הלילה אחד המשחקים המעניינים של השנה

rapgamer4ever

New member
איזו בכיינות

הארדן משחק ביכולת ג'ורדנית, שם על הקבוצה הכי טובה בליגה 44 נקודות (רק 8 מהעונשין), מוסיף 15 אסיסטים, משיג ניצחון במגרש הכי קשה בליגה ואתה מתלונן על השריקה ההיא שקיבל ברבע הראשון שמוכיחה שבעצם הכל מכור

&nbsp
השנאה העיוורת כלפי הארדן מתחילה להזכיר את האהדה העיוורת לקובי.

Cade Foster

New member
זו לא יכולת ג'ורדנית, פשוט לא מאפשרים לשמור עליו

לא הייתי מתבכיין אם זה היה קורה אחד ל. זה קורה כל משחק (ואת יוסטון אני משום מה רואה די הרבה העונה). לזכות הארדן ייאמר שהוא אחד השחקנים החכמים ביותר אי פעם, והוא מנצל את הסיטואציה עד תום. עושים לו קונטסט - כל מה שהוא צריך זה ליפול. הוא יקבל את השריקה ומאותו הרגע יביאו לו את המטר, וזה בעצם כל מה שהוא צריך כדי לתפור אותך. הוא יודע בדיוק איך ההגנה תגיב לעבירות ששורקים לטובתו. האיש לקח 23 שלשות אתמול - אתה באמת חושב שקבוצת הגנה כמו גולדן סטייט הייתה מאפשרת את זה בידיעה שזה הMVP והוא נמצא בכושר הכי טוב בקריירה שלו?
&nbsp
קח את זה כאנלוגיה למה שקרה במשחק 7 ביניהן (ה27 החטאות הרצופות המפורסמות). מה, הארדן נהיה שחקן פחות טוב כי זה פלייאוף או שהשיפוט הוא אחר, מה נראה לך יותר הגיוני?

rapgamer4ever

New member
כדורסל אדיר של הספרס

באמת תענוג לצפות.
המשחק נפתח בשריקות בוז לקוואי לאונרד, שבפוזשן הראשון נכנס באגרסיביות לסל וסיים באנד1. זה לא סימן לבאות. הספרס הצליחו להרחיק אותו מהצבע, הביאו עליו עזרה רחוק מהסל ושריקות הבוז של הקהל הוציאו אותו מהרית'ם בעיקר בהגנה דוקא. יותר מדי פעמים הוא חלם או ירד להגנה באיחור.
&nbsp
דרוזן שיחק את המחצית הטובה בקריירה שלו כנראה. הגיע לאן שהוא רוצה על המגרש, הניע את ההתקפה והיה מאוד מדויק בפעולות שלו. סיים את המחצית עם 19-10-5 בדרך לטריפל דאבל הראשון בקריירה שלו. מזל טוב.
&nbsp
הספרס שיחקו מאוד חכם ולמעשה היתרון 26 שבנו תוך 15 דקות ראשונות של כדורסל גמרו את המשחק. הם ניצלו את ואן פליט בהגנה, הניעו כדור מושלם, קלעו את המבטים שסידרו. מבחינה הגנתית הם פגעו משמעותית בשטף ההתקפי של הראפטורס, שהגיעו לא מוכנים. אין לטורונטו מנהל משחק ברמה גבוהה (בחסרונו של לאורי), ראינו מהם קיפאון בהתקפה שהכדור לא זז והשחקנים לא זזים.
דרק וויט עשה עבודה אדירה על קוואי וקיבל עזרה שגרמה ללאונרד להיפטר מהכדור. שחקני החמישייה של הראפטורס לא ידעו לתרגם את הפוזשנים האלה לזריקות נוחות והם קלעו במצטבר 2-20 משלוש. בלט בחולשתו דני גרין שסיים עם אפס נקודות ולקח זריקות ממש לא לעניין.
&nbsp
עוד אפשר לציין את אלדריג' שהיה נהדר בפעולות שביצע בהתקפה. בין אם יציאה לזריקת מיד ריינג', גלגול לסל או פוזשנים בפוסט- הוא היה יעיל מאוד בזריקות שלקח ובבחירה שלו להניע את הכדור הלאה.
ברין פורבס הפציץ משלוש ובקושי החטיא כל המשחק.
&nbsp
סך הכל המשחק התנהל בהפרש שבין 15 ל-28. החמישייה של הספרס ממש קרעו את טורונטו, שהצליחו קצת לצמצם בסופי רבעים. מעניין היה לראות שניק נרס שיחק כמה פוזשנים בהגנה איזורית שהצליחה להוציא את הספרס קצת מהרית'ם.
&nbsp
&nbsp
לדעתי המשחק הזה צריך להיות מדאיג מבחינת טורונטו. פופוביץ' הדגים עד כמה קשה להם כשמביאים על קוואי עזרה נכונה ומכריחים אותו ואת הצוות מסביב to make plays. רוב הזמן זה נראה לא טוב. החשיבות של לאורי נכנסת כאן ביכולת לתרגם את היתרון הראשוני הזה למבט איכותי, ובכלל לשפר את הפלואו ההתקפי של טורונטו שהזכיר במשחק הזה סדרות פלייאוף שהם ירצו לשכוח.
&nbsp
עוד נקודה שאפשר לציין היא שולנצ'יונאס חסר, זה עוד שחקן בטורונטו שיודע לייצר לעצמו סל גם מול קבוצה כמו הספרס שיודעת לסגור נתיבי חדירה ולהקשות על הגעה לצבע של שחקני פרימטר.

