משחקי הכריסמס

rapgamer4ever

New member
משחקי הכריסמס

כעת: ניקס- מילווקי. חימום לקראת ההמשך.

22:00: יוסטון- אוקלהומה. ישנה יריבות (לייט) בין הקבוצות האלה, שהן אולי מהבכירות בהתמודדות על סגנות המערב. כריס פול חסר.

00:30: בוסטון- פילדלפיה: כאן יש ממש יריבות שהתחילה בפלייאוף. בפרק האחרון הסלטיקס נתנו בראש לפילי במחזור הפתיחה. בוסטון מגיעה בסגל כמעט מלא חוץ מאשר ביינס שדוקא במצ'אפ הזה יש לו תפקיד חשוב.

3:00: גולדן- לייקרס: מפגש ראשון של לברון במדי הלייקרס מול האלופה. צפו למשחק אטרקטיבי בקצב מהיר, לא בטוח שישאר צמוד עד הסוף.

5:30: יוטה- פורטלנד: רק לפני כמה ימים הג'אז השפילו את פורטלנד ב-30 הפרש. אלא שיוטה מאוד לא יציבה העונה ולצד תצוגות אדירות יש לה לא מעט נפילות, הפעם זה משחק חשוב מול יריבה ישירה על הפלייאוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
יוסטון-אוקלהומה כרגע אחוזים נמוכים לשתי הקבוצות

פול גורג' עם 1 מ 7
הארדן עם 2 מ 8
&nbsp
מקווה שזה יתיישר כי זה ממש לא כיף לראות משחק עם כל כך הרבה החטאות
&nbsp

rapgamer4ever

New member
הגנה טובה מאוד של הת'אנדרס

מזיזים את הרגליים, נשמרים מעבירות ומכריחים את יוסטון להרבה שלשות תחת שמירה.
הנקודה היחידה לשיפור היא ריבאונד, קאפלה חוגג להם מתחת לסל.
יוסטון יורדת להפסקה בפיגור 8 וגם זה בזכות סקורינג יוצא דופן של הארדן.
&nbsp
אגב שמתי לב שאוקלהומה הולכת העונה יותר לאדאמס בפוסט. בעיקר מול מיסמאצ'ים אבל לא רק. לתחושתי אלה פוזשנים ביעילות טובה.

Anfield

New member
קאפלה והארדן גמרו אותנו

אני מצפה מאיתנו להיות טובים יותר בדקות שבלי אדאמס. כנראה שקאפלה הוא מפלצת שדורשת את אדאמס בפנים בכל הדקות שלו, היה צריך להיות פה ניהול טוב יותר של דונובן מבחינת דקות לאדאמס מול קאפלה. הדברים האלה בסוף גמרו לנו את המשחק.
את הארדן קשה מאוד לעצור זה כבר ידוע, לא צריך להוסיף פה על מה שאתם כבר יודעים, אתה עושה חצי צעד בכיוון והוא ייקח אותך לכיוון השני ולליי אפ. צריך להכריח אותו לזרוק ל3, לדעתי זורק יותר מדי ל3, לא יודע מה האחוזים שלו בדרך כלל משם אבל אני רוצה שינצח אותי בזריקות האלה ולא כשהוא חודר ואז לעצור אותו זה כבר קרוב לבלתי אפשרי.
כל עוד ווסטברוק לא קשור לרמה הרגילה שלו בהתקפה, אנחנו נשענים מאוד על ג'ורג' וקשה ככה כשנגדך יש את הארדן וקאפלה כמו שהוא נוצל אתמול.
אני עדיין אופטימי שאפשר להיות טובים מהם העונה, תחזירו את ווסטברוק לרמה ממוצעת ומעלה שלו, תוסיפו את רוברסון, ואנחנו יכולים להיות מספר 2 העונה במערב לדעתי.

Cade Foster

New member
ג׳ורג׳ 28-14 אבל אני לא אוהב את המשחק שלו

שוב משחק טיפוסי של 4 איבודים וזריקות קשות בכל פעם שהוא מנהל התקפה.
&nbsp
אני לא חושב שאפשר לחפור על זה מספיק - הוא צריך להיות האיש שמסרטטים תרגילים עבורו, לא זה שמריץ אותם.

rapgamer4ever

New member
צריך להיות גם הוגנים

ג'ורג' היה המצטיין באוקלהומה. אמנם לא משחק מושלם שלו אבל הוא כן היה טוב בשני צדי המגרש, ועשה גם לא מעט מהלכים טובים כמנהל משחק. היו לו כמה כניסות לסל, הוא חילק כמה מסירות טובות שהוחטאו. לא בדיוק רק זריקות קשות ואיבודים. ווסטברוק שניהל את רוב הפוזשנים, לא שיחק טוב יחסית.
&nbsp
באופן דומה אפשר לבקר את הארדן על איבודים, ויותר מדי מריחות של פוזשנים, וזריקות לא תמיד חכמות והכל נכון. אבל בסופו של דבר הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש.

