מוצ"ש ניקס מנצחים את הבאקס בהארכה

איליה13

New member
מוצ"ש ניקס מנצחים את הבאקס בהארכה

לפעמים מרגיש לי שהניקס זה אותה הקבוצה כמו הקליפרס רק בלי הליטוש והניסיון
מילוואקי הוביל 13 או 14 ברבע הרביעי, ועדיין הצליחו להפסיד
פיפסתי מדוע מידלטון שיחק רק 19 דקות

קרי במשחק החזרה שלו מול דטרויט בינתיים 2-9 במחצית, הפיסטונס מובילים ב 8

וושינגטון נגד ברוקלין 81 נק' במחצית, למרות שלא ממש שמרו שם

מינסוטה - בוסטון אחלה משחק להעביר איתו את הלילה

OrEl74

Well-known member
מנהל
ומה בערוץ הספורט בחרו לשדר? טורונטו מול קליבלנד

י ו א ב

New member
גורדון היוורד מוסר ד"ש

מקווה שהפעם הוא גם נשאר להרבה.
סוף סוף משחק מצויין שלו, עם 30 נק' (16 ברבע הרביעי, 4-5 בשלשות), 9 ריב' (3 בהתקפה), 8 אס' ושתי חטיפות ב- 30 דקות. אחלה, וחשוב מאוד לבוסטון.
טייטום וקיירי היו טובים גם הם, והלוואי שמכאן בוסטון תראה התקדמות לכיוון שציפו ממנה.
מיני השוו 8 דקות לסיום, אבל משם בוסטון קלעה 29 נק' לעומת 20 של מיני..
בטח ראפ ראה יותר מהקצת שהצלחתי לראות, ויספר אם ההתלהבות שלי מוצדקת באמת..

myway23

Active member
אני ראיתי

מאז שבראון פצוע וסמארט ומוריס עלו לחמישייה - הקבוצה נראית הרבה יותר טוב.
סמארט מביא הרבה אנרגיות וגם מול מיני היו לו כמה מהלכים "שלו".
לעומת זאת מוריס מביא הרבה ניסיון וקשיחות, הוא שחקן שונה מהשחקן שרק הגיע לבוסטון ועשה הרבה שטויות, היום הוא יותר מתון בנושא הנ"ל.
&nbsp
וכן, היוורד נראה יותר טוב, נאמר בתקשורת שלפני כמה ימים קיירי תפס אותו לשיחה שהוא צריך להיות יותר אגרסיבי ולפי המשחקים האחרונים נראה שזה עובד. זה עדיין לא היוורד שלפני הפציעה, אבל סוף סוף יש התקדמות, נראה שהוא פחות מפחד ככל שהזמן עובר.
&nbsp
מעניין מה יקרה כשבראון יחזור מהפציעה, אבל בלי קשר המשחקים הקרובים של בוסטון נחשבים יחסית קלים (ני יורק, שיקגו, ניו אורלינס, וושינגטון, אטלנטה, דטרויט, פיניקס) כך שלא אתפלא אם הם ירוצו גם 7-0 אבל נראה, חובת ההוכחה היא עליהם.

rapgamer4ever

New member
הרג אותנו היוורד

פתח מהוסס אבל ככל שהמשחק התקדם תקף יותר את הסל, קלע ג'אמפרים, לקח עלינו ריב' התקפה- מה לא.
המשחק היה צמוד ברבע הרביעי אבל באותה מידה היה יכול להסתיים בבלואאוט. שיחקתם הרבה יותר טוב מאיתנו ולולא shot making הזוי של רוז, שאני מפחד מהיום שהוא יפסיק לקלוע אותם באחוזים לא הגיוניים, ההפרש היה גבוה יותר.

Krit123

Well-known member
גם אני לא הבנתי את הקטע עם מידלטון, שאלה לי אלייך איליה

אין בניקס רכז טבעי אחד אבל יש ארבעת אלפים קומבו-גארדים:
טים הארדווי ג'וניור, טריי ברק, קורטני לי, דמיאן דטסון, אלונזו טרייר, עמנואל מודיאיי, פרנק ניליקינה, רון בייקר (מת'יו דלבדובה בהתלמדות).

את מי אתה נוטה להשאיר בסוף העונה? באופן אישי כל פעם שאני "מנפה" מישהו הוא נותן 30 נקודות משחק הבא.
חלקם גם יכולים לשחק בעמדה 3 אז זה גם מצטרף לשיקול..

Cade Foster

New member
מקמילן מדגים איך מפסידים משחק

פלוס 3 עם כדור בידיים, קוליסון מכדרר על שמירה של אחד החוטפים הכי טובים בליגה (וכמובן מאבד, עם נקודות קלות בצד השני). חזרה מטיים-אאוט, אותו מהלך בדיוק. כמובן שקוליסון שוב מאבד. שוב טיים-אאוט, חוזר ממנו עם טרנר במקום סאבוניס. פוקס חודר, מחטיא, צריך ריבאונד. אבל יש טרנר, אז כמובן שאין ריבאונד, וקאולי סטיין מפסטר אותו ומנצח לקינגס את המשחק.
&nbsp
עולה לי בבריאות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
פעם בשנה? במקרה שלהם זה משחק של פעם בדור

OrEl74

Well-known member
מנהל
יצא לי לראות את שתי הדקות האחרונות בין מיאמי ליוטה

דווין וויד זה אחד הווינרים הגדולים בליגה אפילו היום.
זה כאילו שיש לשחקנים האלה סוויץ' במוח שברגע שהמשחק צמוד הוא מתחיל לפעול ולהכניס אותם למוד אחר לגמרי.

fatnoam

Active member
כי לנצח משחק זה הרבה בראש ופחות ברגליים

קח אותי לדוגמא, ווינר ענקי בלי יותר מדי ברגליים :)

rapgamer4ever

New member
יש לו מזל שקיבל את השריקה המאוחרת ההיא בסיום

לזכותו של וויד יאמר שהוא התחיל לקלוע שלשות העונה ולהעלות את היעילות שלו בתור סקורר מהספסל. עונה חיובית שלו סך הכל.

למעלה