קמבה ווקר! וואו!

Cade Foster

New member
Thad is too important on the defensive end

He's the glue-guy. He's the main reason we are #3 in def. rating and #4 in steals (I think he was #2 in deflections last year) which is crucial since this team lives on points off turnovers. The second best +- in the team (unsurprisingly - CoJo leads). I also dislike the Turner + Domas lineup, even though it looks a little better lately.

Krit123

Well-known member
הבנתי אותך

זכור לי הגנה טובה שלו בפלייאוף האחרון, משום מה נצרב לי במוח משחק ישן שלו בפילדלפיה שומר מצוין על קובי.. עכשיו מסתדר לי שיש לו כזאת חשיבות קבוצתית

rapgamer4ever

New member
מדהים. מעניין כמה שחקנים בהיסטוריה של הליגה

קלעו מעל 100 נקודות במצטבר בשני משחקים עוקבים.
ווילט עשה את זה מן הסתם, גם קובי, ועכשיו קמבה. אני תוהה מי עוד.
&nbsp
בינתיים ההתקדמות של קמבה מזכירה את אייזיאה תומאס בעונת השיא שלו, רק שתומאס התבסס על המערכת בבוסטון יותר מאשר ווקר מתבסס על השחקנים הבינוניים שאיתו בהורנטס. וואחד עונת חוזה הוא דופק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
נראה לי שפספסת שחקן מסויים...

ואני די בטוח שגם אייברסון עשה את זה.

rapgamer4ever

New member
אכן ג'ורדן עשה את זה מספר פעמים ב-87'

ופעם אחת ב-90'.
לגבי אייברסון לא מצאתי עדות שהוא עשה זאת.

OrEl74

Well-known member
מנהל
וואלה? הייתי משכנע שהיה לו רצף של 2 משחקים של 50+

rapgamer4ever

New member
ניו אורלינס שופכת על הספרס 140 נקודות ברגוליישן

לא זוכר את הפעם האחרונה שסאן אנטוניו חטפה סקור כזה.
&nbsp
AD הוא הכוכב הגדול של ניו אורלינס, זה ברור. אבל מעניין שכמעט כל שאר הסגל גם כן בעונות שיא.
הולידיי עם career highs בנקודות ובעיקר באסיסטים (9.2! מקום שני בליגה בקטגוריה). ממשיך את ההתקדמות מעונה שעברה.
איטוואן מור שנחשב לחור בחמישייה, התחיל להוריד יותר כדור לרצפה ולקלוע לייאפים ופלואטרים. מבלי לשים לב הוא קולע 16 נקודות למשחק ועושה את זה באחוזים אדירים.
מירוטיץ' שלפני שנה נראה רגל אחת מחוץ לליגה, מפציץ גם הוא 19 נקודות והכי מפתיע שמוסיף להם 11 ריבאונדים למשחק. לא חשבתי שאי פעם יהפוך לשחקן של דאבל-דאבל.
ג'וליוס רנדל נותן תפוקה של משחקים שלמים: 17-8-3, בדקות מאוד קצובות מהספסל. הלילה דפק טריפל דאבל מהספסל ב-25 דקות.
&nbsp
אני שמח עבור הפליקנס אבל תוהה האם החגיגה הזאת תגמר מתישהו. כשהרבה שחקנים משחקים ביכולת שיא זה נוטה להתיישר לממוצע בהמשך.
&nbsp
הספרס יושבים כרגע על מאזן חצוי אבל נראים די אבודים. הפסידו 6 מ-8 המשחקים האחרונים. אלדריג' שוב במשחק שפל. האם זו תהיה השנה שתקטע את רצף הפלייאוף הארוך בהיסטוריה?
&nbsp

Ring Bearer

New member
הספרס נראים רע מאד. קשה לי לראות אותם.

בהתקפה אני חושש שלמרקוס פשוט לא מסוגל להסתדר עם שחקני כנף דומיננטים. עם לילארד הוא היה מוצלח, אבל עם קוואי ועכשיו עם דרוזן הם כאילו דורכים לו על הרגליים. בתחילת העונה כשדרוזן הצליח לשחק פוינט גארד דה-פקטו (ברין פורבס למעשה ב-2) גם אולדריג' היה מוצלח. אבל הוא לא עקבי וזה מוביל להרבה איבודי כדור.
בהגנה המצב עוד פחות טוב, אבל שם אין לי שום הסבר לזה פרט לחוסר חיבור בין האנדבידואלים שעל המגרש.