Anfield

New member
הארדן סבל מזה שפול לא במגרש, ג'ורג' סבל מזה שווסטברוק לא

קרוב לשיאו.
כל אחד מהם נאלץ לעשות יותר ויותר אצל שחקנים מהסוג שלהם זה אומר הרבה ראש בקיר.
ווסטברוק לא מתפקד כבר תקופה, אולי לא באמת כשיר עדיין ב100%. כשיחזור לתפקד ג'ורג' יוכל להוריד מעצמו קצת.

fatnoam

Active member
היה משחק לא חכם, אבל משחק טוב

דבר ראשון היה צמוד יחסית והיה מותח. דבר שני, היו גיבורים לא צפויים ברבע האחרון (ריברס עבור הרוקטס, גראנט עבור הת׳אנדר), ומה שהכריע בסוף זו העובדה שהארדן פשוט טוב יותר בלסגור משחקים מאשר ווסטברוק וג׳ורג׳.
&nbsp
ג׳ורג׳ פתח חלש אבל שיחק מצויין, ופשוט מאוד התקרר ברבע האחרון. הוא היה בלתי עציר בשני ובשלישי ולכן אוקלהומה שלטה ברבעים האלה. הארדן היה מצויין לכל אורך המשחק, באחרון הוא גם התקרר מבחוץ אז הוא הלך פנימה שוב ושוב. מאוד קשה לשמור עליו. עם כל התלונות על ההצגות שלו וסחיטת הפאולים שלו, עדיין ההטעיות גוף וראש שלו כל כך מרשימות, הוא עובר (או משתחרר מ) מגנים טובים התקפה אחר התקפה מבלי להתאמץ יותר מדי. הוא באמת גאון כדורסל, והגיע לו לנצח את הת׳אנדר הנוכחית.
&nbsp
אני חושב שהת׳אנדר היו מנצחים את המשחק אם היו הולכים יותר לפוסט אפ של סטיבן אדאמס שכן קאפלה לא התאמץ יותר מדי בהגנה מולו והיה מאוד פעיל בהתקפה ובריבאונד התקפה. הם היו צריכים to rough him up ואין טוב מאדאמס לעשות זאת. ההיררכיה באוקייסי לא ברורה, כמה שהקבוצה הזו תרוץ יותר וזה יתבהר יותר, ככה הם ייראו יותר טוב במאני טיים.
&nbsp
וכן ציפיתי ליותר מראסל ווסטברוק במשחק הזה.

rapgamer4ever

New member
ריברס תוספת טובה ליוסטון

נחמד להסתלבט עליו אבל הוא שחקן רוטציה לגיטימי גם בשלבי פלייאוף מתקדמים. במיוחד בקבוצה כמו יוסטון שהבחירה שלה היא בין ריברס לשחקני ג'י ליג לכריס פול 40 דקות במשחק עד שהוא נפצע.
הרוקטס עדיין רזים מדי בעמדות הפורוורד אבל התוספת של ריברס מאפשרת להם להסתדר טיפה יותר עם דקות של הארדן או גורדון כביכול בעמדה 3.

Krit123

Well-known member
הופתעתי מהצירוף שלו

חשבתי שהוא מחוץ לטווח המחירים שיוסטון יכולה להרשות לעצמה.. מעניין אם יהיו עוד צירופים בסגנון.

מסכים עם נועם ואנפילד שהיה צריך ללכת יותר לאדאמס במחצית השנייה ולנסות לתזמן את הדקות שלו מול קאפלה. אולי מידי פעם תהיה לו החטאה רעה או איבוד כדור גמלוני אבל השנה יותר מאי פעם זה לא באמת מספר את הסיפור, הוא השתפר מספיק בשביל לקבל קרדיט בהתקפה בעקביות ולא רק לפרקים.

בכללי היה משחק די מנומנם שיוסטון גנבה. מחסור בקליעה מבחוץ די מונע מ-OKC לברוח ליתרון גדול, הרגיש כאילו אם יוסטון הייתה נקלעת לפיגור דו-ספרתי היא הייתה מאבדת עשתונות

Anfield

New member
אם ל OKC הייתה קליעה מבחוץ היא הייתה איום רציני על גולדן

אבל הקבוצה בתחתית הליגה באחוזים לשלוש.
אברינס ופטרסון אובר רייטד ל3. הם רעים. ווסטברוק זורק שלשות מפגרות וכמעט תמיד מחטיא.
ככה שהקבוצה נבנתה בצורה הזאת וזה החיסרון הכי בולט שלה. זה לא היה המשחק הראשון שהיה מסתיים אחרת אם שלשות היו נכנסות וזה לא יהיה האחרון.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי נכון לעכשיו הם האיום הכי גדול על גולדן במערב

כמובן שזה מאוד טריקי כי אנחנו לא יודעים מה יהיה בעוד חודש כשקאזינס יחזור ולכן גם כתבתי "נכון לעכשיו"
אבל בכושר הנוכחי של שתי הקבוצות, אני בהחלט רואה את אוקלהומה מנצחת את גולדן בסידרה של הטוב מ 7
&nbsp

Anfield

New member
מניח שגולדן תעלה כמה רמות כשיתחיל הפלייאוף

זאת הבעיה..
אם היה אפשר לשחק נגד הקבוצה הרדומה שיש להם עכשיו זה היה אחלה כמובן.
המשחק נגדם היה אחד הקלים העונה.

