משחקי שישי

rapgamer4ever

New member
סבבה

אז ג'ורדן קלע 40 למשחק כששברו לו ידיים והארדן קולע 40 למשחק כי נושפים עליו יותר מדי בטעות.

על קובי אין לך כל כך מה לומר, גם לא על KD שהרצף שלו מעט פחות מרשים, והתוצאה היא שלגמרי במקרה רצף כזה קורה אולי אחת לעשור על ידי הסקוררים הגדולים בכל הזמנים... משום מה המסקנה היא לא שהארדן סקורר היסטורי שנמצא בכושר אדיר, אלא שהנהלת הליגה התכנסה והחליטה שהגיע הזמן למכור לו משחקים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
13 מ 35 זה סקורר אדיר?

5 מפאקינג 17!! מהשלוש זה סקורר אדיר?
הבן אדם עומד על 42% העונה כך שסקורר אדיר הוא לא.
&nbsp
לא מזלז במה שהוא עושה אבל אני כן חושב שלקחת 35 זריקות ולקלוע 30% מהן, קצת מוציא את העוקץ מהדבר הזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ג'ורדן שחקן של 50% בקריירה

כל השמות שציינתם פה, אפילו לא קרובים לזה.

rapgamer4ever

New member
רק ש3 שווה יותר מ2

ולאחוזי שדה אין שום משמעות פרט ליעילות בתור סקורר, שהיא נמוכה יותר אצל מי שזורק רק מטווח 2.

Cade Foster

New member
אבל למה אתה מתעקש להשוות בין תקופות כל כך שונות?

מה לעשות שבתקופה של מייקל לא היה נהוג להשליך 23 שלשות במשחק?

rapgamer4ever

New member
אני בכלל לא העליתי את טיעון האחוזים

דיברתי על הווליום המטורף של הארדן, שרצף כזה קורה פעם בעשור.
ניר הוריד ממה שהארדן עושה בטענה שהאחוזים שלו נמוכים בהשוואה לסקוררים היסטוריים אחרים, אז הסבתי את תשומת לבו שהם בעצם גבוהים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אין לי יכולת לטעון נגד זה

הארדן אחד החודרים וסוחטי העבירות המחוננים בליגה.
אין בעיניי שום הצדקה הגיונית לזריקת כמות כזאת של שלשות מצידו.

rapgamer4ever

New member
קצת קשה להאמין שאתה לא מזלזל במה שהוא עושה

כשאתה מציג נתון די חסר משמעות, שבכלל לא לקוח מהמשחק שאנחנו מדברים עליו, כדי להעביר נקודה לא ממש אפויה.
&nbsp
גם הנתון שלך לגבי הממוצע העונתי שלו-
1 לא נכון.
2. לא מלמד בדבר השאלה האם הוא סקורר אדיר או לא. כי ה-38% של הארדן משלוש שווים יותר נקודות מה-50% של אולג'ואן מהשדה. תעשה את החשבון ותראה.
&nbsp
הארדן הוא מהסקוררים הגדולים ביותר של דורנו הן מבחינה כמותית והן מבחינה איכותית. סקורר אדיר זה בדיוק מה שהוא.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני לא מזלזל מסיבה פשוטה

הארדן מעמיס קבוצה שלמה על הגב שלו וסוחב אותה התקפית לגמרי בכוחות עצמו כי באמת שאין לו שחקני התקפה להתפאר בהם מסביבו.
ולכן אני גם לא שופט אותו על כמות הזריקות.
ויחד עם זאת אני אומר שוב, קשה להתעלם מכך שבתוך כל הרצף המרשים הזה היה רק משחק אחד שהוא קלע בו באחוזים טובים( 55% מול וושינגטון) ובשאר המשחקים הוא קלע ב 42% ומטה.
&nbsp
אבל אני מוכן לשנות את ההערה שלו מקודם ולהגיד שהוא סקורר גדול אבל הוא לא קלעי גדול.
וכן, הוא בהחלט אחד משחקני ההתקפה הטובים של הדור הזה וווינר ענק.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
מה אני אגיד לך, אני לא זוכר את העונות ההן

קצת קשה לשלוף מהזיכרון משהו שקרה לפני 5 שנים ובטח לפני 13 שנה. סטטיסטיקה זה כל מה שיש לנו.
&nbsp
הדיון הזה הוא מאוד תיאורטי, אין לי או לך דרך להוכיח מה היה קורה אם השיפוט היה לרוחי. רק על דבר אחד תענה ותשתדל להיות כנה - מאיזו סיבה לדעתך לא הראו אפילו הילוך חוזר לעבירה ההיא ל3?