FrecCo

Member
העונה הזו נראית כמו החותמת הרשמית לכך שפופ הוא הGOAT

FrecCo

Member
מאחר וחלק גדול מהקרדיט ניתן לביג 3 וזו העונה הראשונה בלעדיהם

וגם ללא היורש שלהם, אז הייתי אומר שכן, העונה הזו וגם הקודמת הן באמת ההוכחה שהבנאדם מסוגל לקחת בערך כל קבוצה של שחקני די-ליג עם כוכב וחצי ולהפוך אותם לקבוצת פלייאוף.

Cade Foster

New member
בעונה שעברה לא באמת היה לו אף אחד מהביג 3 וגם לא את היורש

פארקר ומאנו קילומטרים מאחורי השיא וקוואי שיחק 9 משחקים. למעשה העונה יש לו קבוצה טובה יותר מאשר בעונה שעברה, אבל מצד שני גם המערב חזק יותר והוא עדיין בצמרת.

rapgamer4ever

New member
מסיר את הכובע בפני הרוקטס

הגיעו לאורקל ללא כריס פול ואריק גורדון, נכנסו לפיגור 20 וחזרו כדי לנצח.
לא יודע כמה פעמים בעידן סטיב קר הווריורס הפסידו משחק שהובילו בו ב-20. אני בטוח שאפשר לספור את זה על יד אחת.
&nbsp
הארדן ממשיך ביכולת המטורפת, הוא קלע 10-23 משלוש כאשר רובן ברמת קושי הזויה. לזה הוסיף 10 ריבאונדים, 15 אסיסטים ואפילו מספר מהלכים גדולים בהגנה.
קלינט קאפלה עשה טרור לווריורס בצבע. הוא לקח 9 ריב' התקפה (21 סך הכל), קיבל מהזקן כדורים ב-restricted area והצליח לסיים מעל דריימונד ו-KD. 29 נקודות במשחק סך הכל.
&nbsp
לעיתים נדירות בלבד הווריורס יפסידו משחק שבו 3 הכוכבים ההתקפיים שלהם הגיעו למשחק. קרי, קליי ו-KD קלעו יחד 87 נקודות ב-50% מהשדה, בדרך כלל אלה משחקים שאין סיכוי ליריבה. ליוסטון אין את הסגל ההגנתי מעונה שעברה והם לא הצליחו לפגוע בשטף המשחק של גולדן כמו בסדרת הפלייאוף ביניהן. מה שהם עשו זה התעלמות די רדיקלית מכל אחד השחקנים מסביב לשלושה הנ"ל. המון פעמים גרין, לוני, איגודאלה, ג'רבקו מצאו את עצמם חופשיים ולא הענישו מספיק.
&nbsp
בכל אופן ההתעלות של יוסטון הייתה בעיקר בהתקפה, מסביב להארדן וקאפלה שחקן בשם דנואל האוס קלע 17 נקודות ואוסטין ריברס שהוא למעשה היוצר השני באיכותו כרגע ביוסטון תרם 18.
&nbsp