לא תמיד קבוצה מצליחה להעלות רמה כשהיא מגיעה לפלייאוף

זה שלרון מליח לעשות את זה באופן עקבי זה נדיר מאוד

rapgamer4ever

New member
אני חושב שאפשר לזהות מתי גולדן סטייט נותנת 100% מעצמה

ומתי לא.
אני מסכים איתך שאין ערבונות שגולדן תגיע ליכולת השיא משנים קודמות, אבל לפחות מבחינה הגנתית היא לחלוטין יכולה לתת יותר ממה שהיא נותנת בעונה הרגילה.

ברור

הנקודה היא שהסוויץ' הזה בראש לא קורה תמיד, לא בטוח שהם יתעוררו ויכול להיות שעד שהם יתעוררו יכול להיות שהם יהיו כבר בסיטואציה מאוד בעייתית. מצד שני, אם יש קבוצה שאני יכול להאמין שיכולה לצאת מכל סיטואציה זו גולדן סטייט.

rapgamer4ever

New member
קיירי בתצוגת קלאץ' אדירה

מוביל את בוסטון לניצחון על פילדלפיה בהארכה.
ארווינג קלע 10 נקודות בדקות האחרונות+הארכה, מול שמירה מצוינת של באטלר שהכריח אותו למבטים קשים. קיירי סיים עם 40 נקודות שכללו זריקה אחת בלבד מהעונשין.
&nbsp
נקודות מהמשחק:
* אל הורפורד צריך לאפס את הידית כי אמביד לא יצא עד קשת השלוש ואפשר לו לקחת זריקות חופשיות. רשם 0-5 במשחק, 32% סך הכל לאורך העונה.
* הספסל של בוסטון לא נראה טוב. שחקנים לא משתפים מספיק את הכדור (רוזייר, בראון) והיוורד עדיין לא מזכיר את השחקן מיוטה. בהקשר הזה אפשר לציין שגם טייטום לא מוסר טוב.
* אמביד היה מפלצת בהתקפה והפעם גם הג'אמפרים שלו נכנסו. חסרונו של ביינס הורגש. לדעתי היה מקום מצדה של פילי ללכת אליו יותר בדקות ההכרעה.
* סימונס עדיין מוגבל מאוד בסט אופנס מול בוסטון. היו לו כמה מסירות מבריקות אבל חוץ מאשר בטרנזישן (שבוסטון מנעו היטב) הוא לא היה טוב וסיים עם -17 בפלוס/מינוס.
&nbsp
משחק טוב מאוד, רמה גבוהה של כדורסל, היה כיף לראות.

Krit123

Well-known member
אכן היה המשחק הכי טוב מבין החמישה

נראה שסטיבנס החליט ללכת על מתכונת של 3 כוכבים+2 פועלים שחורים (בהקצנה כמובן) על המגרש בכל זמן נתון, במקום לבחור בין היוורד ובראון לספסל הוא פשוט הושיב את שניהם, ברוב שלבי המשחק החמישייה המקורית לא נמצאת ביחד על המגרש. אם אני לא טועה מאז שהשינוי הזה נעשה הם יצאו לאותו רצף של 8 ניצחונות ובכללי נראים הרבה יותר טוב התקפית, הגנתית הם היו מעולים מלכתחילה.

ווילסון צ'אנדלר זה החתמה שדי עברה מתחת לרדאר, אמנם אין לו התאמה אידיאלית בפילי אבל הוא שחקן עם אכויות שיכל להיות מסוכן אם הוא קולע מבחוץ. תרם לדנבר לא מעט כשהיה בריא (די מזכיר את גאלו בעניין הזה), נראה לי שהוא נותן את התפוקה שמייקל ביזלי אמור לתת בקבוצות אליהן הוא נודד רק בלי המוניטין.

אמביד היה מצוין אבל פילי רזה מידי בעמדה הזאת, לסלטיקס תמיד יהיה איזה Fresh body לזרוק עליו מהספסל. גם לטורונטו יש את איבקה ו-JV מאחוריו, לאורך סדרה זה יכל להתיש את ג'ואל ומאוד להשפיע על התוצאה (בכל מקרה יחסית פגיע ולא רגיל לשחק המון דקות), בעיקר אם יתמקדו בו בפיק אנד רול ויכריחו לשמור מחוץ לצבע.
אמיר ג'ונסון משחק רע מאז שהגיע, ומוסקלה זה לא מספיק. לא הבנתי למה הם נפרדו מרישון הולמס שעושה אחלה עונה בפיניקס במחיר מצחיק...

קיירי היה אדיר בסיום, זה בדיוק מה שהיה חסר להם בפלייאוף. ג'ימי עשה עבודה מצוינת וקצת כאב לי עליו שזה לא הניב פירות כי זה הוציא לו את הנשמה ופגע בו בצד השני.

למעלה