Cade Foster

New member
Damn this schedule

Why can't we get Washington to the next game instead of Kemba in his best form of his life?

rapgamer4ever

New member
מילווקי משלימה דאבל על דנבר

משחק טוב מאוד של הבאקס. שלטו בצבע, שמרו היטב והיו יכולים להכריע מוקדם יותר לולא בחירת זריקות בעייתית.
יאניס הוא שחקן הצבע הכי טוב בליגה. משום מה הוא מתעקש גם לזרוק שלשות, הלילה 0-6 כשרובן בכלל לא בכיוון (סך הכל העונה 4-38). ברבע השלישי כשהוא התעקש ללכת פנימה לדנבר לא הייתה תשובה.
מידלטון גם לא ממש פגע וברוק לופז התחיל לזרוק שלשות ברמת קושי גבוהה יותר (החטיא את כולן, מה שקלע אלה סט שוטס).
בלדסו במשחק טוב מאוד היה הכינור השני הפעם.

דנבר התקשתה להגיע למבטים איכותיים בדקות של החמישייה. הספסל שלהם ממשיך בעבודה הטובה אבל אחרי הפתיחה החמה הם הפסידו 6 מ-7 המשחקים האחרונים.
אני לא מאוד מודאג במקום הנאגטס, הם משחקים די טוב ושווים מקום בפלייאוף במערב. זו צריכה להיות המטרה הריאלית שלהם העונה.

Krit123

Well-known member
עוד על דנבר (טיפה על מילווקי)

מילווקי ניסתה להפסיד את המשחק אבל דנבר לא נבהלה, שמרה על קור רוח מרשים, הגיעה עד לבאר בשביל להשתין עליו

מה שהורג אותי זה שמשחקים טוב בשני הצדדים, רוב המדדים איתנו, זה נופל על דברים קטנים, וכשזה קורה פעם אחרי פעם זה יותר מתסכל מלהתפרק לגמרי. מה בכל זאת לא עובד?
-לא מגיעים לקו (22 זריקות בשני משחקים), אין לנו שחקן שמקבל כבוד מהשופטים או שמגיע לצבע בתדירות 'יאניסית' לצורך העניין. (בשלב יאניס לקח את פלאמלי לפוסט והטביע עליו, הוא התחזק שאין דברים כאלה)

-אמנם כיף לשחק אתו אבל יוקיץ' עדיין לא מנהיג חיובי, ברגע שדברים מתחילים להשתבש שפת הגוף שלו בהתאם והוא משדר לחץ, הוא פשוט מנופף בידיים מתסכול ואני חוזר על התנועות בסנכרון מעצבים. בכלל ה-Core שלנו צעיר וזה מורגש ברגעי משבר.

-Execution דאון דה סטרץ'-אין לנו מי שיהרוג משחקים, מכל הסיבות שציינתי אנחנו מתגעגעים לוויל בארטון.

-החמישייה מקרטעת, לא מצליחים ליצור/לעצור מומנטום.. מרגיש כאילו דוחים את הקץ של הפסד ממשמש ובא.
מאלון הכניס תרגיל ל-Curl של יוקיץ' אחרי חסימה שנראה מעניין, צריך עוד דברים בסגנון.
הניצחון האחרון היה על אטלנטה וקרה בו משהו מעניין; משום מה ג'מאל מורי לא פתח, אחרי זה הסתבר שזה בגלל שאיחר.. עכשיו יכול להיות שזה לא אומר כלום בגלל שזאת אטלנטה, אבל גם הלילה כשמונטה מוריס (זהב טהור, מת עליו) החליף אותו באמצע הרבע הראשון יצאנו לריצת 8-0. מורי מצדו נתן את הדקות הכי טובות שלו עם החמישייה השנייה, שווה להסתכל על זה מקרוב.

הקטע עם פול מילסאפ פשוט. אם הוא ביום לא טוב בהתקפה אין שום סיבה שפלאמלי (או טריי ליילס) לא יקבל יותר דקות, אמנם ההתאמה לצד יוקיץ' לא אידיאלית אבל פלאמלי חייב לראות יותר פרקט (גם אם זה על חשבון הג'וקר).
זה נכון גם לגבי הואנצ'ו הרננגומז, אם הוא ביום חלש יחסית מישהו מהספסל צריך לסיים משחקים במקומו.

אני מתחיל לדאוג, קשה להמר בעדנו במאבק המסתמן על המקום השמיני.. בנתיים שיחקנו 3 משחקי בית יותר, ולא זכור לי בק-טו-בקס..

Cade Foster

New member
כיף גדול לקרוא פוסטים שלך

למעלה