בצד השני. מבחינתי זה היה תמצית הפוטנציאל שלו ומספיק בשביל לשכנע אותי שיש פה יורש אפשרי..

בקיצור כל ההקדמה הזאת היא רק בשביל להגיד שהוא מן הסתם אכזבה גדולה אבל לפחות הוא היה סקורר טוב שמדי פעם הולך לסל באגרסיביות ומטביע על החיים של מישהו (גם יוקיץ' היה קורבן באיזשהו שלב), ואחת ל.. גם מתחמם ושם 30+ על הלוח. לפחות אז היה לו ערך מסוים..

Cade Foster

New member
ולגבינו

מחצית שניה מבישה הגנתית (72 נקודות) החזירה את הקאבס ממינוס 26 למינוס 5 בדקות הסיום. למעשה הפסדנו את כל הרבעים אחרי הרבע הראשון המפלצתי, נגד הקבוצה הכי חלשה בליגה. אין הצדקה לרפיון הזה. אם שחקנים רצו לנוח לקראת הבק2בק בבוסטון אז אני רוצה לראות את הולידיי משחק 20 דקות, שלפחות יהיה מישהו שמזיז רגליים בהגנה חוץ מקורי ג׳וזף.
&nbsp
אולדיפו אאוט לגמרי, למעשה הקליעה שלו חזרה לאזור ממוצע הקריירה ולאחרונה הוא גם פחות מעורב בניהול המשחק. הוא שחקן של משחקים גדולים ולכן אני מצפה להתפוצצות מחר אבל לא כיף לראות אותו כופה שלשות דווקא בדקות מומנטום של היריבה שאתה מצפה ממנו למשחק יותר חכם ואחראי. בכלל אינדיאנה בכושר קליעה זוועתי מחוץ לקשת.

Krit123

Well-known member
ניצחון קשה לדנבר במיאמי

הקטע במיאמי הוא כזה; הם נורא בינוניים, אבל אין שום Drop-off בין החמישייה לספסל.. כמעט כל הסגל באותה רמה בדיוק, ככה שאתה מקבל 48 דקות של עקביות בניגוד לרוב הקבוצות שיורדות באיכות כשהיחידה השנייה עולה.
באם אדביו הוא שחקן הגנה לא פחות טוב מוויטסייד ככה שגם מבחינת נוכחות בצבע אין הבדל.
הגנה טובה והרבה תנועה בלי כדור, מזכירה בהרבה מובנים את הקליפרס שהיא במקרה היריבה הבאה שלנו.

המשחק היה די צמוד, שתי הקבוצות החזיקו ביתרון אבל לא הצליחו לברוח או לשמור עליו יותר מידי זמן, מיאמי לא מספיק מוכשרת התקפית ואנחנו לא פגענו מבחוץ וחסרנו את גארי האריס שעוד פעם רק חזר וכבר נפצע שוב..

שני דברים שהחזיקו אותנו במשחק: 15 נקודות של טריי ליילס (6-8 מהשדה, 3-5 לשלוש) מהספסל שהגיעו כמו אוויר לנשימה (בתקופה רעה שלו), ומשחק גדול של טורי קרייג, רשם 11-16-4, כל אחד מהריבאונדים שתפס (שיא קריירה, 6 מהם בהתקפה) היה משמעותי..
מיאמי גם ירתה לעצמה ברגל עם 15-25 מהקו.

יוקיץ' עם טריפל-דאבל של 29-11-10 (11-21 מהשדה, 6-6 מהקו) וסל ניצחון ראשון בקריירה!!. זה כבר תקופה לא קצרה שהוא מופיע בעקביות בקלאץ' ואני מפחד להגיד את זה מטעמי נאחס.
קלע 8 נקודות עמוק ברבע האחרון כולל שני סלים בלתי אפשריים על הגנה מצוינת של אדביו.
מיאמי איבדה רק 6 כדורים אבל 2 מהם היו בפוזשנים המכריעים

