מילווקי משיגה ניצחון יפה בבוסטון

rapgamer4ever

New member
מילווקי משיגה ניצחון יפה בבוסטון

הסלטיקס חסרים את הורפורד, מוריס וביינס, כלומר השחקנים הכי "ביג מן" שלהם היו תייס ואוג'ילה, וזה הורגש.
פתיחת 10-1 של בוסטון את המשחק תוך שהם מנצלים את האיטיות של לופז בהגנה, גוררת את בודנהולצר לקחת פסק זמן. משם התחיל הקונצרט של הבאקס שהתחיל בריצת 16-0, ובהמשך התארך לסטרץ' של 46-17 תוך 12 דקות של כדורסל.
מידלטון היה פנטסטי במחצית הראשונה, מייקר קלע מכל פינה, סנל בכניסות טובות לסל וכמובן יאניס היו המובילים.
פיגור שיא של 26 גרר שריקות בוז מהקהל. הסלטיקס התפשרו על יותר מדי זריקות מיד ריינג', וקיבלו בראש בריבאונד (55-36 במשחק, רוב הפער במחצית הראשונה).
רמת האסל גבוהה יותר של בוסטון יחד עם מהלכים טובים של קיירי ותייס צמצמו את ההפרש ל-17 במחצית. כבר ראינו את בוסטון חוזרת מפיגורים כאלה.

ברבע השלישי הסלטיקס טובים אבל פוגשים את יאניס בשיא המפלצתיות שלו. הוא קלע 14 נקודות תוך 7 דקות, בוסטון לא הצליחה להרחיק אותו מהצבע וגם לא מהקו. כשירד לנוח הסלטיקס ממשיכים לצמצם את הפער, טייטום נכנס למשחק וג'יילן בראון שהיה היחיד בבוסטון שמחפש להיכנס לסל. אלה היו דקות טובות בהגנה והסלטיקס התקרבו לאיזור של 11-12 עם המומנטום בצד שלהם, אלא ששלשות גדולות של מידלטון וטוני סנל שמרו על ההפרש דו ספרתי.

את הרבע האחרון מילווקי פתחה עם לייאפים של ברוגדון כאשר בראון ותייס עונים בצד השני. בוסטון המשיכו בניסיונות החזרה אבל תמיד היה למילווקי פיתרון, שבדרך כלל עבר בידיים של הפריק. בסיום 120-107 למילווקי.

הבאקס היו טובים יותר. הגיעו לזריקות נוחות וקלעו ב-51% לעומת 38% של בוסטון. הם כאמור הביסו בריבאונד 55-36 וגם היו שומרים על יתרון 20+ הפרש לולא 20 איבודים שלהם (למרות שכן צמצמו את הנזק בהגנת מעבר טובה).
יאניס המצטיין עם 30-8-5, 3 חסימות ומספר היילייטים.
מידלטון היה טוב במחצית הראשונה, בלדסו עם 16 נקודות שלא הורגשו, סנל ומייקר לקחו חלק חשוב בדקות הכי טובות של הבאקס.

בצד של בוסטון ג'יילן בראון קלע 21 (שיא עונתי) כולל הדאנק הזה על יאניס:
https://www.youtube.com/watch?v=3r6_Db9W4jY
חוץ ממנו טייטום היה בסדר, קיירי במשחק חלש של 7-20 מהשדה ו-0 זריקות עונשין.

מילווקי שברה רצף של 6 הפסדים רצופים בגארדן. הם יכולים להיות מרוצים מהיכולת ולקחת בחשבון שברוק לופז היה נון-פקטור בפעם השנייה העונה במפגשים בין הקבוצות. חלק מזה גם על קואץ' באד שלא חיפש להכניס לו כדורים לפוסט מול מיסמאצ'ים.
ההפסד של בוסטון לא מפתיע בהתחשב בחסרון שלה בקו הקדמי. למרות הבור שנכנסו אליו הם הצליחו להפוך את המשחק לסמי-תחרותי, שהיה יכול להיות ממש תחרותי לולא כמה זריקות קשות שמילווקי קלעו ברגעי מפתח.

מה קורה עם ראסל ווסטברוק?

כרגיל אני צופה במעט מאד משחקים בעונה הסדירה, בעיקר מקבל מידע מסקירות משחקים.
&nbsp
בתקופה האחרונה, מאז חזר מהפציעה, נדמה שווסטברוק מתפרע, זורק בלי הפסקה ובדרך כלל לא קולע.
בדצמבר הוא על 35% מהשדה (לא מעט משחקים נוראיים מהשדה), 26% מהעונשין (לא מונע ממנו לזרוק 5 למשחק), ושימו לב: 55% מהעונשין.
&nbsp
הוא עדיין צובר טריפל דאבלים, למעשה יש לו ממוצע טריפל דאבל בדצמבר.
&nbsp
כשהוא רק חזר, כתבתי שהוא לא סובל את המחשבה שהקבוצה ניצחה בלעדיו והוא באמת להראות שהוא האלפא דוג בכל מחיר. זו היתה התלהמות של רגע, אבל האם היא מוצדקת? בסופו של דבר אוקסי מנצחת גם במשחקים רעים שלו, פול ג׳ורג׳, אדאמס, ושרודר משחקים מצויין וכך גם שאר המשלימים.
&nbsp
אז מה אתם חושבים/רואים? הוא בסלאמפ של קליעה שאולי קשור גם לפציעה, אבל משחק בשביל הקבוצה או שהוא כופה את עצמו על המשחק?