rapgamer4ever

New member
אז הנקודה היא כזאת

שחקן שקולע 40 למשחק במשך סטרץ' כזה זו תופעה מאוד מאוד נדירה ששמורה לסקוררים היסטוריים. הסטרץ' הנוכחי של הארדן הוא כזה, ולמרות רעשי הרקע הרבים על העבירות והעונשין, הוא לא שונה בפרמטר הזה מאותם סקוררים היסטוריים.
&nbsp
לשאלתך- לא יודע למה. יש מקרים שהקבוצה הביתית לא אוהבת להראות שידורים חוזרים של מהלכי היריבה. יש מקרים שהבמאי חושב שהמהלך האחרון לא חשוב מספיק בשביל replay. לא יודע לתת לך הסבר יותר מזה. היום ראיתי סקראמנטו-גולדן והיה מהלך ממש יפה, לא זוכר כרגע מה הוא היה, שהתאכזבתי שלא הראו אותו בשידור חוזר.

Cade Foster

New member
אגב,

דווקא השריקה ההיא ברבע הראשון - יכול להיות שבאמת הייתה שם עבירה, לא יודע. למה אני לא יודע? כי לא הראו שום הילוך חוזר. הם מבינים שמספיק אנשים כבר קלטו את העניין ומביעים ביקורת פומבית אז כדי להשתיק אותה הם פשוט לא מאפשרים להם לצפות שוב במהלך.
&nbsp
מה קרה ברגע ספציפי במשחק ספציפי זה על הזין. לא הגבתי ככה אפילו אחרי עוד תצוגת שיפוט אומללה שבגללה הפסדנו להם בבית. האופן שבו הNBA עוזר לו להגיע למספרים האלה על מנת לשווק אותו כאילו הוא ג'ורדן/בראיינט פשוט דוחה בעיניי.

Krit123

Well-known member
דנבר-שארלוט + קינגס-ווריורס

נקמנו את הפסד החוץ לפני חודש, 123-110 בסיום.
שארלוט נשארה בתמונה בעזרת תרומה מאוזנת של 7 בדאבל-פיגרס ואופנסיב ריבאונד. לא שמתי לב לזה בזמן אמת אבל אנחנו איבדנו 7 כדורים בלבד לעומת 17 של ההורנטס, זה די עשה את ההבדל...
מילסאפ וגארי האריס (בנתיים עולים מהספסל) חוזרים לעצמם, פול עם 18 נק' ו-4 חט' וגארי עם משחק אול אראונד של 17-6-5.

הג'וקר עם 39-12-6-3 (16-29 מהשדה, 8 ריבאונדים בהתקפה), הכי אגרסיבי שראיתי אותו, לא יתפלא אם 29 זריקות זה שיא קריירה.. שיחק עם 'זיכרון קצר' לשם שינוי והמשיך לבקש את הכדור גם אחרי החטאות.

התרשמתי מהרוקי דבונטה גרהאם (23, 1.88 - בחירה מספר 34), נראה כמו קומבו גארד עם סייז טוב וראיית משחק לא רעה. פותח בחמישייה על חשבון ג'רמי לאמב הפצוע. סיים עם 10 נק' ו-8 אס' (אחוזים לא טובים אבל 0 איבודים בניגוד לחבריו).

קינגס-ג"ס היה שוטאאוט היסטורי, 41 שלשות משותפות זה שיא כל הזמנים. הווריורס קלעו שלשה יותר, היה סמלי אם היו מנצחים בדיוק ב-3 הפרש (127-123) ברוח התקופה. לא ראיתי את כל המשחק אבל שתי הקבוצות שרפו את הפרקט, נעו מצד לצד בקצב של משחק טניס. פוקס נפגע ברבע הראשון וזה די השפיע על היכולת שלו בהמשך.
ג'סטין ג'קסון שפחדתי שיתבזבז בקינגס עם שיא קריירה של 28 נק' (10-14 מהשדה, 5-7 מחוץ לקשת) מהספסל בהעדרו של שאמפרט הפצוע.

דוראנט אמר בתגובה לשיא שהוא לא מת על הכיוון הזה ושהוא מעדיף לשחק בתוך קו השלוש. הערה מנותקת מהמציאות, איך אתה מתחבר לקבוצה שהפכה לסימן ההיכר של המהפכה ואומר דבר כזה?

rapgamer4ever

New member
משחק משוגע בהחלט

shot making מטורף של קרי וגם של באדי הילד.

בהמשך לפוסט של dark happy shadow מלמטה על המשחק, אני דוקא הייתי מעדיף שירחיקו את קשת השלוש מאשר שיעשו זריקה ל-4 נקודות. מה שרואים בתור "זריקה ל-4", שיתנו עליה 3 נקודות ויחיו קצת את משחק המיד ריינג' שהולך ודועך.

למעלה