fatnoam

Active member
לוני היה מצויין במשחק במיוחד בהתחלה

ודנואל האוס משחק מצויין ברוקטס, הוא תפס את המקום של ג׳יימס אניס שעולה עכשיו רק אם מישהו נפצע או מסתבך בפאולים.
&nbsp
היה משחק מצויין, אבל הכדורסל של הארדן הוא בלתי ניתן לצפייה. לא מעניינים הסופרלטיבים, מה שהוא עושה זה לא ספורט בעיניי, אני גם תופס את הראש אחרי כל קליעה גדולה, ואחרי חלק מהמהלכים שלו. אני מודע שהוא שחקן אדיר, אבל אתם פשוט לא מבינים כמה קשה לשמור עליו - כי הוא פשוט עושה מניפולציה לשופטים ומוציא פאול מתי שבא לו. אז אתה מנסה לא לגעת ונכווה כי אתה נותן לשחקן סופר מוכשר לעלות לזריקה בלי יד בפנים.
&nbsp
זה ״ג׳ורדני״ רק בסטט-שיט.

rapgamer4ever

New member
רוב הסלים שלו לגמרי עם יד בפנים

ואלה שלא זה בעיקר כי הוא זרק את השומר שלו מספיק רחוק:
https://www.youtube.com/watch?v=qHXBa-7Pi7o

כשג'ורדן קולע 40 הוא אלוהים, אז מה אם הוא קיבל שריקות סופרסטאר כמו שאף אחד אחר לא קיבל. כשהארדן שם 44 על האלופה, עם סדרת קליעות בלתי אפשריות, ומסדר עשרות מבטים פנויים שמתבטאים ב-15 אסיסטים, זה רק סטט-שיט...

fatnoam

Active member
זה לא בדיוק נכון

כי הארדן יכול להוציא שריקה מתי שהוא רוצה, ואז הוא גורם לשומר שלו לא לשמור ״בטבעיות״. בעיניי הוא משחק ב-Easy Mode, אם תרצה. הוא עושה לעצמו את המשחק איזי בזכות זה שהוא מוח כדורסל מבריק.
&nbsp
פשוט לדעתי, מוח כדורסל מבריק יכול להצליח גם בלי לעשות מניפולציות זולות על השופטים.
&nbsp
זה למה אני לא מחבב אותו.

rapgamer4ever

New member
אבל אם בסרטון רואים ששמים לו יד בפנים

אני לא מבין איך זה מתיישב עם easy mode.
חוץ מזה שהוא לא באמת מוציא שריקה מתי שהוא רוצה. הוא מנסה לסחוט פאולים, לפעמים מצליח יותר ולפעמים פחות, אבל בסך הכל ההליכות שלו לעונשין לא שונות מהותית מסקוררים אחרים שקלעו כמות כזאת של נקודות. אלה הנתונים לפחות.

dark happy shadow

Member
מנהל
נצל"ש, גולדן סטייט ניצחה את סקרמנטו עם 41 שלשות במשחק
אומנם אני לא חסיד של הליגה הסדירה ב nba, אבל זה ממשחק מעולה לצפות בו וכמובן סטף קרי.
&nbsp
מעניין מתי יוסיפו טווח של 4 נקודות כי יש מספיק שחקנים שיכולים לזרוק מטווח כזה ובאחוזים טובים כיום. בפלייאוף זה יכול לעשות להגנות בעיה רצינית מאוד.

למעלה