Anfield

New member
קודם כל, אוקלהומה עשתה פה ניצחון חוץ ענק נוסף...אתם שמים לב?

באמת שציפיתי שנפסיד בסקרמנטו ואחר כך בוודאי שנפסיד ביוטה.
המשחק באמת הלך כמו שחשבתי, יוטה השתלטה בסגנון האלגנטי שלה, קלעה הרבה סלים קלים והובילה ב10+.
אלא שרבע 3 ענק שלנו כשג'ורג' פשוט בלתי ניתן לעצירה הפך את המשחק.
המשחק הסתיים צמוד בגלל אקסיקיושן חלש שלנו במאני טיים איך לא אבל אני מאוד מופתע מהחוזק המנטלי של הקבוצה. לא מאמין שניצחנו משחק חוץ כזה.
ג'ורג' בעונה מטורפת, הוא נראה בריא יותר מהעונה שעברה, הוא חודר הרבה יותר והוא קטלני מה3. הוא העונה השחקן הכי טוב שלנו.
לנצח ביוטה כשווסטברוק בתקופה זוועה ושרודר מתקשה זה קודם כל בזכות ג'ורג'.
מה עובר על ווסטברוק? בתור אחד שראה כמעט את כל המשחקים שלו בקריירת הNBA אני יכול להגיד לכם שהוא עבר תקופות דומות לזאת בעבר. מתישהוא זה מתיישר אצלו והוא מתאפס אבל זה כן יכול להמשיך עוד זמן...אין ספק שהוא כופה את עצמו אבל צריך להבין שהקבוצה ממש צריכה אותו. אי אפשר שיסתיים משחק והוא לקח 5-6 זריקות, לכן כל עוד הוא כל כך גרוע אנחנו ניפגע קשות ואין מה לעשות נגד זה.
העניין הוא שגם שרודר לא ממש פוגע לאחרונה אז הקומבו הזה די מקשה עלינו ועדיין...בזכות הגנה שהיא הרבה יותר טובה מהעונה שעברה אנחנו אחלה של קבוצה וזה נחמד לראות.

Anfield

New member
לצערי המשחק הבא כבר הלילה נגד מיניסוטה

מקווה שהשחקנים ערוכים לעוד מלחמה כי מיניסוטה זה לא הליכה בפארק ואחרי האנרגיות ביוטה זה יהיה קשה בטירוף.

Anfield

New member
הפסדנו כמובן

היה משחק מאוזן, פעם הם ברחו פעם אנחנו. לא הרגשתי שזה משחק טוב במיוחד שלנו.
אני גם חושב שמיניסוטה קלעה כמה סלים הזויים שהובילו למומנטומים, וגם קיבלו שריקה בסיום שאני לא מצליח להבין עם פאול על גראנט.
בסופו של דבר המשחק יכל ללכת לכל כיוון אז לא אגיד שנשדדנו אבל כזאת הקבוצה, לא יציבה.
קשה לי לעכל את אברינס ברוטציות, הוא חלש הגנתית והתקפית הוא אובר רייטד מטורף, מדברים על קלעי לכאורה, אי אפשר לבנות עליו, קיבל שלשה חופשית בסיום היום ולא היה לי ספק שיחטיא. תראו את דיאלו , רוקי שנבחר ממש לא גבוה, עולה למגרש טורף את הפרקט, נלחם בהגנה. הוא כנראה לא יקלע את השלשות אבל לפחות יוסיף אנרגיות. למה אברינס עוד משחק? TLC טוב ממנו.

Krit123

Well-known member
גם לי לא ברור הקרדיט לאברינס

יש לכם המון אופציות בעמדות 2-3: דיאלו, פרגוסון, TLC, ראס/שרודר, PG, רוברסון כשיחזור.. על הנייר עד הפלייאוף אתם אמורים לדעת עם מי ללכת וכמה אפשר לסמוך עליו, כרגע אברינס מהאופציות החלשות.

אתה מתלונן הרבה על פטרסון ולגמרי בצדק, הוא לא מצליח לשחזר את היכולת מטורונטו ומשאיר אותכם עם מחסור קליעה בגבוהים. הקדנציה שלו בנתיים אכזבה גדולה.

Anfield

New member
אוי פטרסון...

