משחק שיש לו פוטנציאל להיות הגמר השנה

Black Double

New member
משחק שיש לו פוטנציאל להיות הגמר השנה

הסתיים בניצחון ענקי (43 הפרש!!!) של מילווקי נגד פורטלנד.
הבאקס כרגע הפייבוריטים שלי לזכות באליפות, אבל עוד ממש מוקדם לקבוע.

rapgamer4ever

New member
מילווקי מאוד חזקה

בהחלט יכולה להגיע לגמר. יהיה במזרח קרב ארבע-ראשי מאוד מעניין ופתוח.
&nbsp
במקרה של פורטלנד- זו אותה קבוצה מעונה שעברה. הם טובים אבל לדעתי בטווח שבין סיבוב ראשון לשני, כתלות במצ'אפ שיפגשו.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
בוסטון, יוטה, סאן אנטוניו- מי יותר מדאיגה אתכם?

הסלטיקס במאזן 9-9, כולל 3 הפסדים רצופים. היוורד ובראון בעונות מאוד חלשות, סטיבנס מתקשה ליצור היררכיה וההורדה של היוורד לספסל בינתיים לא גרמה לחמישייה להיראות טוב יותר.
&nbsp
יוטה במאזן 8-10 שלילי וההגנה שהייתה מהטובות בליגה בעונה שעברה, הידרדרה למקום ה-17. הרף לפלייאוף בערב יהיה גבוה השנה וקבוצות שיתאוששו מאוחר מדי עשויות למצוא את עצמן בחוץ.
&nbsp
הספרס במאזן 8-9 שלילי והיא הפסידה 5 מ-6 המשחקים האחרונים. אלדריג' לא מוצא את עצמו בהתקפה ורודי גיי הפך לשחקן חיוני במיוחד עבורם.
&nbsp
&nbsp
משעשע אותי שחיברתי דירוג מאמנים בקיץ האחרון, ו-3 הנ"ל הרכיבו את הטופ 3 שלי

אז מי לדעתכם תתאושש ומי תסיים את העונה הרבה מתחת לציפיות שהיו לה?

Krit123

Well-known member
יוטה וסאן אנטוניו-אין משחקים קלים במערב

יש בדיוק אחד כזה, מול פיניקס המייאשת (אם סאקרמנטו טובה נגמרו לה התירוצים).

להוציא את פיניקס כל הקבוצות נעות בין סביר למעולה, כולן בלי יוצא מן הכלל עושות פלייאוף במזרח, בקלות אפילו. המרחב להתאוששות מאוד מצומצם כמו שאתה אומר, כולם רוצים ומסוגלים לנצח.
יוטה נראית כבדה ועייפה, יכול להיות שמשכו יותר מידי תשומת לב עונה שעברה ורף הציפיות מכביד עליהם. אין להם את הלוקסוס (מה זה המילה הזאת) של לעבור מתחת לראדר, משהו שהרבה יותר מתאים לאופי הקבוצתי שלהם.

מעניין לשמוע מאוהדי הספרס מה עובר עליהם כי בקושי ראיתי אותם השנה..

שלום, אתה חדש פה לא?

כיף לראות כותבים חדשים בפורום.
תרצה אולי לספר קצת על עצמך? בן כמה? כמה זמן עוקב אחרי אחרי הנ.ב.א.? קבוצה אהודה? שחקן אהוב?
&nbsp
יש כאן הרבה כותבים ויהיה כיף לכתוב ולדון בדברים במשך העונה ןכמובן בפלייאוף.
&nbsp
לגבי הבאקס, אני ממש מופתע מהיכולת שהם מציגים ואני לא לבד לפני כמה ימים כתבו כאן על זה שהם השתפרו באופן המשחק שלהם, וילד עם שיפור של שחקנים שעבדו על עצמם בקיץ הם נראים הרבה יותר טוב ממה שהורגלנו, למרות שתמיד היתה תחושה שהפוטנציאל קיים.
&nbsp
עדיין, הפייבוריטית המובהקת היא גולדן, שלדעתי תצא מהסלאמפ הנוכחי מתישהו ותחזור לדרוס את הליגה. אחריהם קשה לדעת מי נמצא, בעיקר כי יוסטון ובוסטןן ממש מאכזבות עד כה.
&nbsp
שבת שלום.

Black Double

New member
אכן חדש

בן 32 מהמרכז.
האמת שרק השנה התחלתי לעקוב חזק אחרי NBA, לאחר שנים בהן רק התעניינתי בקריאת תוצאות.
קבוצה מועדפת, שיקגו בולס(לא משהו להתגאות בו השנה)
מאוד אוהב את קיירי מהסלטיקס ומאוד מקווה האליפות תחזור השנה למזרח.
לא חסר קבוצות שמסוגלות לבצע את המשימה

OrEl74

Well-known member
מנהל
Go Bulls!!! איזה כיף שיש עוד מתוסכל כמוני

למרות שמאוד כיף לראות אותם השנה אם מתעלמים מהעניין של ההפסדים חחח

Black Double

New member
חחח

האמת שיש להם משחקים ממש מתסכלים, רק לאחרונה התבוסה מול טורונטו וההתפרקות בחצי השני מול מילווקי אחרי שהיה להם יתרון מבטיח.

Krit123

Well-known member
שנה הבאה אתם עושים פלייאוף (אל תפסו אותי במילה)

Krit123

Well-known member
yep

הבסיס שלכם ממש טוב ולאבין חתום על חוזה נוח לאאלה, עד שהוא יסתיים הזהות שלכם תתגבש וכבר תדעו לאין ללכת עם זה..

OrEl74

Well-known member
מנהל
אוהד בר מזל שהיה במקום הנכון בזמן הנכון

למעלה