הבולס מפטרים את פרד הוייברג

OrEl74

Well-known member
מנהל
הבולס מפטרים את פרד הוייברג

חייב לציין שאני מופתע.
מעניין את מי הם ימנו במקומו

Cade Foster

New member
מה זה משנה את מי ימנו במקומו?

זה הפרונט אופיס הכי כושל בליגה. מדובר פה באנשים שחנקו מאמן. מה זה בשבילם לפטר.

אין לבולס תקומה כל עוד צמד המאפיונרים האלה אוחז בכיסא.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הלוואי ויכולתי לסתור את מה שכתבת ולהגיד שאתה טועה

Krit123

Well-known member
תגידו יש מצב אתם בודקים לי מי מוביל את המערב?

אני אומר את זה רק כי אנחנו מול טורונטו הלילה

Krit123

Well-known member
עוד לא אבדה תקוותי

[קוואי חוטף אותה ויוצא למתפרצת] באתי להגיד שכנראה זה הביקור האחרון שלנו בפסגה אבל המערב כל כך צפוף שיכול להיות שנעשה עוד גיחה קצרה בהמשך גם עם הפסד הלילה

Anfield

New member
אנחנו בדטרויט הלילה, ניצחון ואני אתחיל לפתח ציפיות

אולי עדיף שנפסיד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תפתח ציפיות בצדק

בעיניי נכון לעכשיו, אוקלהומה היא היחידה שמאיימת על גולדן במערב.
&nbsp

Anfield

New member
איזה יופי של הגנה

ברוב הפוזשנים, מישהו תמיד שומר צמוד, יש דיפלקשנים, יש ערנות.
שליטה מוחלטת במשחק, כמעט לאורך כולו הפרש דו ספרתי כשדטרויט ניצחה לפני כמה ימים את גולדן סטייט בבית ולפני כן את יוסטון.
כל הכבוד.
מתחנן לווסטברוק שיפסיק עם השלשות.
נואל ושרודר שיחוק אדיר, להביא 2 כאלה ולהוציא את כרמלו...שיפר אותנו בצורה קיצונית.

OrEl74

Well-known member
מנהל
12 הפרש לדנבר במחצית. לא רע בכלל

נראה לי שצריך להתחיל להתייחס לחבר'ה האלה ברצינות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
שמתם לב למחווה הנהדרת של המאמנים לקרייג סייגר?

בשבוע הבא ימלאו שנתיים לפטירתו של השדר שהיה כל כך פופולרי בליגה וכבר כמה ימים שכל המאמנים לובשים מקטורן צבעוני כדי לכבד את זיכרו.
&nbsp
מסוג הדברים שרואים רק בארה"ב.
כל הכבוד להם.

Krit123

Well-known member
טורונטו-דנבר

זה הולך להיות מפוזר כי אני עדיין די בעננים, היה משחק גדול בלי קשר.

-גארי האריס שרק חזר משחק קודם יצא כבר אחרי 9 דקות עם פציעה במפשעה (יעבור היום MRI).

-עוד מחצית ראשונה מצוינת שלנו, הצלחנו לרוץ ולהניע כדור, היו גם דאבל פאסים ברחבה באיזשהו שלב. הרגיש שזה הולך לכיוון טוב.. הראפטורס נראו פחות מפוקסים והתקשו להיכנס לקצב, קלעו רע מבחוץ בפתיחה.

-וואו, איזה משחק של יוקיץ'. אחד הטובים בקריירה שלו (23 נק' ב-8-13 מהשדה, 15 אס', 11 ריב'), מצא את הפרצה בהגנה של הראפטורס פעם אחר פעם, הרגיש כאילו הוא צעד אחד קדימה. אני חושב שהוא מסר אסיסט לכל מי שדרך על הפרקט חוץ מטריי ליילס.. רוב הזמן הוא היה נראה כמו השחקן הכי טוב על המגרש והפעם הופיע גם בקלאץ' עם קור רוח מרשים מקו העונשין וסל גדול ממסירה של מורי בפיק אנד רול לקראת הסיום.
לא ראיתי שחקן משתמש ככה בפרק כף היד, מצד אחד יש לו רגש כמו סלייס של פדרר אבל גם מספיק עוצמה למסור על מגרש שלם כמו קווטרבק. השדר של דנבר משווה את זה המון לכדור-מים, ככה או ככה זה לא קשור לענף.

-ברבע הרביעי הראפטורס שמרו פול קורט וקיזזו לנו המון שניות משעון הזריקות, כתוצאה מכך הספסל שלנו נתן את הדקות ההתקפיות הכי חלשות שלו העונה בזמן שזה של טורנטו חגג.

-שתי שריקות גבוליות שהלכו לכיוון שלנו:
1. טורונטו מצמקת ל-89-88 עם ריצת 10-0, ואלנצ'יונאס עושה פאול בזריקה לשלוש של מונטה מוריס. הטענה היא שיונאס נכנס לו לאיזור הנחיתה, אבל תכלס מוריס קפץ קצת קדימה. ניק נורס השתולל וקיבל טכנית בתגובה (כמעט הורחק), יצא מזה 4 זריקות עונשין ששינו את המומנטום.
2. בשוויון 103 אנחנו עם כדור מהצד 7 שניות לסיום, יוקיץ' מנסה להשתחרר לקבל כדור ואיבקה עושה עבירה. המשמעות היא זריקה אחת מהקו וכדור מהצד. בגדול אני לא אוהב את השריקה אבל מצד שני איבקה לא עשה מספיק בשביל להסתיר את התפיסה, זה היה די בוטה ובולט לעין.

Krit123

Well-known member
עוד כמה דברים ששכחתי

-אני לא יודע איך טורי קרייג מרגיש עם זה שאין לו מקום קבוע ברוטציה אבל זה פריבילגיה שיש לך שחקן כזה בסגל. הוא השומר הכי טוב שלנו ועושה עבודה נפלאה על רכזים למרות שהוא משחק 3-4 (מתקשר לנקודה הבאה). קלע 2 שלשות אבל לך תבנה על זה..

-לאורי היה חלש, מצא אחרים אבל עדיין מחפש את עצמו, גם הגנתית עשה טעויות נקודתיות.

-ריבאונד התקפה היה אחד המפתחות לניצחון (15), גם מבחינת second chance points וגם למנוע התקפות מעבר. למרות זאת...

-טורונטו יוצאת מהר גם אחרי שהיא מקבלת סל, פסקל סיאקם leaks out ולאורי מוצא אותו בנבדל בצד השני.

-קוואי (27 נק', 10-19 מהשדה) היה טוב לאורך המשחק ובמיוחד ברגעי ההכרעה, היה מקום לתת לו את הכדור האחרון.

-מאליק ביזלי היה המצטיין מהספסל עם 15 (6-8 מהשדה, 3-3 לשלוש), שמח שהוא ממשיך לעשות התקדמות.

-אנחנו בעיצומו של מסע משחקי חוץ שהתחיל בפורטלנד וטורונטו, נשארו עוד 3 (אורנלדו, שארלוט, אטלנטה) ופתאום לעשות 5-0 ברואד טריפ הזה לא נשמע בשמיים.. אנחנו מדברים פה על קבוצה שעשתה 15 ניצחונות חוץ כל העונה שעברה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז פיטרו וזה לא ממש שינה משהו

לא שאפשר לצפות לשינוי אחרי יומיים אבל עדיין נראה שכלום לא השתנה בבולס.
קבוצה שקולע בפחות מ 40%, לא תנצח גם אם צ'אק דיילי יקום מהקבר ואמן אותה.

למעלה