בהתחלה עוד היו לי ציפיות ממנו אז התלוננתי.
אני כבר בקושי מדבר עליו, באמת שאני לא יודע איך השחקן הזה היה שחקן טוב פעם. או כך נאמר לי כי אני לא ראיתי אותו לפני אוקלהומה.
מחריד לשלוש, ונמכר כסוג של PF שיכול לרווח את המשחק כי יודע לקלוע שלשות.
בינוני בהגנה.
חסר מושג בצבע.
רך.
0 ציפיות יש לי ממנו כבר. אם מביא משהו יופי אם לא לא.

OrEl74

Well-known member
מנהל
פול ג'ורג' בכושר פסיכי

לא זוכר אותו ביכולת כזאת גם בעונות הטובות שלו באינדיאנה.
אוקלהומה שיחקו אותה איתו בענק

Anfield

New member
הוא עשה בק טו בק של 43 נקודות

בסקרמנטו וביוטה.
משחקים שבהם ווסטברוק בכלל לא מזכיר את ווסטברוק ושרודר מתחת לממוצע שלו.
2 נצחונות חוץ בזכותו.
כמו שרשמתי בהודעה המקורית, הוא נראה בריא יותר. אני לא יודע אם זה מנטלי, אולי הגיע לעונה שעברה בMODE שלא סגור על עצמו ואולי הולך בקיץ ואז לא נתן 100%, אולי זה פיזי, אבל נראה חזק יותר. חודר, מסיים חדירות.
לא מסתכל על נתונים אבל לתחושתי הוא מסיים הרבה יותר טוב בפוזשנים שהם לא זריקה ל3.

rapgamer4ever

New member
הוא הכניס את עצמו לדיון MVP לאחרונה

ולגבי פוזשנים שלא מסתיימים בשלשה אתה בהחלט צודק- בשנה שעברה 45% מהשדה, השנה 50% מהשדה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למה שלא יתנו לו?

אם מגיע אז מגיע
אני מתקשה להאמין שההשוואה לג'ורדן נכנסת כשיקול אצל מישהו מהבוחרים

rapgamer4ever

New member
מבחינת אימפקט, מספרים וכו' הוא בהחלט מועמד ראוי

מה שמפריע לי, וכנראה גם לאנשים אחרים, זו ההרגשה שהוא משחק מאוד באיזי חלק ניכר מהזמן. בשני צדי המגרש. אם תשווה את רמת ההאסל של לברון לאורך העונה לזו של יאניס למשל, זה שמיים וארץ. פחות כיף לתגמל שחקן שזורק זין בזמן שמולו יש מועמד ראוי לא פחות.

fatnoam

Active member
דווקא השנה מאוד קל להגיד למה לא לברון

אם רוצים לתת לשחקן הכי טוב בקבוצה הכי טובה אז שיתנו לכוכב של מי שתיקח את המזרח/מערב (דוראנט/סטף, הארדן, קוואי, יאניס).
&nbsp
אם רוצים ללכת לפי ״היי לקחתי פרינצ׳ייז בינוני לביתיות בפלייאוף״ אז גם דייויס ויאניס
&nbsp
אם רוצים ללכת לפי מספרים אז דייויס יאניס והארדן שמים את ברון בכיס. דייויס ויאניס הם גם כוכבים ״בודדים״ בקבוצותיהם.
&nbsp
בקיצר נורא קל להגיד למה לא ללברון השנה.

Krit123

Well-known member
נכון, בכלל בשנים האחרונות

מאז שהתחילו להכניס סטטיסטיקות מתקדמות ללברון כבר אין מונופול על מספרים... בעבר זכור לי הטיעון הנצחי ש'לאף אחד אין מספרים כאלו', זה כבר לא המקרה.

אני חושב שכרגע יאניס בראש הדבוקה המובילה שכוללת אותו, את קוואי וסטף/דורנאט. לברון שייך לדבוקה השנייה שכוללת את הגבה הזקן הג'וקר ו-PG.
יאניס מוביל כי יש סכנה ממשית שדיוויס לא יעשה פלייאוף, אפשר לטעון שסטף ו-KD מבטלים אחד את השני וטורנטו נראית מעולה גם ללא קוואי.

motishalev

New member
נכון

מסכים עם כל מילה, בלעדיו אין לאוקייסי הרבה מה להציע העונה

fatnoam

Active member
יאניס הזה לא חוקי בכלל

העונה הזו שלו מזכירה קצת את שאקיל באורלנדו

rapgamer4ever

New member
הקליפרס נהנו מערב קליעה נדיר משלוש

בכל זאת הפסידו באורקל במשחק צמוד.
הקליפרס קלעו 18-23 משלוש (78%), זה היה פשוט מטורף. מסוג המשחקים שגולדן נותנת את המקסימום כי היריבה מכריחה אותה. כדורסל ברמה מאוד גבוהה שהוכרע בזכות 77 נקודות משותפות של קרי ו-KD. העונה הם דומיננטיים יותר משנים קודמות כי הצוות המסייע פחות מוכשר התקפית.

fatnoam

Active member
אי אפשר לנצח אותם בתחרות קליעות, לא משנה כמה טוב תקלע

למעלה