צומת...

OrEl74

Well-known member
מנהל
צומת...

כפי ששמתם לב, משהו חורק באתר שגם ככה לא היה מושלם.
אז ראשית אציין שהעברתי פניה בנוגע לגולשים בחו"ל ואני ממתין לתגובה בנושא. אעדכן ברגע שיהיה לי מה לעדכן.

שנית...
לאחר מחשבה רבה שכללה התייעצות עם יובל ועם עוד מישהו שאני לא בטוח שמותר להגיד מי אז אני לא אגיד, אנחנו חושבים שמעבר של הפורום למקום אחר, רק יפגע בקיים ולא ישפר.
תפוז על כל מגבלותיו, מספק פלטפורמה נוחה מאוד ויזואלית ובוודאי שנוחה יותר מכל הפורומים החינמיים למינייהם וגם כאלה שבתשלום ותאמינו לי שבדקתי.
ולכן החלטנו שהדבר הנכון לעשות יהיה לנסות ולהעלות את רמת הפעילות בפורום בתקווה להביא גולשים חדשים.
בטח ראיתם שתמונות הפורום השתנתה ושתיאור הפורום השתנה גם הוא כחלק מהשינוי שאנחנו מנסים לעשות.

במקביל גם פניתי להנהלת האתר בבקשה לעזרה בנושא הזה ואני מקווה שההבטחה שלהם לרעיונות וסיוע בקידום אכן תתממש.

אני באמת מאמין בכל ליבי שהשיח שקיים בפורום הזה, לא קיים בשום מקום אחר ברשת ובטח שלא בעמודי פייסבוק, משובחים ככל שיהיו.
פשוט כי פייסבוק לא מאפשר לפתח דיונים רציניים כמו שאפשר לעשות פה וזה הייחוד של הפורום הזה בעיניי.

יחד עם זאת חשוב לי לציין ששום דבר לא חקוק בסלע ושהכל ניתן לשינוי
אם למישהו יש רעיון, אני בהחלט פתוח לשמוע ומוזמנים לפנות אלי במסרים עם כל דבר שעולה לכם לראש.

אשמח לתגובות גם כאן ואפילו לפתח דיון פתוח בנושא כי בסופו של דבר, הפורום הזה הוא של כולנו

Roeiii1

New member
אני באמת חושב שעדיף לכם לעבור לפלטפורה אחרת

אישית אני מאוד נהנה לקרוא את הדעות של חברי הפורום , לומד מהם המון ומדי פעם גם משחיל כמה מילים

אבל המצב באתר הזה נהיה גרוע - הן מבחינת פעילות והן מבחינת תחזוקה ונוחות האתר , אני לא חושב שהמצב הזה ישתפר , ופלטפורמת תפוז בכלליותה מדרדרת משנה לשנה

לדעתי מעבר לפייסבוק זה דבר לא רע בכלל וצעד מתבקש
המבנה זה כמו אותו פה - פתיחת נושא והודעות שרשור , רק עם פלטפורמה הרבה יותר נוחה ומזדמנת גם כלפי אנשים חדשים.
מבין כאלו שרוצים לשמור על אנונימיות , אז אפשר לפתוח פרופיל פיקטיבי , זה ממש לא סיפור לפתוח דבר כזה.
לפתוח קבוצה סגורה בפייסבוק ולהעביר את האנשים מפה לשם זה צעד מתבקש. לפרסם פה ושם , אני מאמין שהרבה אנשים מבינים גם יכולים לבוא מאשר לקוות שאחד מהם במקרה ישתחל לתפוז. הימים הטובים של קהילת תפוז אנשים כבר חלפו מלפני 10 שנים , אין מה לחפש פה יותר

דיברגנט חדש

Well-known member
היתרון של תפוז הוא שהוא פלטפורמה טובה למבוגרים

הצעירים נטשו למחוזות אחרים ולכן גם הדיונים יותר רציניים ופחות ילדותיים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני חולק עליך שהפלטפורמה של פייסבוק נוחה יותר

וגם הסברתי למה.
מעבר לכך, יש אנשים שאין להם פייסבוק ואנחנו בטח לא נרצה לוותר עלייהם.
&nbsp
חוץ מזה, אני מסכים עם שאר הדברים שכתבת והתחלתי לחפש חלופות.
&nbsp
עדכונים בקרוב.

88nothing

Active member
אל תלכו מפה!

1. לאדם מבוגר קשה לשנות הרגלים
2. בפייסבוק רמת הדיונים תמיד נמוכה יותר, ופחות נוחה כמו שציינת.
3. יש כבר די פייס , פורום איכותי אחר אין.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כפי שציינתי

פייסבוק לא אופציה
מה שכן אופציה זה פורום אחר, אולי אפילו עצמאי.
&nbsp

Ring Bearer

New member
אני גם מאד נהנה מהפורום ותומך בכולם להישאר

אמנם נכון שלפעמים יש דעיכה בכמות המשתתפים כשנסיבות החיים משתנות, אבל מספיקים 5-6 חברים שאוהבים לדבר אחד עם השני כדי להחזיק פורום פעיל, וכאן יש יותר. חוץ מזה לפי הבדיקה הלא מקצועית שלי הפורום הזה הוא הראשון שעולה כשכותבים 'פורום NBA' בגוגל. אם זה נכון אז מי שרוצה לדבר על NBA ולא יודע איפה עושים את זה יגיע לכאן ועדיף לא לאבד את זה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה מהלך יזום של האתר

לא מסכים עם זה בשיט וגם הבעתי את דעתי בדרגים הגבוהים יותר.
בגדול מה שקרה זה שהאקרים מחו"ל תקפו את הפורומים ובחלקם ממש מחקו את כל התוכן ולכן כדי להלחם בעניין, החליטו לחסום את הגישה מחו"ל.
&nbsp
מקווה מאוד שזה שאתה איתנו עכשיו, אומר שתפוז החליטו לבטל את השטות הזאת.

FrecCo

Member
גאוני כרגיל

כשלברון שאל מה יוכל לעשות כדי לזכות בלבם אחד הפאנבויז של קובי הציע שלברון יקעקע על הראש את קובי

תייגו את האדם בפורום שהיה אחד מחובשי המסכות

Cade Foster

New member
הקטע שהכי אהבתי

You'll never be Kobe!
&nbsp
I'm not trying to!
&nbsp
Well, you should!!
&nbsp
זה כל כך הם

fatnoam