עוד כמה דברים קטנים על ההיט:
-דיון ווייטרס עלה מפוקס למשחק בית ראשון העונה, 15 נק' 4 אס', כנראה השחקן הכי מוכשר התקפית אצלהם.
-ווייד היה מעולה, 10 נק' 6 אס' לא באמת מספר את הסיפור של כמה הוא פירק אותנו בפיק-אנד-רול עם אדביו גם בדקות האחרונות.
-מיאמי שמרה אזורית לכמה דקות וזה בלבל אותנו, אני רואה את זה טיפה יותר העונה אבל עדיין לא מספיק, למה קבוצות לא מנסות את זה לפעמים? למה אנחנו לא, זה יכל לעזור 'להגן' מפני הכבדות של הג'וקר

rapgamer4ever

New member
בוסטון מפרקים את אינדיאנה 135-108

הסלטיקס שיחקו מעולה.
טייטום פתח נהדר עם 11 נקודות מהירות וסלים מכל הטווחים. בהמשך קצת לא הורגש.
הפייסרס נכנסו מוקדם לפיגור דו ספרתי אבל כמה סלים של אולדיפו מזערו את הנזק.
בדקות הספסל ג'יילן בראון נכנס היטב לסל כמה פעמים וזה נתן לו ביטחון גם בקליעה.
אינדיאנה התקשתה להשיג מבטים נוחים, אחוזי הקליעה שלה היו נמוכים וגם סך הנקודות היה נמוך יותר לולא אגרסיביות גבוהה של בוסטון בהגנה, כולל עבירות non-shooting בזמן שאינדיאנה הייתה בבונוס.
מסוף הרבע השני דרך השלישי זה היה קונצרט של בוסטון. קיירי התחיל להוביל את הריצה, עצירות של בוסטון הפכו לנקודות קלות במעבר ומרכוס מוריס התעלל בכל שומר ששמו עליו. ההפרש תפח ל-20+ וזה בול גיים.
&nbsp
בוסטון הניעה כדור מצוין, סיימה עם 32 אסיסטים ובפרט כיף לראות את ה-two-man game של קיירי והורפורד. מרכוס מוריס נהיה שחקן ממש טוב בשני צדי המגרש, טייטום כאמור להט בפתיחה ובראון בלט מהספסל.
טרי רוזייר סיים עם שורה סטטיסטית יפה אבל בעיקר בגארבג', בדקות המשמעותיות הוא לקח זריקות מחוץ לשטף ההתקפי.
&nbsp
בצד של אינדיאנה אפשר לציין לחיוב את סאבוניס במשחק חף מטעויות. אני חושב שבוסטון עשו overplay למוביל הכדור בפיק אנד רול על סאבוניס, בדרך כלל אולדיפו אבל גם טייריק וקוליסון העבירו מסירות לדומאס שידע לנצל את ה4 מול 3 לביצוע מסירות נכונות. בנוסף הוא היה פעיל בריב' התקפה ונתן כמה טיפ-אין.
אולדיפו קלע כמה שלשות קשות אבל סך הכל משחק לא משהו, שם רק 2-6 מהעונשין. למרות שסיים עם 0 אסיסטים אפשר לציין שהוא היה היוצר העיקרי של הפייסרס וזה שהשיג יתרון על ההגנה (לא תמיד זה קרה).
&nbsp
זה ניצחון רביעי ברציפות לבוסטון, כולם בדו ספרתי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מה שאני אוהב בניצחון הזה של הסלטיקס

זה שאף שחקן לא התבלט בצורה יוצאת דופן ויותר מזה, קיירי אפילו נתן משחק די חלש.
החברה האלה משחקים בלי אגו וכיחידה מאוד מסונכרנת וזה כיף לראות (בעיקר בעידן הזה של כוכבי על)
&nbsp
פתחו את העונה די חלש אבל עכשיו הם שוב נראים כמו הקבוצה שצריך לנצח במזרח וסליחה מאוהדי מילווקי וטורונטו.
&nbsp

י ו א ב

New member
את זה נראה בשבוע הבא מול טורונטו בבית

יש עכשיו לבוסטון סדרה של שלושה משחקי חוץ (הראשון מחר ב- B2B נגד מיאמי) לא קלים
אבל שניתן לנצח, ואח"כ בבית נגד טורונטו.
זה יראה יותר אם בוסטון העלתה הילוך, או שעדיין נשארה לא יציבה.

FrecCo

Member
לא נראה את זה בעונה הסדירה לדעתי

הם הוכיחו כבר שנה שעברה שהם יודעים להעלות שני הילוכים בפלייאוף

למעלה